Černá Hora - Ulcinj Černá Hora

 • Popis

  Ulicinj je bývalé pirátské městečko ležící pár kilometrů od albánských hranic a většina obyvatel jsou muslimové. Což ovšem neznamená, že jsou odměření a nepříjemní. Naopak, místní lidé jsou zvyklí na turisty a vždy jsou k nim přátelští a ve všem jim poradí.

  Kolem města nejsou žádné hory ale spíše pole a zemědělské roviny, kde se pěstují v hojné míře olivovníky, citrusy, granátová jablka, vinná réva a další podobné plodiny.

  Pro Ulicinj jsou typické hlučné a živé trhy, které se konají dvakrát do týdne. Najdete zde všechno - ovoce, zeleninu, maso, sýry, oblečení, muziku, bižutérii a vše co vás jen napadne.
  Dalším typickým rysem tohohle zvláštního místa je Velká pláž, která je dlouhá přes deset kilometrů. Její písek je velmi prospěšný pro lidi trpící nemocemi pohybového ústrojí, díky bohatému obsahu minerálů. Sportovní nadšenci považují tuto pláž za nejlepší díky velké úrovni a jedinečnému výběru sportovního využití. Především je oblíbený windsurfing a rybolov.

  Na některých plážích místní udělali koupaliště a lákají turisty nevšedními názvy jako Copacabana, Tropicana, Miami a další. Vodních i plážových sportů je zde dostatek i pro aktivní sportovce. Co se týče čistoty a údržby, není na takové úrovni jako ostatní místa v Černé Hoře a to především díky velkému cestovnímu ruchu.

  Najdeme zde i Městskou pláž, Malou pláž a také Ženskou pláž, na kterou mají muži vstup zakázaný. Slouží prý k léčbě ženských onemocnění, především neplodnosti.

  Nemusíte jezdit žádnými dopravními prostředky abyste si prošli celé město. Bezpodmínečně si nesmíte nechat ujít návštěvu Ulcinjskeho gradu, který v dávných letech sloužíval jako obrana před nepřáteli a vedou do něj dvě brány. Součástí gradu je i mešita a archeologické muzeum.
  Pohoda, příjemná atmosféra, zábava a skvělé zážitky, to vše a mnohem víc vám bude splněno navštívíte-li Ulcinj.

  Velká Pláž

  Velká Pláž představuje přírodní fenomén krásy a bohatství. Je vzdálena 5 km od Ulcinje, dlouhá je přibližně 12 km, široká cca 60 m a místní obyvatelé ji nazývají "Ulcinjskou Copacabanou". Kvalitě písku na této pláži jsou přisuzovány léčebné účinky, jelikož je bohatý na minerály a doporučuje se revmatikům, jakož i dalším nemocným osobám. V bezprostřední blízkosti pláže se nachází hotelový komplex se sportovními terény na kopanou, tenis, házenou, košíkovou a volejbal. Na pláži je možné si vypůjčit různé sportovní rekvizity - surf, vodní lyže, vodní šlapadla či můžete provozovat, zde velice populární, vodní rybolov.

 • Doprava letecky

  02:00 h

Nejnovější recenze Černá Hora - Ulcinj

Celkem: 4,3 Celkový dojem je špatný.Nikdo nás předem neupozornil,že v lokalitě neteče pitná voda,takže se musela na pití,ale třeba i na umývání ovoce...

 • 5 Ubytování
 • 3 Okolí
 • 4 Cena

Celkové shrnutí
Celkový dojem je špatný.Nikdo nás předem neupozornil,že v lokalitě neteče pitná voda,takže se musela na pití,ale třeba i na umývání ovoce kupovat.Z kohoutku tekla pouze užitková,ale ta smrděla,takže třeba čistit si s ní zuby bylo za trest.Jídlo bylo celý týden na jedno brdo.Čekala bych v sezoně více pestrosti,co se týká ovoce a zeleniny.Avizovaný výběr oběda ze dvou jídel spočíval v tom,že se k obědu opekly párky,které se nesnědly při snídani.Dle sdělení CK, kde jsem dovolenou kupovala mi bylo odpovězeno,že při light all inclusiv,jsou pouze omezené alkohol. nápoje,takže jsem očekávala,že nealko bude k dispozici po celý den /jak jsem se mýlila/.S úklidem pláže se nikdo neobtěžoval.To,že jsou v areálu naturisté jsem věděla,ale nikdo mě neupozornil na to,že budou i na místech mimo nudistickou pláž.Nejhorší,to bylo s rušením nočního klidu.Celou noc až do pěti do rána řvalo techno.Delegát mi poprvé na mojí stížnost odpověděl,že zásah policie pomůže pouze na chvíli.Při druhé stížnosti mi odpověděl,že to mají povolené / a tvářil se tak,že si zvyknu/.Moc by mě zajímalo,kdo sestavuje katalog a také jestli by na takovou dovolenou jel.Černou Horu jsme navštívili poprvé a troufnu si řící,že naposledy.Měli jsme zkaženou dovolenou. Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Celkem slušné

Strava
Své dojmy s jídlem jsem popsala v celkovém hodnocení

Služby hotelu
Nedovedu posoudit

Pláž
Pláž by byla pěkná,kdyby se o ní někdo staral.Takže nepořádek.Navíc nám vadilo,že naturisté byli i mimo vyznačenou nudistickou pláž a že to nikdo neřešil.

Anonym, 30.08.2015, Datum pobytu: 12.8. - 19.8.2015
Oblast: Černá Hora Černá Hora, Ulcinj, Hotel:Ada Bojana

Byla tato recenze užitečná? Ano (0) Ne (0)

Ada Bojana, Ulcinj, Černá Hora Anonym 2015-08-30 4.3 1 10 Ada Bojana

Celkem: 4,5 Během týden dovolené 3x výpadek a 1x voda netelektřiny.Takže bez klimatizace a bez sporáku sporáku.V chodu pouze osvětlení.Personál neumí...

 • 5 Ubytování
 • 5 Okolí
 • 3 Cena

Celkové shrnutí
Během týden dovolené 3x výpadek a 1x voda netelektřiny.Takže bez klimatizace a bez sporáku sporáku.V chodu pouze osvětlení.Personál neumí ani česky ani anglicky.Jinak co oceňuji jsou čisté ručníky cca ob den a úklid taky ob den. Zobrazit celou recenzi

Ubytování
ubytování v apartmánech pěkné ale s drobnými vadami.Nešly zavírat dveře, v aparmánu se pohybovali velcí mravenci.Pro pět osob málo hrnků a talířů.

Strava
měli jsme bez stravy

Služby hotelu
Personál nerozumí česky ani základy anličtiny.

Pláž
krásná pláž za příplatek lehátka se slunečníkem na den 5€.Jinak si můžete lehnout na neplacenou ale tu nikdo neuklízí takže ležíte mezi odpadky.

Ivana Vávrová, 29.08.2015, Datum pobytu: 1.8. - 8.8.2015
Oblast: Černá Hora Černá Hora, Ulcinj, Hotel:Velika Plaža

Byla tato recenze užitečná? Ano (0) Ne (0)

velika plaža 1 fotografie

Velika Plaža, Ulcinj, Černá Hora Ivana Vávrová 2015-08-29 4.5 1 10 Velika Plaža

Celkem: 7,6 Kdo hledá klid bez luxusu - jistě najde .-)

 • 6 Ubytování
 • 10 Strava
 • 10 Okolí
 • 6 Cena

Celkové shrnutí
Kdo hledá klid bez luxusu - jistě najde .-) Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Kdo jede na dovolenou k moři a ne do hotelu-bude spokojený. Byla jsem ráda, že nemusím dávat pozor, kam zrovna odložím tašku z pláže .-D Jediné co bylo potřeba : postel, byla jako nová a koupelna totéž. Zbytek jsme nepotřebovali. Po Tv byl ve zdi jen kabel .-D a soupis stanic...bylo to fakt úsměvné, ale nechyběla nám .-))

Strava
Nebylo ničeho, co by mi nechutnalo...hned bych si to zopakovala .-)

Služby hotelu
Úklid každý den, vytřeno. Ručníku dostatek. Nic více jsem opět neřešila.

Pláž
Směr Albánie - Krásná...moře čisté+teplé, málo lidí. Kam se hrabe Afrika .-P

Směr Černá hora - Přeplněno, hluk+studené, větší nepořádek než na neudržované pláži.

Zuzana H., 27.08.2015
Oblast: Černá Hora Černá Hora, Ulcinj, Hotel:Ada Bojana

Byla tato recenze užitečná? Ano (0) Ne (0)

9 fotografií

Ada Bojana, Ulcinj, Černá Hora Zuzana H. 2015-08-27 7.6 1 10 Ada Bojana

Celkem: 6 Celkovy dojem je dobry, protoze jsme jeli na dovolenou kvuli mori. Delegatky se staraly dobre, deti vyuzili i animacni program. Ze strany...

 • 4,5 Ubytování
 • 7 Strava
 • 8 Okolí
 • 6 Cena

Celkové shrnutí
Celkovy dojem je dobry, protoze jsme jeli na dovolenou kvuli mori. Delegatky se staraly dobre, deti vyuzili i animacni program. Ze strany cestovni kancelare byla dobra organizace. Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Ubytovani skromnejsi(starsi nabytek) a je zde co opravovat. Bydleli jsme v Boriku, kde nam netesnila okna, takze jsme byli postipani od komaru. Vyhodou pro nas byly dve koupelny, protoze jsme meli dva spojene pokoje. Na pokoji byla lednicka a klimatizace. Uklid probihal kazdy den (vymena rucniku,doplneni toal. papiru). Ovsem o patro niz meli klienti problem, kdy pani uklizecka nevynesla ani kos. Je to proste o lidech...

Strava
Jidlo nam chutnalo, snidane - svedsky stul, obedy - servirovane, vyber ze dvou jidel. Vecere ze tri. Ke kazdemu jidlu byl zeleninovy salat a dezert. Piti k jidlu -voda, stavy, pivo a vino.

Služby hotelu
U bydleni bych pouzila spise slovo ubytovna nez hotel.

Pláž
Plaz je hned u ubytovani, vecer plaz uklizeli. Je obrovska, pozvolny vstup do more - nam to vyhovovalo, kvuli detem. Jsou tam venkovni sprchy se sladkou vodou, WC a prevlekaci kabinky i restaurace. Ta se moc libila. Pronajem slunecniku a dvou lehatek stoji 5 euro na den. Ale neni problem mit svuj slunecnik, mista je dost. Horsi je to s mistimi, ti na uklid nejsou. Mimo komlex hotelu dost odpatku a toulavych psu, kteri je jeste roznaseji. Na to upozornil delegat, hned na ceste z letiste.

Irma V., 25.08.2015, Datum pobytu: 8.8. - 15.8.2015
Oblast: Černá Hora Černá Hora, Ulcinj, Hotel:Bellevue

Byla tato recenze užitečná? Ano (0) Ne (0)

Bellevue, Ulcinj, Černá Hora Irma V. 2015-08-25 6 1 10 Hotelový komplex Bellevue ALL INCLUSIVE Club - Dotované pobyty 55+

Celkem: 8,6 Celkově velmi pěkná dovolená. Odpovídající ubytování, krásná pláž hned u hotelu. Velmi dobré jídlo. Rozmanitá nabídka výletů. Pozor u...

 • 8 Ubytování
 • 9 Strava
 • 9 Okolí
 • 9 Cena

Celkové shrnutí
Celkově velmi pěkná dovolená. Odpovídající ubytování, krásná pláž hned u hotelu. Velmi dobré jídlo.

Rozmanitá nabídka výletů.

Pozor u vilek - několika klientům, kteří bydleli ve vilkách v dolní části v přízemí, se ztratilo oblečení popř. plavky, které si na terasu pověsili. Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Velké, čisté pokoje. Úklid probíhal každý den. Zbytečná mi přišla každodenní výměna ručníků. Vilky už nepůsobí úplně nejnovějším dojmem, ale ubytování celkově odpovídalo. Poloha blízko u pláže.

Strava
Jídlo velmi dobré, dostatečný výběr studené i teplé kuchyně. Hodně ovoce, zeleniny, různých salátů...masa, ryby. Jídlo opravdu bez chyby.

Služby hotelu
Hotel velmi hezký, relativně nový, určitě odpovídá čtyřem hvězdičkám. Restaurace příjemná, čistá.

V hotelu možnost využití wellness - vnitřní bazén, vířivka...

Pláž
Pláž hned u hotelu - čistá, lehátka zdarma. Vhodné i pro malé děti, velmi pozvolný vstup do moře.

Moře čisté a teplé.

U hotelu k dispozici také venkovní bazén a dva dětské bazénky. Lehátky i u bazénu, také zdarma.

Jolana M., 25.08.2015, Datum pobytu: 15.8. - 22.8.2015
Oblast: Černá Hora Černá Hora, Ulcinj, Hotel:Otrant Beach

Byla tato recenze užitečná? Ano (0) Ne (0)

Otrant Beach, Ulcinj, Černá Hora Jolana M. 2015-08-25 8.6 1 10 Vily Otrant Beach

Všechny recenze Černá Hora - Ulcinj

Potřebujete poradit?

Volejte zdarma Po - Ne 7-22 hod. 800 999 800