Černá Hora - Ulcinj Černá Hora

 • Popis

  Ulicinj je bývalé pirátské městečko ležící pár kilometrů od albánských hranic a většina obyvatel jsou muslimové. Což ovšem neznamená, že jsou odměření a nepříjemní. Naopak, místní lidé jsou zvyklí na turisty a vždy jsou k nim přátelští a ve všem jim poradí.

  Kolem města nejsou žádné hory ale spíše pole a zemědělské roviny, kde se pěstují v hojné míře olivovníky, citrusy, granátová jablka, vinná réva a další podobné plodiny.

  Pro Ulicinj jsou typické hlučné a živé trhy, které se konají dvakrát do týdne. Najdete zde všechno - ovoce, zeleninu, maso, sýry, oblečení, muziku, bižutérii a vše co vás jen napadne.
  Dalším typickým rysem tohohle zvláštního místa je Velká pláž, která je dlouhá přes deset kilometrů. Její písek je velmi prospěšný pro lidi trpící nemocemi pohybového ústrojí, díky bohatému obsahu minerálů. Sportovní nadšenci považují tuto pláž za nejlepší díky velké úrovni a jedinečnému výběru sportovního využití. Především je oblíbený windsurfing a rybolov.

  Na některých plážích místní udělali koupaliště a lákají turisty nevšedními názvy jako Copacabana, Tropicana, Miami a další. Vodních i plážových sportů je zde dostatek i pro aktivní sportovce. Co se týče čistoty a údržby, není na takové úrovni jako ostatní místa v Černé Hoře a to především díky velkému cestovnímu ruchu.

  Najdeme zde i Městskou pláž, Malou pláž a také Ženskou pláž, na kterou mají muži vstup zakázaný. Slouží prý k léčbě ženských onemocnění, především neplodnosti.

  Nemusíte jezdit žádnými dopravními prostředky abyste si prošli celé město. Bezpodmínečně si nesmíte nechat ujít návštěvu Ulcinjskeho gradu, který v dávných letech sloužíval jako obrana před nepřáteli a vedou do něj dvě brány. Součástí gradu je i mešita a archeologické muzeum.
  Pohoda, příjemná atmosféra, zábava a skvělé zážitky, to vše a mnohem víc vám bude splněno navštívíte-li Ulcinj.

  Velká Pláž

  Velká Pláž představuje přírodní fenomén krásy a bohatství. Je vzdálena 5 km od Ulcinje, dlouhá je přibližně 12 km, široká cca 60 m a místní obyvatelé ji nazývají "Ulcinjskou Copacabanou". Kvalitě písku na této pláži jsou přisuzovány léčebné účinky, jelikož je bohatý na minerály a doporučuje se revmatikům, jakož i dalším nemocným osobám. V bezprostřední blízkosti pláže se nachází hotelový komplex se sportovními terény na kopanou, tenis, házenou, košíkovou a volejbal. Na pláži je možné si vypůjčit různé sportovní rekvizity - surf, vodní lyže, vodní šlapadla či můžete provozovat, zde velice populární, vodní rybolov.

Nejnovější recenze Černá Hora - Ulcinj

28.08.2014 - Anonym - Přečteno: 23× - Datum pobytu: 16.8. - 23.8.2014

 • Celkem: 1,8
 • 1 Ubytování
 • 1 Strava
 • 5 Okolí
 • 1 Cena

Celkové shrnutí
Jedna zkušenost s danou ck nám, myslím , stačila! Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Pokoj plný plísnĕ

Strava
Každý den jiný název, ale stejná chuť, ze zeleniny každý den pouze zelí

Služby hotelu
Žádné

Pláž
Pláž čistá, blízko hotelu, přístup do moře pohodlný

Bellevue, Ulcinj, Černá Hora Anonym 2014-08-28 1.8 1 10 Hotelový komplex Bellevue Club

28.08.2014 - Iva P. - Přečteno: 22× - Datum pobytu: 16.8. - 23.8.2014

 • Celkem: 8,4
 • 10 Ubytování
 • 7 Strava
 • 7 Okolí
 • 8 Cena

Celkové shrnutí
příjemná, klidná dovolená Zobrazit celou recenzi

Ubytování
rekonstruované pokoje, čisté, výměna ručníků, úklid

Strava
dobrá, domácí, sice trochu chudší výběr, snad jen více ovoce

Pláž
pláž přímo u hotelu, čistá

Ada Bojana, Ulcinj, Černá Hora Iva P. 2014-08-28 8.4 1 10 Komplex Ada Bojana ALL INCLUSIVE Club

28.08.2014 - Kateřina P. - Přečteno: 26× - Datum pobytu: 16.8. - 23.8.2014

 • Celkem: 2,6
 • 2 Ubytování
 • 6 Strava
 • 2 Okolí
 • 1 Cena

Celkové shrnutí
V případě, že by zájezd stál o třetinu méně, byla bych relativně spokojená. Hotel a jeho okolí jsou ošklivé, všude hrozný nepořádek. Přestože je Lokalita doporučována pro rodinný pobyt s dětmi, já bych ji nedoporučila. Jediné, co zde dětem vyhovuje je krásný písek na pláži, z kterého se dobře staví. Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Pokoj malinký, tmavý, s výhledem do zdi dalšího křídla hotelové budovy, bez možnosti pověsit mokré prádlo, na pokoji jedna el. zásuvka, rozbitý sprchový kout, atd... zkrátka asi nejnepříjemnější část dovolené

Strava
V pořádku, ale málo čerstvé zeleniny a ovoce, jídla hodně těžká a mastná, všechny děti v hotelu trpěly zažívacími obtížemi, měly průjem a zvracely.

Služby hotelu
Úklid byl skutečně jen základní (výměna toal. papíru a ručníků). Vnitřní bazén by měl být otevřený od 10 do 18hod, ale leckdy byl mimo provoz a byl špinavý. S žádnými dalšími službami jsem se nesetkala.

Pláž
Pláž přeplněná tisíci turistů, není zaručené, že když si zaplatíte v hotelu lehátko a slunečník, že po příchodu na pláž nějaké volné najdete. Voda krásně teplá, písek nádherný, mělké dno, avšak celý týden byly obrovské vlny a koupání s dětmi bylo fakt obtížné. Šnorchlování v podstatě nemožné.

Olympic, Ulcinj, Černá Hora Kateřina P. 2014-08-28 2.6 1 10 Hotel Olympic Club

27.08.2014 - Valerián Dlab - Přečteno: 35× - Datum pobytu: 16.8. - 23.8.2014

 • Celkem: 7,6
 • 9 Ubytování
 • 6 Strava
 • 9 Okolí
 • 5 Cena

Celkové shrnutí
TATO LOKALITA BYLA VELICE KLIDNÁ. JEDEN OBCHOD ŽÁDNÉ ATRAKCE, BALZÁM NA NERVY,KRÁSNÝ ODPOČINEK. NÁM TO VYHOVOVALO. Zobrazit celou recenzi

Ubytování
UBYTOVÁNÍ V BUNGALOVECH BYLO VE VÝBORNÉ KVALITĚ. LEDNIČKA, KLIMATIZACE TEPLÁ VODA VŠE FUNGOVALO. ÚKLID KAŽDÝ DEN, RUČNÍKY ČISTÉ OBDEN. VELKÝ PROBLÉM JE VELKÁ MATRACE PRO DVĚ LŮŽKA. JEDEN SE OTOČÍ A DRUHÝ SE PROBUDÍ. HRŮZA. JEŠTĚ ŽE V BUNGALOVU BYL ROZKLÁDACÍ GAUČ KAM SI MOHL JEDEN LEHNOUT.

Strava
V TETO LOKALITĚ NÁM BYLO NABÍDNUTO POUZE LIGHT ALL INCLUSIVE ZA TĚŽKÉ PENÍZE.TOTO VŮBEC NEODPOVÍDALO TAMNÍM SLUŽBÁM.NA SNÍDANI CHYBĚLO JAKÉKOLIV SLADKÉ PEČIVO. K OBĚDU A K VEČEŘI ZELENINA POUZE RAJČE,OKURKA A ZELNÝ SALÁT TO JE MALÝ VÝBĚR. K PITÍ 2 Dcl PIVA A VODA VE DŽBÁNKU. K VEČEŘI DŽUSY A 2 Dcl PIVA. UVÍTALI BYCHOM NABÍDKU BÍLÉHO NEBO ČERVENÉHO VÍNA. JAK JE MOŽNÉ, ŽE JINÉ CEST. KANCELÁŘE NABÍZELY POLOPENZI. KTERÁ BY NÁM VYHOVOVALA VÍC. JÍDLO BYLO KVALITNÍ A CHUTNÉ 2krát RYBA, VEPŘOVÉ, HOVĚZÍ I KUŘE TO CHVÁLÍM. BALÍČEK NA CESTU BYL HROZNÝ. ŽÁDNÉ PITI VEKA, SÝR.

Pláž
PLÁŽ BYLA VELKA PROSTORNÁ ODDĚLENÁ PRO VYZNAVAČE NUDA. PLAVČÍKY HLÍDÁNA A VŠICHNI OBLEČENI BYLI VYKÁZÁNI NA JINOU PLÁŽ. TO CHVÁLÍM. SLUNEČNÍK A 2 TVRDÁ DŘEVĚNÁ LEHÁTKA BYLA PŘEDRAŽENÁ. PLÁŽ PÍSEČNÁ ČISTÁ UPRAVOVANÁ.

Ada Bojana, Ulcinj, Černá Hora Valerián Dlab 2014-08-27 7.6 1 10 ADA BOJANA ČERNÁ HORA

26.08.2014 - Tereza D. - Přečteno: 29× - Datum pobytu: 16.8. - 23.8.2014

 • Celkem: 7,2
 • 5 Ubytování
 • 8 Strava
 • 8 Okolí
 • 10 Cena

Celkové shrnutí
celkový dojem z dovolené super, ale Černá hora je bohužel špinavá. Hotel bez problémů, ale není to žádný luxus, což jsme očekávali, strava taky dobrá, za týden zde podávali asi 3x rybu, což hodnotím kladně. hotel umístěn na dobrém místě. Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Pokoje jsou jednoduché, každý den výměna ručníků a koše, ale balkon nikdo neutřel asi hodně dlouho, není zde možnost kam pověsit mokré ručníky atd. Pokud jste 4 na balkon se všichni nevlezete, alespoň ne pohodlně. Jinak v hotelu je pěkná restaurace a příznivé ceny.

Strava
Měli jsme polopenzi. snídaně na výběr různé sunky, sýry, vajíčka, marmelády atd, večeře taky různě, vždy brambory, rýže, těstoviny + různé druhy masa. vždy jeden druh ovoce a zmrzlina. Chyběla mi zelenina, vždy jen nastrouhané zelí, okurek a rajče, jinak jídlo bylo dobré. Nicméně uvádí se, že večeře jsou snad do pul 10 nebo do 10 hodin, ale o pul 9 již jídlo nedoplňují a zbývají pouze zbytky, ovoce už taky nedostanete.

Služby hotelu
služby ok, na recepci Vám zavolají taxík a můžete si zde koupit plážový servis o 1e levněji než na pláži.

Pláž
pláž obří,spousta lidí a dlouhý vstup do vody, myslím že vhodné pro rodiny s dětmi, ale je fakt, že některé dny byl tak silný příliv, že musel zasahovat i plavčík . super zpestření. jelikož jsme si půjčili na dovolené auto a projeli jsme i jiné pláže, zjistili jsme, že tato pláž je výhra :-)

Olympic, Ulcinj, Černá Hora Tereza D. 2014-08-26 7.2 1 10 Hotel Olympic Club

Všechny recenze Černá Hora - Ulcinj

Potřebujete poradit?

Volejte zdarma Po - Ne 7-22 hod. 800 999 800