Černá Hora - Ulcinj Černá Hora

 • Popis

  Ulicinj je bývalé pirátské městečko ležící pár kilometrů od albánských hranic a většina obyvatel jsou muslimové. Což ovšem neznamená, že jsou odměření a nepříjemní. Naopak, místní lidé jsou zvyklí na turisty a vždy jsou k nim přátelští a ve všem jim poradí.

  Kolem města nejsou žádné hory ale spíše pole a zemědělské roviny, kde se pěstují v hojné míře olivovníky, citrusy, granátová jablka, vinná réva a další podobné plodiny.

  Pro Ulicinj jsou typické hlučné a živé trhy, které se konají dvakrát do týdne. Najdete zde všechno - ovoce, zeleninu, maso, sýry, oblečení, muziku, bižutérii a vše co vás jen napadne.
  Dalším typickým rysem tohohle zvláštního místa je Velká pláž, která je dlouhá přes deset kilometrů. Její písek je velmi prospěšný pro lidi trpící nemocemi pohybového ústrojí, díky bohatému obsahu minerálů. Sportovní nadšenci považují tuto pláž za nejlepší díky velké úrovni a jedinečnému výběru sportovního využití. Především je oblíbený windsurfing a rybolov.

  Na některých plážích místní udělali koupaliště a lákají turisty nevšedními názvy jako Copacabana, Tropicana, Miami a další. Vodních i plážových sportů je zde dostatek i pro aktivní sportovce. Co se týče čistoty a údržby, není na takové úrovni jako ostatní místa v Černé Hoře a to především díky velkému cestovnímu ruchu.

  Najdeme zde i Městskou pláž, Malou pláž a také Ženskou pláž, na kterou mají muži vstup zakázaný. Slouží prý k léčbě ženských onemocnění, především neplodnosti.

  Nemusíte jezdit žádnými dopravními prostředky abyste si prošli celé město. Bezpodmínečně si nesmíte nechat ujít návštěvu Ulcinjskeho gradu, který v dávných letech sloužíval jako obrana před nepřáteli a vedou do něj dvě brány. Součástí gradu je i mešita a archeologické muzeum.
  Pohoda, příjemná atmosféra, zábava a skvělé zážitky, to vše a mnohem víc vám bude splněno navštívíte-li Ulcinj.

  Velká Pláž

  Velká Pláž představuje přírodní fenomén krásy a bohatství. Je vzdálena 5 km od Ulcinje, dlouhá je přibližně 12 km, široká cca 60 m a místní obyvatelé ji nazývají "Ulcinjskou Copacabanou". Kvalitě písku na této pláži jsou přisuzovány léčebné účinky, jelikož je bohatý na minerály a doporučuje se revmatikům, jakož i dalším nemocným osobám. V bezprostřední blízkosti pláže se nachází hotelový komplex se sportovními terény na kopanou, tenis, házenou, košíkovou a volejbal. Na pláži je možné si vypůjčit různé sportovní rekvizity - surf, vodní lyže, vodní šlapadla či můžete provozovat, zde velice populární, vodní rybolov.

 • Doprava letecky

  02:00 h

Nejnovější recenze Černá Hora - Ulcinj

Celkem: 5,8 pozitivně hodnotíme pohodlnou dopravu až na místo, včetně organizace výletů.

 • 6 Ubytování
 • 7 Strava
 • 4 Okolí
 • 6 Cena

Celkové shrnutí
pozitivně hodnotíme pohodlnou dopravu až na místo, včetně organizace výletů. Zobrazit celou recenzi

Ubytování
pokoj průměrný, ale čisto, chyběly sítě proti komárům.

Strava
strava dobrá, ale interval mezi obědem a večeří v 19 hodin byl dost dlouhý, ocenili bychom mezitím nějakou svačinu či možnost si vzít od snídaně nějakou sušenku na odpoledne.

Služby hotelu
spokojenost, denně se uklízelo.

Pláž
pláž pozvolná, trochu nepořádek, ale to dělají lidi.

Alena S., 26.09.2016, Datum pobytu: 16.9. - 23.9.2016
Oblast: Černá Hora Černá Hora, Ulcinj, Hotel:Olympic

Byla tato recenze užitečná? Ano (0) Ne (0)

Olympic, Ulcinj, Černá Hora Alena S. 2016-09-26 5.8 1 10 Hotel Olympic

Celkem: 7,8 Ano, konkurence schopná destinace.

 • 5 Ubytování
 • 10 Strava
 • 10 Okolí
 • 9 Cena

Celkové shrnutí
Ano, konkurence schopná destinace. Zobrazit celou recenzi

Strava
:~) , mé díky patří kuchaři.

Pláž
Písek, písek a zase písek... je laděný barvou do černé. Dobré na procházky bosky, je cca 3 km dlouhá. Hodně celkový dojem kazí nepořádek, který graduje na deltě řeky u Albánských hranic a někteří nudisti, mimochodem se potulují i po areálu. Každopádně kamenová polívka to není :~) .

Petr M., 26.09.2016, Datum pobytu: 16.9. - 23.9.2016
Oblast: Černá Hora Černá Hora, Ulcinj, Hotel:Ada Bojana

Byla tato recenze užitečná? Ano (0) Ne (0)

Ada Bojana 1 fotografie

Ada Bojana, Ulcinj, Černá Hora Petr M. 2016-09-26 7.8 1 10 Komplex Ada Bojana

Celkem: 6,2 Byli jsme velmi spokojeni se službami cestovní kanceláře. Delegátka paní Helenka se nám věnovala po celou dobu pobytu. Paní Vlasta na...

 • 5 Ubytování
 • 10 Strava
 • 5 Okolí
 • 6 Cena

Celkové shrnutí
Byli jsme velmi spokojeni se službami cestovní kanceláře. Delegátka paní Helenka se nám věnovala po celou dobu pobytu. Paní Vlasta na výletu do Albánie byla úžasná. Hotel starší vybavením, úroveň = ceně zájezdu. S tímto jsme počítali. Pro turisty 50+ okolí hotelu velmi příjemné, rovinatý terén, borovicový háj, blízkost pláže, pláž udržovaná, jemný černý písek, pozvolný vstup do moře. Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Pokoj starší vybavením, v koupelně novější sanita. Pokoj čistý, denně bylo uklizeno, vyměněny ručníky.

Strava
Strava výborná, velmi dobrá, denně zeleninové saláty, ovoce, výběr z jídel skvělý. Obsluha velmi příjemná, vstřícná a rychlá. Nedá se nic vytknout, naopak velká pochvala.

Služby hotelu
Neměli jsme jediný problém, recepční velmi příjemní lidé.

Pláž
Dostupnost k pláži téměř po rovině, cca 150 m, pláž byla uklizená, skvěle fungovala restaurace na pláži, přístup do moře pozvolný, moře čisté. B\li jsme naprosto spokojeni.

Marie Hejdová, 26.09.2016, Datum pobytu: 16.9. - 23.9.2016
Oblast: Černá Hora Černá Hora, Ulcinj, Hotel:Bellevue

Byla tato recenze užitečná? Ano (0) Ne (0)

Bellevue, Ulcinj, Černá Hora Marie Hejdová 2016-09-26 6.2 1 10 Hotelový komplex Bellevue

Celkem: 3,8 Při příjezdu na hotel pršelo,obcházela nás hrůza jak to bude snámi. Turnus od 3.9. do 10.9. počasí měli velice špatné a stále pršelo....

 • 4,5 Ubytování
 • 3 Strava
 • 4 Okolí
 • 3 Cena

Celkové shrnutí
Při příjezdu na hotel pršelo,obcházela nás hrůza jak to bude snámi. Turnus od 3.9. do 10.9. počasí měli velice špatné a stále pršelo. Pokoj jsme měly v 5. patře- nebyl velký ani malý. Koberec neviděl lux snad za celou sezónu,jinak uklizečky každý den vynesly koš a vyměnily ručníky a osušky. Koupelna byla vždy uklizená,vytřená Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Nábytek starší,poškozený. Chybělo možnost někde pověsit mokré plavky. Stačil by malý skládací sušák na mokré věci,který by bylo možné v době nepříznivého počasí přenést z balkónu do pokoje.

Strava
Strava byla průměrná ,neodpovídala Light All Inclusive. Jídlo vlahé.Snídaně stále stejné. Chybělo možnost ovoce, paprik, hroznového vína, jablka. K snídani - vždy jen nakrájená rajčata, k obědu někdy k rajčatům přidali nakrájené okurky, nebo nastrouhané bílé zelí. Také chyběla možnost dát si po obědě a nebo po večeři kávu. Jedině toto bylo možné v baru hotelu,ale za peníze. Co nejvíce nám vadilo- Na první pohled nádobí,příbory čisté,ale když jste to vzali do ruky tak bylo MASTNÉ. A to přeci ani z myčky není možné.

Služby hotelu
V červnu jsem byla od VTT na Rhodosu- Fariraki, 3hvězd. hotel jako zde EVI a se službami,jídlem,čistotou jsme byli velice spokojeni. Celý den i večer tam byli animátoři a měli program s cvičením jak na trávníku,tak v bazénupro dospělé. A pro děti různé hry, soutěže. Akoráte k moři se muselo jít přes město cca 500m. Ale prostě v porovnání 3hvězd. hotel Olympic a Evi jsme zde byli zklamané.

Pláž
Dostupnos na pláž byla průměrná. Pláž byla každé ráno upravená a dá se říci čistá. Od hotelu cca 100m

Anna F., 19.09.2016, Datum pobytu: 9.9. - 16.9.2016
Oblast: Černá Hora Černá Hora, Ulcinj, Hotel:Olympic

Byla tato recenze užitečná? Ano (0) Ne (0)

Olympic, Ulcinj, Černá Hora Anna F. 2016-09-19 3.8 1 10 Hotel Olympic ALL INCLUSIVE Club - Dotované pobyty 50+

Celkem: 3,6 Již jsem byla na více pobytech ALL INKLUSIVE, ale tak mizerné jako letos to nikdy nebylo. Za hodně peněz v jídle slabý výběr, chybělo...

 • 4 Ubytování
 • 3 Strava
 • 4 Okolí
 • 3 Cena

Celkové shrnutí
Již jsem byla na více pobytech ALL INKLUSIVE, ale tak mizerné jako letos to nikdy nebylo. Za hodně peněz v jídle slabý výběr, chybělo ovoce a zákusky, pití : nealko hodně přeslazené jen jeden druh (ještě že se dalo dolít vodou) a víno podřadné kvality, čili jsem si vůbec nedávala. Jiné alkoholické nápoje či drinky vůbec žádné i když v reklamě nabízené. Prostě poprvé a NAPOSLED ! Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Zastaralé zařízení, málo místa, i když čistota celkem dostačující.

Strava
PODPRŮMĚRNÁ

Služby hotelu
SLUŽBY CELKEM V POŘÁDKU, CELKOVÝ DOJEM HODNĚ SLABÝ.

Pláž
PRO MĚ VYHOVUJÍCÍ, JEN ČISTOTA BY SE MOHLA ZLEPŠIT. ALE TO JE VŠECHNO NA LIDECH.

Helena Otrubová, 19.09.2016, Datum pobytu: 9.9. - 16.9.2016
Oblast: Černá Hora Černá Hora, Ulcinj, Hotel:Olympic

Byla tato recenze užitečná? Ano (0) Ne (0)

Olympic, Ulcinj, Černá Hora Helena Otrubová 2016-09-19 3.6 1 10 ŠLÁGR Dovolená - Hotel Olympic ALL INCLUSIVE Club - Dotované pobyty 50+

Všechny recenze Černá Hora - Ulcinj

Potřebujete poradit?

Po-Ne 7-22 hod 226 000 622