Černá Hora - Ulcinj Černá Hora

 • Popis

  Ulicinj je bývalé pirátské městečko ležící pár kilometrů od albánských hranic a většina obyvatel jsou muslimové. Což ovšem neznamená, že jsou odměření a nepříjemní. Naopak, místní lidé jsou zvyklí na turisty a vždy jsou k nim přátelští a ve všem jim poradí.

  Kolem města nejsou žádné hory ale spíše pole a zemědělské roviny, kde se pěstují v hojné míře olivovníky, citrusy, granátová jablka, vinná réva a další podobné plodiny.

  Pro Ulicinj jsou typické hlučné a živé trhy, které se konají dvakrát do týdne. Najdete zde všechno - ovoce, zeleninu, maso, sýry, oblečení, muziku, bižutérii a vše co vás jen napadne.
  Dalším typickým rysem tohohle zvláštního místa je Velká pláž, která je dlouhá přes deset kilometrů. Její písek je velmi prospěšný pro lidi trpící nemocemi pohybového ústrojí, díky bohatému obsahu minerálů. Sportovní nadšenci považují tuto pláž za nejlepší díky velké úrovni a jedinečnému výběru sportovního využití. Především je oblíbený windsurfing a rybolov.

  Na některých plážích místní udělali koupaliště a lákají turisty nevšedními názvy jako Copacabana, Tropicana, Miami a další. Vodních i plážových sportů je zde dostatek i pro aktivní sportovce. Co se týče čistoty a údržby, není na takové úrovni jako ostatní místa v Černé Hoře a to především díky velkému cestovnímu ruchu.

  Najdeme zde i Městskou pláž, Malou pláž a také Ženskou pláž, na kterou mají muži vstup zakázaný. Slouží prý k léčbě ženských onemocnění, především neplodnosti.

  Nemusíte jezdit žádnými dopravními prostředky abyste si prošli celé město. Bezpodmínečně si nesmíte nechat ujít návštěvu Ulcinjskeho gradu, který v dávných letech sloužíval jako obrana před nepřáteli a vedou do něj dvě brány. Součástí gradu je i mešita a archeologické muzeum.
  Pohoda, příjemná atmosféra, zábava a skvělé zážitky, to vše a mnohem víc vám bude splněno navštívíte-li Ulcinj.

  Velká Pláž

  Velká Pláž představuje přírodní fenomén krásy a bohatství. Je vzdálena 5 km od Ulcinje, dlouhá je přibližně 12 km, široká cca 60 m a místní obyvatelé ji nazývají "Ulcinjskou Copacabanou". Kvalitě písku na této pláži jsou přisuzovány léčebné účinky, jelikož je bohatý na minerály a doporučuje se revmatikům, jakož i dalším nemocným osobám. V bezprostřední blízkosti pláže se nachází hotelový komplex se sportovními terény na kopanou, tenis, házenou, košíkovou a volejbal. Na pláži je možné si vypůjčit různé sportovní rekvizity - surf, vodní lyže, vodní šlapadla či můžete provozovat, zde velice populární, vodní rybolov.

Nejnovější recenze Černá Hora - Ulcinj

Celkem: 5,6 Dovolená byla pěkná, i když počasí již nebylo moc na koupání

 • 4,5 Ubytování
 • 6 Strava
 • 7 Okolí
 • 6 Cena

Celkové shrnutí
Dovolená byla pěkná, i když počasí již nebylo moc na koupání Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Moc pěkné prostředí i ubytování. je však škoda, že je vidět již zchátralost jak vstupních dveří, tak i střechy okolo na všech střechách. Je velmi nutná oprava, protože za čas by bylo již pozdě. Je zde naprostý klid a to je pohlazení na psychiku.

Strava
Je dobrá, všeho dostatek

Služby hotelu
V pořádku, delegát se snažil po večerech hosty na pergole bavit, dobře byly zabezpečeny i zájezdy

Pláž
pláž je nudistická, pravděpodobně kvůli léčivému písku, velmi pohodlný pobyt bez mokrých plavek,

kousek dále je však i textilní pláž

Eliška R., 10.12.2014, Datum pobytu: 20.9. - 27.9.2014
Oblast: Černá Hora Černá Hora, Ulcinj, Hotel:Ada Bojana

Byla tato recenze užitečná? Ano (3) Ne (2)

Ada Bojana, Ulcinj, Černá Hora Eliška R. 2014-12-10 5.6 1 10 Komplex Ada Bojana ALL INCLUSIVE Club

Celkem: 1 Hotel vůbece nedoporučuji

 • 1 Ubytování
 • 1 Strava
 • 1 Okolí
 • 1 Cena

Celkové shrnutí
Hotel vůbece nedoporučuji Zobrazit celou recenzi

Kateřina S., 27.10.2014, Datum pobytu: 9.8. - 16.8.2014
Oblast: Černá Hora Černá Hora, Ulcinj, Hotel:Bellevue

Byla tato recenze užitečná? Ano (5) Ne (4)

Bellevue, Ulcinj, Černá Hora Kateřina S. 2014-10-27 1 1 10 Hotelový komplex Bellevue Club

Celkem: 7,4 Celkem spokojeni

 • 10 Ubytování
 • 10 Strava
 • 2 Okolí
 • 5 Cena

Celkové shrnutí
Celkem spokojeni Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Pokj odpovídal stáří hotelu.(zavírání balkonových dveří, netěsnost dveří u ložnice-při bouřce zavřené hrozně drnčely, takže jsme je museli otevřít)

Strava
Strava byla dobrá

Služby hotelu
Celkem spokojenost

Pláž
Vzdálenost 80m na pláž kterou udáváte v katalogu není pravdivá-je to o hodně delší vzdálenost. V okolí pláže je hrozný nepořádek-povaluji se tam odpadky a záchody u pláže jsou v neutěšeném stavu.

Otakar Náhlovský, 01.10.2014, Datum pobytu: 20.9. - 27.9.2014
Oblast: Černá Hora Černá Hora, Ulcinj, Hotel:Olympic

Byla tato recenze užitečná? Ano (1) Ne (0)

Olympic, Ulcinj, Černá Hora Otakar Náhlovský 2014-10-01 7.4 1 10 Hotel Olympic ALL INCLUSIVE Club - Dotované pobyty 55+

Celkem: 6 dovolená byla celkem dobrá, jen by měla cestovní kancelář upozornit že nekteré vámi nabízené výlety je pouze dlouhá jízda autobusem s...

 • 6,5 Ubytování
 • 5 Strava
 • 5 Okolí
 • 7 Cena

Celkové shrnutí
dovolená byla celkem dobrá, jen by měla cestovní kancelář upozornit že nekteré vámi nabízené výlety je pouze dlouhá jízda autobusem s krátkými přestávkami kdy jsi stihnete dojít na toaletu a jinak vše vidíte jen z autobusu a připravené balíčky o těch ani nemluvě prostě hrúza .myslím si že by delegát měl také upozornit že při odjezdu( když neojíždí brzy ráno)dostanou jen snídani a pak si dělejte co chcete v podstatě si tam nemáte co koupit a taky za co když vám tam nikde nevymění a přímo tam karty neberou, málo kdo je na to připraven na víc když v insturkcích od vás je že končíte obědem a odjezd autokarem je až ve večerních hodinách.Tak si all enklusiv nepřectavuji Zobrazit celou recenzi

Ubytování
do skříněk na pokojích se nemohli uložit žádné věci po otevření páchly zatuchlinoujinak bylo ubytování dobré

Strava
strava byla celkem ucházející i když na snídyni toho na výběr mnoho nebylo a to co nabýzeli jako salám a párky tím bych neuctila ani našeho kocoura

Služby hotelu
ubytovací služby i hotelu byly dobré

Pláž
pláž byla ucházející ale když nejste nudista tak jste na pláži kde je z jedné strany řeka bojana tak že je tam o hodně studenější voda a nudisti nerespektují pláž která je vyhrazena jim v podstatě jsou všude a běhají po celém areálu jediné co se dá hodnotit jako plus je že aspon do jídelny chodili oblečení

Helena Mikulášková, 30.09.2014, Datum pobytu: 12.9. - 21.9.2014
Oblast: Černá Hora Černá Hora, Ulcinj, Hotel:Ada Bojana

Byla tato recenze užitečná? Ano (4) Ne (0)

Ada Bojana, Ulcinj, Černá Hora Helena Mikulášková 2014-09-30 6 1 10 Komplex Ada Bojana ALL INCLUSIVE Club - Dotované pobyty 55+

Celkem: 4,4 Dovolená super, protože jsem se rozhodla, že si jí nenechám ničím zkazit.

 • 5 Ubytování
 • 4 Strava
 • 3 Okolí
 • 5 Cena

Celkové shrnutí
Dovolená super, protože jsem se rozhodla, že si jí nenechám ničím zkazit. Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Návrat v čase o 30 let zpět. Komplex má svoje nejlepší léta už dávno za sebou. Potřeboval by rekonstrukci interiéru a zařízení pokojů. Koupelnový sprchový kout už je takových 5 let po smrti.

Strava
kafe v hotelu děs běs, káva v okolních restauracích super. Stravování v hotelu plná penze = odtučňovací kůra. Stále stejná polévka po celý týden. V přímořském státě jen jedenkrát ryba k večeři. Nejlevnější salámy a paštiky co se dají v celém okolí sehnat, jeden druh tvrdého sýra. 10 ks párků k snídani na 5 plných autobusů účastníků zájezdu.

Pizza v okolních restauracích moc dobrá, čevapi a pileča + ryby super, akorát od 4 euro výš.

Služby hotelu
Záleží, která směna zrovna je. 1/2 týdne, vyměněné ručníky a ustlaná postel každý den. Zbytek - pouze vynesené koše. Bar - předražené rozlívané víno - 2x 0,2dcl = 6 euro, 1 l toho samého vína u sousedů v restauraci 10 euro

Pláž
pláž prostorná, moře čisté, vlastně tam je všude čistá voda, jen neuvěřitelný bordel v okolí. Na pláži pro vajgly pomalu není vidět písek, musí se dávat pozor na zbytky lahví, plechovek a kondomů. V převlíkací kabince je vám vidět celý zadek, ale hlava je schovaná a nebo nejdou zavřít dveře vůbec.

Eva Votíková, 30.09.2014, Datum pobytu: 20.9. - 27.9.2014
Oblast: Černá Hora Černá Hora, Ulcinj, Hotel:Bellevue

Byla tato recenze užitečná? Ano (4) Ne (2)

Bellevue, Ulcinj, Černá Hora Eva Votíková 2014-09-30 4.4 1 10 Hotelový komplex Bellevue ALL INCLUSIVE Club - Dotované pobyty 55+

Všechny recenze Černá Hora - Ulcinj

Potřebujete poradit?

Volejte zdarma Po - Ne 7-22 hod. 800 999 800