Černá Hora - Ulcinj Černá Hora

 • Popis

  Ulicinj je bývalé pirátské městečko ležící pár kilometrů od albánských hranic a většina obyvatel jsou muslimové. Což ovšem neznamená, že jsou odměření a nepříjemní. Naopak, místní lidé jsou zvyklí na turisty a vždy jsou k nim přátelští a ve všem jim poradí.

  Kolem města nejsou žádné hory ale spíše pole a zemědělské roviny, kde se pěstují v hojné míře olivovníky, citrusy, granátová jablka, vinná réva a další podobné plodiny.

  Pro Ulicinj jsou typické hlučné a živé trhy, které se konají dvakrát do týdne. Najdete zde všechno - ovoce, zeleninu, maso, sýry, oblečení, muziku, bižutérii a vše co vás jen napadne.
  Dalším typickým rysem tohohle zvláštního místa je Velká pláž, která je dlouhá přes deset kilometrů. Její písek je velmi prospěšný pro lidi trpící nemocemi pohybového ústrojí, díky bohatému obsahu minerálů. Sportovní nadšenci považují tuto pláž za nejlepší díky velké úrovni a jedinečnému výběru sportovního využití. Především je oblíbený windsurfing a rybolov.

  Na některých plážích místní udělali koupaliště a lákají turisty nevšedními názvy jako Copacabana, Tropicana, Miami a další. Vodních i plážových sportů je zde dostatek i pro aktivní sportovce. Co se týče čistoty a údržby, není na takové úrovni jako ostatní místa v Černé Hoře a to především díky velkému cestovnímu ruchu.

  Najdeme zde i Městskou pláž, Malou pláž a také Ženskou pláž, na kterou mají muži vstup zakázaný. Slouží prý k léčbě ženských onemocnění, především neplodnosti.

  Nemusíte jezdit žádnými dopravními prostředky abyste si prošli celé město. Bezpodmínečně si nesmíte nechat ujít návštěvu Ulcinjskeho gradu, který v dávných letech sloužíval jako obrana před nepřáteli a vedou do něj dvě brány. Součástí gradu je i mešita a archeologické muzeum.
  Pohoda, příjemná atmosféra, zábava a skvělé zážitky, to vše a mnohem víc vám bude splněno navštívíte-li Ulcinj.

  Velká Pláž

  Velká Pláž představuje přírodní fenomén krásy a bohatství. Je vzdálena 5 km od Ulcinje, dlouhá je přibližně 12 km, široká cca 60 m a místní obyvatelé ji nazývají "Ulcinjskou Copacabanou". Kvalitě písku na této pláži jsou přisuzovány léčebné účinky, jelikož je bohatý na minerály a doporučuje se revmatikům, jakož i dalším nemocným osobám. V bezprostřední blízkosti pláže se nachází hotelový komplex se sportovními terény na kopanou, tenis, házenou, košíkovou a volejbal. Na pláži je možné si vypůjčit různé sportovní rekvizity - surf, vodní lyže, vodní šlapadla či můžete provozovat, zde velice populární, vodní rybolov.

Nejnovější recenze Černá Hora - Ulcinj

17.09.2014 - Libuše Přikrylová - Přečteno: 21× - Datum pobytu: 6.9. - 13.9.2014

 • Celkem: 3,6
 • 2 Ubytování
 • 5 Strava
 • 5 Okolí
 • 4 Cena

Celkové shrnutí
Celkově jsme byly zklamány. Dovolená avizovaná jako 55+, byla zcela nevhodní pro seniory. Klienti, někteří invalidní, byli nuceni chodit do jídelny tři krát denně pro 52 rozbitých schodech. (tam a zpět)

Rovněž do prostoru v hotelu Olympic, kde se konaly animační programy, vedlo velké množství schodů. Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Pokoj byl velmi skromně zařízeny, nábytek starý, postele nepohodlné, pokrývky špinavé, často ucpaný záchod, stále odkrytý odpad, ze ktrého vylézali šváby, kteří byli i na stropu a zemi. Zcela nedostatečné osvětlení pokoje, chyběly stolní lampičky.Balkon oprýskaný, vybavený starými židlemi a stolem, neuklizený.

Strava
Strava dobrá, odpovídající plné penzi, ale studená. Jednotvárný dezert. Při výpadku elektřiny den a půl, nezajištěna pitná voda po jídle.

Tři dny pod stolem ležicí mrtvý šváb, neuklizeno.

Služby hotelu
Nedostatečný úklid pokoje, špatně vytřeno, ručníky měněny každý den.

Pláž
Moře čisté, pláž upravená, lehátka nepohodlná, bez matrací, za 5 Euro.

Bellevue, Ulcinj, Černá Hora Libuše Přikrylová 2014-09-17 3.6 1 10 Hotelový komplex Bellevue Club - Dotované pobyty 55+

15.09.2014 - Anonym - Přečteno: 16× - Datum pobytu: 16.8. - 23.8.2014

 • Celkem: 5
 • 4 Ubytování
 • 4 Strava
 • 8 Okolí
 • 5 Cena

Celkové shrnutí
krásná příroda Zobrazit celou recenzi

Ubytování
velmi jednoduché

Strava
velmi "postaru", jídelnový systém i chuť

Služby hotelu
dobré

Pláž
vynikající

Ada Bojana, Ulcinj, Černá Hora Anonym 2014-09-15 5 1 10 Komplex Ada Bojana ALL INCLUSIVE Club

13.09.2014 - Jiří Račko - Přečteno: 44× - Datum pobytu: 23.8. - 30.8.2014

 • Celkem: 9,8
 • 9,5 Ubytování
 • 10 Strava
 • 10 Okolí
 • 10 Cena

Celkové shrnutí
Jedním slovem ...... FANTAZIE Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Naprosto v pohodě, bez připomínek, jen trochu smrděla voda ze sprchy .... sirovodík, ale nebyl to problém

Strava
jídlo fantastické, chutné a bylo ho až moc

Služby hotelu
bez problémů, vše na úrovni, pouze nedošly odeslané pohlednice

Pláž
nádhera, krásný písek, čisto, pořádek, plavčíci a restaurace ne úrovni, pohoda

Ada Bojana, Ulcinj, Černá Hora Jiří Račko 2014-09-13 9.8 1 10 Komplex Ada Bojana ALL INCLUSIVE Club - Dotované pobyty 55+

11.09.2014 - Jaroslav C. - Přečteno: 40× - Datum pobytu: 9.8. - 16.8.2014

 • Celkem: 5
 • 5 Ubytování
 • 5 Strava
 • 5 Okolí
 • 5 Cena

Celkové shrnutí
Hohtel se zastavil v roce 1980 Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Dojem z pokoje mirně vybydlený.Úklid prováděn deně,ručníky vyměňovány také každý den.

Strava
Strava odpovídající cenové relaci,áž na poslední den kdy byly podávány různě zpracované zbytky z předešlích dní.

Služby hotelu
Můj dojem byl jako by se hotel zastavil v 80.letech.Park přerostlý udržovaný okolo hotelu ovšem opdál zanedbaný.

Pláž
Pláž příjemná písečná,přístup do moře pozvolný,čistá.Pláž áčkoli 13 km dlouhá,hlava na hlavě po celé délce.

Olympic, Ulcinj, Černá Hora Jaroslav C. 2014-09-11 5 1 10 Hotel Olympic Club

10.09.2014 - Anežka M. - Přečteno: 60× - Datum pobytu: 30.8. - 6.9.2014

 • Celkem: 7,4
 • 7 Ubytování
 • 8 Strava
 • 8 Okolí
 • 7 Cena

Celkové shrnutí
S dovolenou jsme byly spokojené, líbila se nám. Krásná a příjemná. Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Jednoduché ubytování, ale čisté, pokojské vždy vyhověly, ručníky měnily každý druhý den. Nové koupelny. Byla tam televize, které kabel byl vytržen ze zdi. Kamarádky neměly žádnou. Z kohoutku tekla mírně slaná voda, ale hotel vodu v lahvích na pokoj nezajišťuje! ALL INCLUSIVE i když light!

Strava
Mělo to být ALL INCLUSIVE light - lépe by bylo nazvat plná penze s nápoji. Jídlo bylo chuťově dobré, žádný velký výběr, ale stačilo. O olivový olej jsme si musely požádat, na stole nějaký zatuchlý starý olej. Mohlo být víc ryb.

Kámen úrazu bylo pití, z automatu 2 druhy džusu a voda. Večer jen co bylo nachystáno ve skleničkách - voda, limonáda. K obědu ma večeři měl být alkoholický nápoj - bylo jen malé pivo, když jsme požádali o víno, řekli nám, že ho musíme platit. K obědu a večeři nebyla ani káva a mimo restauraci, která byla jinak uzavřena nebylo žádné nealko pití ani voda. Kdo byl někde na All Inclusive, ví že je všude vše dostupné - káva, pití, zákusky, zmrzlina ( zde jen jednou). U řeky Bojany jsou rybářské restaurace a výborně zde vaří, jsou vyhlášené, ryby čerstvé, dají Vám na výběr, popřípadě doporučí.

Služby hotelu
Nejlepší léta má již za sebou. Bývalý komunistický komplex, jak jsme se dozvěděly pořád ještě státní. Personál byl slušný a vstřícný.

Pláž
Pláž písčitá, lehce přístupná a čistá, moře čisté a teplé. Lidí bylo méně, což nám vyhovovalo, nemáme rády přeplněné pláže. Taky je to asi tím, že se jedná o naturistický komplex, což nás taky trochu zaskočilo, asi jsme se špatně informovali a nepřečetly pořádně nabídku. Z nabídky se zdá, že je tam jen nuda pláž někde bokem. Z hotelu VŽDY dojete na tuto pláž, bokem je pláž pro lidi v plavkách.

Ada Bojana, Ulcinj, Černá Hora Anežka M. 2014-09-10 7.4 1 10 Komplex Ada Bojana ALL INCLUSIVE Club - Dotované pobyty 55+

Všechny recenze Černá Hora - Ulcinj

Potřebujete poradit?

Volejte zdarma Po - Ne 7-22 hod. 800 999 800