Černá Hora - Ulcinj Černá Hora

 • Popis

  Ulicinj je bývalé pirátské městečko ležící pár kilometrů od albánských hranic a většina obyvatel jsou muslimové. Což ovšem neznamená, že jsou odměření a nepříjemní. Naopak, místní lidé jsou zvyklí na turisty a vždy jsou k nim přátelští a ve všem jim poradí.

  Kolem města nejsou žádné hory ale spíše pole a zemědělské roviny, kde se pěstují v hojné míře olivovníky, citrusy, granátová jablka, vinná réva a další podobné plodiny.

  Pro Ulicinj jsou typické hlučné a živé trhy, které se konají dvakrát do týdne. Najdete zde všechno - ovoce, zeleninu, maso, sýry, oblečení, muziku, bižutérii a vše co vás jen napadne.
  Dalším typickým rysem tohohle zvláštního místa je Velká pláž, která je dlouhá přes deset kilometrů. Její písek je velmi prospěšný pro lidi trpící nemocemi pohybového ústrojí, díky bohatému obsahu minerálů. Sportovní nadšenci považují tuto pláž za nejlepší díky velké úrovni a jedinečnému výběru sportovního využití. Především je oblíbený windsurfing a rybolov.

  Na některých plážích místní udělali koupaliště a lákají turisty nevšedními názvy jako Copacabana, Tropicana, Miami a další. Vodních i plážových sportů je zde dostatek i pro aktivní sportovce. Co se týče čistoty a údržby, není na takové úrovni jako ostatní místa v Černé Hoře a to především díky velkému cestovnímu ruchu.

  Najdeme zde i Městskou pláž, Malou pláž a také Ženskou pláž, na kterou mají muži vstup zakázaný. Slouží prý k léčbě ženských onemocnění, především neplodnosti.

  Nemusíte jezdit žádnými dopravními prostředky abyste si prošli celé město. Bezpodmínečně si nesmíte nechat ujít návštěvu Ulcinjskeho gradu, který v dávných letech sloužíval jako obrana před nepřáteli a vedou do něj dvě brány. Součástí gradu je i mešita a archeologické muzeum.
  Pohoda, příjemná atmosféra, zábava a skvělé zážitky, to vše a mnohem víc vám bude splněno navštívíte-li Ulcinj.

  Velká Pláž

  Velká Pláž představuje přírodní fenomén krásy a bohatství. Je vzdálena 5 km od Ulcinje, dlouhá je přibližně 12 km, široká cca 60 m a místní obyvatelé ji nazývají "Ulcinjskou Copacabanou". Kvalitě písku na této pláži jsou přisuzovány léčebné účinky, jelikož je bohatý na minerály a doporučuje se revmatikům, jakož i dalším nemocným osobám. V bezprostřední blízkosti pláže se nachází hotelový komplex se sportovními terény na kopanou, tenis, házenou, košíkovou a volejbal. Na pláži je možné si vypůjčit různé sportovní rekvizity - surf, vodní lyže, vodní šlapadla či můžete provozovat, zde velice populární, vodní rybolov.

Nejnovější recenze Černá Hora - Ulcinj

22.07.2014 - Monika Mittelbachova - Přečteno: 15× - Datum pobytu: 12.7. - 19.7.2014

 • Celkem: 6
 • 5 Ubytování
 • 9 Strava
 • 6 Okolí
 • 5 Cena

Celkové shrnutí
Pláž nádherná , jídlo výborné ubytování není pro náročné a personál vstřícní Zobrazit celou recenzi

Ubytování
nefungující klimatizace , kabely zalepeny lepenkou roztrhané závěsy jinak to šlo

Strava
výborná , ale bohužel není dostupná kopečková zmrzlina

Služby hotelu
vše vpořádku

Pláž
pláž čistá najdete mušle písečná není tam hlava na hlavě nádhera

Bellevue, Ulcinj, Černá Hora Monika Mittelbachova 2014-07-22 6 1 10 Hotelový komplex Bellevue Club

22.07.2014 - Kateřina - Přečteno: 40× - Datum pobytu: 12.7. - 19.7.2014

 • Celkem: 6,2
 • 8 Ubytování
 • 1 Strava
 • 8 Okolí
 • 6 Cena

Celkové shrnutí
Vše moc překrásné, kromě stravy, ta se opravdu nedá vydržet ! Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Nízké patrové bungalovy, hezké ubytování, příjemné.. V koupelně není pitná voda, je slaná.. ale nevadí..

Strava
Opravdu odporná, týden se nedá vydržet..

Služby hotelu
Úklid každý den, výměna ručníků také, milý a přátelský personál, WiFi pouze na recepci, ale dosáhne i k blízkým bungalovům, takže jsme měli i na pokoji.. Strava opravdu příšerná, to je jediné mínus..

Ada Bojana, Ulcinj, Černá Hora Kateřina 2014-07-22 6.2 1 10 Překrásná dovolená - STRAVA PŘÍŠERNÁ

22.07.2014 - David Zálešák - Přečteno: 61× - Datum pobytu: 12.7. - 19.7.2014

 • Celkem: 9
 • 10 Ubytování
 • 7 Strava
 • 10 Okolí
 • 8 Cena

Celkové shrnutí
Lokalita je úžasná. Není tam žádný větší hotel, takže pláž není přeplněná. Cestovka uvádí, že je lokalita vhodná pro rodiny s dětmi, což se mi nezdá. Rozhodně nelze doporučit pro malé děti. Není tu bazén, hřiště ani žádné jiné atrakce. Moře je sice mělké, ale jsou na něm celkem velké vlny, které menší dítě smetou. Přesto je kemp vřeštícími bestiemi, převážně srbskými, totálně zamořen. Je zde také extrémní koncentrace sexuálních menšin, což nabourává genderovou vyváženost lokality. Po vstupu do EU očekávám kvóty. Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Pro nás naprosto vyhovující. Patrové bungalovy s balkónem, se základním vybavením, vše fungující, moře na dohled. Pokud máte problém s nahotou, jeďte rozhodně jinam. Naháčům se nevyhnete. Pro voayery uvádím, že převažují neatraktivní ročníky, takže si moc neužijete.

Strava
Jídlo bylo dobré, spíše středoevropské. Ryba byla za celý pobyt pouze jednou. Jinak masa s omáčkami. Zelenina celý týden pořád stejná - zelí, rajské, okurka. Ovoce pouze občas - pomeranč, banán, jablko. Ovoce ani zeleninu nebylo možné v místě koupit, takže jsme ho viděli pouze z autobusu, jak se prodává všude u silnic.

Strava je inzerována jako "all inclusive light" což je nesmyslný novotvar cestovky. Jedná se o klasickou plnou penzi. Nic proti ní, ale nevím, proč je třeba klienty takto mást. Většina si pod názvem all inclusive představí celodenní možnost konzumace, což tady není možné a to ani co se týká nápojů.

Služby hotelu
Hotel jistě pamatuje Tita, ale je vcelku udržovaný. V recepci je dostupná WIFI, i když s poněkud slabším signálem.

Pláž
Písčitá, celkem udržovaná, moře mělké typ Balaton = kam dohlédnu, tam dosáhnu. Milovníci potápění se zde rozhodně nepobaví. Vzhledem k otevřenému moři jsou větší vlny. Moře je velmi teplé, celkem čisté. K dispozici na pláži je bar. Pláž je nudistická, textiláci musí na její okraje, ten Černohorský je udržovaný, na druhé straně se ocitáte v Albánii. Tam se o pláž nikdo nestará.

Ada Bojana, Ulcinj, Černá Hora David Zálešák 2014-07-22 9 1 10 Komplex Ada Bojana ALL INCLUSIVE Club

22.07.2014 - Ludmila Jelínková - Přečteno: 32× - Datum pobytu: 12.7. - 19.7.2014

 • Celkem: 2,6
 • 1,5 Ubytování
 • 5 Strava
 • 3 Okolí
 • 2 Cena

Celkové shrnutí
CK již při objednávání zájezdu podává špatné informace ohledně letu/mezipřistání v Ostravě/, klient až po zaplacení a obdržení letenek zjistí, že mezipřistání je a ne že ne. Jinak zajištění transferů z a na letiště funguje bez připomínek,

delegáti mají připravený program , při vyřizování fakult.zájezdů nemají potřebné informace - my jsme si zaplatili rafting a oni nevěděli skoro nic a omluvou měla být věta, "že na tomto výletě nebyli"- neprofesionální přístup. Zobrazit celou recenzi

Ubytování
CK má nafocené fotografie pokoje, který neodpovídá, vybavení je staré a ne moderní, jak je uvedeno v popisu ubytování, celý komplex je starý, neudržovaný. V koupelně nám tekla voda z pokoje nad náma. Lednička nechladila.

Fén, který je uvedený ve vybavení na pokoji není, postup delegátek při řešení požadavku byl arogantní /uvádějí že to v nabídce není, nikdo ho po nich nechtěl a ať jim ukáži, kde je to na daném hotelu uvedené klienta ponižují. Opravdu jsem jim ukázala, že to na www. stránkách daného hotelu je uvedeno, tak najednou věděly, že si fén mohu zapůjčit na recepci. Malba v pokoji je "od komárů", místama se loupe omítka, jsou zde fleky, jak po zatečení vody.

Strava
Podávání jídla odpovídá nabídce. Polévka v poledne je ale studená, když přijdete po 13:00 hod. /oběd se podává v době od 12:00 do 14:00 hod a polévka stojí celou dobu v polévkových mísách na vozíku, bez udržování teploty/.

Služby hotelu
Program je nabízený každý den, ale aquaaerobic, který je opět v nabídce se cvičí na terase????!!! Uváděná Rybí restaurace je v dezolátním stavu!!

Pláž
Příchod na pláž je kolem neupravených ploch, pláž je ale každý den uhrabaná, uklizená. Nátěry lehátek, barů na pláži jsou už hodně staré opět nejsou v souladu s fotografiemi v katalogu. Množství lidí se odvíjí od počasí a vzheledem k tomu, že komplex je situován u Velké pláže je objektivnost množství lidí špatně definovatelná /věc pohledu/.

Bellevue, Ulcinj, Černá Hora Ludmila Jelínková 2014-07-22 2.6 1 10 Hotelový komplex Bellevue Club

18.07.2014 - Anonym - Přečteno: 142× - Datum pobytu: 14.6. - 21.6.2014

 • Celkem: 2,8
 • 2 Ubytování
 • 7 Strava
 • 2 Okolí
 • 1 Cena

Celkové shrnutí
Špatné ubytování a při reklamaci velmi špatný přístup cestovky Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Starý otřískaný nábytek, plesnivý balkon, švábi na pokoji i v koupelně, bez vybavení (sušák na prádlo)

Strava
Strava dobrá

Služby hotelu
Služby průměrné

Pláž
Pláž vybavená slunečníky i lehátky za poplatek, lehátka dřevěná velmi nízká

Bellevue, Ulcinj, Černá Hora Anonym 2014-07-18 2.8 1 10 Bellevue

Všechny recenze Černá Hora - Ulcinj

Potřebujete poradit?

Volejte zdarma Po - Ne 7-22 hod. 800 999 800