Výsledky vyhledávání - "Ceny potravin ve italie"

Dovolená Itálie 2015 | Invia.cz

Rady a tipy na dovolenou do destinace Itálie - aktuální počasí, měnové kurzy, roaming, hotely a další. Nechte si ... 7,5 Ubytování; 10 Strava; 10 Okolí; 9 Cena.
http://www.invia.cz/italie/ 


Kalábrie na INVIA.CZ | Informace pro turisty

Kalábrie, Rady a tipy na dovolenou do destinace Itálie - aktuální počasí, měnové ... Nejnovější recenze Itálie - Kalábrie ... 9 Ubytování; 10 Strava; 8 Okolí; 8 Cena.
http://www.invia.cz/italie/kalabrie/ 


Elba na INVIA.CZ | Informace pro turisty

Elba, Rady a tipy na dovolenou do destinace Itálie - aktuální počasí, měnové kurzy ... a někam se zasunout :-) Cena benzínu není znatelně vyšší než na pevnině.
http://www.invia.cz/italie/elba/ 


Bibione na INVIA.CZ | Informace pro turisty

Bibione, Rady a tipy na dovolenou do destinace Itálie - aktuální počasí, měnové kurzy, ... Nejnovější recenze Itálie - Bibione ... 8 Ubytování; 9 Okolí; 9 Cena.
http://www.invia.cz/italie/bibione/ 


Ischia na INVIA.CZ | Informace pro turisty

Ischia, Rady a tipy na dovolenou do destinace Itálie - aktuální počasí, měnové ... taky v cene zajezdu nebylo : mistni taxa a vstup na plaz 5 Euro na den za osobu  ...
http://www.invia.cz/italie/ischia/ 


Rimini na INVIA.CZ | Informace pro turisty

Rimini, Rady a tipy na dovolenou do destinace Itálie - aktuální počasí, měnové ... Nejnovější recenze Itálie - Rimini ... 7,5 Ubytování; 10 Strava; 10 Okolí; 9 Cena.
http://www.invia.cz/italie/rimini/ 


Itálie | Kurz měny - INVIA.CZ

Měna, ceny, nákupy. Itálie patří do tzv. eurozóny, tedy se zde platí eurem. Kromě těchto moderních bankovek můžete použít také platební karty Visa, MasterCard, ...
http://www.invia.cz/italie/kurz-meny/ 


Gargano na INVIA.CZ | Informace pro turisty

Gargano, Rady a tipy na dovolenou do destinace Itálie - aktuální počasí, měnové ... kazdy den cistenie pisku, velmi cista plaz, slnecnik + 2 lehatka v cene izby.
http://www.invia.cz/italie/gargano/ 


1 2 3 4 5 6 7 8

Další výsledky vyhledávání


Potřebujete poradit?

Volejte zdarma Po - Ne 7-22 hod. 800 999 800