Itálie - Bibione Itálie

 • Popis

  Město Bibione, jenž se nachází asi 80 kilometrů od Benátek při ústí řeky Tagliamento, je jednou z chloub Benátské riviéry. Benátskou riviérou označujeme oblast v pobřežní oblasti Benátského kraje, která skýtá obrovské množství turistických letovisek. Bibione je jedním z nejproslulejších severoitalských přímořských oblastí. Jeho pobřeží je zhruba osm kilometrů dlouhé a je poseto rozlehlými písčitými plážemi s mírným vstupem do moře. Tyto pláže jsou lemovány restauracemi a bary s rychlým občerstvením či stánky s ledovým osvěžením.

  Poklidná půlka letoviska skýtá části jako Bibione Lido del Sole a Bibione Pineda s rodinnými vilkami, domky a rekreační atmosférou. Naopak v Bibione Spiaggia se můžete zabavit co hrdlo ráčí. V nabídce turistického centra jsou mimo jiné restaurace, bary, diskotéky a nákupní promenáda. Každé úterý zde najdeme velké trhy s širokou nabídkou prodávaných předmětů. Jinak si můžete v letovisku Bibione vybrat z celé řady zábavy. Kromě nočního života zde stojí lunapark pro děti a minigolfové hřiště.

  Vyzkoušet můžete paragliding, windsurfing, šlapací loďky, vodní skútry, tenis či jízdu na koni. K dispozici je zde pro turisty také půjčovny kol, skútrů a in-line bruslí. Vyznavači aktivního opalování jistě rádi využijí plážové sporty nebo cvičení ve vodě. Kromě diskoték můžete navštívit hudební večery nebo se třeba jen vydat na procházku během půlnočního ohňostroje.

  Ubytovat se lze v jednom z mnoha hotelů, vil, bungalovů, residencí, obytných domů, objektů přímo na pláži, objektů s bazény či se zahrádkou. Rezidenční zónou jsou především oblasti Bibione Lido del Sole a Bibione Pineda.

  Z letoviska můžete podnikat výlety do blízkého i vzdáleného okolí dle libosti. V sousedním Lignanu stojí za to navštívit vodní park Aquasplash či zoologickou zahradu. Kouzelná Verona či charismatické Benátky jsou již trochu dál, avšak jejich návštěvy zajisté nebudete litovat. K dalším výletům můžete využít města Trieste, Padovu a další.

Nejnovější recenze Itálie - Bibione

17.09.2014 - Jana Štarnovská - Přečteno: - Datum pobytu: 5.9. - 14.9.2014

 • Celkem: 10
 • 10 Ubytování
 • 10 Okolí
 • 10 Cena

Celkové shrnutí
Dovolená se nám líbila,bylo to naprosto vše super.Rozhodovaly jsme se v podstatě na poslední chvilku,že někam pojedeme a tak jsme byly velice rádi že nám paní Mgr.Ilona Mendroková ve všem pomohla,jak vybrat dovolenou,tak i zajistit odjezd z Olomouce a pojištění..moc děkujeme..

Ubytování bylo super dle našich představ v centru a kousek od pláže...

Jinak pochvalu zaslouží i páni řidiči,kteří nás na místo tam i zpět dovezli docela rychle a bylo parádní,že jsme byly i hned ráno v 8 již na bytě..

Takže dovolená se nám letos určitě líbila i vydařila:)

S pozdravem Jana Štarnovská a spol Zobrazit celou recenzi

Rezidence Maria, Bibione, Itálie Jana Štarnovská 2014-09-17 10 1 10 Rezidence MARIA - typ bilo

17.09.2014 - Jan Dostál - Přečteno: - Datum pobytu: 30.8. - 6.9.2014

 • Celkem: 8,4
 • 6 Ubytování
 • 10 Strava
 • 10 Okolí
 • 10 Cena

Celkové shrnutí
velice spokojeni až na některe technické nedostatky apartmanu.jinak velice pěkné a všem vřele doporučuji Zobrazit celou recenzi

Villaggio Azzurro, Bibione, Itálie Jan Dostál 2014-09-17 8.4 1 10 Villaggio Azzurro

16.09.2014 - Anonym - Přečteno: - Datum pobytu: 6.9. - 13.9.2014

 • Celkem: 10
 • 10 Ubytování
 • 10 Strava
 • 10 Okolí
 • 10 Cena

Celkové shrnutí
Dovolená byla úžasná,podařilo se nám i počasí. Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Vilka byla pěkná,útulná.

Strava
Stravu jsme neměly,vařily jsme si sami.

Pláž
Pláž byla asi 500m od ubytování.Voda byla dobrá a pláže čisté.

Villa Licia, Bibione, Itálie Anonym 2014-09-16 10 1 10 VILA LICIA

16.09.2014 - Hana Hrdličková - Přečteno: - Datum pobytu: 6.9. - 13.9.2014

 • Celkem: 8
 • 6 Ubytování
 • 10 Okolí
 • 10 Cena

Celkové shrnutí
Dovolená se nám líbila,Villaggio je umístěno v klidné části,plno zeleně.Krásný čistý bazén,celé okolí vilek je velice příjemné,čisté,udržované.Pláže čisté,vše dobře fungující.

V cestovní agentuře Invia i pořádající CK a nakonec i Lampa jsme se setkali s velice ochotným přístupem. Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Ubytování bylo vpořádku,akorát zřejmě došlo k nedoruzumnění,neboť jsem se výslovně ptala,zda nejsou sociály pouze v prvním patře.Bylo mi řečeno,že ne. Vzhledem k tomu že,maminka byla po operaci kolene,byl to trochu problém.Bylo to ubytování pro 5osob a žádný prostor na oblečení ve spodní části vilky,přesto,že by se tam skřínka bez problémů vešla.

Strava
Stravu jsme neměli.

Pláž
Pláž čistá,vše funguje.Lidí hodně,ale tady to k tomu patří.Bibione na nás působilo velice dobře.

Villaggio Lido del Sole, Bibione, Itálie Hana Hrdličková 2014-09-16 8 1 10 VILLAGGIO LIDO DEL SOLE

16.09.2014 - Michaela H. - Přečteno: - Datum pobytu: 6.9. - 13.9.2014

 • Celkem: 9
 • 7,5 Ubytování
 • 10 Strava
 • 10 Okolí
 • 10 Cena

Celkové shrnutí
Tivoli je ideální komplex pro rodinnou dovolenou s dětmi. Ubytování skromné ale účelné. V blízkosti centra, přitom v klidné části Bibione. Hlavní nákupní třída i pláž v dosahu. Villaggio vždy perfektně upravené, zajímavě řešené. nebránila bych se příští rok jet znovu ( Měli jsme problém s odtokem v koupelně - zavolala jsem delegátce a během hodiny bylo vše vyřešeno a opraveno) Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Villaggio jako takové bylo naprosto ideální pro dovolenou s dětmi ( 2roky). Okolí čisté, upravené. V areálu 2 bazény, 2 dětská hřiště. Minimální provoz aut. Vše udržované.

Apartmány jsou vybaveny velmi skromně. Nová kuchyňská linka, dostatek nádobí i hrnců. Avšak WC a koupelna je v horním patře a schodiště je hodně příkré, takže pro starší lidí naprosto nevhodné. Sprcha je těsně vedle WC a nemá žádný závěs, takže po každém sprchování potopa, navíc koupelna je vyspádovaná směrem ke dveřím a ne ke kanálku, takže při delším sprchování se nám vytopilo vodou celé horní patro. Bojler je max 50litrů, takže pro 6lidí v žádném případě nestačila teplá voda. Myslím že apartám je spíš pro 4+2děti, v žádném případě bych tam nejela v 6dospělých.

Strava
Přímo u vchodu do areálu jsou 2 pizzerie (maxi pizza 16EUR), supermarket, restaurace, fastfood, takže se dá donést na pokoj jídlo ještě horké. Do centra ke stovkám restauracím max 10minut pomalé chůze.

Služby hotelu
V těsné blízkosti villaggia je lunapark, který 19-23h jede na plné pecky. Od apartmánu ho odděluje pouze živý plot, nicméně hluk nebyl nějak ohlušující. V pokojích při zavřeném okně nebylo slyšet nic. Takže to omezuje pouze při sezení na předzahrádce. Na předzahrádce je krb (né všude je rošt, možno koupit v supermarketu za 14EUR). Některé předzahrádky jsou oplocené, některé mají jen keře. Hodně záleží ve které část vás ubytují - u jedné strany hlavni silnice, z druhé lunapark, ale další dvě jsou klidné a tiché. Pro každý apartmán je vyhrazeno parkovací místo.

Pláž
Pláž 15minut pomalé chůze s kočárkem, dá se jít buď hlavní třídou nebo vedlejší klidnou ulicí. Na pláži tisíce slunečníků ( doporučuji připlatit za první sektor, protože ze zadní řady jdete k vodě minimálně 300metrů). Každých cca 120metrů jsou sprchy, převlíkárny, WC a dětská hřiště. Na pláži půjčovny šlapadel (12EUR/hod), jízda na skútru, nafukovacím banánu, padáku atd. Pláže vždy čisté, voda po kolena ještě 50metrů od břehu takže pro děti ideální

Villaggio Tivoli, Bibione, Itálie Michaela H. 2014-09-16 9 1 10 VILLAGGIO TIVOLI

Všechny recenze Itálie - Bibione

Potřebujete poradit?

Volejte zdarma Po - Ne 7-22 hod. 800 999 800