Itálie - Bibione Itálie

 • Popis

  Město Bibione, jenž se nachází asi 80 kilometrů od Benátek při ústí řeky Tagliamento, je jednou z chloub Benátské riviéry. Benátskou riviérou označujeme oblast v pobřežní oblasti Benátského kraje, která skýtá obrovské množství turistických letovisek. Bibione je jedním z nejproslulejších severoitalských přímořských oblastí. Jeho pobřeží je zhruba osm kilometrů dlouhé a je poseto rozlehlými písčitými plážemi s mírným vstupem do moře. Tyto pláže jsou lemovány restauracemi a bary s rychlým občerstvením či stánky s ledovým osvěžením.

  Poklidná půlka letoviska skýtá části jako Bibione Lido del Sole a Bibione Pineda s rodinnými vilkami, domky a rekreační atmosférou. Naopak v Bibione Spiaggia se můžete zabavit co hrdlo ráčí. V nabídce turistického centra jsou mimo jiné restaurace, bary, diskotéky a nákupní promenáda. Každé úterý zde najdeme velké trhy s širokou nabídkou prodávaných předmětů. Jinak si můžete v letovisku Bibione vybrat z celé řady zábavy. Kromě nočního života zde stojí lunapark pro děti a minigolfové hřiště.

  Vyzkoušet můžete paragliding, windsurfing, šlapací loďky, vodní skútry, tenis či jízdu na koni. K dispozici je zde pro turisty také půjčovny kol, skútrů a in-line bruslí. Vyznavači aktivního opalování jistě rádi využijí plážové sporty nebo cvičení ve vodě. Kromě diskoték můžete navštívit hudební večery nebo se třeba jen vydat na procházku během půlnočního ohňostroje.

  Ubytovat se lze v jednom z mnoha hotelů, vil, bungalovů, residencí, obytných domů, objektů přímo na pláži, objektů s bazény či se zahrádkou. Rezidenční zónou jsou především oblasti Bibione Lido del Sole a Bibione Pineda.

  Z letoviska můžete podnikat výlety do blízkého i vzdáleného okolí dle libosti. V sousedním Lignanu stojí za to navštívit vodní park Aquasplash či zoologickou zahradu. Kouzelná Verona či charismatické Benátky jsou již trochu dál, avšak jejich návštěvy zajisté nebudete litovat. K dalším výletům můžete využít města Trieste, Padovu a další.

Nejnovější recenze Itálie - Bibione

Celkem: 4,2 Taliani, proste taliani. To že sú namyslený som vedel, ale arogancia to je už iné kafe. Cenovo sú drahý a služby slabé. Po dlhšom čase...

 • 4 Ubytování
 • 5 Strava
 • 4 Okolí
 • 4 Cena

Celkové shrnutí
Taliani, proste taliani. To že sú namyslený som vedel, ale arogancia to je už iné kafe. Cenovo sú drahý a služby slabé. Po dlhšom čase som išiel opäť do Talianska a zase prejde dosť času kedy sa tam pozriem, to jest na sever Talianska. Sever je plný rakušanov, čechov a nemcov ktorým kultúra moc nehovori. Skôr nabudúce Sicília a Sardínia. Zobrazit celou recenzi

Ubytování
No to je čo. Stará posteľ, matrac o ničom, kuchyňa základná výbava (nebol problém) naokolo rušno. Bazén v pohode. V noci neďaleko, každú noc niekoho bolel asi zub (karaoke v jednom bare a na druhú stranu lunapark s hlasnou hudbou). Klimatizácia OK.

Pravdu povediac v Chorvátsku majú lepšie ubytovanie.

Strava
Bez stravy. Cena pizzi celkom OK.

Služby hotelu
Nie je tam vrátnik ani žiadna osoba na ktorú v prípade potreby sa môžete obrátiť. Preberanie kľúčov a veci je v cestovnej agentúre, po dohode bolo že posledný deň bude trochu neskôr chek out (o 14 h), malý sme malé dieťa ktoré cez obed spalo , ale upratovačky nabehli o 12 a volali do agentúri že nechceme ísť preč. Po tom sme nabehli do agentúri a nakoniec pán ktorý nám umožnil neskorý chec out bol bez problémov, len panička (neviem či vedúca) robila problémy.

Pláž
Dlhá, piesková, lepšie je nekupovať slnečník ale sadnúť si bližšie k vode, lebo slnečníky začínajú viac ako 50 m od vody a väčšinou tie drahé sú prvé a tie lacnejšie sú v ... ešte je možné aj ďalej od vody ležať bez poplatku.

Pláž plná ľudí, moc na mňa.

Daroslav F., 30.03.2016, Datum pobytu: 15.8. - 22.8.2015
Oblast: Itálie Itálie, Bibione, Hotel:Villaggio Michelangelo

Byla tato recenze užitečná? Ano (0) Ne (1)

Villaggio Michelangelo, Bibione, Itálie Daroslav F. 2016-03-30 4.2 1 10 VILLAGGIO MICHELANGELO

Celkem: 6,3 Dovolená se povedla, vyšlo počasí, ubytování bylo v pořádku. Za služby delegáta se na místě platí 20,- EUR, tyto služby jsme nevyužili....

 • 6 Ubytování
 • 7 Okolí
 • 6 Cena

Celkové shrnutí
Dovolená se povedla, vyšlo počasí, ubytování bylo v pořádku. Za služby delegáta se na místě platí 20,- EUR, tyto služby jsme nevyužili. Apartmán umístěn na klidném místě, kousek od pláže, ideální pro rodiny s dětmi. Negativně bych pouze hodnotil vyšší cenu za ubytování (i přesto, že se jedná o hlavní sezónu). Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Ubytování v pořádku, součástí velký balkón. Postel nepohodlná a vrzající :) ale to šlo vydržet. Příště bychom volili pouze apartmán s klimatizací. Kuchyň měla okno do chodby, kde bylo i při krátkém vaření nadměrné teplo.

Strava
Strava vlastní, návštěva italských restaurací. Stravu tedy nemohu hodnotit.

Služby hotelu
Bydleli jsme v apartmánu, další služby nebyly k dispozici.

Pláž
Dostupnost pláže výborná, pláž čistá, větší počet lidí jak je typické pro Bibione v hlavní sezóně (byli jsme na to připraveni)

Jan Mareš, 27.03.2016, Datum pobytu: 8.8. - 15.8.2015
Oblast: Itálie Itálie, Bibione, Hotel:Corinzia Apartmanház

Byla tato recenze užitečná? Ano (0) Ne (0)

Corinzia Apartmanház, Bibione, Itálie Jan Mareš 2016-03-27 6.3 1 10 RESIDENCE CORINZIA

Celkem: 8,6 .

 • 7 Ubytování
 • 10 Strava
 • 10 Okolí
 • 9 Cena

Celkové shrnutí
. Zobrazit celou recenzi

Ubytování
vadilo mu brzké odevzdávání klíčů na recepci

Rudolf V., 11.03.2016, Datum pobytu: 8.8. - 15.8.2015
Oblast: Itálie Itálie, Bibione, Hotel:Residence Cormoran

Byla tato recenze užitečná? Ano (0) Ne (0)

Residence Cormoran, Bibione, Itálie Rudolf V. 2016-03-11 8.6 1 10 RESIDENCE CORMORAN

Celkem: 10 Spokojnost

 • 10 Ubytování
 • 10 Strava
 • 10 Okolí
 • 10 Cena

Celkové shrnutí
Spokojnost Zobrazit celou recenzi

Zuzana Adamčíková, 02.03.2016, Datum pobytu: 1.8. - 8.8.2015
Oblast: Itálie Itálie, Bibione, Hotel:vila Polluce

Byla tato recenze užitečná? Ano (0) Ne (0)

vila Polluce, Bibione, Itálie Zuzana Adamčíková 2016-03-02 10 1 10 RESIDENCE POLLUCE

Celkem: 6,2 Hotel by mohl být lépe vybaven, protože stávající vybavení bylo letité. Prostředí hotelu příjemné a klidné. Přístup k pláži dlouhý a...

 • 6 Ubytování
 • 8 Strava
 • 5 Okolí
 • 6 Cena

Celkové shrnutí
Hotel by mohl být lépe vybaven, protože stávající vybavení bylo letité. Prostředí hotelu příjemné a klidné. Přístup k pláži dlouhý a úmorný, slibováný autobus nejel ani jednou!

Pláž v okolí plážového servisu, čistá a upravená. Co se týká pláže v bezprostřední blízkosti moře, tak špinavá včetně moře. Plavající plastové fólie, řasy atd....

Celkově zájezd nenadchnul a lokalitu pro strávení pobytu u MOŘE z dětmi nedoporučujeme. Zobrazit celou recenzi

Pláž
Hrůza!

Milan Štěpánek, 29.12.2015, Datum pobytu: 18.7. - 25.7.2015
Oblast: Itálie Itálie, Bibione, Hotel:Laguna/Santa Elena Sud

Byla tato recenze užitečná? Ano (0) Ne (0)

Laguna/Santa Elena Sud, Bibione, Itálie Milan Štěpánek 2015-12-29 6.2 1 10 Rezidenca Laguna/Santa Elena Sud

Všechny recenze Itálie - Bibione

Potřebujete poradit?

Volejte zdarma Po - Ne 7-22 hod. 800 999 800