Itálie - Rimini Itálie

 • Popis

  Význačné přímořské lázně na břehu moře v jihovýchodním cípu Pádské nížiny, asi 50 km od Ravenny, děkují za svůj věhlas téměř 20 km dlouhým písčitým plážím, které dostaly přiléhavé jméno Sluneční riviéra. Město samo se chlubí historickými stavebními památkami, připomínajícími, že bylo významnou křižovatkou antických cest. Jsou zde i středověké stavby, mezi nimi vyniká kostel sv. Františka. Severovýchodní lázeňská část města má množství hotelů, penzionů a vil, restaurací, kaváren a obchodů. Při výletech do okolí je nejvíce navštěvován 25 km vzdálený horský stát San Marino s proslulou skalní pevností, ale i Ravenna s antickými a středověkými památkami.

 • Doprava autobusem

  cca 16 hodin

Nejnovější recenze Itálie - Rimini

Celkem: 2,4 Čekala jsem kvalitnější služby v hotelu.

 • 2 Ubytování
 • 2 Strava
 • 4 Okolí
 • 2 Cena

Celkové shrnutí
Čekala jsem kvalitnější služby v hotelu. Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Vybavení na pokoji nebylo na dobré úrovni(jedna velká skříň), koupelna nebyla čistá (staré slipy nad nad sprchou, špatně tekoucí sprcha, rozbité dveře u sprchy, žádné poličky nebo skříňky na položení hygienických potřeb. Neuklizený balkón (špinavé židle i podlaha), podlaha vpokoji nebyla čistá (prošla jsem se po pokoji bosá a...)

Strava
Snídaně pořád stejné (dvě kolečka salámu, jeden plátek sýra, máslo, pečive- čerstvé jen vyjímečně) požádaliy

jsme o změnu - čerstvé croasany -dostaly jsme je ale jen jeden na osobu a nic jiného.

Služby hotelu
Vícekrát bych do tohoto hotelu nejela.

Pláž
Páž byla čistá, za servis se platí, na hotelu mají slevové kupóny, ale musíte o ně požádat. Na pláži si nesmíte lehnou vedle lehátka. každý návštěvník musí mít své.

Anonym, 07.05.2016, Datum pobytu: 12.6. - 20.6.2015
Oblast: Itálie Itálie, Rimini, Hotel:Fiorana

Byla tato recenze užitečná? Ano (2) Ne (0)

Fiorana, Rimini, Itálie Anonym 2016-05-07 2.4 1 10 Fiorana

Celkem: 8,8 Kdo chce zažít rušnou dovolenou, tak Rimini je to pravé. Veselí často končilo okolo 3-4 hodinou ráno:)

 • 7,5 Ubytování
 • 10 Strava
 • 10 Okolí
 • 9 Cena

Celkové shrnutí
Kdo chce zažít rušnou dovolenou, tak Rimini je to pravé. Veselí často končilo okolo 3-4 hodinou ráno:) Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Klasika Itálie, malé a účelné, jsme mladý pár přežijeme ledacos.

Strava
Výborné večeře, snídaňe byla chudčí- chybělo ovoce, jinak šunka, sýr, džemy atd.

Služby hotelu
Nic jsme nevyužily, nebylo třeba.

Pláž
Perfektní vstup, čisté a upravené pláže. Víc lidí, ale my jsme zvyklí, do itálie jezdíme každý rok a je lepší víc lidí než nikdo což jsme zažily v Lido dele Naziony, tam se podepsala finanční krize dost- Rimini je pravý opak :)

Lukáš J., 05.04.2016, Datum pobytu: 22.8. - 29.8.2015
Oblast: Itálie Itálie, Rimini, Hotel:Hotel Alfredos

Byla tato recenze užitečná? Ano (0) Ne (0)

Hotel Alfredos, Rimini, Itálie Lukáš J. 2016-04-05 8.8 1 10 Rimini 2015

Celkem: 4,4 Dovolenou jsme vybrali podle popisu a fotografií uvedených jak v katalogu tak na internetu. Realita byla však jiná. Také samotný příjezd,...

 • 3 Ubytování
 • 7 Strava
 • 8 Okolí
 • 1 Cena

Celkové shrnutí
Dovolenou jsme vybrali podle popisu a fotografií uvedených jak v katalogu tak na internetu. Realita byla však jiná. Také samotný příjezd, ubytování i odjezd nebyl tak úplně podle našich představ. Z autobusu jsme byli posláni sami k hotelu, je pochopitelné, že páni z autobusu nemohou doprovázet všechny až na pokoj, ale očekávala bych přítomnost delegáta nebo alespoň nějakého personálu, se kterým je možné se domluvit. Přišli jsme k hotelu Villa Livia, ve kterém nefunguje ani recepce, po nějaké době jsme si všimli cedule, že pro ubytování a informace se máme dostavit do vedlejšího hotelu. Tam však seděl na recepci pouze postarší pán, který nebyl schopný se domluvit ani anglicky, nechal nás dvě hodiny čekat, bez možnosti někam si dát zavazadla nebo se převléknout po cestě. Při odjezdu se situace opakovala. Opět jsme museli nechat zavazadla na chodbě v hotelu a převlékat se na toaletách. Paní delegátka s námi rovněž moc nespolupracovala. Ohledně výletů jsme si informace zjišťovali sami, ne že ona by nám žádné nenabídla, ale z internetu jsme věděli o slevách, které je možné uplatnit, ona nám o nich nejen neřekla, ale když jsme se jí na to zeptali, tak mlžila, že to přesně neví a kdesi cosi. Také když jsme se ptali na dopravu na výlet, doporučovala místní autobusové společnosti, které byly zbytečně předražené, místo toho aby nám sdělila, že je možné se na výlet dopravit několikanásobně levnější hromadnou dopravou. Dovolenou jsme si užili, ale na ničem z toho neměla podíl cestovní kancelář. Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Ubytování bylo strašné. Absolutně neodpovídalo fotografiím uváděným v popisu zájezdu. Ve dvoulůžkovém pokoji jsme měli 4 postele, takže se zmenšil volný prostor v místnosti, který už tak byl dost malý. Jediné plus hodnotím poměrně velký balkón, který jsme však měli uvedený ve smlouvě, nešlo tedy o službu navíc. Velikost byla jediným plusem, balkón směřoval do oken kuchyně vedlejšího hotelu a nacházel se přímo naproti garážím... Co se týče sociálního zařízení, bylo poněkud zastaralé, ale funkční. Celkově bych ubytování označila za klamání spotřebitele a kdyby delegátka nepřišla až druhý den, nějak bychom to řešili. Naštěstí bylo hezké počasí a nemuseli jsme v pokoji trávit příliš mnoho času. CK by měla pořídit reálné fotografie a až poté nabízet a prodávat zájezd.

Strava
Strava byla vyhovující. Měli jsme polopenzi. Ke snídani bylo na výběr z několika desítek sladkých variant, slané asi jen dvě. Po tom týdnu už jsme byli celkem přeslazení, ale mohli jsme každý den mít něco jiného. Různé sladké pečivo, műsli, jogurty, med, marmeláda... K pití byla voda, džus, teplé mléko, káva. Večeři se skládala ze tří chodů, den předem jsme dostali jídelní lístek, kde jsme měli na výběr ze tří variant všech chodů. Porce nebyly zrovna velké, ale před a v průběhu večeře byl k dispozici studený bufet, který byl opravdu bohatý. K pití byla voda a víno.

Služby hotelu
Co se týče služeb hotelu, jediná služba přímo v našem hotelu byla úklid.Ten byl v pořádku kromě povlékání postele, nové povlečení jsme nedostali za celý týden. Ostatní služby byly ve vedlejším hotelu, ale z těch jsme využili pouze jídelnu a dvakrát střešní bazén s vířivkou. Personál hotelu byl ochotný a velmi příjemný.

Pláž
Pláž se nacházela pár metrů od hotelu, o placení lehátek jsme věděli již z popisu v cestovní kanceláři a nakonec jsme díky sousedům z hotelu ještě ušetřili. Delegátka nám neporadila ani v tomto ohledu. Ani nebyla ochotná jít ta lehátka zařídit s námi , kdybychom se nebyli schopni domluvit anglicky, tak zaplatíme o 20 euro víc...

Šárka J., 31.03.2016, Datum pobytu: 21.8. - 30.8.2015
Oblast: Itálie Itálie, Rimini, Hotel:Villa Livia

Byla tato recenze užitečná? Ano (1) Ne (0)

pokoj 8 fotografií

Villa Livia, Rimini, Itálie Šárka J. 2016-03-31 4.4 1 10 Hotel VILLA LIVIA superior

Celkem: 7,6 Jediná chyba hotelu byla doplňování. Ať už ručníků nebo některých druhů jídla (saláty, ovoce), ale jinak vše v pořádku.

 • 6,5 Ubytování
 • 7 Strava
 • 9 Okolí
 • 9 Cena

Celkové shrnutí
Jediná chyba hotelu byla doplňování. Ať už ručníků nebo některých druhů jídla (saláty, ovoce), ale jinak vše v pořádku. Zobrazit celou recenzi

Anonym, 18.12.2015, Datum pobytu: 18.7. - 25.7.2015
Oblast: Itálie Itálie, Rimini, Hotel:Bacco

Byla tato recenze užitečná? Ano (0) Ne (0)

Bacco, Rimini, Itálie Anonym 2015-12-18 7.6 1 10 Hotel BACCO

Celkem: 6 Ubytování v Rimini nám sloužilo v podstatě jen na přespání,protože veškerý čas jsme trávili v San Marinu,kde se konala Rally...

 • 5,5 Ubytování
 • 6 Okolí
 • 7 Cena

Celkové shrnutí
Ubytování v Rimini nám sloužilo v podstatě jen na přespání,protože veškerý čas jsme trávili v San Marinu,kde se konala Rally Legend.Rimini jsme si tak moc neužili,ale San Marino bylo moc hezké a určitě stojí za návštěvu. Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Dostali jsme větší apartmán,než bylo ve smlouvě,což bylo příjemné,ale čistota trochu pokulhávala.Stejně tak vybavení kuchyně bylo nedostatečné pro případnou rodinnou dovolenou.Pouze dva hrnce,chyběla mikrovlnná trouba,rychlovarná konvice,potřeby na mytí nádobí a hlavně nebyl k dispozici ostrý nůž,ale jen příborový.Sporák jsme jako nekuřáci neměli čím zapálit,ale paní,která v apartmánu před naším příjezdem "uklízela" ,nám poskytla vlastní zapalovač.Apartmán měl dva balkóny,na jednom byl zahradní nábytek k posezení a skládací sušák na prádlo.

Strava
Zájezd byl bez stravy a ani náplň našeho pobytu neumožňovala užít si nějaké gurmánské zážitky v místních restauracích.Stravovali jsme se v poklusu formou svačinek,nebo různých pochutin ze stánků s rychlým občerstvením ,ale i tak to nebylo špatné (kvalitní šunky,zelenina,čerstvé pečivo...)Pozdě večer po návratu ze San Marina jsme si alespoň ohřáli nějakou domácí stravu.

Služby hotelu
Personál milý,ale hovořil pouze a jen italsky a tak mnohdy ani pantomima nevnesla do komunikace jasno :-) Někteří z personálu nám po příjezdu tvrdili,že se žádná Rezidence Villa Eloise na dané adrese nenachází a že jí ani neznají.Po počáteční panice,že nebudeme mít kde složit hlavu se objevila naštěstí už informovaná osoba a ujala se nás. I když jsme měli mít check in až od 14 hod.,tak nám bylo umožněno se ubytovat už v 11 hod.Velice omezené parkovací možnosti,kdy i mimo sezonu byl při našich nočních návratech problém zaparkovat v ulici.V sezoně si to nedovedu představit.V ceně zájezdu jsme měli mít údajně i plážový servis,ale vzhledem k datu a specifické náplni našeho pobytu jsme se po něm neptali.

Pláž
V době našeho pobytu už bylo po sezoně a tak si pláže žily vlastním životem,nikde se nic neplatilo,moře se zdálo čisté a několik odvážlivců se i koupalo.Pláž je od apartmánového domu cca 5 min. pěší chůzí.

Daniel P., 14.10.2015, Datum pobytu: 8.10. - 11.10.2015
Oblast: Itálie Itálie, Rimini, Hotel:Villa Eloise

Byla tato recenze užitečná? Ano (0) Ne (0)

22 fotografií

Villa Eloise, Rimini, Itálie Daniel P. 2015-10-14 6 1 10 Rezidence Villa Eloise – Rimini

Všechny recenze Itálie - Rimini

Potřebujete poradit?

Volejte zdarma Po - Ne 7-22 hod. 800 999 800