Mauricius - Belle Mare Mauricius

 • Popis

  Oblast Belle Mare se nachází na východním pobřeží a pyšní se jedněmi z nejhezčích pláží na ostrově. K těm neopomenutelně patří bílý písek, žhavé slunce, dokonalé moře a kvalitní služby. V resortu se nachází kvalitní 18-ti jamkové golfové hřiště pro začátečníky i náročnější hráče. Toto hřiště bylo vybudováno v roce 1994 a je prvním golfovým hříště na Mauritiu svého druhu. Proto je také tak oblíbené. Belle Mare je tedy vhodné pro milovníky aktivní dovolené i pro lidi, co vyhledávají klid. Vyhlídku na pláže umožňuje bývalá vápenka, která dnes slouží jako rozhledna. Opodál je továrna na zpracovávání cukrové třtiny. Za zmínku také stojí Young Farmers Training College, kde se experimentuje s cukrovou třtinou na všemožné způsoby.

 • Doprava letecky

  14:00 h

Nejnovější recenze Mauricius - Belle Mare

Celkem: 10 Vyborne

 • 10 Ubytování
 • 10 Strava
 • 10 Okolí
 • 10 Cena

Celkové shrnutí
Vyborne Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Vyborne

Strava
Vyborne

Služby hotelu
Vyborne

Pláž
Vyborne

Martina, 16.09.2016, Datum pobytu: 1.9. - 10.9.2016
Oblast: Mauricius Mauricius, Belle Mare, Hotel:Crystals Beach Resort & Spa

Byla tato recenze užitečná? Ano (1) Ne (0)

Crystals Beach Resort & Spa, Belle Mare, Mauricius Martina 2016-09-16 10 1 10 Maritim Crystal Beach

Celkem: 8,6 Výborná dovolená.

 • 8,5 Ubytování
 • 9 Strava
 • 8 Okolí
 • 9 Cena

Celkové shrnutí
Výborná dovolená. Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Dobré ubytování přímo na pláži v příjemném prostředí. Lokalita je mimo veškeré další dění na ostrově – za atrakcemi je tedy třeba dojet. Lokalita hotelu na větrné straně ostrova je tedy nutno počítat s větrem.

Strava
Strava byla výborná. K výběru byly jak místní pokrmy, tak i klasické evropská jídla v neomezeném nožství. Mají výborné pivo.

Služby hotelu
Velmi ochotný a přátelský personál. Hotel nepořádal žádný program pro hosty typu seznamovacích, nebo tematických večírků.

Pláž
Hezká pláž ihned u hotelu. Ráno uděláte pět kroků a jste ve vodě. Pláž a moře dělí násep a tudíž i několik schodů. Vchod do moře je velmi pozvolný, bez nebezpečných mořských živočichů. Dojem kazí jen mořské řasy.

Tomáš C., 13.09.2016, Datum pobytu: 2.9. - 10.9.2016
Oblast: Mauricius Mauricius, Belle Mare, Hotel:Le Surcouf Hotel & SPA

Byla tato recenze užitečná? Ano (0) Ne (0)

Le Surcouf Hotel & SPA, Belle Mare, Mauricius Tomáš C. 2016-09-13 8.6 1 10 Le Surcouf

Celkem: 8,4 Hotel je vynikajúci, len chcem upozorniť že nie je pre deti ako sa uvádza na tejto stránke. Deti majú zákaz do hotela, je len pre...

 • 8 Ubytování
 • 9 Strava
 • 7 Okolí
 • 10 Cena

Celkové shrnutí
Hotel je vynikajúci, len chcem upozorniť že nie je pre deti ako sa uvádza na tejto stránke. Deti majú zákaz do hotela, je len pre dospelých. Invia uvádza, že deti sú vítané a je tu detský kútik, ale to nie je pravda. Zobrazit celou recenzi

Anonym, 06.09.2016, Datum pobytu: 20.2. - 27.8.2016
Oblast: Mauricius Mauricius, Belle Mare, Hotel:Ambre

Byla tato recenze užitečná? Ano (0) Ne (0)

Ambre, Belle Mare, Mauricius Anonym 2016-09-06 8.4 1 10 Ambre

Celkem: 8,6 Příjemný pobyt, jen počasí nebylo ideální. Každenní déšt a poměrně velká oblačnost. Dá se přičítat květnu, kterým pomalu začíná jejich...

 • 9 Ubytování
 • 9 Strava
 • 9 Okolí
 • 7 Cena

Celkové shrnutí
Příjemný pobyt, jen počasí nebylo ideální. Každenní déšt a poměrně velká oblačnost. Dá se přičítat květnu, kterým pomalu začíná jejich zimní období. Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Každodenní úklid, doplnění lednice.

Strava
Výborná kuchyně! Každý den ryby, ovoce.....

Služby hotelu
Ochotný personal.

Jana D., 10.06.2016, Datum pobytu: 18.5. - 27.5.2016
Oblast: Mauricius Mauricius, Belle Mare, Hotel:Emeraude Beach Attitude

Byla tato recenze užitečná? Ano (2) Ne (0)

Emeraude Beach Attitude, Belle Mare, Mauricius Jana D. 2016-06-10 8.6 1 10 Emeraude Beach Attitude

Celkem: 4,8 Mauricius je úžasná destinace, jen nešetřete na hotelu.

 • 5,5 Ubytování
 • 3 Strava
 • 6 Okolí
 • 4 Cena

Celkové shrnutí
Mauricius je úžasná destinace, jen nešetřete na hotelu. Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Ubytování v hotelu bylo celkem příjemné. Funkční klimatizace, velmi omezené programy na Tv (osobně nám nevadilo), na pokoji i várná konvice s nabídkou čaje nebo kávy. Každý den pěkně uklizený pokoj (vždy ustláno, vytřeno, čisté ručníky, vysypané koše atd.) Měli jsme připacený pokoj Superior, ale i to mělo své mouchy. Koupelna sice krásná, ale už lehce zašlá a zrovna dvakrát nevoněla. Co nám velmi vadilo tak všude přítomní malý mravenci. Skoro každý pokoj má výhled na moře a vlastní balkon či terasu.

Strava
Jídlo v hotelu bylo velmi omezené. Za nás byly nejlepší asi snídaně kde jsme si mohli vybrat sladké i slané pečivo, ovoce ( většinou byl ananas, kiwi nebo papája), něco málo šunky, pár sýrů, vločky, vajíčka která vám připravili přímo na místě jako omeletu či míchané, palačinky, ale zeleninu na snídani by jste jen z těžka pohledali. Co se týče obědů a večeří tak to bylo skoro to stejné. Pokaždé kořeněná rýže, moučné brambory a občas těstoviny. Vše velmi či zvláštně kořeněné a zdálo se nám že na stejné brdo. Co nám nejvíc vadilo byl totální nedostatek zeleniny. Ze salátů byl na výběr jen ledový salát nebo zelný. Jednou za čas byl i okurkový salát. Což není žádná sláva. Dresingy na saláty jednou dobré jednou katastofa. Z mas na výběr vetšinou kuřecí, tuhé hovězí a jeden druh ryby. Na odpolední svačinu jen koláč co zbyl z večera. Zádné ovoce ani zelenina. Člověk by to v tropickém ráji celkem přivítal. Být tam déle tak na jídlo asi chodíme jinam.

Služby hotelu
Hotel je menší v krásné tropické udržované zahradě plné palem s kokosi, keřů z ibišku a mnoho dalších druhů stromů a květin. Hotel na jejich poměry čistý, pěkný. Každý den zahradníci pečovali o zahradu. Co se týče personálu tak byl velmi milý a vstřícný. Za nějaký ten tuzér se o vás starají malinko líp. Hotel zajištoval cca ob den na večer zábavu pro hosty. Za náš pobyt tam byla 2x zpěvačka a 1x mauricíjští bubeníci s tanečnicema. Večer to krásně uvolnilo a rozproudilo zábavu. Okolí hotelu bylo velmi pěkné jako celý Mauricius. Jen veliké mínus hodně toulavých psů, který si naši útočiště i v hotelu. Žebrali jídlo a kolirát se velmi porvali. Kdo je slabší nátury jako já a podled na pohryzané psy do kre mu nedělá dobře tak sem rozhodně nejezdětě. Našli se lidé co neměli to srdce je nechat být a dávali jim jídlo z hotelu. Psy vás jinak nijak neoběžují, ale rozhodně to není příjemnmé v hotelovém rezortu. V hotelu se našlo i pár pěkných kočiček takže pamlsky přibalte sebou do kufru.

Pláž
První dva dny byla pláž u hotelu pěkná,čistá a každý den i pohrabaná od řas co v noci přineslo moře. Po bouři co se v noci přehnala byla ale plná řas kterou nikdo neodklidil a každý den se nánosy jen zvětšovali. Takže do moře se brobíte přes neskutečné množštví řas. Řasy na slunci vysychají a brutálně zapáchají. Personál pohoda ! Na pláži ke konci našeho pobytu nános asi 30 cm řas. Samozřejmě tento problém byl jen u tohoto hotelu. Daší pláže byli už čisté a udžované. Lehátek byl dostatek takže i dpoledne si člověk vybral. Bar na pláži není. Musíte si chodit k hotelu, ale to je jen pár kroků. Co mě nejvic vadilo bylo to, že od 14 hodin byla celá pláž ve stínu. Rozhodně si nezapomeňte boty do vody. Kameny, mušle a rozbyté korály jsou velmi ostré a mezi kameny jsme našli i hodně ježků a dalších potvůrek.

Terezie Havlová, 30.03.2016, Datum pobytu: 18.3. - 27.3.2016
Oblast: Mauricius Mauricius, Belle Mare, Hotel:Le Surcouf Hotel & SPA

Byla tato recenze užitečná? Ano (3) Ne (0)

8 fotografií

Le Surcouf Hotel & SPA, Belle Mare, Mauricius Terezie Havlová 2016-03-30 4.8 1 10 Le Surcouf Hotel & SPA

Všechny recenze Mauricius - Belle Mare

Potřebujete poradit?

Po-Ne 7-22 hod 226 000 622