Španělsko - Mallorca Španělsko

 • Popis

  Mallorca nazývaná ostrovem pomerančovníků, citronovníků a palem, největší z Baleárských ostrovů, láká k návštěvě svými přírodními krásami, příznivým podnebím i kulturním bohatstvím. Mallorca je dovolenkový "ráj pod sluncem", kde slunce svítí více než 300 dní v roce a po celou tuto dobu je moře průzračné, příjemně teplé a přívětivé.

  Mallorca je velice lákavá pro svou rozmanitost a různorodost. Po celé délce severozápadního pobřeží se přímo od mořského břehu tyčí skalnatá pobřeží s borovicovými lesy, krásné jsou kvetoucí sady mandloní, olivovníků a fíkovníků. Pobřeží Mallorcy kromě rozlehlých, pozvolna se svažujících pláží nabízí i nespočetné množství malebných od sebe skalisky oddělených zátok, kde se nachází malé písčité pláže, které splňují i ty nejnáročnější představy o koupání a opalování.

  Milovníci sportu, zábavy, ale i poznávání si také na Mallorce přijdou na své. Jsou zde k dispozici vodní parky, delfinárium a další zábavní centra, nabídka sportů je neméně rozsáhlá od vodních sportů přes silniční a horskou cyklistiku až po tenis nebo golf. Je možné využít i jízdy na koních. Noční život je zastoupen pestrým výběrem z množství diskoték, barů, zábavních a nočních podniků nebo klubů.

  Je mnoho způsobů jak tento nádherný ostrov poznat, ať už formou fakultativních výletů nebo individuálně autem nebo na kole. Ale Mallorca vždy zůstane okouzlujícím ostrovem, který v každém z návštěvníků zanechá dojmy na celý život.

 • Doprava autobusem

  2,5 hod

 • Doprava letecky

  02:20 h

Nejnovější recenze Španělsko - Mallorca

Celkem: 8,6 Na dovolené jsme byli až v polovině září, ale i přes to nám počasí přálo. Celkově bychom náš pobyt hodnotili jako výborný. Poměr kvalita...

 • 7 Ubytování
 • 9 Strava
 • 10 Okolí
 • 10 Cena

Celkové shrnutí
Na dovolené jsme byli až v polovině září, ale i přes to nám počasí přálo. Celkově bychom náš pobyt hodnotili jako výborný. Poměr kvalita cena také odpovídala. Určitě doporučujeme :) Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Ubytování odpovídalo popisu na stránkách Invia. Pokoje denně uklizené. Vše fungovalo. Malý bazén, fotografie hodně zkreslují.

Strava
Jídlo jsme konzumovali pouze v hotelu. Ale i tak nám to bohatě stačilo. Výhodou hotelu je plážový bar, kde byla možnost se také najíst i napít v rámci all inclusive.

Služby hotelu
Každý den probíhal animační program. Večer byl navíc zpříjemněný např. o kouzelníka, vystoupení tanečnic flamenca, živou hudbu, karaoke show. Personál příjemný.

Pláž
Velmi pozvolný vstup do moře. Vhodné pro rodiny s dětmi. Po 100 m můžete začít plavat, aniž byste se kopali do palců o dno. Udržovaná pláž. Neměli jsme problém najít místo na ležení. Lehátka za poplatek nikdy nebyla zcela obsazená.

Jan K., 21.10.2016, Datum pobytu: 7.9. - 14.9.2016
Oblast: Španělsko Španělsko, Mallorca, Hotel:ROC Boccaccio

Byla tato recenze užitečná? Ano (0) Ne (0)

ROC Boccaccio, Mallorca, Španělsko Jan K. 2016-10-21 8.6 1 10 ROC BOCCACCIO

Celkem: 9,6 Nádherné místo pro dovolenou v pozdním ročním období (druhá polovina září). Hotel a jeho okolí naprosto splnilo naše očekávání....

 • 9 Ubytování
 • 10 Strava
 • 10 Okolí
 • 10 Cena

Celkové shrnutí
Nádherné místo pro dovolenou v pozdním ročním období (druhá polovina září). Hotel a jeho okolí naprosto splnilo naše očekávání. Fantastické pláže s průzračnou vodou! Hned proti hotelu se nacházejí Dračí jeskyně, které stojí za to navštívit. Zobrazit celou recenzi

Václav P., 21.10.2016, Datum pobytu: 20.9. - 27.9.2016
Oblast: Španělsko Španělsko, Mallorca, Hotel:Monteverde

Byla tato recenze užitečná? Ano (0) Ne (0)

Monteverde, Mallorca, Španělsko Václav P. 2016-10-21 9.6 1 10 Monteverde

Celkem: 10 Dovolená na Mallorce patřila mezi ty dražší, ale zase o to nezapomenutelná. Vše bylo na jedničku.

 • 10 Ubytování
 • 10 Strava
 • 10 Okolí
 • 10 Cena

Celkové shrnutí
Dovolená na Mallorce patřila mezi ty dražší, ale zase o to nezapomenutelná. Vše bylo na jedničku. Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Pokoj byl prostorný, s balkonem orientovaným na moře, vždy čistý - denní úklid.

Strava
Na stravě jsme si moc pochutnali, vždy byla možnost zkusit místní speciality, ale i známější dobroty. Jídlo bylo pestré a vždy čerstvé.

Služby hotelu
Služby hotelu bych ohodnotila na jedničku. Nádherné prostředí, příjemné posezení v baru uvnitř hotelu, v pizzerii, nebo na terase. Skvělá animační program každý den.

Pláž
Pláž byla velká a prostorná, dobře přístupná a čistá. Stejně tak čisté a teplé moře.

Nela Velasová, 20.10.2016, Datum pobytu: 13.9. - 20.9.2016
Oblast: Španělsko Španělsko, Mallorca, Hotel:Globales America

Byla tato recenze užitečná? Ano (0) Ne (0)

Pláž 4 fotografie

Globales America, Mallorca, Španělsko Nela Velasová 2016-10-20 10 1 10 GLOBALES AMERICA

Celkem: 6 Celkem dobrá dovolená.

 • 5 Ubytování
 • 7 Strava
 • 7 Okolí
 • 6 Cena

Celkové shrnutí
Celkem dobrá dovolená. Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Pokoje staré, denně uklízené. Na přespání stačí. V koupelně není fén ani poličky na kosmetiku. Pokoj jsme měli směrem k rušnější ulici. Chybí možnost sušení plavek a ručníků. Výhled do ulice s noční zábavou nedoporučuji starším jedincům a lidem preferujícím klid. V noci celkem rušno až do ranních hodin, kdy pořvávání vystřídají zvuky aut čistících ulice a popelářů. Ale když je zavřený balkon, tak to jde. Klimatizaci jsme nevyužívali, byli jsme zde na konci září.

Strava
Polopenze dobrá. Snídaně poměrně stejné, ale ve velkém množství a rozmanitosti. Každý si vybere - slané, sladké, teplé, studené, pití zdarma. Večeře každý den jiná, dobře dochucené,zeleniny i ovoce dostatek, rovněž si každý vybere. Zákusky většinou mousse (čokoládový, smetanový, vanilkový, jahodový), anebo 2 druhy dortů, želé, zmrzlina, ovoce. Pití za poplatek.

Služby hotelu
Chtěli jsme využít půjčovnu auta na terminálu v recepci, ale nepřijalo to mou kartu (i když jinde s platbou kartou problém nebyl). Jiné služby jsme nevyužívali. Připlacení pokoje do hodiny odjezdu z hotelu stálo pro 2 osoby 20 EURO (od 12:00 do 17:50).

Pláž
Navštívili jsme dvě. Ta bez ostrůvku naproti byla dost zalidněná a menší. Více se nám líbila ta s malým ostrůvkem naproti - půjčili jsme šlapadlo a prošli jej. Pláže byly čisté s jemným pískem. Poplatek 5 EURO za lehátko na osobu chtějí všude. Podél pláží možnost jídla za celkem normální ceny. Občas projde místní a nabídne masáž. A na promenádě podél pláže chodí s nabídkou slunečních brýlí a hodinek.

Lucie K., 19.10.2016, Datum pobytu: 23.9. - 30.9.2016
Oblast: Španělsko Španělsko, Mallorca, Hotel:Bellevue Vistanova

Byla tato recenze užitečná? Ano (0) Ne (0)

Bellevue Vistanova, Mallorca, Španělsko Lucie K. 2016-10-19 6 1 10 Bellevue Vistabiva

Celkem: 8,6 Dobrý zájazd,nedostatkom je preplnená malá pláž

 • 10 Ubytování
 • 10 Strava
 • 5 Okolí
 • 8 Cena

Celkové shrnutí
Dobrý zájazd,nedostatkom je preplnená malá pláž Zobrazit celou recenzi

Ubytování
OK

Strava
Výborná

Služby hotelu
trochu vadila obmedzenost WIFI

Pláž
To bol dost vážny nedostatok/malá pláž na tak velký počet ludí

Silvia Schneider, 19.10.2016, Datum pobytu: 5.8. - 12.8.2016
Oblast: Španělsko Španělsko, Mallorca, Hotel:Globales America

Byla tato recenze užitečná? Ano (0) Ne (0)

Globales America, Mallorca, Španělsko Silvia Schneider 2016-10-19 8.6 1 10 GLOBALES AMERICA

Všechny recenze Španělsko - Mallorca

Potřebujete poradit?

Po-Ne 7-22 hod 226 000 622