Španělsko - Mallorca Španělsko

 • Popis

  Mallorca nazývaná ostrovem pomerančovníků, citronovníků a palem, největší z Baleárských ostrovů, láká k návštěvě svými přírodními krásami, příznivým podnebím i kulturním bohatstvím. Mallorca je dovolenkový "ráj pod sluncem", kde slunce svítí více než 300 dní v roce a po celou tuto dobu je moře průzračné, příjemně teplé a přívětivé.

  Mallorca je velice lákavá pro svou rozmanitost a různorodost. Po celé délce severozápadního pobřeží se přímo od mořského břehu tyčí skalnatá pobřeží s borovicovými lesy, krásné jsou kvetoucí sady mandloní, olivovníků a fíkovníků. Pobřeží Mallorcy kromě rozlehlých, pozvolna se svažujících pláží nabízí i nespočetné množství malebných od sebe skalisky oddělených zátok, kde se nachází malé písčité pláže, které splňují i ty nejnáročnější představy o koupání a opalování.

  Milovníci sportu, zábavy, ale i poznávání si také na Mallorce přijdou na své. Jsou zde k dispozici vodní parky, delfinárium a další zábavní centra, nabídka sportů je neméně rozsáhlá od vodních sportů přes silniční a horskou cyklistiku až po tenis nebo golf. Je možné využít i jízdy na koních. Noční život je zastoupen pestrým výběrem z množství diskoték, barů, zábavních a nočních podniků nebo klubů.

  Je mnoho způsobů jak tento nádherný ostrov poznat, ať už formou fakultativních výletů nebo individuálně autem nebo na kole. Ale Mallorca vždy zůstane okouzlujícím ostrovem, který v každém z návštěvníků zanechá dojmy na celý život.

 • Doprava autobusem

  2,5 hod

 • Doprava letecky

  02:20 h

Nejnovější recenze Španělsko - Mallorca

Celkem: 8,8 Krásná dovolená, moc se nám zde líbilo až na průšvih recepce s chybně přiděleným pokojem.

 • 7,5 Ubytování
 • 10 Strava
 • 10 Okolí
 • 9 Cena

Celkové shrnutí
Krásná dovolená, moc se nám zde líbilo až na průšvih recepce s chybně přiděleným pokojem. Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Do hotelu jsme přijeli ve 24:00 hodin. Měli jsem objednaný pokoj superior, ale dostali jsem rohový pokoj bez balkonu s úzkým dvojlůžkem a 1 polštářem. Při okamžité reklamaci na recepci nám bylo řečeno, že nemají volný superior a že nám ho druhý den vymění. Ráno jsme řešili s delegátkou, pokoj nám vyměnili cca ve 13:00 hodin - musel být nejprve uvolněn předcházejícími rekreanty a uklizen. Jako kompenzaci nám pronajali trezor zdarma (stojí 15 EUR na týden). Pokoj superior byl úžasný, klimatizovaný, s balkonem a vyhlídkou na moře, úklid denně, několikrát za pobyt výměna ručníků.

Strava
Po celý den dostatek všeho. Pečivo - chléb a bulky trochu tužší (asi jsou tak zvyklí), sladké pečivo měkké. Snídaně např. salámy, sýry, vajíčka, zelenina, džemy, nugetky, jogurty, lupínky. Obědy a večeře zejména hovězí, vepřové, zeleninové saláty, rýže, těstoviny, hranolky, bramborová kaše, opečené brambory nebo hranolky, 1den kachna, 1 den kuřecí, ryby, téměř každý den nějaká specialita např. mušle, kalamari, sushi. U obědů a večeří různé zákusky, pudinky, mléčná rýže, červené a žluté melouny, ananas, jablka, hrušky, blumy, kiwi, v menším množství hrozny a nektarinky.

Služby hotelu
Skvělý animační tým, servírky a barmani vstřícní a ochotní. Recepce až na pochybení s přidělením pokoje OK - jen by mohli na recepci znát alespoň slovenštinu - je zde hodně Čechů i Slováků a všichni anglicky nebo německy neumí.

Pláž
Pláž čistá, jemný písek, pozvolný vstup do moře, moře krásně teplé a čisté, jen 1 den velké vlny vodu zkalily a přivlekly ve vodě něco jako když malé kůry. Pláž veřejná, lehátka za poplatek, na pláži plavčík a vyvěšená vlajka znamenající povolení (zelená vlajka) nebo zákaz koupání (červená vlajka) - toto se nám 1 den stalo.

Markéta S., 27.08.2015, Datum pobytu: 19.8. - 26.8.2015
Oblast: Španělsko Španělsko, Mallorca, Hotel:Beverly Playa

Byla tato recenze užitečná? Ano (1) Ne (0)

Beverly Playa, Mallorca, Španělsko Markéta S. 2015-08-27 8.8 1 10 Beverly Playa

Celkem: 8,4 Celkový dojem z dovolené hodnotím velmi kladně, vše odpovídalo našim představám, možná je dokonce i předčilo.

 • 8 Ubytování
 • 8 Strava
 • 9 Okolí
 • 9 Cena

Celkové shrnutí
Celkový dojem z dovolené hodnotím velmi kladně, vše odpovídalo našim představám, možná je dokonce i předčilo. Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Hotel má sice jen jednu hvězdu, ale ubytování bylo čisté, uklízelo se každý den. Příjemné je i to, že každý pokoj má balkón.

Strava
Strava byla naprosto dostačující, snídaně a večeře formou bufetu. Snídaně se opakují - pečivo, vajíčka, slanina, salámy, sýry, ale také müsli, jogurty apod. Večeře - saláty, těstoviny, maso, ryby, olivy, sýry apod. Jedinou nevýhodu je, že se pití k večeři platí (nemusíte si dát nic), ale my to řešili litrem Sangrie za 4 eura, což není vůbec špatná cena :-)

Služby hotelu
Hotel nabízí trezor, půjčení ventilátoru, úschovnu zavazadel v den odjezdu i možnost se osprchovat.

Pláž
Pláž je od hotelu pár kroků, což je super :-) Lehátka a slunečníky jsou za poplatek, ale bohatě stačí vzít si něco na ležení a slunečník si koupit na místě cca za 6-10 euro. Pláž je čistá, vstup do moře pozvolný, takže vhodné i pro děti.

Anonym, 26.08.2015, Datum pobytu: 16.8. - 23.8.2015
Oblast: Španělsko Španělsko, Mallorca, Hotel:Galaxia

Byla tato recenze užitečná? Ano (0) Ne (0)

Hotel 2 fotografie

Galaxia, Mallorca, Španělsko Anonym 2015-08-26 8.4 1 10 Galaxia

Celkem: 6,4 Pohodová dovolená v prostředí nádherného ostrova a úžasně čistých pláží,bohužel v době našeho pobytu ovlivněná nepřízní počasí ( dva celé...

 • 5 Ubytování
 • 8 Strava
 • 8 Okolí
 • 6 Cena

Celkové shrnutí
Pohodová dovolená v prostředí nádherného ostrova a úžasně čistých pláží,bohužel v době našeho pobytu ovlivněná nepřízní počasí ( dva celé dny propršené na začátku srpna :( ) Velice vhodné místo pro dovolenou rodin s malými dětmi. Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Ubytování odpovídá označení 3* s odřenýma ušima.V případě pokojů orientovaných do ulice značný hluk s výhledem na střechy staré loděnice.Koupelna jako před nutnou rekonstrukcí - protékající toaleta, kapající kohoutky.Úklidové služby na pokoji vyhovující.

Strava
Strava v hotelu na velmi dobré úrovni. Na rozdíl od ubytování vysoko převyšující označení 3*.

Služby hotelu
Velice ochotný a vstřícný personal jak na recepci,tak v restauracích a barech

Pláž
Nádherná pláž, velice čistá cca 250 m od hotelu. Na pláži bar patřící k hotelu, který umožnoval vedle konzumace nápojů i polední stravování s velice podobným výběrem jídel jako v hotelové restauraci. (veliká výjimka mezi ostatnimi hotely).

Jaromír Strejček, 25.08.2015, Datum pobytu: 14.8. - 21.8.2015
Oblast: Španělsko Španělsko, Mallorca, Hotel:ROC Boccaccio

Byla tato recenze užitečná? Ano (0) Ne (0)

ROC Boccaccio, Mallorca, Španělsko Jaromír Strejček 2015-08-25 6.4 1 10 ROC BOCCACCIO

Celkem: 7,8 Dovolená splnila naše očekávání. Poněkud nestabilní počasí s rychlým střídáním povětrnostních podmínek, často větrno, ale jinak většinou...

 • 8 Ubytování
 • 9 Strava
 • 5 Okolí
 • 9 Cena

Celkové shrnutí
Dovolená splnila naše očekávání. Poněkud nestabilní počasí s rychlým střídáním povětrnostních podmínek, často větrno, ale jinak většinou velmi teplo, slunečno. Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Velmi slušné, úklid a čistota udržované pravidelně, poněkud málo úložného prostoru ve skříních pro 2, natož 3 lidi v pokoji s třemi lůžky

Strava
Excelentní nabídka a kvalita

Služby hotelu
Přístup zaměstnanců na recepci dost rezervovaný, ale jinak profesionální

Přístup pokojských velmi milý a ohleduplný, obsluha restaurace milá, vstřícná, profesionální a rychlá.

Pláž
Pláže jsou veřejné, hodně lidí, možnost využít placená lehátka a slunečníky anebo si dokoupit skládací slunečník, obsluha pláží (zaměstnanec obce, který pronajímal) nebyla vždy příjemná;

pláže udržovány s čistotě, písčité, krásné, čisté moře s teplou vodou a pozvolným klesáním.

Velmi rušné letovisko hlavně pro lidi, kterým nevadí příměstský život a provoz. Vyhledáváno hlavně mladými Němci - občas velmi hlučnými.

Alena Faberová, 25.08.2015, Datum pobytu: 12.8. - 22.8.2015
Oblast: Španělsko Španělsko, Mallorca, Hotel:Hispania

Byla tato recenze užitečná? Ano (0) Ne (0)

Hispania, Mallorca, Španělsko Alena Faberová 2015-08-25 7.8 1 10 Hotel HISPANIA

Celkem: 8,6 velmi pěkná dovolená, ráda se sem ještě někdy vrátím

 • 9,5 Ubytování
 • 9 Strava
 • 7 Okolí
 • 8 Cena

Celkové shrnutí
velmi pěkná dovolená, ráda se sem ještě někdy vrátím Zobrazit celou recenzi

Ubytování
pokoj by mohl být zařízen moderněji, ale každý den bylo uklizeno a pořád čisto

Strava
jídlo výborné, každý si zde určitě vybere to, co má rád, využívali jsme i obědy, které se zde dají koupit

Služby hotelu
Hotel je klidný a pohodový, personál příjemný, neustále je zde všude naklizeno

Pláž
pláž byla kousek od hotelu, 10 minut klidné chůze, na rušnější straně letoviska krásná písečná pláž s čistou vodou, pozvolný vstup do moře, ale bylo zde hodně rušno, na druhé straně v klidnější části byly pláže sice menší, romatické zátoky, ale voda špinavá

Radka Trojánková, 25.08.2015, Datum pobytu: 12.8. - 22.8.2015
Oblast: Španělsko Španělsko, Mallorca, Hotel:Sabina Playa

Byla tato recenze užitečná? Ano (0) Ne (0)

Sabina Playa, Mallorca, Španělsko Radka Trojánková 2015-08-25 8.6 1 10 Hotel SABINA PLAYA

Všechny recenze Španělsko - Mallorca

Potřebujete poradit?

Volejte zdarma Po - Ne 7-22 hod. 800 999 800