Španělsko - Mallorca Španělsko

 • Popis

  Mallorca nazývaná ostrovem pomerančovníků, citronovníků a palem, největší z Baleárských ostrovů, láká k návštěvě svými přírodními krásami, příznivým podnebím i kulturním bohatstvím. Mallorca je dovolenkový "ráj pod sluncem", kde slunce svítí více než 300 dní v roce a po celou tuto dobu je moře průzračné, příjemně teplé a přívětivé.

  Mallorca je velice lákavá pro svou rozmanitost a různorodost. Po celé délce severozápadního pobřeží se přímo od mořského břehu tyčí skalnatá pobřeží s borovicovými lesy, krásné jsou kvetoucí sady mandloní, olivovníků a fíkovníků. Pobřeží Mallorcy kromě rozlehlých, pozvolna se svažujících pláží nabízí i nespočetné množství malebných od sebe skalisky oddělených zátok, kde se nachází malé písčité pláže, které splňují i ty nejnáročnější představy o koupání a opalování.

  Milovníci sportu, zábavy, ale i poznávání si také na Mallorce přijdou na své. Jsou zde k dispozici vodní parky, delfinárium a další zábavní centra, nabídka sportů je neméně rozsáhlá od vodních sportů přes silniční a horskou cyklistiku až po tenis nebo golf. Je možné využít i jízdy na koních. Noční život je zastoupen pestrým výběrem z množství diskoték, barů, zábavních a nočních podniků nebo klubů.

  Je mnoho způsobů jak tento nádherný ostrov poznat, ať už formou fakultativních výletů nebo individuálně autem nebo na kole. Ale Mallorca vždy zůstane okouzlujícím ostrovem, který v každém z návštěvníků zanechá dojmy na celý život.

 • Doprava autobusem

  2,5 hod

Nejnovější recenze Španělsko - Mallorca

Celkem: 6,8 Výborné, možnost poznat veřejnou dopravou celý ostrov, jízdní řády a mapy ostrova k dispozici na recepci. Delegátka CK skvělá,...

 • 6 Ubytování
 • 7 Strava
 • 7 Okolí
 • 8 Cena

Celkové shrnutí
Výborné, možnost poznat veřejnou dopravou celý ostrov, jízdní řády a mapy ostrova k dispozici na recepci.

Delegátka CK skvělá, profesionální, zkrátka super.

Služby INVIA taktéž. Zobrazit celou recenzi

Ubytování
odpovídalo 2 hvězdám i když na začátku sezony by možná měli vyměnit vybavení koupelny. Jinak čisto. Pokoj prostorný s velkým balkonem.

Strava
Snídaně kontinentální tedy opakující se každý den - slušné. Večeře na dvě hvězdy nadstandardní, rozmanité, opravdu dobré. Nápoje (kromě alkoholických) stále k dispozici.

Služby hotelu
Domácká atmosféra, ochotný personál, úklid denně.

Pláž
Asi 300 m směrem na přírodní rezervaci pěkná písčitá.

Jana D., 16.04.2015, Datum pobytu: 10.4. - 13.4.2015
Oblast: Španělsko Španělsko, Mallorca, Hotel:Playa Blanca

Byla tato recenze užitečná? Ano (0) Ne (0)

Playa Blanca, Mallorca, Španělsko Jana D. 2015-04-16 6.8 1 10 Playa Blanca

Celkem: 7,6 Super dovolená v krásném a čistém prostředí. K dispozici jsou dvě pláže jedna horší a menší hned u hotelu a druhá 10 minut chůze,které...

 • 6,5 Ubytování
 • 7 Strava
 • 9 Okolí
 • 9 Cena

Celkové shrnutí
Super dovolená v krásném a čistém prostředí. K dispozici jsou dvě pláže jedna horší a menší hned u hotelu a druhá 10 minut chůze,které ale stojí za to. Lehátka za opravdu drahé příplatky. Takže je lepší si v obchůdku hned u hotelu koupit deštník cca 10e. Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Hotel odpovídá dvou hvězdám. Takže pokoje nejsou úplně v nejlepším stavu,ale pro nenáročné klienty úplně dostačující. V hotelu je čisto.Pokoje vždy skvěle uklizené.Až na balkonek,kde se nám váleli pet lahve,které jsme si museli odklidit sami.Výhled na ostatní balkony,taky nic moc,ale jak říkám hotel odpovídá dvoum hvězdám. Výměna ručníků každý den. Personál moc milý.Bohužel lehátka jsou už od rána zabrána Německými turisty,kterých je v hotelu většina. Čechů potkáte jen málo.

Strava
Strava se hodně opakuje,ale při týdenní dovolené se to dá přežít,takže za mě strava na výbornou Především chuťově. Ochutnali jsme jídlo ve více restauracích a všude vaří dobře. Jen pozor na pizzu,ta bývá bez chuti a za ty peníze hodně malá.

Služby hotelu
Personál milý jakýkoliv problém ihned vyřešil-

Pláž
K dispozici jsou dvě pláže jedna horší a menší hned u hotelu a druhá 10 minut chůze,které ale stojí za to. Lehátka za opravdu drahé příplatky. Takže je lepší si v obchůdku hned u hotelu koupit deštník cca 10e. Moře čisté,teplé. Na druhé pláži bývá opravdu hodně lidí.Kolem je totiž také spousta hotelů:)

Anonym, 09.03.2015, Datum pobytu: 16.8. - 22.8.2014
Oblast: Španělsko Španělsko, Mallorca, Hotel:Apartmá Playa Mar

Byla tato recenze užitečná? Ano (0) Ne (0)

Apartmá Playa Mar, Mallorca, Španělsko Anonym 2015-03-09 7.6 1 10 Apartmá Playa Mar

Celkem: 10 Sa Coma je krásná oblast, kde si každý přijde na své, je zde spouska obchůdků, barů i restaurací a zároveň nádherná příroda, krásná pláž....

 • 10 Ubytování
 • 10 Strava
 • 10 Okolí
 • 10 Cena

Celkové shrnutí
Sa Coma je krásná oblast, kde si každý přijde na své, je zde spouska obchůdků, barů i restaurací a zároveň nádherná příroda, krásná pláž. Okolí je možno projet na kole a podívat se do okolních oblastí.

Hotel Sa Coma Platja můžu jedině doporučit jak rodinám s dětmi, tak i přátelům, či párům Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Prostorné a čisté pokoje s nádherným a nezapomenutelným výhledem na moře.

Strava
Tady si vybere snad úplně každý. Obrovské množství ovoce, zeleniny, tématické kuchyně, pečená vepřová kolínka, pro děti různé druhy omáček, těstovin, nuggety, zmrzlina, atd., v odpoledním snacku sendviče hamburgery, hotdogy, ovocné misky vše chutné a všeho dostatek.

Služby hotelu
Personál byl po sezoně již trochu unavený, ale nikdo nebyl nepříjemný...Byla pouze jedna animátorka, vzhledem k tomu, že končila sezona, ale zábavy bylo dost každý druhý večer byl zajištěn program, formou tanců, popř. živá hudba atd.

Pláž
Nádherná pláž s bílým pískem jen přes promenádu, pozvolný vstup do vody a teplota kolem 26°C. Set dvou lehátek a slunečníku půjčují za 14 € / den.

Jana V., 26.01.2015, Datum pobytu: 13.9. - 20.9.2014
Oblast: Španělsko Španělsko, Mallorca, Hotel:THB Sa Coma Platja

Byla tato recenze užitečná? Ano (1) Ne (0)

THB Sa Coma Platja, Mallorca, Španělsko Jana V. 2015-01-26 10 1 10 THB Sa Coma Platja

Celkem: 8,4 Dovolenou jsme si užili, až na počasí, který si bohužel nikdo nevybere :( k moři celkem dálka, ale po těch všech dobrotách, kterýma nás...

 • 8 Ubytování
 • 9 Strava
 • 7 Okolí
 • 10 Cena

Celkové shrnutí
Dovolenou jsme si užili, až na počasí, který si bohužel nikdo nevybere :( k moři celkem dálka, ale po těch všech dobrotách, kterýma nás vykrmovali, to nebylo k zahození. :) Na oběd a večeři se chodí do sesterského hotelu Palma Mazas. Jídlo během dne v rámci ALL INCLUSIVE neočekávejte. Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Ubytování čisté, každý den uklizeno. Pouze koupelna mě překvapila, kdy sprchoví kout byl sestaven ze závěsu a odpadní jamky v podlaze, ale účel splnilo :)

Strava
SNÍDANĚ : popravdě nejhorší, kterou jsem ve Španělsku zažila, ale hlady jsme neumřeli. Každý den to samé, 2 - 3 druhy salámu, občas sýr, pár druhu musli, džusy hrozně sladké, doporučuji ředit, káva výborná.

OBĚDY : vynikající, vždy bylo jídlo i pro vegetariány. Ani v restauraci nevaří takto výtečně.

VEČEŘE : Opět vynikající. ALL jsme mohli využívat hned při příletu, a i do posledních minut do odletu :)

Služby hotelu
Při příletu jsme dostali ihned balíček, kde bylo ovoce a toasty. Pracovnící na baru vynikající.

Pláž
pláž čistá, krásně jemný písek, moře občas až odporně teplé, pozvolný vstup do moře, mala hloubka, skoro žádné vlny jen na nás jednou vykoukl v moři plovajzník, ale za to nemůže nikdo jiný než lidi !!!!

Anonym, 28.12.2014, Datum pobytu: 25.6. - 2.7.2014
Oblast: Španělsko Španělsko, Mallorca, Hotel:Emperador (El Arenal)

Byla tato recenze užitečná? Ano (1) Ne (0)

5 fotografií

Emperador (El Arenal), Mallorca, Španělsko Anonym 2014-12-28 8.4 1 10 Emperador (El Arenal)

Celkem: 7,8 Celkově se nám na Mallorce líbilo. Spokojeni jsme byli s lokalitou. Bydleli jsme blízko hlavní budovy, stravování, baru i pláže. Po...

 • 8 Ubytování
 • 9 Strava
 • 7 Okolí
 • 7 Cena

Celkové shrnutí
Celkově se nám na Mallorce líbilo. Spokojeni jsme byli s lokalitou. Bydleli jsme blízko hlavní budovy, stravování, baru i pláže. Po zapůjčení auta jsme projeli ta nejzajímavější místa ostrova. Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Apartmán byl vybaven velmi slušně, moderně.

Strava
Jídlo nám chutnalo, všeho bylo dostatek, strava pestrá.

Služby hotelu
Nepříjemný je příjezd v noci. My jsme byli dospělí a pohybově schopní. Přijeli s námi však lidé již staršího věku, kteří v noci s kufry chodili a po blízkém okolí mimo hlavní budovu si hledali jim určený pokoj (tady by člověk očekával větší vstřícnost vůči "klientovi")

Někdy váznul úklid, kapacitně však asi obtížně zvládnutelné.

Pláž
Blízké pláže, bohužel, přeplněné a to jsme byli už téměř po sezóně. Chodili jsme na skalní útesy s horším přístupem do vody, ale příjemnější.

Renata P., 21.12.2014, Datum pobytu: 13.9. - 20.9.2014
Oblast: Španělsko Španělsko, Mallorca, Hotel:Ferrera Beach

Byla tato recenze užitečná? Ano (0) Ne (0)

Ferrera Beach, Mallorca, Španělsko Renata P. 2014-12-21 7.8 1 10 Ferrera Beach

Všechny recenze Španělsko - Mallorca

Potřebujete poradit?

Volejte zdarma Po - Ne 7-22 hod. 800 999 800