Španělsko - Mallorca Španělsko

 • Popis

  Mallorca nazývaná ostrovem pomerančovníků, citronovníků a palem, největší z Baleárských ostrovů, láká k návštěvě svými přírodními krásami, příznivým podnebím i kulturním bohatstvím. Mallorca je dovolenkový "ráj pod sluncem", kde slunce svítí více než 300 dní v roce a po celou tuto dobu je moře průzračné, příjemně teplé a přívětivé.

  Mallorca je velice lákavá pro svou rozmanitost a různorodost. Po celé délce severozápadního pobřeží se přímo od mořského břehu tyčí skalnatá pobřeží s borovicovými lesy, krásné jsou kvetoucí sady mandloní, olivovníků a fíkovníků. Pobřeží Mallorcy kromě rozlehlých, pozvolna se svažujících pláží nabízí i nespočetné množství malebných od sebe skalisky oddělených zátok, kde se nachází malé písčité pláže, které splňují i ty nejnáročnější představy o koupání a opalování.

  Milovníci sportu, zábavy, ale i poznávání si také na Mallorce přijdou na své. Jsou zde k dispozici vodní parky, delfinárium a další zábavní centra, nabídka sportů je neméně rozsáhlá od vodních sportů přes silniční a horskou cyklistiku až po tenis nebo golf. Je možné využít i jízdy na koních. Noční život je zastoupen pestrým výběrem z množství diskoték, barů, zábavních a nočních podniků nebo klubů.

  Je mnoho způsobů jak tento nádherný ostrov poznat, ať už formou fakultativních výletů nebo individuálně autem nebo na kole. Ale Mallorca vždy zůstane okouzlujícím ostrovem, který v každém z návštěvníků zanechá dojmy na celý život.

 • Doprava autobusem

  2,5 hod

 • Doprava letecky

  02:20 h

Nejnovější recenze Španělsko - Mallorca

Celkem: 8 Mallorca nám poskytla nádherné zážitky ze kterých čerpáme dodnes. Uchvátilo nás i samotné hl. město - Palma. Ale ještě vice se nám líbilo...

 • 5 Ubytování
 • 10 Strava
 • 10 Okolí
 • 10 Cena

Celkové shrnutí
Mallorca nám poskytla nádherné zážitky ze kterých čerpáme dodnes. Uchvátilo nás i samotné hl. město - Palma. Ale ještě vice se nám líbilo jezdit si autem po klikatých cestách vedouch přes pohoří na Mallorce. Rozhodně to nevynechte!! ;-) Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Hotel byl pěkný, z venčí I zevnitř. Vadilo nám pouze to že jsme měli pokoj neklimatizovaný, a s koupelnou tak malou že WC bylo umístěno téměr pod umyvadlem. Nicméně jsme na dovolenou nejeli "válet se do hotelu" ale hlavně na pláže a procestovat ostrov což jsme splnili. :-)

Strava
Strava kterou jsme měli v rámci All Inklusive byla vice než výborná. Skládala se z velkého množství především evropských pochoutek. Výběr byl velmi rozmanitý a každý jedlík si zde jistě najde svoje. (Strava nám vynahradila i menší discomfort co se koupelny týče.)

Služby hotelu
V pořádku, využili jsme jen zrpostředkování půjčení auta. Vše proběhlo na jedničku.

Pláž
Nádherný bílý písek, pláž velmi široká a rozhodně nebyla přecpaná turisty. Vstup do more byl velmi pozvolný, Cca 15 metrů, vhodné zejména pro děti. Plavaly tam I malinkaté pískomilné rybičky které můžete krásně sledovat díky průzračné vodě.

Anonym, 29.05.2016, Datum pobytu: 12.9. - 19.9.2015
Oblast: Španělsko Španělsko, Mallorca, Hotel:Condes de Alcudia

Byla tato recenze užitečná? Ano (2) Ne (0)

Condes de Alcudia, Mallorca, Španělsko Anonym 2016-05-29 8 1 10 dovolená snů

Celkem: 9,6 Fantastická dovolená

 • 9,5 Ubytování
 • 10 Strava
 • 10 Okolí
 • 9 Cena

Celkové shrnutí
Fantastická dovolená Zobrazit celou recenzi

Ubytování
pokoj dostačující,starší vybavení ale v pohodě.Každý den výměna ručníku,uklid,všude čisto!!

Strava
Strava vynikající,dostatečný výběr pro každého od snídaně po večeři ..každý den 2-3 druhy ryb,ruzné saláty,2-3 druhy masa,výborná paella, o moučníkách nemluvě-několik druhu , zmrzlina,čerstvá zelenina a ovoce...no asi takhle všichni jsme přibrali a to mluví za vše:).po celý den byl k dispozici bar kde vám namíchali na co jste měli chut.Pivo špatný nebylo na zahnání žízně dobrý:) k dispozici byl po celý den snack kde opět výběr z několika druhu jídel+čerstvé ovoce a zelenina,limonády,káva....

Pláž byla kousek od hotelu - písčitá s pozvolným vstupem do moře,moře čistý, pruzračný ,teploučký.kousek od hotelu byla autobusová zastávka - sami jsme jeli na výlet do Palmy,a další den historickým vláčkem do Solléru a pak procházkou mezi pomerančovými a citronovými sady do přístavu a zpět jsme jeli autobusem do Valdemossy a Dei a zpět do Palmy-byl to užasný výlet na celý den-na cestu dostanete balíček ale ten jsme nevyužili -,protože jsme chtěli ochutnat cestou místní speciality-einseimada,výbornou zmrzlinu z čerstvých pomeranču,tapas..atd..:)

Služby hotelu
Personál hotelu byl velmi ochotný,neustále se usmívající,vstřícný.Animátoři snaživý-využívali jsme večerní programy ve vedlejším hotelu-akrobati,bingo,kouzelník,soutěže...k dispozici jsme měli i bazén a mohli jsme využívat bazén ve vedlejším hotelu-ale dávali jsme přednost moři.celkový dojem z dovolené- týden utekl jak voda a nechtělo se nám domu a to mluví za vše!!! a už ted víme že příští rok pokud to pujde tak chcem zpět ale na víc dní!!!!!

Pláž
o pláži už jsem psala.ještě zmíním že lehátka jsou na pláži placená ale myslím že lehnout do vyhřátého písku je mnohem lepší:)) kolem pláže je spousta baru a kavárniček a obchudku.ještě zmíním po celém ostrově je spousta cyklostezek a pomalu na každém rohu pujčovny kol za pár euro.mužete si pujčit i auto což je velká výhoda a za 3dny projedete celý ostrov a vyjde Vám to levněji než autobus.

Zdeňka Lehocká, 28.05.2016, Datum pobytu: 20.5. - 27.5.2016
Oblast: Španělsko Španělsko, Mallorca, Hotel:Globales Palmanova Palace

Byla tato recenze užitečná? Ano (2) Ne (0)

3 fotografie

Globales Palmanova Palace, Mallorca, Španělsko Zdeňka Lehocká 2016-05-28 9.6 1 10 Globales Palmanova Palace

Celkem: 9,6 Perfektní dovolená! Služby, vybavení, čistota, jídlo a pití bez chyby. Kousek do centra, všude hodně zábavy, ale dalo se před ní i...

 • 9 Ubytování
 • 10 Strava
 • 10 Okolí
 • 10 Cena

Celkové shrnutí
Perfektní dovolená! Služby, vybavení, čistota, jídlo a pití bez chyby. Kousek do centra, všude hodně zábavy, ale dalo se před ní i "utéct. Můžu doporučit na 100%. Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Krásný hotel, čistý, bazén menší, ale na osvěžení stačilo. Klientelu tvoří většinou Němci, což jak je známo, znamená vyšší standard než pro Čechy...

Strava
Stava naprosto LUXUSNÍ! Nejlepší, co jsem kdy v rámci All inclusive zažila. Obrovská rozmanitost, všeho dost. Velmi nám chutnalo. Pití alko/nealko, co hrdlo ráčilo, užili jsme si to.

Služby hotelu
Paráda!

Pláž
Pláž byla kousek, lemovala ji promenáda, písčitá.

Veronika Neugebauerová, 20.05.2016, Datum pobytu: 10.8. - 18.10.2012
Oblast: Španělsko Španělsko, Mallorca, Hotel:Metropolitan Playa

Byla tato recenze užitečná? Ano (0) Ne (0)

Metropolitan Playa, Mallorca, Španělsko Veronika Neugebauerová 2016-05-20 9.6 1 10 Metropolitan Playa

Celkem: 6,8 dovolená byla pěkná , delegátka od CK byla super :D

 • 6,5 Ubytování
 • 8 Strava
 • 6 Okolí
 • 7 Cena

Celkové shrnutí
dovolená byla pěkná , delegátka od CK byla super :D Zobrazit celou recenzi

Ubytování
odpovídalo ceně zájezdu , ve třetím patře se předělávaly pokoje na luxusnější :D

Strava
snídaně byly každý den stejné , ale dalo se vybrat, večeře byly rozmanité , ovoce i zmrzka

Služby hotelu
zde mi vadila jen wifi připojení 10 min denně a ještě pomalá :(

Pláž
moře čisté, pláže udržované , jeden den jsme měli v ,oři žahavé medůzky, lidí přiměřeně :D

Alexandra R., 19.05.2016, Datum pobytu: 6.5. - 13.5.2016
Oblast: Španělsko Španělsko, Mallorca, Hotel:Playamar

Byla tato recenze užitečná? Ano (0) Ne (0)

5 fotografií

Playamar, Mallorca, Španělsko Alexandra R. 2016-05-19 6.8 1 10 Playamar

Celkem: 8 Skvělá dovolená, chytili jsme ji za super akci a rozhodně to za ty peníze předčilo naše očekávání.

 • 9 Ubytování
 • 7 Strava
 • 6 Okolí
 • 9 Cena

Celkové shrnutí
Skvělá dovolená, chytili jsme ji za super akci a rozhodně to za ty peníze předčilo naše očekávání. Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Ubytování čisté, velmi příjemné, klimatizace v ceně fungovala výborně. Výhled z balkónu sice žádný, ale bylo to tím, že jsme bydleli v prvním patře, což nám vyhovovalo. Hotel měl neuvěřitelné kouzlo v tom jak byl malinký, člověk potkával pořád dokola těch pár lidí, tudíž panovala domácí atmosféra, bylo jednoduché se seznámit s ostatními, což bylo velmi příjemné.

Strava
Strava výborná, první večer jsme chtěli ochutnat vše, abychom věděli, čemu se příští dny vyvarovat a na co se naopak zaměřit - po tom přecpání jsme se druhý večer nestačili divit, že snad nic z předchozího dne, nebylo v nabídce :-) snídaně se víceméně opakovaly, ale výběr byl velký, každý den jsme si pochutnali. Obědy se podávaly ve vedlejším (mnohem větším) hotelu, ty nám přišly slabší. Výběr velký, ale chuťově nás to neuchvátilo.

Služby hotelu
Hotel bezva, úklid dle představ, co jsme hodili na zem vždy vyměnili, postel každý den zastlaná, takže v pořádku. Bazén čistý, na osvěžení příjemný, bar super, barman veselý, vtipný. Co se animačního programu týče byla tam pouze jeden večer Flamenco show, což bylo velmi vtipné, tři amatérské tanečnice dvě hodiny tančily na hudbu puštěnou z CD :-) ale především starší osazenstvo hotelu, si to jistě užilo. Byli jsme na dovolené v druhé půlce září, v sezóně to tam možná vypadá jinak.

Pláž
Pláž velká, příjemná, relativně čistá, jen jsme měli tu smůlu, že týden před námi tam byly velké bouřky a nahrnuly do zálivu spousty řas. Ale v průběhu týdne to bylo lepší - řasy se držely především po krajích, uprostřed jsme se jimi prodírat vůbec nemuseli.

Jakub D., 17.05.2016, Datum pobytu: 16.9. - 23.9.2015
Oblast: Španělsko Španělsko, Mallorca, Hotel:Delfin Mar

Byla tato recenze užitečná? Ano (2) Ne (0)

Delfin Mar, Mallorca, Španělsko Jakub D. 2016-05-17 8 1 10 Hotel DELFIN MAR

Všechny recenze Španělsko - Mallorca

Potřebujete poradit?

Volejte zdarma Po - Ne 7-22 hod. 800 999 800