Španělsko - Mallorca Španělsko

 • Popis

  Mallorca nazývaná ostrovem pomerančovníků, citronovníků a palem, největší z Baleárských ostrovů, láká k návštěvě svými přírodními krásami, příznivým podnebím i kulturním bohatstvím. Mallorca je dovolenkový "ráj pod sluncem", kde slunce svítí více než 300 dní v roce a po celou tuto dobu je moře průzračné, příjemně teplé a přívětivé.

  Mallorca je velice lákavá pro svou rozmanitost a různorodost. Po celé délce severozápadního pobřeží se přímo od mořského břehu tyčí skalnatá pobřeží s borovicovými lesy, krásné jsou kvetoucí sady mandloní, olivovníků a fíkovníků. Pobřeží Mallorcy kromě rozlehlých, pozvolna se svažujících pláží nabízí i nespočetné množství malebných od sebe skalisky oddělených zátok, kde se nachází malé písčité pláže, které splňují i ty nejnáročnější představy o koupání a opalování.

  Milovníci sportu, zábavy, ale i poznávání si také na Mallorce přijdou na své. Jsou zde k dispozici vodní parky, delfinárium a další zábavní centra, nabídka sportů je neméně rozsáhlá od vodních sportů přes silniční a horskou cyklistiku až po tenis nebo golf. Je možné využít i jízdy na koních. Noční život je zastoupen pestrým výběrem z množství diskoték, barů, zábavních a nočních podniků nebo klubů.

  Je mnoho způsobů jak tento nádherný ostrov poznat, ať už formou fakultativních výletů nebo individuálně autem nebo na kole. Ale Mallorca vždy zůstane okouzlujícím ostrovem, který v každém z návštěvníků zanechá dojmy na celý život.

 • Doprava autobusem

  2,5 hod

Nejnovější recenze Španělsko - Mallorca

Celkem: 7,8 S dovolenou jsem byla velice spokojena ve všech směrech a jediné co je chybně uvedeno je vzdálenost k moři, je to mnohem dále, než 800m,...

 • 7,5 Ubytování
 • 8 Strava
 • 8 Okolí
 • 8 Cena

Celkové shrnutí
S dovolenou jsem byla velice spokojena ve všech směrech a jediné co je chybně uvedeno je vzdálenost k moři, je to mnohem dále, než 800m, pro staršího člověka namáhavé.. Zobrazit celou recenzi

Libuše M., 30.10.2014, Datum pobytu: 16.8. - 27.8.2014
Oblast: Španělsko Španělsko, Mallorca, Hotel:Palma Mazas

Byla tato recenze užitečná? Ano (0) Ne (0)

Palma Mazas, Mallorca, Španělsko Libuše M. 2014-10-30 7.8 1 10 PALMA MAZAS

Celkem: 4 Celkově bych shrnula zájezd za podprůměrný, za 18.500 bych očekávala mnohem lepší hotel, původně jsme měli být v hotelu který byl...

 • 4 Ubytování
 • 5 Strava
 • 5 Okolí
 • 2 Cena

Celkové shrnutí
Celkově bych shrnula zájezd za podprůměrný, za 18.500 bych očekávala mnohem lepší hotel, původně jsme měli být v hotelu který byl vícehvězdičkový a nakonec nám Invia volala s tím že nám v hotelu zapomněli rezervovat náš pokoj a že pro nás mají jiný hotel, bohužel toto na rychlo řešil můj přítel a přistoupil na to že budeme ještě 2000 doplácet (na dvě osoby) čekala bych že když něco CK poplete náhradu uhradí ona, ale ještě jsme platili víc, sama pracuji v CK a pokud bych udělala chybu okamžitě bych navrhovala jiné řešení. Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Hned po příchodu do hotelu jsme dostali pokoj někde v přízemí, pokoj ani né 5x5 metru, voda tekla čůrkem no děs. 2 noci jsme tam přečkali než přijela delegátka a vyjednala nám jiný pokoj, stejně malý ale aspoň s balkonem.

Strava
Strava byla skvělá, smažené jídla, saláty, zelenina, těstoviny super výběr. Snídaně také super.

Služby hotelu
Personál milý příjemný.

Pláž
Pláže byly čisté modré, asi 4 dny byly v místech řasy ale to je asi všude. Stojí za to projít se po pobřeží a cca 1-2 km je krásný útes kde je skvělé se potápět.

Barbora B., 23.10.2014, Datum pobytu: 10.8. - 17.8.2014
Oblast: Španělsko Španělsko, Mallorca, Hotel:Playamar

Byla tato recenze užitečná? Ano (1) Ne (0)

Playamar, Mallorca, Španělsko Barbora B. 2014-10-23 4 1 10 Playa Mar

Celkem: 7 Spokojenost,vstřícnost personálu

 • 7,5 Ubytování
 • 8 Strava
 • 6 Okolí
 • 6 Cena

Celkové shrnutí
Spokojenost,vstřícnost personálu Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Ubytování ve vedlejší budově, nepříjemný pocit při návratu ve večerních hodinách,nikdo na recepci

Strava
Strava chutná,velký výběr,ovšem při ranním odjezdu snídaně hrůza / tousty,marmelada,jogurt,čaj,snad i káva, / nic jiného, pro diabetiky špatně, čekali jsme aspoň balíček,při inclusiv se končí snad snídaní,ale toto byla hrůza.Po celý týden vše ok.

Služby hotelu
Program špatný,ale asi to bylo, že jsme byly koncem září

Pláž
Ok.čisto a upravené

Marcela D., 22.10.2014, Datum pobytu: 24.9. - 1.10.2014
Oblast: Španělsko Španělsko, Mallorca, Hotel:ROC Continental Park

Byla tato recenze užitečná? Ano (0) Ne (0)

ROC Continental Park, Mallorca, Španělsko Marcela D. 2014-10-22 7 1 10 ROC CONTINENTAL PARK

Celkem: 9,4 Dovolená splnila všechna moje očekávání, včetně možností výletů i procházek, nákupů a hlavně odpočinku.Mohu tuto destinaci doporučit.

 • 10 Ubytování
 • 10 Strava
 • 7 Okolí
 • 10 Cena

Celkové shrnutí
Dovolená splnila všechna moje očekávání, včetně možností výletů i procházek, nákupů a hlavně odpočinku.Mohu tuto destinaci doporučit. Zobrazit celou recenzi

Ubytování
výborné, až na velmi tenké stěny, je slyšet každé slovo z vedlejšího pokoje, ale mě to nevadilo, protože jsme měli pokoje spojené s dcerou.

Strava
strava byla prvotřídní, výborná, chutná, rozmanitá, každý si určitě vybere.

Služby hotelu
Příjemné překvapení, v recepci česky a slovensky mluvící personál.vše k dokonalé spokojenosti

Pláž
pláže jsou v blízkosti dvě. my chodili na tu větší byla úžasná.

Jana Králová, 19.10.2014, Datum pobytu: 27.9. - 4.10.2014
Oblast: Španělsko Španělsko, Mallorca, Hotel:Mariant

Byla tato recenze užitečná? Ano (1) Ne (0)

Mariant, Mallorca, Španělsko Jana Králová 2014-10-19 9.4 1 10 Mariant

Celkem: 7 Náš celkový dojem z dovolené je pozitivní. Určitě bychm doporučili tuto destinaci.

 • 6,5 Ubytování
 • 4 Strava
 • 10 Okolí
 • 8 Cena

Celkové shrnutí
Náš celkový dojem z dovolené je pozitivní. Určitě bychm doporučili tuto destinaci. Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Ubytování by chtělo určitě trochu vylepšit. Hotel je zachovalý, starší a tak by si zasloužil nějakou tu rekonstrukci. Má vě hvězdy a tak se nedá očekávat, že bude vyadat jako pětihvězda.

Strava
Strava nás zklamala. K snídani bylo každý den to samé. Postrádali jsme méčné výrobky, tavené sýry, jogurty a ovoce. K večeři byla převážně smažená jídla a když člověk přišel na večeři po 19. hod, tak byla většina jídel již studená.

Služby hotelu
žádné zvláštní služby jsme nevyužívali. Bar, který měl fungovat nonstop se o půlnoci zavřel.

Pláž
Pláž naprosto úžasná. Moře křišťálově čisté. Vidět bylo až na dno i ve větší hloubce. Jelikož jsme byli v zátoce, nebyly příliš vlny, ale zase se dali využít vodn sporty. Na pláži čisto, každý den uklizená a srovnaná. K dispozici slunečníky a lehátka za poplatek 10,5 eura za set na den. Na pláži k dispozici neustále plavčík. Lepší pláž a čistotu moře jsme ani jinde ve světě ani v jiných oblastech samotného Španělska nezažili. Můžžeme jen doporučit.

Karel B., 19.10.2014, Datum pobytu: 13.9. - 24.9.2014
Oblast: Španělsko Španělsko, Mallorca, Hotel:Sultan

Byla tato recenze užitečná? Ano (1) Ne (0)

Sultan, Mallorca, Španělsko Karel B. 2014-10-19 7 1 10 Sultan

Všechny recenze Španělsko - Mallorca

Potřebujete poradit?

Volejte zdarma Po - Ne 7-22 hod. 800 999 800