Španělsko - Mallorca Španělsko

 • Popis

  Mallorca nazývaná ostrovem pomerančovníků, citronovníků a palem, největší z Baleárských ostrovů, láká k návštěvě svými přírodními krásami, příznivým podnebím i kulturním bohatstvím. Mallorca je dovolenkový "ráj pod sluncem", kde slunce svítí více než 300 dní v roce a po celou tuto dobu je moře průzračné, příjemně teplé a přívětivé.

  Mallorca je velice lákavá pro svou rozmanitost a různorodost. Po celé délce severozápadního pobřeží se přímo od mořského břehu tyčí skalnatá pobřeží s borovicovými lesy, krásné jsou kvetoucí sady mandloní, olivovníků a fíkovníků. Pobřeží Mallorcy kromě rozlehlých, pozvolna se svažujících pláží nabízí i nespočetné množství malebných od sebe skalisky oddělených zátok, kde se nachází malé písčité pláže, které splňují i ty nejnáročnější představy o koupání a opalování.

  Milovníci sportu, zábavy, ale i poznávání si také na Mallorce přijdou na své. Jsou zde k dispozici vodní parky, delfinárium a další zábavní centra, nabídka sportů je neméně rozsáhlá od vodních sportů přes silniční a horskou cyklistiku až po tenis nebo golf. Je možné využít i jízdy na koních. Noční život je zastoupen pestrým výběrem z množství diskoték, barů, zábavních a nočních podniků nebo klubů.

  Je mnoho způsobů jak tento nádherný ostrov poznat, ať už formou fakultativních výletů nebo individuálně autem nebo na kole. Ale Mallorca vždy zůstane okouzlujícím ostrovem, který v každém z návštěvníků zanechá dojmy na celý život.

 • Doprava autobusem

  2,5 hod

Nejnovější recenze Španělsko - Mallorca

18.09.2014 - Hana J. - Přečteno: - Datum pobytu: 7.9. - 14.9.2014

 • Celkem: 9,4
 • 9 Ubytování
 • 10 Strava
 • 10 Okolí
 • 9 Cena

Celkové shrnutí
Pěkná dovolená, super počasí, nabídka zájezdů slušná, pláž a voda čistá, kousek dále byly oblázky, jen přírodě chyběla voda, ale to už CK neovlivní, v blízkosti hotelu se nechala půjčit kola za 8 eur na os. a den, takže výlety v okolí dobré, jen v blízkých horách trochu náročné Zobrazit celou recenzi

Ubytování
malý, ale útulný pokoj v nejvyšším 8. patře s částečným výhledem na moře

Strava
super polopenze, snídaně byla celý týden stejná, ale to nám nevadí, byla teplá, studená kuchyně, ovoce, jogurt, můsli, sladké pečivo, vajíčka, takže vlastně každý den něco jiného,nemám připomínky, večeře s nápoji super, každý den ryby min. jeden druh, několik druhů masa, dezerty, zmrzlina, zelenina, dali jsme deset hvězd, opravdu spokojeni

Služby hotelu
jazyková bariéra je nepříjemná, ale navzájem jsme se pochopili, služby na úrovni, nemám připomínek

Pláž
dostupnost dobrá, na pláži celkem čisto, voda čistá, teplá, vlny malé, ryby připlouvaly až ke břehu, vzhledem k pozdnějšímu létu pláž nebyla přecpána a ráno skoro prázdná,

Pollensa Park & SPA, Mallorca, Španělsko Hana J. 2014-09-18 9.4 1 10 Pollensa Park & SPA

18.09.2014 - Anonym - Přečteno: - Datum pobytu: 10.9. - 17.9.2014

 • Celkem: 9
 • 9,5 Ubytování
 • 8 Strava
 • 8 Okolí
 • 10 Cena

Celkové shrnutí
Last minute za dobrou cenu. V hotelu i ve městě byly spíše mladší i starší dvojce, než rodiny s dětmi. Malloca je nádherný ostrov, je tu stále co objevovat, ale občas jsme i my odolali poflakování u hotelového bazénu, když člověk potřebuje trochu vypnout. Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Ubytování bylo pěkné,čisté. Pokoj má balkon s posezením,sušáky na mokré věci. Náchází se na okraji Magalufu,ale na pláž je to kousek. Pro někoho to může být nevýhoda,ale alespoň je zde večer klid od opravdu "hlučného" města. Velká nevýhoda jsou tenké mezipokojové zdi. Pokud chytnete sousedy, kteří žijou pouze v noci je to docela problém. Jde slyšet každé slovo.

Strava
Stravování dobré. Velký výběr na snídani, ikdyž stále stejné.Ale je možné si vybrat pokaždé něco jiného+neomezené nápoje (i šampíčko). Večeře taktéž velký výběr.Ale chuťově to není žádný grand restaurant. Člověk už se po týdnu toho přejí. Byly i mořské plody zato ryby byly vesměs dva druhy. Na večeři si nápoje musíte platit. ale po zaplacení poplatku cca 3EUR na osobu opět možnost pít neomezeně + víno nebo pivo.

Služby hotelu
Pokoje byly uklizeny každý den, nové ručníky i osušky. spokojenost. Recepce taky spokojenost, milí ochotní. Ale je pravda, že jsme žádné nadstandarty nepožadovali, takže nevíme do jaké míry by jejich ochota zašla. Animační programy nebudu moc rozebírat. záleží na každého vkusu. Asi bych je oželela. My jsme v hotelu trávili tak maximálně hodinu denně u bazénu. Nějaké sportovní aktvity přes den a večer je venkovní show s hudbou a pravidelnou hrou binga!!Když jsme si chtěli v klidu posedět na balkóně, tak jsme neustále museli poslouchat losování čísel :-) nebo nějaký zábavný program, který trval cca do 23:30.

Pláž
Pláž čistá,písková, široká. Čistá voda-velká spokojenost. slunečníky a lehátka za poplatek. Na městskou pláž nebyla ani moc přelidněná a ve vodě už vůbec ne. Podél pláže promenáda s restauracemi a bufety.Nekonečně dlouhá. Jediná nevýhoda-chybí převlékárny a wc. Aspoň je zde sprcha. Ale oplatí se pujčit si auto nebo jet autobusem, který má zde dobré spojení, do ostatních letovisek a navštívit i jiné pláže. Obzvláště na východě ostrova jsou malé zátoky mezi útesy, kde se nacházejí malé plážičky s průzračnou vodou. Ale jsou taky docela navštěvované lidmi.

HSM Atlantic Park, Mallorca, Španělsko Anonym 2014-09-18 9 1 10 HSM Atlantic Park

18.09.2014 - Anonym - Přečteno: - Datum pobytu: 16.7. - 23.7.2014

 • Celkem: 8,4
 • 8,5 Ubytování
 • 8 Strava
 • 9 Okolí
 • 8 Cena

Celkové shrnutí
dovolenka super, pekna plaža, hotel ok, spokojeni Zobrazit celou recenzi

Barceló Ponent Playa, Mallorca, Španělsko Anonym 2014-09-18 8.4 1 10 BARCELO PONENT PLAYA

18.09.2014 - Anonym - Přečteno: - Datum pobytu: 3.9. - 13.9.2014

 • Celkem: 8,8
 • 9 Ubytování
 • 10 Strava
 • 8 Okolí
 • 8 Cena

Celkové shrnutí
Báječná dovolená v klidné části Mallorky bez hluku barů, diskoték nebo pouťových atrakcí pro děti Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Menší hotel na okraji skalnatého útesu, nikoliv ve vnitřní zástavbě městečka. Měli jsme "štěstí" na pokoj, který byl s přímým a krásným výhledem na otevřené moře (a současně i na hotelový bazén). V bezprostředním okolí hotelu čisto. Pokoj malý, nově bíle vymalováno, prostorná šatní skříň s ramínky, obrázky na stěnách, malá televize, balkón se stolkem a dvěma židlemi. Maličká koupelna s vanou, toaleta nevhodně umístěna těsně šikmo u umyvadla a k sezení nepohodlná.

Strava
Opravdu pestrá nabídka a nepostrádali jsme naprosto nic, a to jak při snídani, tak i obědě či večeři. Všeho jídla i pití byl dostatek po celou dobu otevření jídelny, okamžitě pozornými kuchaři doplňováno. Jídelna velká, obsluha rychlá a milá, stoly vždy čistě prostřené.

Chování rusky hovořící klientely není vina hotelu (stoly zarovnané jídlem, které pak z větší části nechají nesněděné, nepořádek u samoobslužných pultů, vynášení jídla v naditých taškách mimo jídelnu...kdo zažil, ví, o čem je řeč)

Služby hotelu
Obsluha recepce hovořící kultivovanou angličtinou (a nejen jí), vždy ochotní, usměvaví. Běžné služby odpovídající tříhvězdičkovému hotelu.

Úklid pokoje spíš ne, než ano, ale nepředstavovalo to pro nás větší problém, doma si pořádek udržujeme také sami...:-) Výměna ručníků spíše nárazově, ne denně.

Pláž
Na pláž od hotelu to trvalo krátkou procházkou 5-10 minut, pláž velká, písčitá a čistá. Moře průzračné, teplé, jen s malými vlnkami, vstup pozvolný a písčitý bez kamenů (pro děti ideální)

BelleVue Belsana, Mallorca, Španělsko Anonym 2014-09-18 8.8 1 10 BelleVue Belsana

17.09.2014 - Zuzana K. - Přečteno: 19× - Datum pobytu: 10.9. - 17.9.2014

 • Celkem: 4,6
 • 4 Ubytování
 • 7 Strava
 • 6 Okolí
 • 2 Cena

Celkové shrnutí
Příště určitě jinam. Zobrazit celou recenzi

Ubytování
V pokoji plíseň a protékal záchod i po nahlášení. Jinak velikost pokoje dostačující a měli jsme ještě kousek výhledu na moře :-) Pomalejší výtahy jsme nezažili,tak jsme raději do pátého patra chodili pěšky :-/

Strava
Strava chutná,jen nás paní z obsluhy pořád napomínala,že sedíme u stolu pro čtyři a jsme dva,ale stoly pro dva nebyly. Napomínala skoro všechny a to se mi nelíbilo.

Služby hotelu
Ani služby nemůžu pochvalit,ve 23hodin se zavrel u bazenu bar a uz jsme nemohli dal sedet,aniz by jsme neco chteli a vyhnali nas. Kdyz jsme chteli sedet dele,tak jedine na pokoji :-) nebo jit do mesta.

Pláž
Plaz kousek od hotelu,ale na all inclusive uz je to daleko. Jinak more ciste,ale na plazi hodne nedopalku.

Delfin Siesta Mar, Mallorca, Španělsko Zuzana K. 2014-09-17 4.6 1 10 Delfin Siesta Mar

Všechny recenze Španělsko - Mallorca

Potřebujete poradit?

Volejte zdarma Po - Ne 7-22 hod. 800 999 800