Spojené arabské emiráty - Ras Al Khaimah Spojené arabské emiráty

 • Popis

  Emirát Ras al Khaimah se vyznačuje překrásnými přírodními útvary a krajinnými scenériemi, které tvoří vyprahlé Hajarské hory, skalnaté pobřeží, poušť s typickým světlým pískem, a nechybí tu ani úrodná údolí. Vedle nádherných přírodních krás tu můžete obdivovat i kousky historie celých Spojených arabských emirátů v podobě typických vesniček.

  Daleko to nebudete mít ani do sousedního emirátu Fujairah, který nabízí bezmezné možnosti potápění. Jsou tomu tady uzpůsobeny i služby - najdete tu luxusní hotely s bazény a nabídkami nejrůznějších doprovodných aktivit, které vám zpříjemní vaši dovolenou.

  Hlavní město, které má stejné jméno jako emirát, je poměrně klidným a ne tak moderním městem jako ostatní hlavní města jednotlivých emirátů. Město Ras al Khaimah je rozděleno na starou a novou část. V nové části můžete navštívit muzeum, kde vedle obvyklých expozic naleznete výborně zpracovanou sbírku mušlí, minerálů a hornin. Vystaveny jsou tu i nádherné exempláře stříbrných šperků, jaké nosily beduínské ženy.

 • Doprava letecky

  06:00 h

Nejnovější recenze Spojené arabské emiráty - Ras Al Khaimah

Celkem: 8,8 Se zájezdem jsme byli celkově moc spokojeni. Personál moc příjemný a uctivý. Jediné co nás mrzelo, že bylo špinavé moře, nedalo se vůbec...

 • 9 Ubytování
 • 9 Strava
 • 8 Okolí
 • 9 Cena

Celkové shrnutí
Se zájezdem jsme byli celkově moc spokojeni. Personál moc příjemný a uctivý. Jediné co nás mrzelo, že bylo špinavé moře, nedalo se vůbec šnorchlovat. Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Pěkný čistý pokoj, bez námitek.

Strava
Jídla co hrdlo ráčí, vybrat si tam musí každý.... Co se týče All inclusive mi vadil jen omezený nápojový lístek (přitom ostatní drinky byly ve stejné cenové relaci)

Služby hotelu
Bezvadný, ochotný usměvavý personál

Pláž
Mínusem je špinavé moře, není zde možno šnorchlovat. Tři metry od břehu už na dno nevidíte.

Jana M., 24.08.2016, Datum pobytu: 13.8. - 20.8.2016
Oblast: Spojené arabské emiráty Spojené arabské emiráty, Ras Al Khaimah, Hotel:Hilton Ras Al Khaimah Resort & Spa (beach)

Byla tato recenze užitečná? Ano (0) Ne (0)

Hilton Ras Al Khaimah Resort & Spa (beach), Ras Al Khaimah, Spojené arabské emiráty Jana M. 2016-08-24 8.8 1 10 Hilton Ras Al Khaimah Resort & Spa

Celkem: 10 Super dovolená, krásný hotel, výborné jídlo, vzhledem k vysokým teplotám spíše odpočinkový a "válecí" typ dovolené.

 • 10 Ubytování
 • 10 Strava
 • 10 Okolí
 • 10 Cena

Celkové shrnutí
Super dovolená, krásný hotel, výborné jídlo, vzhledem k vysokým teplotám spíše odpočinkový a "válecí" typ dovolené. Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Pokoje velké, čisté, krásné, na pokoji TV, žehlička, konvice, lednička, župany, každý den doplňují balenou vodu na pokoj.

Strava
Výborná:-) Široký výběr a pestrost. Snídaně stejné, obědy a večeře se každý den mění. Ceny za jídlo/pití na místě nejsou zrovna nejnižší, proto bychom určitě znovu volili all inclusive. Dress code - snídaně a obědy se vůbec neřeší, spousta ubytovaných chodí v plážovém oděvu. Na večeři je vhodný slušnější oděv, avšak zahalená ramena, kolena u žen, ani dlouhé kalhoty nebo košile u mužů se vůbec neřeší, takže není potřeba s sebou brát. Jen doporučuji nějaký šátek, svetýrek přes ramena, protože místnosti uvnitř hotelu jsou hodně klimatizované a není to úplně příjemné a může vám být zima. Alkohol v rámci all inclusive od 12 do 24 hod. Jinak nealko k dispozici po celý den.

Služby hotelu
V rámci all inclusive vstup do wellness (sauna, vířivka, bazén) i do fitness. Možnost využít autobus zdarma do místního nákupního centra, popřípadě autobus do Dubaje cca 700Kč/os. Jsou velmi vstřícní a snaží se vyřešit jakýkoliv požadavek a nic není problém.

Pláž
Krásná a čistá. Moře cca 35 stupňů, bazén okolo 30. Na pláži dostatek lehátek pro všechny, u bazénu lehátka pěknější, ale kapacita omezená. Osušky na pláž dostanete každý den nové.

Anonym, 24.08.2016, Datum pobytu: 8.8. - 15.8.2016
Oblast: Spojené arabské emiráty Spojené arabské emiráty, Ras Al Khaimah, Hotel:DoubleTree by Hilton Hotel Resort & Spa Marjan Island

Byla tato recenze užitečná? Ano (2) Ne (0)

DoubleTree by Hilton Hotel Resort & Spa Marjan Island, Ras Al Khaimah, Spojené arabské emiráty Anonym 2016-08-24 10 1 10 DOUBLETREE BY HILTON RESORT & SPA MARJAN ISLAND

Celkem: 10 Dovolenou jsme si moc užili! Hotel i služby naprosto dokonalé. Vedra jsme zvládali úplně bez problémů. Cestovali jsme i s dvouletým...

 • 10 Ubytování
 • 10 Strava
 • 10 Okolí
 • 10 Cena

Celkové shrnutí
Dovolenou jsme si moc užili! Hotel i služby naprosto dokonalé. Vedra jsme zvládali úplně bez problémů. Cestovali jsme i s dvouletým vnukem a ten dodnes vzpomíná na tobogan:-) Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Super!

Strava
Ochutnali jsme téměř vše a vše výborné. Pro děti je extra připravený bar, kde si vybere snad každé dítě. Hodně ovoce a zeleniny a dortíčků.

Služby hotelu
Super, vše bez problémů.

Pláž
Na pláž i k bazénům je výborný přístup. Voda v moři, je ale jako teplá vana, takže jsme se chodili chladit do bazénu.

Anonym, 23.08.2016, Datum pobytu: 12.8. - 19.8.2016
Oblast: Spojené arabské emiráty Spojené arabské emiráty, Ras Al Khaimah, Hotel:Hilton Ras Al Khaimah Resort & Spa (beach)

Byla tato recenze užitečná? Ano (0) Ne (0)

Hilton Ras Al Khaimah Resort & Spa (beach), Ras Al Khaimah, Spojené arabské emiráty Anonym 2016-08-23 10 1 10 Hilton Ras Al Khaimah Resort & Spa

Celkem: 10 Super dovolená..

 • 10 Ubytování
 • 10 Strava
 • 10 Okolí
 • 10 Cena

Celkové shrnutí
Super dovolená.. Zobrazit celou recenzi

Richard V., 22.08.2016, Datum pobytu: 12.8. - 19.8.2016
Oblast: Spojené arabské emiráty Spojené arabské emiráty, Ras Al Khaimah, Hotel:Hilton Ras Al Khaimah Resort & Spa (beach)

Byla tato recenze užitečná? Ano (0) Ne (0)

Hilton Ras Al Khaimah Resort & Spa (beach), Ras Al Khaimah, Spojené arabské emiráty Richard V. 2016-08-22 10 1 10 Hilton Ras Al Khaimah Resort & Spa

Celkem: 9,6 mimo sezonu by mohl být zájezd ještě o něco levnější, ale jinak tam nemělo nic chybu.

 • 9,5 Ubytování
 • 10 Strava
 • 10 Okolí
 • 9 Cena

Celkové shrnutí
mimo sezonu by mohl být zájezd ještě o něco levnější, ale jinak tam nemělo nic chybu. Zobrazit celou recenzi

Ubytování
ubytování bylo moc pěkné. Byli jsme ve 3.patře, tsk nám výhled na moře drobet stínily palmy, ale jinak bez chyby...

Strava
Četl jsem tu recenzi, že jídlo bylo moc kořeněné - no,kdo jak si to namícha...jídlo formou bufetu též nemělo chybu. Byli jsme tam týden a každý den dělali jinou "specialitu". Dokonce i ráno na snídani byla možnost slaniny nebo šunky:)

Služby hotelu
A1! Personál stále usměvavý a ochotný. Někdy obsluha trvala zrochu dýl, ale vzhledem k plnosti barů a restaurace bylo vše na nejvyšší úrovni.

Pláž
Cestovali jsme mimo sezonu a v Emirátech bylo 40°+, takže v našem případě to vyhrál bazénový bar, který na odpoledne zastínily palmy a nebyl tak horký (jen 34°). Pláž byla rozdělená pro hotel a pak pro apartmány s vilkama, ale obě byli upravené, hlídané plavčíkama a ohraničené bójkama a mezi nimi "centrum" s vodními sporty. Potápění nenabízeli:( Ale procházky hezké.

Tomáš Z., 22.08.2016, Datum pobytu: 6.8. - 13.8.2016
Oblast: Spojené arabské emiráty Spojené arabské emiráty, Ras Al Khaimah, Hotel:Hilton Ras Al Khaimah Resort & Spa (beach)

Byla tato recenze užitečná? Ano (3) Ne (0)

Hilton Ras Al Khaimah Resort & Spa (beach), Ras Al Khaimah, Spojené arabské emiráty Tomáš Z. 2016-08-22 9.6 1 10 Hilton Ras Al Khaimah Resort & Spa

Všechny recenze Spojené arabské emiráty - Ras Al Khaimah

Potřebujete poradit?

Po-Ne 7-22 hod 226 000 622