Spojené arabské emiráty - Ras Al Khaimah Spojené arabské emiráty

 • Popis

  Emirát Ras al Khaimah se vyznačuje překrásnými přírodními útvary a krajinnými scenériemi, které tvoří vyprahlé Hajarské hory, skalnaté pobřeží, poušť s typickým světlým pískem, a nechybí tu ani úrodná údolí. Vedle nádherných přírodních krás tu můžete obdivovat i kousky historie celých Spojených arabských emirátů v podobě typických vesniček.

  Daleko to nebudete mít ani do sousedního emirátu Fujairah, který nabízí bezmezné možnosti potápění. Jsou tomu tady uzpůsobeny i služby - najdete tu luxusní hotely s bazény a nabídkami nejrůznějších doprovodných aktivit, které vám zpříjemní vaši dovolenou.

  Hlavní město, které má stejné jméno jako emirát, je poměrně klidným a ne tak moderním městem jako ostatní hlavní města jednotlivých emirátů. Město Ras al Khaimah je rozděleno na starou a novou část. V nové části můžete navštívit muzeum, kde vedle obvyklých expozic naleznete výborně zpracovanou sbírku mušlí, minerálů a hornin. Vystaveny jsou tu i nádherné exempláře stříbrných šperků, jaké nosily beduínské ženy.

 • Doprava letecky

  cca 6 hod

Nejnovější recenze Spojené arabské emiráty - Ras Al Khaimah

Celkem: 8,8 Dovolená splnila vcelku naše očekávání - hotel, personál, jídlo OK. Očekávali bychom větší informovanost a znalost o místních službách od...

 • 9 Ubytování
 • 10 Strava
 • 7 Okolí
 • 9 Cena

Celkové shrnutí
Dovolená splnila vcelku naše očekávání - hotel, personál, jídlo OK. Očekávali bychom větší informovanost a znalost o místních službách od delegátky CK. Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Ubytování v pohodě, uklizeno, doplněny toaletní potřeby každý den, kromě minibaru.

Strava
Velká spokojenost se stravou v hotelové restauraci. Velký výběr pokrmů, pestrost, kvalita. Asijská obsluha občas zmatkovala, vždy ale ochotná a vstřícná.

Služby hotelu
Hotel by možná zasluhoval menší renovaci, ale služby recepce, barů, plavčíků vše nahradily.

Pláž
Přístup na pláž přes udržovanou hotel.zahradu, dostatek lehátek. Pláž písčitá, při přílivu množství chaluh a odpadků. Při odlivu moře čisté, zbytky vyplavených chaluh, odklízeli až po několika dnech. Občas nám vadily časté přejezdy vodních skůtrů-zápach po benzínu.

Kamil S., 16.10.2014, Datum pobytu: 6.10. - 13.10.2014
Oblast: Spojené arabské emiráty Spojené arabské emiráty, Ras Al Khaimah, Hotel:Bin Majid Beach Hotel

Byla tato recenze užitečná? Ano (0) Ne (0)

Bin Majid Beach Hotel, Ras Al Khaimah, Spojené arabské emiráty Kamil S. 2014-10-16 8.8 1 10 BIN MAJID BEACH HOTEL

Celkem: 7,6 Dovolená pěkná, jenom by měla cestovní kancelář informovat klienty, že v termínu dovolené je svátek - 4 dny SAE. Nikdy bych si tento...

 • 9 Ubytování
 • 9 Strava
 • 5 Okolí
 • 6 Cena

Celkové shrnutí
Dovolená pěkná, jenom by měla cestovní kancelář informovat klienty, že v termínu dovolené je svátek - 4 dny SAE. Nikdy bych si tento termín nevybrala. Něco strašného. Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Bylo průměrné, čisto a ochota. Vše v naprostém pořádku.

Strava
Strava dobrá a o proti předcházejícímu zájezdu z roku 2011 daleko lepší a pestřejší.

Služby hotelu
Dobré

Pláž
Pláž byla čistá, akorád v době svátku neuklizená. Když ke konci dovolené byla v moři i na pláži tráva, neuklízelo se a dost to zapáchalo.

Marie Tejklová, 13.10.2014, Datum pobytu: 24.9. - 8.10.2014
Oblast: Spojené arabské emiráty Spojené arabské emiráty, Ras Al Khaimah, Hotel:Bin Majid Beach Hotel

Byla tato recenze užitečná? Ano (0) Ne (0)

Bin Majid Beach Hotel, Ras Al Khaimah, Spojené arabské emiráty Marie Tejklová 2014-10-13 7.6 1 10 Bin Majid Beach Hotel

Celkem: 9,8 Resort je velký, luxusní, čistý, služby perfektní... ale při dovolené bych dal přednost jinému, rodinnějšímu, ubytování.

 • 10 Ubytování
 • 10 Strava
 • 9 Okolí
 • 10 Cena

Celkové shrnutí
Resort je velký, luxusní, čistý, služby perfektní... ale při dovolené bych dal přednost jinému, rodinnějšímu, ubytování. Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Ubytování ve vilkách je nádherné. Velice prostorné, čisté, hezké. Nejkrásnější jsou zděné obloukové stropy v koupelně.

Strava
Jídlo zde bylo naprosto v pořádku. Dobré, a velký výběr.

Steaky apod. připravují přímo před hosty na počkání. Velký výběr zeleniny, různé druhy omáček, ale třeba i cibulové kroužky a podobné. Dezerty samozřejmostí.

Pláž
Pokud budete ubytováni v horních vilkách, na pláž je to docela kousek cesty, resort je poměrně rozlehlý. Večer je procházka na pláž příjemná, ale šlapat kopec třikrát denně:-)) výhodou jsou buggyny. Stačí ráno zavolat na recepci, řidič Vás vyzvedne a doveze kamkoli (zdarma). Buggy fungují nonstop.

Pláž byla čistá, jediné na co je třeba dát si pozor, jsou rejnoci, které jsme ve vodě docela potkali.

Jinak při přílivu je dostupnost k pláži horší (kamenné schůdky, pod kterými máte asi metr písku a hned vodu). Při odlivu je to lepší... celkově je pláž čistá, obrovská, ale najdete hezčí, mně moc nevyhovovala.

Jinak je zde opravdu hodně pozvolný vstup do vody, pro plavce až moc.

Jan V., 28.09.2014
Oblast: Spojené arabské emiráty Spojené arabské emiráty, Ras Al Khaimah, Hotel:The Cove Rotana Resort

Byla tato recenze užitečná? Ano (1) Ne (0)

2 fotografie

The Cove Rotana Resort, Ras Al Khaimah, Spojené arabské emiráty Jan V. 2014-09-28 9.8 1 10 The Cove Rotana Resort

Celkem: 9 Hotel byl opravdu pěkný a odpovídal obrázkům z internetové nabídky.Očekávala jsem když poletíme s Emirátskou let.spol.,že poletíme...

 • 7,5 Ubytování
 • 10 Strava
 • 10 Okolí
 • 10 Cena

Celkové shrnutí
Hotel byl opravdu pěkný a odpovídal obrázkům z internetové nabídky.Očekávala jsem když poletíme s Emirátskou let.spol.,že poletíme pohodlněji než se létá s Travel společností.Leč mne to sklamalo,byli jsmeopět jak "sardinky",jinak služby v letadle byly velmi dobré,letušky se o nás staraly pečlivě.Vybavení letadla bylo vybaveno na delší let.

Jako největší "podraz" se mi jevilo ubrání 2 dnů z počtu pobytových dní které se započítávají do doby zájezdu a to odlet v odpoledních hodinách a příletu první den a odlet v brzských ranních hodinách poslední den což se mi zdá velice nefér proti klientům,kteří si u nás zájezdy objednávají.

Také se mi nelíbylo,že naše delegátka byla pouze na telefonu s vysvětlením,že se jí nevyplatí pro dva klienty přijet do hotelu na informační schůzku,což mne překvapilo neb od jiné CK byli v hotetů též jen dva čeští klienti a za těmi byl delegát za dobu pobytu 4krát a neřekla bych,že by jej to nějak obtěžovalo. Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Ubytování co se týká pokoje bylo velmi pěkné,služby personálu byly prováděny dobře,vybavení bylo účelové a dostačující,jediná vada na všem byl výhled z pokoje.To bylo nepěkné,nejenže pokoj byl bez balkonu což byl velký nedostatek,neboť nebylo kde usušit mokré plavky,ale i okno a jeho mřížová ozdoba bylo tak špinavé,že ani to se nedalo k tomuto účelu použít.

Strava
Jídlo nabízené hotelem bylo velmi chutně připravováno a jeho rozmanitost byla tak široká,že si jistě vybral i labužník.Personál byl vstřícný,ochotný,vždy usměvavý a neustále ve střehu aby nám byl nápomocen nebo vyhověl našim požadavkům.Bylo vidět,že si velice váží toho,že mají práci a váží si jí.

Služby hotelu
V hotelu bylo vždy čisto,vše klimatizováno/někdy až moc/Personál milý a všichni ochotní.

Pláž
Pláž byla dostupná,čistá,lehátek nikdy nebyl nedostatek.Na pláži v lednicích vždy vychlazená pitná voda.V barech na pláži opět ochotný a usměvavý personál.

Jana Klamová, 18.09.2014, Datum pobytu: 3.9. - 14.9.2014
Oblast: Spojené arabské emiráty Spojené arabské emiráty, Ras Al Khaimah, Hotel:Rixos Bab Al Bahir

Byla tato recenze užitečná? Ano (1) Ne (0)

Rixos Bab Al Bahir, Ras Al Khaimah, Spojené arabské emiráty Jana Klamová 2014-09-18 9 1 10 Rixos Bab Al Bahar

Celkem: 8 menší příjemný hotel,rodinná atmosféra,až na výjimky milý personál

 • 8 Ubytování
 • 10 Strava
 • 4 Okolí
 • 10 Cena

Celkové shrnutí
menší příjemný hotel,rodinná atmosféra,až na výjimky milý personál Zobrazit celou recenzi

Ubytování
až na nefunkční lednici a plíseň ve sprše to bylo dobré

Strava
výborné jídlo,rozmanité,vždy doplněno

Služby hotelu
bez problémů

Pláž
pláž byla pěkná,ale moře bylo šílené,samá řasa.Moře bych přirovnal k čistějšímu rybníku.Při přílivu se dalo koupat,ale při odlivu všude zapáchající řasy.Teplota vody příjemná,nikde se tady neochladíte

Jan S., 08.09.2014, Datum pobytu: 25.8. - 5.9.2014
Oblast: Spojené arabské emiráty Spojené arabské emiráty, Ras Al Khaimah, Hotel:Bin Majid Beach Hotel

Byla tato recenze užitečná? Ano (0) Ne (1)

Bin Majid Beach Hotel, Ras Al Khaimah, Spojené arabské emiráty Jan S. 2014-09-08 8 1 10 Bin Majid Beach Resort (HB)

Všechny recenze Spojené arabské emiráty - Ras Al Khaimah

Potřebujete poradit?

Volejte zdarma Po - Ne 7-22 hod. 800 999 800