Umm Al Quwain na INVIA.CZ | Informace pro turisty

Spojené arabské emiráty - Umm Al Quwain Spojené arabské emiráty

 • Popis

  Navštivte Emirát Umm Al Quwain, který sice není tak bohatý, neboť zisky z těžby roby u něj netvoří nijak podstatnou část příjmů, ovšem možná díky tomu zde budete mít příležitost poznat Spojené arabské emiráty tak, jak vypadaly před objevením nalezišť černého zlata.

  Do dnešních dnů tu převažují tradiční způsoby obživy, jako je rybolov nebo pěstování datlových palem. Zdejší pláže nabízí neskutečný klid a soukromí. Náročnější turisté, kteří potřebují na své dovolené zázemí luxusního hotelu s vždy upravenou pláží a se vším komfortem, budou asi zklamáni. Takový servis tu opravdu nenajdete. Místo toho si však budete moci vychutnat kouzlo arabské země bez davů turistů.

  Ale abychom nepředstavili emirát Umm Al Quwain jako nejnudnější ze sedmi Spojených arabských emirátů! Pro milovníky zábavy a vodních sportů je tu zábavní vodní park Dreamland, který je prý největší na Středním Východě. Najdete jej u hlavní silnice, která protíná všech sedm emirátů.

 • Doprava letecky

  06:00 h

Nejnovější recenze Spojené arabské emiráty - Umm Al Quwain

Celkem: 10 Velmi příjemná dovolená. Doporučuji těm, kteří si chtějí odpočnout a vyhnout se přeplněným plážím a hotelovým restauracím.

 • 10 Ubytování
 • 10 Strava
 • 10 Okolí
 • 10 Cena

Celkové shrnutí
Velmi příjemná dovolená. Doporučuji těm, kteří si chtějí odpočnout a vyhnout se přeplněným plážím a hotelovým restauracím. Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Ubytování krásné, čisté, velmi prostorné. Vybaveno moderním nábytkem, pravidelný úklid a výměna ručníků. K dispozici minimbar a trezor na pokoji.

Při příjezdu je k dispozici naplněný minibar a mísa ovoce zdarma. Další doplnění za poplatek.

Strava
Formou polopenze. Snídaně i večeře bohaté. K večeři pokaždé něco jiného a alkoholické i nealkoholické nápoje zdarma - velká výhoda. Každý den živá hudba u večeře.

Služby hotelu
3x týdně jezdí bus do Dubaje (pondělí, čtvrtek, sobota - vždy 15:00-21:00).

Pláž
Pláž čistá se spoustou vyplavených mušlí. Vždy se našlo volné lehátko a slunečník. Každý den čistý ručník na pláž. Celkově málo lidí, takže velmi klidné a velmi často v moři úplně sami.

Anonym, 25.11.2015, Datum pobytu: 15.11. - 22.11.2015
Oblast: Spojené arabské emiráty Spojené arabské emiráty, Umm Al Quwain, Hotel:Umm Al Quwain Beach Hotel

Byla tato recenze užitečná? Ano (1) Ne (0)

Umm Al Quwain Beach Hotel, Umm Al Quwain, Spojené arabské emiráty Anonym 2015-11-25 10 1 10 Umm Al Quwain Beach

Celkem: 8,4 Klidná dovolená vhodná pro starší i rodiny s dětmi.

 • 8,5 Ubytování
 • 8 Strava
 • 9 Okolí
 • 8 Cena

Celkové shrnutí
Klidná dovolená vhodná pro starší i rodiny s dětmi. Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Ubytování v renovované části hotelu, velmi příjemné, jednalo se spíš o apartmá.

Strava
Jídlo výborné, několik salátů, výběr ze dvou mas, hovězí, jehněčí, kuře, ryby - těch mohlo být více. Velmi příjemné bylo, že i k polopenzi bylo možné bezplatně užívat značkové alkoholické nápoje.

Personál ochotný, splnil každé přání.

Služby hotelu
Služby hotelu dobré, 3x týdně zdarma shuttlebus do Dubaje zdarma.

Pláž
Pláž hned u hotelu, čistá, každý den úklid a kropení kvůli prachu. Málo lidí, dostatek volných lehátel zdarma i slunečníků. Voda čistá, v případě větších vln biologické zbytky - řasy.

Věra Bělohlávková, 10.11.2015, Datum pobytu: 26.10. - 4.11.2015
Oblast: Spojené arabské emiráty Spojené arabské emiráty, Umm Al Quwain, Hotel:Umm Al Quwain Beach Hotel

Byla tato recenze užitečná? Ano (0) Ne (0)

Umm Al Quwain Beach Hotel, Umm Al Quwain, Spojené arabské emiráty Věra Bělohlávková 2015-11-10 8.4 1 10 UMM AL QUWAIN BEACH HOTEL

Celkem: 8 Byli jsme velmi spokojeni, klidné prostředí, milý a ochotný personál.

 • 8,5 Ubytování
 • 8 Strava
 • 7 Okolí
 • 8 Cena

Celkové shrnutí
Byli jsme velmi spokojeni, klidné prostředí, milý a ochotný personál. Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Dostačující, modernizace nábytku neuškodí.

Strava
Pro nás seniory naprosto vyhovující. možná by někdo uvítal větší výběr.

Služby hotelu
prvotřídní.

Pláž
Vyhovující, dostatek lehátek, větší čistota neuškodí.

Hana B., 18.05.2015, Datum pobytu: 3.5. - 10.5.2015
Oblast: Spojené arabské emiráty Spojené arabské emiráty, Umm Al Quwain, Hotel:Umm Al Quwain Beach Hotel

Byla tato recenze užitečná? Ano (4) Ne (0)

Umm Al Quwain Beach Hotel, Umm Al Quwain, Spojené arabské emiráty Hana B. 2015-05-18 8 1 10 Umm Al Quwain Beach

Celkem: 10 Vše úžasné, pojedeme za rok zase to tohoto hotelu!!!!

 • 10 Ubytování
 • 10 Strava
 • 10 Okolí
 • 10 Cena

Celkové shrnutí
Vše úžasné, pojedeme za rok zase to tohoto hotelu!!!! Zobrazit celou recenzi

Strava
Naprosto v pořádku, čisto, nádherné.

Služby hotelu
Dokonalé.

Pláž
Uklizená, úžasná.

Ludvika S., 26.02.2015, Datum pobytu: 15.2. - 22.2.2015
Oblast: Spojené arabské emiráty Spojené arabské emiráty, Umm Al Quwain, Hotel:Umm Al Quwain Beach Hotel

Byla tato recenze užitečná? Ano (5) Ne (0)

Umm Al Quwain Beach Hotel, Umm Al Quwain, Spojené arabské emiráty Ludvika S. 2015-02-26 10 1 10 Umm Al Quwain Beach

Celkem: 5,6 Na hotelu je nejlepší jeho krásná pláž. I přes jeho příznivou cenu bych jej nedoporučila - velmi hlučná čerpadla na vodu, která vám pobyt...

 • 5 Ubytování
 • 4 Strava
 • 9 Okolí
 • 5 Cena

Celkové shrnutí
Na hotelu je nejlepší jeho krásná pláž. I přes jeho příznivou cenu bych jej nedoporučila - velmi hlučná čerpadla na vodu, která vám pobyt naprosto otráví. Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Ubytování je v udržované zahradě v řadovkách, některé mají i patro. Byli jsme v dvoupokojové suitě (2 dosp. osoby) v blízkosti jídelny. Pokoje byly čisté, prostorné, zbytečně moc nábytku (sedačka+2 křesla a jídelní stůl + 4 židle), velká TV s USB portem pro video (v obývací části, ne v ložnici), talíře, příbory, skleničky, velká kombinovaná lednice, klimatizace. Avizovaná mísa ovoce, 2x velká voda + plechovky Coly. Pokoj č. 52 - v koupelně teklo snad vše na zem - wc, umyvadlo, sprchový kout. Poté jsme byli přestěhováni na pokoji 61. Pokoj stejný, jen místo sprchového koutu byla vana s páchnoucím závěsem a chyběly lampičky na nočních stolcích. Nejhorší ze všeho byl velmi hlasitý hukot čerpadel, které se spustily při každém použití vody (umyvadlo, sprcha, wc) a to i vedlejších suitách. Byla to naše noční můra, díku tomu jsme si vůbec neodpočinuli - pořád někdo pouštěl vodu. Krásná pláž nestojí za to, že se v noci nevyspíte. Proto bych tento hotel nikomu nedoporučila a nikdy bych se zde již nevrátila.

O úklid se snaží personál každý den, kolem 9 hod na vás zvoní a dobývají se do pokoje (využili jsme jednou v polovině pobytu a zápachu ze zatuchlého hadru na vytírání jsme se nemohli dlouho v pokojích zbavit).

Strava
Využívali jsme polopenzi. Snídaně - spíše velmi chudé (pečivo - tmavý suchý rohlík + toustový chleba, uzeniny značně podezřelého vzhledu - růžový salám, bílé malé párečky), moc jsme se nenasnídali.

Večeře - 2 druhy teplého jídla + přílohy + saláty. Zde jsme se vždy vybrali, ale žádné hody to také nebyly. Jídlo bez chuti, taková strava závodní jídelny. U večeře alko i nealko v ceně.

Po Vánocích nám tento hotel pomohl v dietě :)

Při této úrovni jídla + poskytování nápojů zdarma bych určitě nedoporučovala all inclusive.

U bazénu "okýnko", kde postávalo vždy množství nudícího se personálu. Nicméně zde bylo jídlo moc dobré. Dávali jsme si opakovaně grilované kuřecí maso (vykostěné) + široké hranolky+ zelenina + dresing = 25 dirhamů. Pivo 12 dirhamů (malá plechovka). Jídlo chutné, porce obrovská a cena velmi příznivá.

Služby hotelu
U večeře živá hudba - kvičící zpěvačka vzhledu lehké ženy + unuděný klávesista. Nicméně seniorní osazenstvo bylo každý večer v extázi.

3x týdně možnost jet hotelovým minibusem do Dubaje (rezervace na recepci).

Internet na recepci.

Masáže jsme nevyužili.

Pláž
Pláž krásná. Světlý písek, pozvolný vstup do moře, množství vyplavených krásných mušlí a korálů. Voda čistá, v průběhu našeho pobytu bylo moře i úplně klidné, i malé i velké vlny. V našem termínu bylo v hotelu navíc opravdu jen pár lidí (dle večeří max 20), byl i den, kdy jsme byli na pláži úplně sami. Lehátek dostatek, ovšem jsou nepolohovatelná (profilovaná do polosedu), ručníky k dispozici oproti podpisu. Podložky zůstávají přes noc na lehátkách, tedy jsou často mokré. Problém jsou "hotelové" kočky, které nám hned první den předvedly, jak to na pláži chodí (používají ji jako své velké WC). Hotelová pláž ohraničena velkými kameny - na obě strany pláž pokračuje veřejnou částí (nejsou tam hotely), ale je plná odpadků (i sklo a hřebíky), zejména v pátek se tam sjíždějí místní. Směrem na jih doporučuji vycházku - jsou tam hezčí mušle :)

Lenka S., 12.01.2015, Datum pobytu: 4.1. - 11.1.2015
Oblast: Spojené arabské emiráty Spojené arabské emiráty, Umm Al Quwain, Hotel:Umm Al Quwain Beach Hotel

Byla tato recenze užitečná? Ano (6) Ne (3)

Umm Al Quwain Beach Hotel, Umm Al Quwain, Spojené arabské emiráty Lenka S. 2015-01-12 5.6 1 10 Umm Al Quwain Beach Hotel

Všechny recenze Spojené arabské emiráty - Umm Al Quwain

Potřebujete poradit?

Volejte zdarma Po - Ne 7-22 hod. 800 999 800