Srí Lanka Srí Lanka

 • Vlastnosti elektrické sítě

  Napětí 230 - 240 V. Počítejte však s pořízením adaptéru, protože narazíte na naprosto nestandardní zásuvky.

 • Další upozornění

  O dovolení fotografování či kamerování lidí, posvátných míst nebo interiérů klášterů je nutné předem požádat. Podmínky se různí – např. v Dambulle platí zákaz, jinde poplatek.

 • Telefonování

  Telefonní hovory jsou nejlevnější u společnosti Communication Centers, v hotelech byste se měli předem informovat na cenu. Pro delší hovory se vyplatí použít mezinárodní telefonní kartu např. od Telecomu, kterou so musíte obstarat před odletem. Existují zde ale karty "Lanka pay" nebo "Tritel", s nimiž můžete levně komunikovat ze všech telefonů.

  Předvolby: ČR-Srí Lanka 0094

  Srí Lanka-ČR 0042

 • Telefonica O2

  Eurotel má na Srí Lance dva roamingové partnery: Celltel a Dialog (bývalý MTN). Ceny za volání do ČR se pohybují od 144 do 165 Kč. Sms potom od 4 do 10 Kč. Pro více informací a aktuální ceny klikněte zde.

 • Vodafone

  Oskar má na Srí Lance dva roamingové partnery: Celltel Infiniti a MTN Networks. Cena za hovor do ČR se pohybuje kolem 155 Kč, sms pak od 4 do 10 Kč. Více informací a aktuální ceníky zde.

 • T-Mobile

  T-Mobile má na Srí Lance dva roamingové partnery: Dialog Telekom a Mobitel Private Limited. Cena sms do ČR se pohybuje kolem 8 Kč. Ceny za hovory do ČR se poměrně liší, proto doporučujeme před odjezdem důkladně prostudovat ceníky.

Potřebujete poradit?

Po-Ne 7-22 hod 226 000 622