Srí Lanka - Induruwa Srí Lanka

 • Popis

  Tato oblast je cílem tisíce turistů a návštěvníků, protože nabízí příjemné přímořské klima a nádherné, romantické pláže s křišťálově čistou vodou. Odpočívat můžete nejen u moře, ale i u řeky Bentota, která poskytuje ideální podmínky pro plachtění, windsurfing a vodní lyžování. Navštívit můžete zajímavý chrám ze 12. století Galapota Temple stojící kousek od řeky. Největší zajímavostí a atrakcí v Induruwě je želví líheň, kterou můžete navštívit.

 • Doprava letecky

  10:00 h

Nejnovější recenze Srí Lanka - Induruwa

Celkem: 6,4 *** pozor na viza!!! pozriet si pre istotu predtym na internete!!! cestovka podala zle info o nich

 • 6 Ubytování
 • 8 Strava
 • 6 Okolí
 • 6 Cena

Celkové shrnutí
***

pozor na viza!!! pozriet si pre istotu predtym na internete!!! cestovka podala zle info o nich Zobrazit celou recenzi

Anonym, 12.07.2016, Datum pobytu: 20.2. - 1.3.2016
Oblast: Srí Lanka Srí Lanka, Induruwa, Hotel:Pandanus Beach Resort & Spa

Byla tato recenze užitečná? Ano (2) Ne (1)

Pandanus Beach Resort & Spa, Induruwa, Srí Lanka Anonym 2016-07-12 6.4 1 10 sri lanka

Celkem: 10 Naše druhá dovolená v exotice, a absolutní spokojenost!!! Srí Lanka je překrásná země - kdo nezažije, nepochopí. Velmi milí lidé, akorát...

 • 10 Ubytování
 • 10 Strava
 • 10 Okolí
 • 10 Cena

Celkové shrnutí
Naše druhá dovolená v exotice, a absolutní spokojenost!!! Srí Lanka je překrásná země - kdo nezažije, nepochopí. Velmi milí lidé, akorát věčně s nastavenou rukou - za vše chtěj nějakou kačku, ale spokojí se i s minimem. Takže s výhodou "nasbírat jednodolarovky" ještě před odletem! :-)

Dovolená měla jedinou vadu - cestování. Doprava tam je katastrofální! Měla jsem pocit, že jsem zažila dopravní kolaps, ale to jsem se šeredně spletla! :-D Tam se vzdálenost neměří v km, ale v hodinách! Na můj dotaz jak daleko to máme k hotelu, mi řidič odpověděl: "Tak 3 hodiny!" A nemýlil se. Stejnou vzdálenost při cestě zpět na letiště, jsme jeli 5 hodin!!! Uf! Ale tam tak prostě žijí - cestují. Nicméně auto bych si tady rozhodně, rozhodně! nepůjčovala! Lze využít tzv. tuk-tuky, které jsou cenově velmi dostupné (nicméně cenu si musíte domluvit).

Srí Lanka = ráj na zemi. Viděli jsme spoustu zvířat - sloni, krokodýli, spoustu ptáků a papoušků, opice, munga, vodní buvoli, vodní i suchozem. varani, hadi, a další... navštívili jsme čajové, rýžové a banánové plantáže, továrnu na výrobu čaje, nádhernou Královskou botanickou zahradu, továrnu na výrobu přírodního papíru, Národní par Yalle, divokou džungli s okouzlujícími vodopády, sloní sirotčinec, želví farmu, buddhistický, hinduistický a templářský chrám, doly drahých kamenů s továrnou na výrobu šperků a další krásy této země. DOPORUČUJEME! Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Krásný hotel, prostorné pokoje, denně pečlivě uklizené, příjemný klid v hotelu (moc si na animační programy nepotrpíme). Na pokoji denně doplňované láhve s vodou.

Strava
Skvělá! Každý den něco jiného, výborná rýže na různé způsoby, luxusní ryby, široká nabídka zeleniny, pro milovníky sladkostí výborné dortíky. Skvělé přírodní džusy (vždy 2 druhy). Skvělé ovoce - ananasy, banány, papája, chutnají úplně jinak než u nás. Akorát mohlo být více druhů.

Široká nabídka nápojů, vč. alkoholických (měli jsme all-in).

Služby hotelu
Spokojenost. Personál velmi milý, ochotný, denně se ptali, zda je vše v pořádku, stále se usmívají. Měla jsem na pláži menší úraz, který mi na recepci ochotně ošetřili, a ještě 2x se mě pak ptali, zda je vše ok.

Pláž
Krásná. Písek jemný, rozpálený, dlouhá pláž - několik km, celou jsme ji párkrát prošli, před západem Slunce, no nádhera. Oceán neuvěřitelně teplý!, akorát velké vlny, což nám vůbec nevadilo, měli jsme o zábavu postaráno, ale pro děti dle mého názoru docela nebezpečné, navíc tam jsou docela silné proudy. Ale co, je to oceán,..

Elena H., 12.07.2016, Datum pobytu: 13.2. - 24.2.2016
Oblast: Srí Lanka Srí Lanka, Induruwa, Hotel:Pandanus Beach Resort & Spa

Byla tato recenze užitečná? Ano (13) Ne (0)

Pandanus Beach Resort & Spa, Induruwa, Srí Lanka Elena H. 2016-07-12 10 1 10 Pandanus Beach Resort & Spa

Celkem: 10 Překrásná zelená země s velmi příjemnými lidmi

 • 10 Ubytování
 • 10 Strava
 • 10 Okolí
 • 10 Cena

Celkové shrnutí
Překrásná zelená země s velmi příjemnými lidmi Zobrazit celou recenzi

Ubytování
čistý , malý , velmi pěkný hotel s velmi příjemným personálem

Strava
jídlo velmi dobré, čerstvé ryby, místní speciality

Pláž
pláž čistá udržovaná, voda čistá, velké vlny, nevhodné pro rodiny s malými dětmi

Anonym, 13.06.2016, Datum pobytu: 31.3. - 9.4.2016
Oblast: Srí Lanka Srí Lanka, Induruwa, Hotel:Pandanus Beach Resort & Spa

Byla tato recenze užitečná? Ano (1) Ne (0)

Pandanus Beach Resort & Spa, Induruwa, Srí Lanka Anonym 2016-06-13 10 1 10 Dovolená 2016

Celkem: 8,6 Spokojenost můžeme doporučit

 • 8,5 Ubytování
 • 9 Strava
 • 9 Okolí
 • 8 Cena

Celkové shrnutí
Spokojenost můžeme doporučit Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Spokojenost, čistota

Strava
Rozmanitá výborná, pečlivě i opticky připravená

Služby hotelu
Personál ochotný a vstřícný

Pláž
Pláž krásná, k plavání jen pro odvážné. Stále velké vlny, o to, ale větší zábava.

Miroslav Slabý, 28.03.2016, Datum pobytu: 9.3. - 21.3.2016
Oblast: Srí Lanka Srí Lanka, Induruwa, Hotel:Pandanus Beach Resort & Spa

Byla tato recenze užitečná? Ano (2) Ne (0)

Pandanus Beach Resort & Spa, Induruwa, Srí Lanka Miroslav Slabý 2016-03-28 8.6 1 10 Pandanus

Celkem: 5,4 Naše dovolená byla napůl poznávací a napůl pobytová u pláže v uvedeném hotelu. Celkový dojem určitě velmi pozitivní, je mnoho krásného k...

 • 4 Ubytování
 • 5 Strava
 • 9 Okolí
 • 5 Cena

Celkové shrnutí
Naše dovolená byla napůl poznávací a napůl pobytová u pláže v uvedeném hotelu. Celkový dojem určitě velmi pozitivní, je mnoho krásného k vidění. Hotely při poznávací části standard, ale měli jsem štěstí i na velmi pěkný hotel.

Pár nocí jsme při pobytové části u pláže prožili v tomto hotelu.

Abych shrunula tuto recenzi: Jelikož jsme to měli jen na 4 noci po naší poznávací cestě, dalo se to přežít, ale pro celou dovolenou bych si ho nikdy nevybrala a upřímně jsem litovala lidi, kteří se spletli a trávili tam třeba 10 dní!! Zcestovali jsem toho již opravdu dost, Srí Lanku vřele doporučuji, ale určitě ne zmíněmý hotel. Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Hotel celkově nepůsobí špatně, ale nesmí od něho člověk nic očekávat. Příšerná organizace hotelu, přišlo mi, že se tam nikdo o nic nestará. Recepční úplně mimo!!:-( Pokoje byly celkem slušné. Není na pokojích fén, takže jsem si půjčovala 1x fen na recepci a když jsem odjížěli, tak za mnou na poslední chvíli přiběhl recepčníi a chtěl vrátit fén, který byl dávno vrácen. No to, že na rcp nemají PC už mluví samo za sebe.

Jediné co bych vyzdvihla byly pokoje směrem k moři, což bylo příjemné, ale musíte si říct, že chcete do vyššího patra.

Strava
Strava v hotelu...to byl další kámen úrazu, snídaně velmi chudé, žádný výběr a dokola ta samá nabídka, žádná snaha, jsou ale sami proti sobě, protože se tam vrátí pouze blázen. Další strava....víceméně to samé. Neustále dokola naprosto to stejné jídlo. Měli jsme all inclusive, ale řekla bych, že bylo v tomto hotelu asi zbytečné, protože žádné lehké občerstvení během dne, jak je člověk zvyklý. Pití to byla další katastrofa, víno v rámci allinclus. nebylo a muselo se platit. Jenže víno, které si tedy zaplatíte, nestojí zrovna málo a nedá se pít. Je to opravdu něco nechutného. Takže nám zbývalo pít arak , nebo nabízeli pár podobných nápojů. Jenže to prostě nepije každý, takže v tomto směru si na své nikdo nepřijde. Jinak nealko nápoje měli..cola, fanta, sprite, krom tonicu snad vše a pivo.

Žádný bar na pláži, tady spíše by se očekávalo u bazenu, neboť pláže jsou veřejné. Nicméně jediný bar, kde se dalo něco k pití objednat byĺa taková zatuchlá tmavá špelunka, bez klimatizace a při jejich rychlosti jste si mysleli, že než si odnesete tu svou sklenku, že tam padnete horkem!! :-(

Služby hotelu
Jak jsem již napsala, služby byly příšerné. Nechápu, co dělá manažér tohoto hotelu a jestli nespadl zrovna z měsíce asi to bude rodilí Srilančan, který prostě nemá zájem!

Pláž
Jinak pláž krásná, moře úžasné a velmi teplé, byli jsme v únoru. Leželo se v zahradě, ale na pláž pár kroků.

Anonym, 28.02.2016, Datum pobytu: 9.2. - 13.2.2016
Oblast: Srí Lanka Srí Lanka, Induruwa, Hotel:Induruwa Beach Resort

Byla tato recenze užitečná? Ano (7) Ne (0)

Induruwa Beach Resort, Induruwa, Srí Lanka Anonym 2016-02-28 5.4 1 10 Induruwa Beach Resort

Všechny recenze Srí Lanka - Induruwa

Potřebujete poradit?

Po-Ne 7-22 hod 226 000 622