Tunisko - Monastir Tunisko

 • Popis

  Přístavní město s 41 tisíci obyvatel má mezinárodní letiště a leží na špičce skalnatého poloostrova při nejjižnějším konci hammametského zálivu. Je jedno z nejkrásnějších drobných letovisek v Tunisku. Je výhodné především pro rychlé ubytování, jelikož je umístěno poblíž letiště, ze kterého se rychle dostanete do svého hotelu.

  Pláž: písčitá
  Sport a zábava: stolní tenis, fitness centrum, minigolf, tenisové kurty, sauna, masáž, vodní sporty na pláži, dětský bazén
  Výlety: nejvýznamnější stavbou tohoto přístavního města je ribat - pevnost s majákovou věží - založená v 8. století. V původní modlitebně se dnes nachází muzeum islámského umění. Ve městě je postavena i hradební medina.

 • Doprava letecky

  02:20 h

Nejnovější recenze Tunisko - Monastir

Celkem: 5,8 Pro nenáročné klienty super dovolená.

 • 4,5 Ubytování
 • 10 Strava
 • 4 Okolí
 • 6 Cena

Celkové shrnutí
Pro nenáročné klienty super dovolená. Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Nefungovala klimatizace a celkově nebyl pokoj úplně čistý. Druhý den nám byl pokoj vyměněn.

Strava
Jídlo nás velmi mile překvapilo. Velký výběr a jídla moc dobrá.

Služby hotelu
Tak služby personálu to byla opravdu katastrofa!!!!!! Vše byl jeden velký PROBLÉM ať to byla nefunkční klimatizace, výměna peněz, zapůjčení ručníků, obsluha u baru nebo v restauraci (obědy, večeře).Takovou neochotu jsem nezažila ještě v žádném hotelu! Pokud číšník nedostal peníze do kapsy tak jsme nedostali ani vodu. Recepce to byl asi největší problém tam to je bez komentáře! Jediná super služba byl wellness a masáže to opravdu doporučujeme.

Pláž
Pláž byla první 4 dny dost špinavá, nevadilo nám ani tak že tam byly haldy řas a toho co moře vyplavilo, ale v písku byli střepy, papíry a lahve. Ostatní lidé si stěžovali a hlásili to delegátce. Další den byla pláž uklizená a byla tak až do konce pobytu. Moře bylo čisté ale hodně mělké.

Anonym, 24.09.2016, Datum pobytu: 12.9. - 19.9.2016
Oblast: Tunisko Tunisko, Monastir, Hotel:SENTIDO Rosa Beach

Byla tato recenze užitečná? Ano (1) Ne (0)

SENTIDO Rosa Beach, Monastir, Tunisko Anonym 2016-09-24 5.8 1 10 SENTIDO ROSA BEACH

Celkem: 8 Příjemné prostředí pro rodiny s dětmi. Super animační mrogram. Výborné jídlo. Dostatek lehátek na pláži i u bazénu. Prostě paráda.

 • 7,5 Ubytování
 • 9 Strava
 • 8 Okolí
 • 8 Cena

Celkové shrnutí
Příjemné prostředí pro rodiny s dětmi. Super animační mrogram. Výborné jídlo. Dostatek lehátek na pláži i u bazénu. Prostě paráda. Zobrazit celou recenzi

Anonym, 22.09.2016, Datum pobytu: 12.9. - 19.9.2016
Oblast: Tunisko Tunisko, Monastir, Hotel:Eden Club

Byla tato recenze užitečná? Ano (0) Ne (0)

Eden Club, Monastir, Tunisko Anonym 2016-09-22 8 1 10 Eden Club

Celkem: 7,2 Pohodová dovolená, až na neomalené chování ruských turistů.

 • 7 Ubytování
 • 4 Strava
 • 10 Okolí
 • 8 Cena

Celkové shrnutí
Pohodová dovolená, až na neomalené chování ruských turistů. Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Top

Strava
Ucházejcí

Pláž
Čistá

Markéta R., 22.09.2016, Datum pobytu: 9.9. - 16.9.2016
Oblast: Tunisko Tunisko, Monastir, Hotel:Houda Golf & Beach Club

Byla tato recenze užitečná? Ano (0) Ne (0)

Houda Golf & Beach Club, Monastir, Tunisko Markéta R. 2016-09-22 7.2 1 10 HOUDA GOLF AND BEACH

Celkem: 3,6 Ještě nikdy jsem se z dovolené netěšila tak moc zpátky domů.

 • 5 Ubytování
 • 1 Strava
 • 5 Okolí
 • 2 Cena

Celkové shrnutí
Ještě nikdy jsem se z dovolené netěšila tak moc zpátky domů. Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Hotel více méně odpovídá tomu, jak je všude nafocen. Je tedy vidět, že je všechno již mnohem starší, ale vše fungovalo, jak mělo. Hotel má opravdu krásný bazén, lehátka na pláži a celkově jsme s vybavením byli opravdu spokojení.

Strava
!!! NEJHORŠÍ bylo ovšem STRAVOVÁNÍ. Hotel je opravdu obrovský, má strašně moc budov plných pokojů a kapacitně na to není vůbec připraven. Má JEDEN bar, u kterého byla neustále PŘÍŠERNÁ FRONTA, takže aby člověk vystál frontu na pití, musel se opravdu obrnět trpělivostí. Po 30-40 min jsme dostali dva maličkaté kelímky pití (asi 1,5 deci) - a bylo dovoleno brát pouze dva na osobu (ať už alko nebo nealko).

JEŠTĚ HORŠÍ BYLO STRAVOVÁNÍ V RESTAURACI. Jedna restaurace, která vůbec nemohla pojmout ani čtvrtinu hostů, co v hotelu skutečně byli. Hotel byl snad z 90% obsazen ruskou klientelou, která se vůbec neumí chovat. Byl boj o všechno, o příbory, o hrníčky, o talíře...bylo připraveno pouze 5 stolků s jídlem, v každém stolu asi 4 pekáče s něčím a u každého toho stolu se stála fronta tak na půl hodiny - i déle - když se tedy člověku předtím povedlo někde ulovit talíř, což byl opravdu zázrak. Vždy tam byly různé přílohy a nějaké maso, u kterého stál personál a dával na příděl. Když něco došlo, což bylo asi během 3 min, trvalo opravdu dlouho než opět doplnili. Během stání ve frontě nás neustále předbíhali rusové a nandavali si všeho strašně moc, pak to akorát nechávali na stolech. My jsme měli nakonec 5x k obědu špagety s nějakou rajskou omáčkou, o které nebyl takový zájem. NA VAJÍČKA U SNÍDANĚ SE NÁM PODAŘILO VYSTÁT JEDNOU ZA CELÝ POBYT. Stála jsem tam 45 min, mezitím se přítel snažil někde sehnat talíře. Nikdo si to nedovede představit, dokud to neuvidí.

Potkali jsme tam paní, která říkala, že už 3 dny nejedla, protože prostě nemá na to, se tam se všemi "rvát, aby jí na chvíli pustili ke korytu".

Jinak chuťově jídlo také žádný zážitek, dost průměrné.

Služby hotelu
V hotelu bylo asi 10 animátorů, kteří se o hosty opravdu perfektně starali od rána do večera (každý večer byla od 22h nějaká show), během dne různé sportovní vyžití, snažili se všechny zapojovat, což bylo super.

Uklízečka se snažila, dávali jsme jí nějaký bakšiš a tak pěkně uklízela. Jednou jsme jí ale nedali a vůbec nám neuklidila.

Jinak tedy obdivuji personál, že se stále snažil se usmívat, protože co tam ruská klientela prováděla, to bylo tedy příšerné.

Pláž
Pláž vypadala dobře, byly tam lehátka, což bylo super. ALE - kdo nevstal v 6, aby si obsadil lehátka, neměl šanci žádné sehnat - jak u moře, tak u bazénu. Později ráno už nebylo ani kam si dát ručník, protože pláž byla úplně obsazená. Na kapacity hotelu prostě vůbec nestačila.

Tereza B., 22.09.2016, Datum pobytu: 12.9. - 19.9.2016
Oblast: Tunisko Tunisko, Monastir, Hotel:Houda Golf & Beach Club

Byla tato recenze užitečná? Ano (0) Ne (0)

Houda Golf & Beach Club, Monastir, Tunisko Tereza B. 2016-09-22 3.6 1 10 HOTEL HOUDA GOLF AND BEACH CLUB

Celkem: 10 Vse super. Neni co vytknout

 • 10 Ubytování
 • 10 Strava
 • 10 Okolí
 • 10 Cena

Celkové shrnutí
Vse super. Neni co vytknout Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Hezky utulny cisty pokoj

Strava
Rozmanita a dobra

Služby hotelu
Vse super

Pláž
Udrzovana pekna

Rudolf Krahulík, 21.09.2016, Datum pobytu: 7.9. - 18.9.2016
Oblast: Tunisko Tunisko, Monastir, Hotel:Skanes Family Club

Byla tato recenze užitečná? Ano (0) Ne (0)

Skanes Family Club, Monastir, Tunisko Rudolf Krahulík 2016-09-21 10 1 10 MAGIC HOTEL SKANES FAMILY RESORT & AQUAPARK

Všechny recenze Tunisko - Monastir

Potřebujete poradit?

Po-Ne 7-22 hod 226 000 622