Tunisko - Monastir Tunisko

 • Popis

  Přístavní město s 41 tisíci obyvatel má mezinárodní letiště a leží na špičce skalnatého poloostrova při nejjižnějším konci hammametského zálivu. Je jedno z nejkrásnějších drobných letovisek v Tunisku. Je výhodné především pro rychlé ubytování, jelikož je umístěno poblíž letiště, ze kterého se rychle dostanete do svého hotelu.

  Pláž: písčitá
  Sport a zábava: stolní tenis, fitness centrum, minigolf, tenisové kurty, sauna, masáž, vodní sporty na pláži, dětský bazén
  Výlety: nejvýznamnější stavbou tohoto přístavního města je ribat - pevnost s majákovou věží - založená v 8. století. V původní modlitebně se dnes nachází muzeum islámského umění. Ve městě je postavena i hradební medina.

 • Doprava letecky

  02:20 h

Nejnovější recenze Tunisko - Monastir

Celkem: 7,4 Dovolená se nám opravdu vydařila.Velká spokojenost.Hotel denně uklizený.Měli jsme úžasnou delegátku a dávám palec nahoru.Za celý týden...

 • 7,5 Ubytování
 • 7 Strava
 • 7 Okolí
 • 8 Cena

Celkové shrnutí
Dovolená se nám opravdu vydařila.Velká spokojenost.Hotel denně uklizený.Měli jsme úžasnou delegátku a dávám palec nahoru.Za celý týden dovolené delegátka byla v hotelu 3x a vždy plně k dispozici.Infornace o celém Tunisku a výletech či nakupování jsme dostali ihned.Pokud si chcete odpočinout,tak si přijdete na své.Pokud hledáte luxus musíte jinam.Přes týden je hotel poloprázdný,ale o víkendu je plný Tunisských rodin.Chovají se slušně a jsou velmi tolerantní k jiným národnostem.V hotelu si Vás opravdu váží a snaží se maximálně vyjít vstříct. Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Pokoje jsou starší,ale čisté.Ručníky taktéž denně čistý.

Strava
Vždy jsem se najedla dobře,nejsem náročná.Ovoce a sladké bylo denně.Jídelna má svoje plus,protože ck má pro své kliety oddělenou jídelnu od Tunisanů.Stůl vždy krásně připraven.Jen o víkendech,kdy je hotel plně obsazen čekáte déle na jídlo.

Služby hotelu
Personál je velmi přívětivý a usměvavý.Všichni jsou Vám ihned k dispozici.Za malý připlatek barman nosí pití i na pláž,takže nikam nemusíte.Odpoledne se podává zmrzka a lehké občerstvení.

Pláž
Pláž denně uklízejí.V moři se občas vyskytne medůzka,která žahne.Lehátek je dost i při plné obsazenosti hotelu.

Markéta Pfeierová, 27.08.2016, Datum pobytu: 19.8. - 26.8.2016
Oblast: Tunisko Tunisko, Monastir, Hotel:Ruspina

Byla tato recenze užitečná? Ano (0) Ne (0)

Ruspina, Monastir, Tunisko Markéta Pfeierová 2016-08-27 7.4 1 10 Ruspina

Celkem: 8,2 Super dovolenka pre mladých aj rodiny s deťmi....hotel ponúka veľa spoločenských a športových aktivít

 • 8 Ubytování
 • 5 Strava
 • 10 Okolí
 • 10 Cena

Celkové shrnutí
Super dovolenka pre mladých aj rodiny s deťmi....hotel ponúka veľa spoločenských a športových aktivít Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Zodpovedá hviezdičkam hotelu....každodenné upratovanie a čistenie

Strava
Strava dobrá ale mohli by častejšie meniť ponuku jedal

Služby hotelu
Veľmi dobre

Pláž
Pekná, čistá a lehatka aj pri toľkých ľuďoch k dispozícii

Ľubov Hercegova, 26.08.2016, Datum pobytu: 11.8. - 22.8.2016
Oblast: Tunisko Tunisko, Monastir, Hotel:Houda Golf & Beach Club

Byla tato recenze užitečná? Ano (0) Ne (0)

Houda Golf & Beach Club, Monastir, Tunisko Ľubov Hercegova 2016-08-26 8.2 1 10 Houda Golf

Celkem: 4,8 Ponižující čekání v 30 minutových frontách na jídlo, hlučná jídelna přeplněná lidmi, nedůstojné žebrání o příděl jídla, totální...

 • 6 Ubytování
 • 2 Strava
 • 7 Okolí
 • 3 Cena

Celkové shrnutí
Ponižující čekání v 30 minutových frontách na jídlo, hlučná jídelna přeplněná lidmi, nedůstojné žebrání o příděl jídla, totální desorganizace a neochota organizačně zvládnout příděl jídla, udělal z dovolené v tomto hotelu stresující záležitost. To nebylo all inclusiv, ale boj 3x denně, který pokazil dojem i napříč tomu, že bazeny a moře byly dobré. Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Za bakšiš jsme dostaly "lepší" pokoj v přízemí, blízko prostranství, kde se každý večer odehrávala hlučná hudební show, nicméně pro jednu dospělou osobu a dítě 11-ti leté, dostačovala postel i koupelna. Uklid jsem domlouvala dle potřeby, někdy uklidily někdy řekly tomorow - celkem za 7 nocí úklid 3x, z toho 2 dny jsme byly bez ručníků. Elektronické zámky občas nefungovaly, při zavírání dveří bylo nutné prásknout dveřmi, což se v noci po opuštění hudebních produkcí rozléhalo celou chodbou. Hotel odpovídal 3 hvězdám.

Strava
Výdej jídla a přídělový systém - katastrofa. V Tunisu jsem byla už po 5, ale tak ponižující způsob a žebrání o jakékoliv jídlo jsem ještě nezažila a doufám, že už v životě nezažiju. Najít stul,příbor,talíře,hrnečky - všechno problém.Moje vnučka se vracela s pláčem, že ji předběhly ve frontě nebo došlo jídlo na příděl /prý kvůli Rusům/, ale tato výmluva neobstojí, když jsem viděla v řadách zaměstnanců totální nechuť tento problém zvládnout. Před odjezdem jsem přečetla hodně recenzí, ale i ta nejhorší recenze neodpovídala skutečnosti - byla mnohem horší. Přežívaly jsme na suchých špagetách, prostě z toho důvodu, že jsme se nechtěly stresovat 3x denně žebráním o jídlo. Myslím, že přídělový system v 21,století nemá co dělat, to jsme si užily ve školních jídelnách, ale all inclusiv je o něčem jiném. Jediné dobré bylo, že pití bylo k dispozici vždy a v dostatečné míře.

Služby hotelu
Službu hotelu jsme využily jedině, když nás vzbudily v 5 hod, ráno, že se máme dostavit k odletu. Jednalo se o chybu delegáta, který zazmatkoval a místo odletu ve 14 hod. nám naplánoval odlet v 7 hod. Na recepci vytočili číslo delegáta a předali mi ho, tak jsme si vše vysvětlili. Trpký pocit ovšem zůstal.

Pláž
Pláž u hotelu čistá a udržovaná, kousek za označeným úsekem možnost šnorchlovat - rybky,krab, dráček. Průzračnost moře špatná, ale moře teplé. I nějaké meduzy žahavky, ale proti komárům na pokoji to byl čajíček.

Za zmínku také stojí bazeny - oddělení pro nejmenší děti, střední a hluboky pro plavce pozvolna

přecházely v jeden, kde se odehrávaly animační programy - aqua qerobik,břišní tance,step aerobik a dokonce aqua aerobik v moři. Kdo se chtěl hýbat měl možnost celý den za zvukú arabské a africké hudby.

Hana Wernerová, 25.08.2016, Datum pobytu: 15.8. - 22.8.2016
Oblast: Tunisko Tunisko, Monastir, Hotel:Houda Golf & Beach Club

Byla tato recenze užitečná? Ano (0) Ne (0)

Houda Golf & Beach Club, Monastir, Tunisko Hana Wernerová 2016-08-25 4.8 1 10 HOUDA GOLF & BEACH CLUB

Celkem: 7 celkový dojem odpovídal představě i ceně

 • 7 Ubytování
 • 6 Strava
 • 8 Okolí
 • 7 Cena

Celkové shrnutí
celkový dojem odpovídal představě i ceně Zobrazit celou recenzi

Ubytování
ubytování i čistota na pokoji byla až na malé vyjímky v pořádku

Strava
výběr stravy byl dostačující,jen velká obsazenost hotelu způsobovala v jídelně hrozné fronty a navíc personál nestíhal uklizet stoly,a často chyběly přibory i talíře.95% rusky mluvících rekreantů dělalo v jídelně opravdu chaos.

Služby hotelu
služby na hotelu i ochota personálu a výborní animátoři,kteří se opravdu o rekreanty starali byli dobré

Pláž
pláž i voda každý den čistá,k pláži výborný přístup i přístup do moře.Velice vhodné pro rodiny s dětmi,jen když si jsme si ráno nepřivstali tak v 8.hod už nebylo volné lehátko,ale protože je pláž velmi blízko u bazenů nebyl problém být na lehátku tam,navíc jste neměli nohy oblané pískem, i když i na to je tam myšleno sprchami a korýtkem na mytí nohou

Eva Chloubová, 25.08.2016, Datum pobytu: 15.8. - 22.8.2016
Oblast: Tunisko Tunisko, Monastir, Hotel:Houda Golf & Beach Club

Byla tato recenze užitečná? Ano (0) Ne (0)

Houda Golf & Beach Club, Monastir, Tunisko Eva Chloubová 2016-08-25 7 1 10 HOTEL HOUDA GOLF AND BEACH CLUB

Celkem: 7,6 Dovolenou jsme si opravdu užili. Velký dík a respect animátorům, jsou úžasní, skvělí, super.

 • 7 Ubytování
 • 8 Strava
 • 10 Okolí
 • 6 Cena

Celkové shrnutí
Dovolenou jsme si opravdu užili. Velký dík a respect animátorům, jsou úžasní, skvělí, super. Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Kvalita ubytování? Nejsem spokojená s tím, že za stejné peníze nabídnou pokoj se špínou ( bohužel i blechami, zřejmě by měli trošku více kontrolovat pokojské ), proleženými a tvrdými matracemi anebo pokoj načinčaný přesně tak, jak je to na fotkách na netu, čistý, s matracemi měkými, že máte pocit, že ležíte, jak ve vatě. Rozdíl v ubytování v hlavní budově a v budovách přilehlých k celému komplexu je opravdu velmi znatelný. Je to ale za stejné peníze.

Strava
Super

Služby hotelu
Skvělé, velké díky celému personálu. Jsou to velmi vstřícní a milí lidé.

Pláž
Super, super, super.

Venuše Eichelmanová, 25.08.2016, Datum pobytu: 15.8. - 22.8.2016
Oblast: Tunisko Tunisko, Monastir, Hotel:Houda Golf & Beach Club

Byla tato recenze užitečná? Ano (0) Ne (0)

Houda Golf & Beach Club, Monastir, Tunisko Venuše Eichelmanová 2016-08-25 7.6 1 10 HOTEL HOUDA GOLF AND BEACH CLUB

Všechny recenze Tunisko - Monastir

Potřebujete poradit?

Po-Ne 7-22 hod 226 000 622