Tunisko - Monastir Tunisko

 • Popis

  Přístavní město s 41 tisíci obyvatel má mezinárodní letiště a leží na špičce skalnatého poloostrova při nejjižnějším konci hammametského zálivu. Je jedno z nejkrásnějších drobných letovisek v Tunisku. Je výhodné především pro rychlé ubytování, jelikož je umístěno poblíž letiště, ze kterého se rychle dostanete do svého hotelu.

  Pláž: písčitá
  Sport a zábava: stolní tenis, fitness centrum, minigolf, tenisové kurty, sauna, masáž, vodní sporty na pláži, dětský bazén
  Výlety: nejvýznamnější stavbou tohoto přístavního města je ribat - pevnost s majákovou věží - založená v 8. století. V původní modlitebně se dnes nachází muzeum islámského umění. Ve městě je postavena i hradební medina.

 • Doprava letecky

  2,5 hod

Nejnovější recenze Tunisko - Monastir

Celkem: 6,8 I když by se pár chybiček našlo, tak jsme byli moc spokojení!!!

 • 6,5 Ubytování
 • 7 Strava
 • 8 Okolí
 • 6 Cena

Celkové shrnutí
I když by se pár chybiček našlo, tak jsme byli moc spokojení!!! Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Krásná vstupní hala s recepcí a obchůdky. Byli jsme ubytování, řekla bych, v nejzapadlejším pokoji v hotelu, ale vůbec nám to nevadilo, téměř jsme se zde nezdržovali - malý výhled na moře jsme měli. S úklidem jsme byli spokojeni - vždy čisté ručníky, osušky, doplněný minibar, vyměněné prostěradla. Klimatizace fungovala. Jen jsme měli problémy se vstupními dveřmi do pokoje (na kartu) - první den jsem neustále trávila na recepci a dožadovala se opravy - kontaktovali jsme i delegátku. Naše smůla byla, že hotel byl naprosto obsazený, takže výměna pokoje byla údajně nemožná - ani delegátka s tím nehla. Vše ale opravili a bylo to ok. Na recepci i obslužný personál byl super - výhodou bylo - že si nás až do konce dovolené potom všichni pamatovali :-)

Jen na tak velký komplex zrovna v sezonu fungovaly 2 výtahy ze 4... takže to bylo znát - ale žádná katastrofa - byli jsme na dovolené - takže nebylo kam spěchat.

Strava
Strava byla velmi rozmanitá - všeho plno - až moc. Jen jsme měli malé problémy se sezením u stolu, neustále nás první tři dny přesazovali, že daný stůl je již rezervován. Vše se ale urovnalo - našli jsme si své místečko a čísníka a bylo to super!!! Člověk se musí jen trošku prosadit.... ;-) Obsluha byla pak velmi vstřícná. Bez problémů!!!

Služby hotelu
Bez nějakých větších problémů, a když se nějaký vyskytne, vše se dá v klidu vyřešit. Personál se snaží. Je ale pravda že je zde něco kolem 550 pokojů, takže toho mají chudáci až nad hlavu!!!

Pláž
Pláž nádherná! Krásné průzračné moře, bez chaluh a nějakého smetí. Na pláži jsme si vždy našli lehátko i s matrací - pán z obsluhy byl skvělý! U bazénu to bylo s místečkem horší, ale dalo se!!! Všude bylo opravdu čisto - žádné odpadky ani nepořádek, rozbitý nábytek - nic takového jsme zde nenašli!!! Krásná zahrada s květinami a palmami, koutek pro děti, krásný čistý velký bazén. Bar a obsluha také super - skvělí hoši!!!

Jitka H., 01.01.2015, Datum pobytu: 4.8. - 14.8.2014
Oblast: Tunisko Tunisko, Monastir, Hotel:Amir Palace

Byla tato recenze užitečná? Ano (2) Ne (0)

Amir Palace, Monastir, Tunisko Jitka H. 2015-01-01 6.8 1 10 Amir Palace

Celkem: 2,2 Cena absolutně neodpovídá kvalitě. Procestovala jsem svět bez cestovní agentury a jednou jsem se rozhodla využít cestovní agentury s...

 • 2 Ubytování
 • 5 Strava
 • 1 Okolí
 • 1 Cena

Celkové shrnutí
Cena absolutně neodpovídá kvalitě. Procestovala jsem svět bez cestovní agentury a jednou jsem se rozhodla využít cestovní agentury s ohledem na 19 měs. syna veliká nespokojenost. Byla jsem v této zemi poprvé a naposledy. Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Jasně jsem zdůrazňovala při objednávce, že máme dvě malé děti a k tomu jsem žádala ubytování. Malá, smradlavá, plesnivá kůča na nás čekala. Co horší, čekaly na nás palandy. Něco nepřijatelného pro děti do 2 let. Po urgenci jsme byly přestěhovány do 3 patra bez výtahu. Opět palandy, ale zase čisto. Takže tahat kočárky a 13 kg děti pro nás ženy několikrát za den bylo něco úžasného a nezapomenutelného.

Strava
Snídaně po 3 dnu přestávají být atraktivní, pořád stejné. Večeře byly už lepší a ty byly dobré.

Služby hotelu
dobré

Pláž
Pláž byla špinavá, nedopalky cigaret, ostré kusy čehosi připomínající kusy zdiva. Pro děti opět nic krásného a spíše jsem se bála, že se o něco pořeže. Vůbec jsem nebyla spokojená.

Marie Kaněrová, 22.12.2014, Datum pobytu: 20.9. - 28.9.2014
Oblast: Tunisko Tunisko, Monastir, Hotel:Eden Club

Byla tato recenze užitečná? Ano (0) Ne (0)

Eden Club, Monastir, Tunisko Marie Kaněrová 2014-12-22 2.2 1 10 EDEN CLUB

Celkem: 8,2 S dovolenou jsme byli spokojení, odpovídala cenové úrovni. Služby CK naprosto bez problémů. Doporučuju fakultativní výlety.

 • 8,5 Ubytování
 • 9 Strava
 • 7 Okolí
 • 8 Cena

Celkové shrnutí
S dovolenou jsme byli spokojení, odpovídala cenové úrovni. Služby CK naprosto bez problémů. Doporučuju fakultativní výlety. Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Ubytování v bungalovech supr, kousek od jídelny a pláže. O venkovním světě nevíte, když nechcete.

Strava
Rozmanitá, s místními specialitami.

Pláž
Čistota pláže dobrá, je to africké pobřeží, takže nedostatky zde byly, zvláště za hranicí hotelu. Měli jsme i medúzy, to je ale příroda.

Pavel M., 02.12.2014, Datum pobytu: 9.9. - 19.9.2014
Oblast: Tunisko Tunisko, Monastir, Hotel:Calimera Club Rosa Rivage

Byla tato recenze užitečná? Ano (0) Ne (0)

Calimera Club Rosa Rivage, Monastir, Tunisko Pavel M. 2014-12-02 8.2 1 10 CLUB ROSA RIVAGE

Celkem: 3,8 nebylo dobré jídlo.. ani pláž se nelíbila.. nebyla přichystána lehátka..pokoj slušný..mnoho Rusů..4* už raději ne..

 • 4 Ubytování
 • 3 Strava
 • 4 Okolí
 • 4 Cena

Celkové shrnutí
nebylo dobré jídlo.. ani pláž se nelíbila.. nebyla přichystána lehátka..pokoj slušný..mnoho Rusů..4* už raději ne.. Zobrazit celou recenzi

Anonym, 20.11.2014, Datum pobytu: 2.9. - 9.9.2014
Oblast: Tunisko Tunisko, Monastir, Hotel:Dessole Bella Vista

Byla tato recenze užitečná? Ano (1) Ne (1)

Dessole Bella Vista, Monastir, Tunisko Anonym 2014-11-20 3.8 1 10 hotel Dessole Bella Vista

Celkem: 6,8 Super

 • 7,5 Ubytování
 • 8 Strava
 • 5 Okolí
 • 6 Cena

Celkové shrnutí
Super Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Po příjezdu na hotel (v brzkých ranních hodinách) neochota recepce se domluvit. První pokus o ubytování-KATASTROFA!!!!! Pokoj jak na ubytovně "nepřizpůsobivých občanů ČR" -všude špína,pavučiny a plíseň,výhled z okna na odsavače par z kuchyně,vůně přepáleného tuku...Přes únavu z cesty jsme se nebály tuto nabídku odmítnout,odměnou nám bylo 90 minut čekání na recepci v křeslech. Poté nás ubytovaly konečně do čistého pokoje s výhledem na bazén,který odpovídal 4hvězdič. hotelu.I s funkční klimatizací,což nás mile překvapilo,vzhledem k tomu,že jsme měli zakoupený zájezd "po sezoně". :-)

Strava
Pestrá,jídla bylo na množství dost, jen ten 8,10 den už se nám to zdálo nepoživatelné. Vše bylo barevně i chuťově stejné. Ale stále bylo z čeho vybírat. Očekávané střevní problémy z jídla se nedostavily,jedly jsme vše a hodně!!! Strava all inclusive fungovala tak,jak měla. :-)

Služby hotelu
Úklid pokoje v pořádku, kdykoli jsme potřebovaly byl dodán toaletní papír a po označení cedulkou pro celkový úklid povlečené postele včetně vymodelovaných labutí a delfínů,čisté ručníky i utřený prach!! Ocenily jsme to samozřejmě malým finančním poplatkem velice rády. V hotelu bylo též čisto, na baru jsme za velké úsměvy dostaly vše,co jsme si přály. V tomto ohledu velká spokojenost. :-)

Dana H., 17.11.2014, Datum pobytu: 26.9. - 7.10.2014
Oblast: Tunisko Tunisko, Monastir, Hotel:Delphin El Habib

Byla tato recenze užitečná? Ano (0) Ne (0)

Delphin El Habib, Monastir, Tunisko Dana H. 2014-11-17 6.8 1 10 DELPHIN EL HABIB

Všechny recenze Tunisko - Monastir

Potřebujete poradit?

Volejte zdarma Po - Ne 7-22 hod. 800 999 800