Zimní prázdniny v Lužické jezerní krajině
Dopřejte si relaxační koupele v pivní vaně a saunu na břehu jezera. Dobijte si baterky v Lužické jezerní krajině. Přinášíme vám ty nejžhavější nápady pro chladné dny.
Jezero Geierswalder See: Sauna a plovoucí domy
Dříve se tu těžilo hnědé uhlí, dnes sem lidé jezdí odpočívat. Ze zatopených povrchových dolů vyrostla čtvrtá největší jezerní krajina v Německu. V srdci mladé rekreační oblasti leží jezero Geierswalder See. V létě je oblíbeným místem pouštění draků a plachtění, v zimě vyzývají jeho břehy k dlouhým procházkám.
Objevte krásy Lužické jezerní krajiny
Romantikům se bude líbit v hotelu Maják na jižním břehu jezera. Od listopadu 2019 tam najdete novou saunu a lázeňské centrum. Těšit se můžete také na vyhlášený bar plný různých koktejlů. V zimě si můžete dopřát tzv. líný víkend. Za 295 EUR máte ubytování na dvě noci se snídaní pro dvě osoby, jídlo o čtyřech chodech, saunu a koktel.
Dovolenou si můžete zpestřit ubytováním v plovoucích prázdninových domech pro dva až osm hostů. Ty stojí jen pár metrů od hotelu na nepropustných pontonech. Další plovoucí domy najdete na jezerech Partwitzer See a Gräbendorfer See.
Jezero Senftenberger See: Relaxace v pivní vaně
Senftenberger See je pověstné vynikající kvalitou vody. Důkazem je parádní viditelnost, na některých místech až do hloubky pěti metrů! Lázeňský hotel Jezerní zámeček nabízí relaxační balíček, se kterým báječně dobijete baterky: dvě noci ve dvoulůžkovém pokoji, zábal celého těla, masáž hlavy a pralinky od 279 EUR na osobu.
A do třetice nabízí relax u jezera také plážový hotel: dvě noci a originální sauna na břehu jezera od 205 EUR pro dvě osoby. V hotelu Lido Senftenberg s vlastním pivovarem si můžete dopřát pivní lázně. Balíček Pivní zážitek za 192 EUR na osobu zahrnuje dvě noci, prohlídku pivovaru, pivní menu, večeři a vstup do speciální sauny.
Více informací na www.lausitzerseenland.de.

Štítek:
Líbí se vám tento článek?
Můžete ho snadno sdílet na sociálních sítích se svými přáteli.
Přáli byste si navštívit tuto lokalitu? Stačí si vybrat.
Baví vás psát o zajímavých místech světa?
Hledáme nové nadšené kolegy do týmu, kteří by psali pro tento blog.