Kareta Tour

Cestovní kancelář Kareta Tour nabízí celou řadu kvalitních služeb spojených s vaší budoucí dovolenou, a to zejména ve formě celoročně organizovaných poznávacích a pobytových zájezdů do Izraele, slovenských, maďarských lázní v zimě na lyže do slovenských hor, nebo v létě do Bulharska.

Pobytové a poznávací zájezdy do Izraele

Naše cestovní kancelář navazuje na předcházející úspěšné a dlouholeté touroperátorské aktivity pro teritorium Izrael. Nabízíme kompletní nabídku pobytových zájezdů ve všech střediscích cestovního ruchu (Mrtvé moře, pobřeží Středozemního moře – Tel Aviv, Netanya, Eilat u Rudého moře) a ve všech kategoriích ubytování.

Kareta Tour organizuje do této oblasti také pětidenní až dvanáctidenní poznávací zájezdy, rozdělené podle tematických skupin a zaměřených na určité specifikum (buď s důrazem na náboženskou tematiku, všeobecnou historii, cesty za architekturou nebo cesty za vínem).

V Izraeli zajišťujeme všechny druhy asistencí: delegátskou a průvodcovskou službu zabezpečovanou certifikovanými průvodci, samostatné exkurze, speciálně zaměřené cesty pro individuální cestovatele, transfery atd.

Lyžařské zájezdy, wellness pobyty - Slovensko, Maďarsko

Lyžování, relaxace a poznávání - to jsou zájezdy pro individuální turisty s vlastní dopravou, zejména lyžařské zájezdy do slovenských a slovinských hor. Nabízíme vám nejlepší kombinaci aktivit – lyžování s návštěvou wellness zařízení v místě pobytu.
Kareta Tour organizuje pobyty v lázeňských městech Maďarska (Bük, Hevíz, Sárvár, Mosonmagyarorváros). Nabídku do Maďarska dotvářejí víkendové pobyty v Budapešti, které mají relaxačně-poznávací charakter. Všechny wellness pobyty doplňuje poznávání místní gastronomie, poznávání krajiny – dle možností v kombinaci s cykloturistikou, vinařskou turistikou atd.

Dovolená KARETA TOUR 2023 a Last Minute zájezdy KARETA TOUR

Černá Hora Černá Hora (7 hotelů) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 12 °C Teplota moře: 14 °C 8 100 Kč
Chorvatsko Chorvatsko (23 hotelů) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 11 °C Teplota moře: 13 °C 5 860 Kč
Izrael Izrael (32 hotelů) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 18 °C Teplota moře: 17 °C 17 550 Kč
Kypr Kypr (8 hotelů) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 17 °C Teplota moře: 17 °C 16 740 Kč
Maďarsko Maďarsko (27 hotelů) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 6 °C 1 350 Kč
Portugalsko Portugalsko (1 hotel) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 14 °C Teplota moře: 16 °C 17 270 Kč
Slovensko Slovensko (31 hotelů) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 6 °C 2 820 Kč
Slovinsko Slovinsko (8 hotelů) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 8 °C Teplota moře: 11 °C 6 440 Kč