Livingstone

Cestovní kancelář Livingstone se od roku 1995 specializuje na poznávací zájezdy do exotických zemí Afriky, Asie, Ameriky, Austrálie a Antarktidy. Díky mnohaletým zkušenostem i silnému zázemí připravuje cesty na všechny kontinenty kromě Evropy. Cestovní kancelář Livingstone garantuje kvalitu služeb zvoleného typu programu. Zákazník si může vybrat ubytování od hotelů nejvyšší kategorie až po stylové ubytování v panenské přírodě. Všechny naše zájezdy jsou doprovázeny zkušenými česky mluvícími průvodci. Jsme připraveni splnit jakékoliv vaše přání.

Nejrozsáhlejší zkušenosti v oblasti poznávacích zájezdů máme s Afrikou, kam jezdíme již šestnáct let. Zajistíme zde prakticky vše - od safari v divoké přírodě, přes odpočinek na plážích či výstupy na zasněžené velikány.  Naši domintantou jsou poznávací zájezdy do Tanzánie, Keni, Ugandy či Namibie. Rozmanitost Asie uspokojí všechny typy cestovatelů. Poznávací zájezdy jsou zaměřeny na dobývání himálajských vrcholů, kulturní  památky i odpočinek na bílých plážích. Nepál iIndie, Thajsko či Indonésie. V Americe naleznete všechna lákadla, která si dokážete představit. Poznávací zájezdy jsou skutečně o poznávání, Peru, Bolívie či Patagonie. I Austrálie a Oceánie jsou naše oblíbené destinace. Do Antarktidy i na Severní pól jsme zrealizovali již slušné množství akcí. Poznávací zájezdy do exotiky jsou zážitkem na celý život.

Dovolená LIVINGSTONE 2022 a Last Minute zájezdy LIVINGSTONE

Keňa Keňa (6 hotelů) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 30 °C Teplota moře: 28 °C 91 800 Kč
Nepál Nepál (1 hotel) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 5 °C 79 900 Kč
Rwanda Rwanda (1 hotel) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 30 °C 89 900 Kč
Tanzanie Tanzanie (6 hotelů) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 30 °C Teplota moře: 29 °C 91 800 Kč
Uganda Uganda (3 hotely) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 30 °C 89 900 Kč

CK Livingstone díky mnohaletým zkušenostem a silnému průvodcovskému zázemí připravuje akce do všech exotických koutů planety. Zajišťuje i speciální akce na zakázku, kongresy, firemní a poznávací akce pro tématické skupiny. Ročně realizuje přes 100 výprav do exotických destinací. Katalogová nabídka nabízí zájezdy do 113 zemí světa. Její akce přebírají do svých katalogů i cestovní kanceláře ČEDOK, FISCHER, SATUR či ESOTRAVEL.

Zajistíme pro vás nejrůznější typy akcí, od krátších pohodových akcí až po časově i fyzicky náročnější cesty. Cesty za exotikou plné zážitků, na které se vzpomíná.

Celou nabídku této ck můžete najít na stránkách www.invia.cz vč. last minute zájezdů této CK, které naleznete na http://last-minute.invia.cz