Natour

Na trhu působí již 27 let, sezónu má pořád a už dávno se rozhodli být atypickou cestovní kanceláří s celosvětovou působností. Jako akreditovaná IATA agentura se specializují na cestovní balíčky k letenkám (eurovíkendy, cesty na míru a exotické zájezdy, samostatné služby). Pomohou vám zorientovat se v džungli leteckých spojení, hotelů a dalších cestovních služeb. Naplánují vám cestu do detailu a tím vám ušetří čas i starosti. Pohlídají vám také nástrahy typu online odbavení, zavazadla či občerstvení na palubě, které by vás jinak mohly překvapit. S Natourem odletíte hladce.

Máte chuť zažít na cestách víc a podle vašich představ? Zájezd od Natouru je vždycky originálem. Dávají vám absolutní svobodu termínu i flexibilitu rozsahu služeb. Nejvíce záleží na vaší představě a rozpočtu, limituje vás pouze dostupné letecké spojení a možnosti dané destinace. V Natouru používají ověřené partnery v destinaci, za veškeré služby osobně ručí nejen zákonným pojištěním a navíc poskytují asistenční službu zdarma.

Natour eurovíkendy = individuální zájezdy na míru. Objevte nejoblíbenějších TOP 38 destinací.

  • balíčky (letenka, hotel, pojištění) na 2-4 noci - lze prodloužit/zkrátit, hotely vždy leží v centru poblíž turistických atrakcí a s dobrým spojením na letiště.
  • odlety celoročně (Praha, Ostrava, Vídeň, Bratislava, Brno) - denně na pravidelných linkách všech leteckých společností včetně nízkonákladových dopravců (časy uvádíme v prvotní nabídce)
  • nejžádanější fakultativní služby – zajistíme transfery, jízdenky MHD, travel card, prioritní vstupenky na pamětihodnosti i sportovní či kulturní akce (fotbal Champions a Premier League, tenis, F1, koncerty, muzikály).

Dovolená NATOUR 2022 a Last Minute zájezdy NATOUR

Francie Francie (7 hotelů) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 12 °C Teplota moře: 14 °C 8 410 Kč
Itálie Itálie (18 hotelů) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 15 °C Teplota moře: 16 °C 5 700 Kč
Lotyšsko Lotyšsko (2 hotely) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 1 °C Teplota moře: 5 °C 5 950 Kč
Madeira Madeira (5 hotelů) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 21 °C Teplota moře: 20 °C 18 070 Kč
Malta Malta (2 hotely) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 17 °C Teplota moře: 19 °C 5 000 Kč
Nizozemí Nizozemí (4 hotely) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 6 °C Teplota moře: 9 °C 6 410 Kč
Portugalsko Portugalsko (11 hotelů) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 15 °C Teplota moře: 17 °C 7 270 Kč
Španělsko Španělsko (9 hotelů) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 14 °C Teplota moře: 16 °C 5 540 Kč