NEMO tour

S CK NEMO tour na severoitalský Jadran nebo do lázní a wellness po celý rok.

Již řadu let se cestovní kancelář NEMO tour specializuje na pobytové zájezdy k severoitalskému Jadranu – Bibione, Lignana, Caorle a Jesola. Cestujte vlastním autem nebo autobusem, ubytujte se v kompletně vybavených apartmánech různé typologie a vybavení, využijte nabídku výletů. Na Invia najdete kompletní katalogovou nabídku i last minute nabídky CK NEMO tour. 

Kromě toho se více než 5 let CK NEMO tour zabývá pobyty v nejznámějších lázních a termálních koupalištích v Česku, Slovensku a Maďarsku. Tento produkt patří mezi nejširší nabídky na trhu v ČR a nabízí dovolenou po celý rok v katalogových ale také akčních cenách pobytů, které se průběžně na Invia doplňují o další zajímavé nabídky. Mezi hity letošního roku jednoznačně patří maďarské termály v Sárváru a pobyt v komfortním 4* hotelu Park Inn s polopenzí a neomezeným vstupem do termálních (také plaveckých a zážitkových ) bazénů, patřících nyní k nejmodernějším ve střední Evropě. Kompletní nabídku najdete rovněž na Invia.

Dovolená NEMO TOUR 2020 a Last Minute zájezdy NEMO TOUR

Itálie Itálie (5 termínů) 1 233 Kč
Slovensko Slovensko (36 termínů) 5 700 Kč

Pobytově poznávací zájezdy autobusem na Slovensko a do Maďarska jsou dalším produktem, který najdete na Invia. Zvláště stojí za povšimnutí zájezdy k „Mrtvému moři na Slovensku“ Podhájské, do Piešťan a maďarských lázní Bükfürdö.

Celou nabídku této ck můžete najít na stránkách www.invia.cz vč. last minute zájezdů této CK, které naleznete na http://last-minute.invia.cz