NOVA

Cestovní kancelář NOVA se profiluje na trhu cestovního ruchu jako moderní cestovní kancelář, která od samého založení firmy cílevědomým zvyšováním kvality svých služeb reaguje na požadavky a přání svých stálých zákazníků a snaží se mapovat a reagovat na vývoj trhu cestovního ruchu. CK NOVA byla založena v roce 1990 a letošní sezóna je její 22. Naším cílem není jen zákazník spokojený, ale zákazník, který si s námi plní své sny a který se k nám jako klient opakovaně vrací.

Klademe velký důraz na výběr programů a služeb, které nabízíme, na jejich komplexnost a rychlost jejich poskytování. Snažíme se o individuální přístup ke každému klientovi.

Cestujte kvalitně a s důvěrou !

Široká nabídka zájezdů všech typů do všech destinací světa. Zaměřujeme se na poznávací zájezdy po Evropě a nabízíme také pobytové zájezdy jak v Česku, tak na Slovensku či v Chorvatsku. Naší specializací jsou zájezdy na míru, které jsme schopni připravit dle přání a požadavků našich klientů.

Dovolená CK NOVA 2020 a Last Minute zájezdy CK NOVA

Bahrajn Bahrajn (1 hotelů) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 33 °C Teplota moře: 31 °C 73 900 Kč
Česká republika Česká republika (1 hotelů) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 19 °C 1 140 Kč
Francouzská Polynésie Francouzská Polynésie (1 hotelů) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 29 °C Teplota moře: 26 °C 134 990 Kč
Malajsie Malajsie (1 hotelů) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 31 °C Teplota moře: 29 °C 87 990 Kč
Nový Zéland Nový Zéland (1 hotelů) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 16 °C Teplota moře: 12 °C 99 990 Kč

Aktuální nabídku všech našich zájezdů včetně last i first minute nabídek najdete na www.invia.cz. Budeme rádi, když si s námi splníte Vaše cestovatelská přání.