VOMA

Cestovní kancelář jsme založili v létě 1992 a prostřednictvím ministerstva obchodu a služeb získali první koncesi se stanovením názvu CK VOMA, který vychází z prvních písmen jména Vondráčková Marta.

Začátky a první kroky nebyly vůbec lehké. Postupem času jsme z domácí kanceláře přesídlili do židovské čtvrti města Třebíče a pronajali si malou kancelář na Žerotínově náměstí. Brzy se ukázalo, že prostor malé kanceláře je nevyhovující, tak jsme v roce 1995 zakoupili památkově chráněný dům na Havlíčkově nábřeží. Po poměrně náročné rekonstrukci se z tohoto zdevastovaného domku vytvořilo důstojné prostředí pro přijímání našich klientů - zájemců o cestování.

Můžeme říci, že v roce 1997 se naše práce rozjela naplno! Získané prostory nám navíc umožnily rozšířit naše rodinné řady o vždy šikovné zaměstnance. A aby toho nebylo málo pro pohodlí našich cestujících jsme v roce 2000 zakoupili první autobus. V roce 2007 jsme tento dopravní prostředek vyměnili za pohodlnější a komfortnější.

Během již více než 20 sezón si nás široká cestující veřejnost předurčila pro poslání a tvorbu poznávacích a poutních zájezdů. My jsme tuto výzvu rádi přijali s tím, že dovolené u moře a lyžařské zájezdy nás stále baví jako na začátku.

Dovolená VOMA 2020 a Last Minute zájezdy VOMA

Česká republika Česká republika (1 hotelů) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 14 °C 480 Kč
Chorvatsko Chorvatsko (1 hotelů) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 20 °C Teplota moře: 20 °C 1 200 Kč
Itálie Itálie (2 hotelů) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 22 °C Teplota moře: 22 °C 5 590 Kč
Maďarsko Maďarsko (4 hotelů) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 16 °C 740 Kč
Německo Německo (3 hotelů) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 13 °C Teplota moře: 14 °C 940 Kč
Polsko Polsko (1 hotelů) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 13 °C Teplota moře: 13 °C 940 Kč
Rakousko Rakousko (4 hotelů) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 15 °C 450 Kč
Slovensko Slovensko (2 hotelů) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 16 °C 640 Kč

Celou nabídku CK Voma můžete najít na našich stránkách www.invia.cz včetně last minute zájezdů, které naleznete v sekci last minute.