Soutěž o voucher na 30 000 Kč a kupu knih!

Víte, že na dovolené se nejlépe čte s Invia? Tohle léto si to můžete vyzkoušet i vy. Zapojte se do naší soutěže #CTUsINVIA. Ve hře jsou dárkové poukazy na celkem 30 000 Kč na vaši příští dovolenou a k tomu 30 horkých knižních novinek z knihkupectví Luxor.

Máte tři měsíce na to (červenec–září), abyste se vyfotili se svou oblíbenou knihou na dovolené a fotku pak se všemi náležitostmi (viz podmínky soutěže níže) sdíleli na Facebooku nebo Instagramu. Léto je jako stvořené ke čtení, ať už je to ve šťavnaté trávě, v přímořské restauraci s lahodným drinkem, na pláži, v horách, v letadle nebo na korbě náklaďáku. Buďte kreativní a ukažte, že knihy nezmizely v propadlišti času!

Každý soutěžní měsíc vybereme tři nejlepší fotografie a ty odměníme. Soutěž potrvá tři měsíce, od července do konce září. Ve hře jsou tři dárkové poukazy na služby cestovní agentury Invia (každý v hodnotě 10 000 Kč) a 30 knižních bestsellerů z nakladatelství Luxor.

Invia tip pro vás:

Staňte se fanouškem naší stránky na Instagramu a cestujte s námi každý den třikrát kolem světa a zpět! Zajděte si v létě koupit knihu do Luxoru a získejte zdarma originální záložku!

Podmínkou soutěže je:

 1. Vyfotit se s knihou na dovolené.
 2. Sdílet fotku na svém profilu na Facebooku a označit facebookové profily @inviacz a @knihkupectviluxor.
 3. Nebo sdílet fotku na svém profilu na Instagramu a označit instagramové profily @inviacz a @knihkupectvi_luxor.

Pravidla soutěže:

 • Organizátorem soutěže je společnost Invia.cz, a. s.
 • Soutěž probíhá od 13. července do 30. září 2020.
 • Vyhlášení jednoho výherce proběhne vždy na konci každého soutěžního měsíce na FB nebo IG Invia, výherce najdete i zde na webu.
 • Ve hře jsou tři dárkové poukazy v hodnotě 10 000 Kč na nákup dovolené nebo letenky a 30 knih od knihkupectví Luxor. Poukaz je volně převoditelný a nelze jej směnit za hotovost.
 • Do soutěže se automaticky zapojují všichni klienti, kteří splní podmínky soutěže uvedené výše.
 • Organizátor není zodpovědný za ztrátu nebo nedoručení výhry výhercům. Za výhru není možné požadovat finanční náhradu.
 • Vymáhání účasti v soutěži nebo výhry právní cestou je vyloučeno.
 • Společnosti Facebook ani Instagram nejsou pořadatelem soutěže a nijak ji nesponzorují.

Oblíbené letní destinace našich klientů