Invia sleduje vaše chování na webu, provádí personalizaci obsahu a zobrazuje vám relevantní nabídky a produkty. Kliknutí na tlačítko „Rozumím“ nebo kamkoliv mimo toto oznámení beze změny nastavení vnímáme jako udělení souhlasu také s využíváním cookies a předáním údajů o vašem chování na webu reklamním a sociálním sítím pro zobrazení cílené reklamy na dalších webech. Personalizaci, cookies a předávání můžete kdykoli vypnout v Nastavení soukromí. Zjistit více informací o ochraně soukromí.

Rozumím

Covid cestování: vaše nejčastější dotazy

Dovolená Invia.cz

Nejoblíbenější lokality

Proč vybírat dovolenou na Invia.cz

S námi cestujete bez rizika

Dovolená u Invia je bez rizika. Na Invia naleznete výběr dovolené pouze od renomovaných, prověřených a pojištěných cestovních kanceláří. Díky pojištění FAKTOR 100 se váš nákup dovolené stane tím nejbezpečnějším. Pokrývá riziko neuskutečnění zájezdu z důvodu krachu pořádající cestovní kanceláře. Unikátní pojištění Faktor 100, garantem je pojišťovna AXA-ASSISTANCE, zaručuje, že v tomto případě obdržíte zpět 100 % uhrazených peněz nejpozději do 30 dnů.

Široká nabídka

Invia nabízí zájezdy do celého světa. Vyhledejte si váš zájezd kamkoli na světě a podle vašich preferencí, například do SAE, Chorvatska, Thajska, Tuniska, Dominikánské republiky, Bulharska, Egypta, Černé hory, Kanárské ostrovy nebo na Kapverdy. O jednotlivých destinacích vám navíc nabízíme komplexní cestovatelské informace. U nás pořizujete dovolenou od největšího online prodejce zájezdů a největší internetové cestovní agentury v České republice. Pozice společnosti na trhu internetového prodeje dovolené je jednou ze záruk kvalitních služeb pro naše klienty. Za několik let naší existence s Invia odcestovalo na dovolenou více než 3 000 000 klientů.

Zájezdy od 300 cestovních kanceláří

Invia je autorizovaným prodejcem více než 300 cestovních kanceláří. Na jednom místě tedy naleznete v jednotné a přehledné formě nabídku dovolené, kterou byste jinak zdlouhavě hledali u jednotlivých cestovních kanceláří. Vybírání dovolené na Invia vám podstatně ušetří čas i námahu. Na Invia zároveň naleznete širokou databázi více než 200 000 recenzí hotelů z celého světa, informace o jednotlivých destinacích, o počasí, měnových kurzech atd.

Záruka spokojené dovolené

Za naší agenturou stojí několik let i silné zahraniční investiční skupiny. Kromě ČR působíme také třeba na Slovensku, Maďarsku a Polsku. K našemu zákazníkovi přistupujeme vždy individuálně. Na každou destinaci se specializuje jeden z našich prodejních týmů. Váš zájezd si můžete prohlížet online 24 hodin denně kdekoliv vás napadne.
K dispozici máme také přes 160 poboček po celé České republice. Nabízíme vám dokonce i pojištění proti nepřízni počasí.

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit