Cookovy ostrovy dovolená a zájezdy

Na Cookových ostrovech v Jižním Pacifiku se můžete procházet po bílých písečných plážích bez davů turistů, relaxovat v houpací síti a pozorovat azurové vlny nebo vstoupit do džungle a prožít dobrodružství. Prozkoumejte křišťálově čisté laguny a podívejte se na obří mořské želvy, tropické rybky či krásné korálové útesy.

Nejlépe hodnocené hotely na Cookových ostrovech

Cookovy ostrovy jsou nedotčeným rájem, kde nadměrná turistika neexistuje. Nestojí tu žádná značková střediska, žádné budovy vyšší než kokosové palmy. Přesto ostrovy nabízejí moderní vymoženosti a cenově dostupné ubytování v resortech. Jsou ideální pro aktivní i plážovou dovolenou. Užijte si šnorchlování, jízdu na vodních skútrech, plavby po laguně, rybolov, pěší turistiku a žhavé ostrovní noci.

Města a místa v lokalitě

Všechny lokality

Mapa Cookových ostrovů

Počasí na Cookových ostrovech

Cookovy ostrovy se chlubí celoročně příjemným teplým a slunným podnebím, takže je vždycky ideální čas pro jejich návštěvu. Od června do srpna tu bývá překvapivě maličko chladněji, zatímco od listopadu do března panuje teplejší období s občasnými tropickými dešti. Od dubna do listopadu se teploty pohybují kolem 26 °C, od prosince do března pak mezi 22 a 30 °C.

Cestovatelský magazín