Fidži dovolená a zájezdy

Souostroví Fidži v západním Tichomoří utváří na 300 tropických ostrovů. Na nich vás čekají nádherné pláže, kokosové palmy, odlehlé vodopády, svěží džungle i divoká zvěř. A samozřejmě jsou tu také čisté vodní toky obklopené množstvím ohromujících letovisek, která vaše dny zaplní vzrušujícími nebo relaxačními aktivitami.

nejlépe hodnocené hotely na Fidži

Dopřejte si perfektní dovolenou na Fidži a vybírejte z bohaté nabídky cenově dostupného ubytování či exkluzivních pětihvězdičkových středisek. Fidži přitahuje turisty výbornými podmínkami k potápění, tyrkysovým mořem, krásnými plážemi s bílým pískem a nedotčeným přírodním prostředím. Je to dokonalé místo pro vaši svatbu, líbánky nebo rodinný výlet.

Zajímavá místa v této destinaci

Všechny lokality

Nenašli jste zájezd, který odpovídá všem vašim očekáváním?

Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.

Jsme k zastižení Po-Ne 8:00-22:00 hod.

226 000 260

Mapa Fidži

Počasí na Fidži

Souostroví Fidži má tropické klima a lze ho navštěvovat celoročně. Díky příznivému počasí je ideální pro plážovou dovolenou a pochopitelně velmi oblíbené. Nejlepším obdobím pro návštěvu je však duben–říjen, kdy klesají teploty i vlhkost vzduchu. Maximální teploty během roku se pohybují mezi 26 a 31 °C. Období od listopadu do konce března se vyznačuje silnými a krátkými lokálními dešti či bouřkami.

Cestovatelský magazín