Invia sleduje vaše chování na webu, provádí personalizaci obsahu a zobrazuje vám relevantní nabídky a produkty. Kliknutí na tlačítko „Rozumím“ nebo kamkoliv mimo toto oznámení beze změny nastavení vnímáme jako udělení souhlasu také s využíváním cookies a předáním údajů o vašem chování na webu reklamním a sociálním sítím pro zobrazení cílené reklamy na dalších webech. Personalizaci, cookies a předávání můžete kdykoli vypnout v Nastavení soukromí. Zjistit více informací o ochraně soukromí.

Rozumím

Covid cestování: vaše nejčastější dotazy

First Minute sleva na letní dovolenou 2022 za včasný nákup

Dopřejte si v létě skvělou dovolenou! Vyberte si pečlivě už teď z více než 300 katalogů na First Minute letní dovolenou 2022. Nabídka je momentálně nejširší a ceny nejpříznivější. Dáte přednost Řecku, Egyptu, Bulharsku či Turecku?

First Minute zájezdy - letní dovolená 2022 u moře

Česká republika Česká republika (783 hotelů) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 3 °C 170 Kč
Kanárské ostrovy Kanárské ostrovy (421 hotelů) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 22 °C Teplota moře: 21 °C 6 667 Kč
Maďarsko Maďarsko (383 hotelů) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 3 °C 1 205 Kč
Slovensko Slovensko (312 hotelů) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 3 °C 396 Kč
Španělsko Španělsko (552 hotelů) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 14 °C Teplota moře: 16 °C 2 456 Kč
Tunisko Tunisko (120 hotelů) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 17 °C Teplota moře: 18 °C 7 880 Kč

First Minute slevy od všech CK – Garance nejnižší ceny!

First Minute dovolená 2022 na Invia.cz

Pouze First Minute bez rizika

Pokud si vyberete zájezd z kategorie First Minute, pořídíte dovolenou s výraznou slevou oproti běžné ceně. Dovolenou prodáváme za stejných cenových podmínek jako u CK, které zájezdy pořádají. Platit můžete bankovním převodem nebo platební kartou na našich pobočkách.

Aktualizovaná nabídka First Minute Invia zájezdů do celého světa

Nabídka First Minute na Invia.cz je pravidelně aktualizovaná. Na jednom místě máte možnost vybírat z First Minute zájezdů desítek českých či zahraničních cestovních kanceláří do celého světa v jednotné a srozumitelné formě.

Další služby Invia

Invia nabízí zájezdy (First Minute, Last Minute, dovolená z katalogu) od desítek renomovaných, prověřených a pojištěných cestovních kanceláří. Naleznete u nás i nabídku zájezdů německých cestovních kanceláří, které nabízejí velmi zajímavé ceny dovolené s odletem z něměckých měst. Invia nabízí i prodej letenek do celého světa. Služby nabízíme v České republice, na Slovensku a v dalších zemích.

Mezi dalšími službami Invia naleznete například nejširší databázi nezávislých recenzí hotelů na českém internetu, informace o destinacích z celého světa, autopůjčovnu a další služby.