Invia sleduje vaše chování na webu, provádí personalizaci obsahu a zobrazuje vám relevantní nabídky a produkty. Kliknutí na tlačítko „Rozumím“ nebo kamkoliv mimo toto oznámení beze změny nastavení vnímáme jako udělení souhlasu také s využíváním cookies a předáním údajů o vašem chování na webu reklamním a sociálním sítím pro zobrazení cílené reklamy na dalších webech. Personalizaci, cookies a předávání můžete kdykoli vypnout v Nastavení soukromí. Zjistit více informací o ochraně soukromí.

Rozumím

Covid cestování: vaše nejčastější dotazy

First Minute sleva na letní dovolenou 2021 za včasný nákup

Dovolená na další rok není tak daleko, jak se může zdát. Vyberte si pečlivě už teď z více než 300 katalogů na First Minute léto 2021. Nabídka je momentálně nejširší a ceny nejpříznivější. Dáte přednost Řecku nebo Turecku, Bulharsku nebo poznat krásy České republiky?

First Minute zájezdy - dovolená 2021 u moře

Černá Hora Černá Hora (79 hotelů) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 26 °C Teplota moře: 23 °C 2 241 Kč
Francie Francie (3 959 hotely) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 30 °C Teplota moře: 23 °C 760 Kč
Kypr Kypr (155 hotelů) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 29 °C Teplota moře: 27 °C 5 142 Kč
Maďarsko Maďarsko (493 hotelů) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 26 °C 370 Kč
Německo Německo (963 hotelů) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 23 °C Teplota moře: 18 °C 469 Kč
Polsko Polsko (386 hotelů) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 22 °C Teplota moře: 19 °C 380 Kč
Rakousko Rakousko (2 149 hotely) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 27 °C 299 Kč
Slovensko Slovensko (389 hotelů) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 26 °C 445 Kč
Slovinsko Slovinsko (173 hotelů) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 28 °C Teplota moře: 26 °C 468 Kč
Spojené arabské emiráty Spojené arabské emiráty (276 hotelů) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 42 °C Teplota moře: 33 °C 5 580 Kč
Španělsko Španělsko (633 hotelů) Průměrné počasí: Teplota vzduchu: 29 °C Teplota moře: 26 °C 594 Kč

First Minute slevy od všech CK – Garance nejnižší ceny!

First Minute dovolená 2021 na Invia.cz

Pouze First Minute bez rizika

Pokud si vyberete zájezd z kategorie First Minute, pořídíte dovolenou s výraznou slevou oproti běžné ceně. Dovolenou prodáváme za stejných cenových podmínek jako u CK, které zájezdy pořádají. Platit můžete bankovním převodem nebo v hotovosti na našich pobočkách nebo na pobočkách kterékoli banky.

Aktualizovaná nabídka First Minute Invia zájezdů do celého světa

Nabídka First Minute na Invia.cz je pravidelně aktualizovaná. Na jednom místě máte možnost vybírat z First Minute zájezdů desítek cestovních kanceláří do celého světa v jednotné a srozumitelné formě.

Další služby Invia

Invia nabízí zájezdy (First Minute, Last Minute, dovolená z katalogu) od desítek renomovaných, prověřených a pojištěných cestovních kanceláří. Naleznete u nás i nabídku zájezdů německých cestovních kanceláří, které nabízejí velmi zajímavé ceny dovolené s odletem z něměckých měst. Invia nabízí i prodej letenek do celého světa. Služby nabízíme v České republice, na Slovensku a v dalších zemích.

Mezi dalšími službami Invia naleznete například nejširší databázi nezávislých recenzí hotelů na českém internetu, informace o destinacích z celého světa, autopůjčovnu a další služby.