Aktuální vstupní podmínky a podmínky pro návrat najdete na webu Ministerstva zahraničních věcí: https://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/stredni_amerika/kostarika/cestovani/covid_19.html

Kostarika dovolená

Půvabná středoamerická země s usměvavými a milými obyvateli patří k posledním rájům na zemi. Na Kostarice najdete ohromné hory, pobřeží dvou oceánů, nedotčené tropické pralesy, nekonečné písečné pláže lemované kokosovými palmami, romantické vodopády, činné sopky i jezera. Zdejší národní parky uchovávají řadu rostlin a živočichů.

Nejlepší lokality v Kostarice

Nejlépe hodnocené hotely v Kostarice

Nejlépe hodnocené hotely na Kostarice

Kostarika nabízí fantastickou tropickou přírodu, nádherné pláže a působivé kávové plantáže na pomezí dvou oceánů. Vyberte si z nabídky zájezdů třeba příjemnou last minute dovolenou a poznejte tento exotický ráj na zemi. Přírodními krásami jen hýří a vybízí k aktivnímu trávení času, např. k ekoturistice, vysokohorským túrám na sopky, raftingu, cyklistice aj.

Zajímavá místa v této destinaci

Všechny lokality

Nenašli jste zájezd, který odpovídá všem vašim očekáváním?

Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.

Jsme k zastižení Po-Ne 8:00-22:00 hod.

226 000 260

Mapa Kostariky

Počasí na Kostarice

Kostarika leží v tropickém a subtropickém klimatickém pásmu. Průměrné roční teploty se tu pohybují mezi 32 °C na pobřeží a 17 °C ve vnitrozemí. Pro výše položené oblasti je typické chladnější podnebí. Nejlepším obdobím pro návštěvu Kostariky je leden až duben, kdy v zemi bývá příjemně teplé a hlavně suché počasí. Od května do listopadu trvá období dešťů.

Guanacaste

  • Nejlepší
  • Dobrá
  • Mimosezóna

Puntarenas

  • Nejlepší
  • Dobrá
  • Mimosezóna

Cestovatelský magazín