Souostroví Palau dovolená

Okouzlující ráj milovníků potápění a šnorchlování, to je Palau – neuvěřitelné souostroví zahrnující více než 500 ostrovů, které vyčnívají z krystalických vod Tichého oceánu zdobených zářivými korály. Palau je známé jako domov některých z nejúžasnějších útesů zapsaných na seznamu UNESCO.

Nejlépe hodnocené hotely v Palau

Palau nabízí řadu skvělých příležitostí, jak si užít rozmanité vodní sporty a aktivity, např. potápění, šnorchlování, plavání v kouzelné mořské vodě a setkání s delfíny. Nenechte si ujít návštěvu oblíbeného Jezera medúz, známého migrací milionů zlatavých medúz. Nádherným cílem jsou také Skalní ostrovy zahrnující sbírku vápencových struktur vyčnívajících z vody. Lze tu nalézt krásné pláže a laguny.

Města a místa v lokalitě

Všechny lokality

Mapa Palau

Počasí v Palau

Teploty na Palau bývají po celý rok velmi stálé. Na většině ostrovů se během dne pohybují mezi 20 a 30 °C. Na ostrovech blíže rovníku jsou pak o něco málo vyšší. Vládne zde vysoká vlhkost vzduchu, na Kororu se pohybuje průměrně okolo 80 %. Období od června do srpna bývá nejvlhčí, zatímco od února do března tu panuje sucho.

Cestovatelský magazín