Aktuální vstupní podmínky a podmínky pro návrat najdete na webu Ministerstva zahraničních věcí: https://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/stredni_amerika/panama/cestovani/covid_19.html

Panama dovolená a zájezdy

Panama proslula svým kanálem spojujícím Tichý oceán s Atlantským. Každý rok navštíví Panamský průplav přes milion lidí. Panama však nabízí mnohem víc než to, třeba atraktivní výlety deštným pralesem. Má také báječné podmínky k potápění, surfování, pěší turistice, kempování, raftingu na divoké vodě nebo k pozorování ptactva.

Nejlépe hodnocené hotely v Panamě

Proč navštívit Panamu?

Navštivte Panamu, neobjevený ráj, kde historie, kultura, příroda i dobrodružství jsou doslova na dosah ruky z kosmopolitního města Ciudad de Panamá. Mezi hlavní atrakce náleží Panamský průplav, exotické pláže, soukromé ostrovy, národní parky, přístupný deštný prales, horská útočiště ad. Jedinečnou faunu a flóru Panamy lze spatřit např. v Národním parku Soberanía, jenž chrání vodní systém průplavu.

Města a místa v lokalitě

Všechny lokality

Mapa Panamy

Počasí a klima Panama

Panama má tropické klima v oblasti nížin a mírné klima na vysočině. Teploty zde po celý rok dosahují poměrně vysoko, drží se mezi 25 a 32 °C. Vládne tu také vysoká vlhkost. Panama má v podstatě dvě období – suché od prosince do dubna a deštivé od května do listopadu. Nejvhodnějšími měsíci pro dovolenou a koupání jsou tedy leden až duben.

Cestovatelský magazín