od 5 882 za osobu

Vyberte termín

Vybrali jsme pro vás

Sledujte předpokládaný vývoj cen v následujících měsících

Vyberte si termín

Neoficiální popis ubytování

Číslo hotelu: 111 865

Poloha

Diamma Resort se nachází v Golemu, 26 km od Tirany a nabízí wellness centrum, soukromou pláž, sezónní venkovní bazén, restauraci, Wi-Fi zdarma a neplacené parkoviště. V okolí hotelu se nachází obchůdky a restaurace, vzdálenost od města Durres cca 8 km, cca 40 km od letiště v Tiraně, cca 100 m od hotelu autobusová zastávka.

Vybavení

K vybavení hotelu patří recepce, výtah, restaurace, 2 bary, bazén se sladkou vodou s oddělenou částí pro děti, lehátka a slunečníky u bazénu (zdarma), dětské hřiště, konferenční místnost, zahrada, parkování (za poplatek cca 7/den).

Ubytování

Standardní dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky (cca 22 m2) jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, vysoušečem vlasů, individuálně nastavitelnou klimatizací, WIFI (za poplatek), TV, minibar (za poplatek), balkonem nebo terasou s posezením.

Strava

Program all inclusive zahrnuje snídaně (7,30 - 10,30), obědy (12,30-14,00), večeře (19,30-21,00) formou bufetu v hlavní restauraci; občerstvení (16.00-17.00); nealkoholické nápoje a místní alkoholické nápoje v baru u bazénu (10.30-22.30); povinně nosit pásky all inclusive.

Služby

Na místě najdete nepřetržitě otevřenou recepci. V rezortu si můžete zahrát stolní tenis a squash, a vypůjčit si kola a auta.

Pláž

Veřejná písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře se nachází přímo u hotelu. Vyhrazená část na pláži pro hotelové hosty - lehátka a slunečníky zdarma.

Informace o hotelu

 • Vzdálenost od pláže 0 m
 • Vzdálenost od centra města 8 km
 • Vzdálenost od letiště 40 km
 • Klimatizace ano
 • Vnější bazén ano
 • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, Lehátka a slunečníky na pláži zdarma ano
 • TV ano
 • Dětské hřiště, Dětský bazén ano
 • Bar ano
 • Hotelová restaurace ano
 • Nonstop recepce ano
 • Wifi zdarma ano

Recenze hotelu

Hodnocení 3,8 / 5
Invia

Výborné (169 hodnocení)

Ubytování 3,8 / 5

Strava 3,5 / 5

Okolí 4,1 / 5

Cena 3,9 / 5

Tento hotel je 65. nejlépe hodnoceným hotelem z celkového počtu 510 v Albánie.

Anonym

Hodnocení 5,0 / 5
Dovolená byla fantastická, relax a odpočinek v pohodovém a příjemném prostředí.
Celkové hodnocení

Dovolená byla fantastická, relax a odpočinek v pohodovém a příjemném prostředí.

Ubytování 5,0 / 5

Strava 5,0 / 5

Okolí 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Ubytování
Ubytování bylo luxusní, dobře situované v areálu borovicového háje v 1 - 2 patrových vilkách, což působilo útulně a hezky. Úklid fungoval každý den, pokoj byl stále čistý a upravený.

Strava
Jídlo bylo chutné, velký výběr pokrmů, jakékoliv množství, příjemný a ochotný personál, bylo vše profesionální.

Služby hotelu
Servis a úklid na špičkové úrovni.

Pláž
Pláž byla kousek od areálu resortu Diamma. Lidí tak akorát, o čistotu pláže se celodenně staral personál. Moře bylo příjemně teplé s pomalým vstupem do hloubky. Šnorchlovat se moc nedalo, protože šlo o písečné podloží a to bylo zvířené. Zažili jsme jak bouřku tak super vlny. Prostě paráda.

Byla tato recenze užitečná? (2) (0)

Anonym

Hodnocení 5,0 / 5
Pěkný hotel, ve vilkách, mají i rodinné pokoje, velké soukromí. Vyžití pro děti jako houpačky a hřiště. Je to „centrum“ od tohoto hotelu se pořádají
Celkové hodnocení

Pěkný hotel, ve vilkách, mají i rodinné pokoje, velké soukromí. Vyžití pro děti jako houpačky a hřiště.

Je to „centrum“ od tohoto hotelu se pořádají výlety. Velkou výhodou je hotelový lékař. Přímo u hotelu se nachází sámoška. Maximální spokojenost.

Ubytování 5,0 / 5

Strava 5,0 / 5

Okolí 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Byla tato recenze užitečná? (6) (0)

Filtrovat recenze

Ladislav R.

Hodnocení 3,8 / 5
Odpovídá ceně. Dovolená pro méně náročné zákazníky.
Celkové hodnocení

Odpovídá ceně. Dovolená pro méně náročné zákazníky.

Ubytování 3,8 / 5

Strava 3,0 / 5

Okolí 4,5 / 5

Cena 4,0 / 5

Ubytování
První ubytování ve vlhkém a malém pokoji v přízemí. Plíseň ve sprchovém koutu. Po reklamaci a přestěhování do patra již bez připomínek - pokoj větší, suchý, čistý. Výměna ručníků a úklid byl v pořádku. Škoda, že ubytování neproběhlo hned do tohoto pokoje. Značně by to vylepšilo celkový dojem z dovolené.

Strava
Švédský stůl, výběr ze 4 jídel. Dalo se vybrat a slušně najíst. Domácí jednoduché zákusky. Odpovídalo ceně zájezdu.

Nedostatky : Když došel čaj, tak dva dny nebyl. Když přestal fungoval automat na kávu, tak kávu začali až druhý den donášet z vedlejší budovy. Stále se na něco čekalo, na talíře, na sklenice nebo na hrnky..

Služby hotelu
Negativní dojem - snaha hotelu prvotně ubytovat do horších pokojů v přízemí. To byl názor i našich ostatních známých. Klad : hotel, okolí hotelu, zahrada , bazén, komunikace - vše uklizené a čisté, zeleň udržovaná.

Pláž
Pláž písčitá, čistá. Nová lehátka. Dobrý přístup z hotelu. Dostatek místa kromě víkendu, kdy byli v hotelu ubytováni místní a hotel začal vyklízet část pláže (konec sezóny).. Voda zkalená pískem. Šnorchlování není možné. Několik dní příjemné vlny.

Byla tato recenze užitečná? (9) (1)

Jaroslav Kudrna

Hodnocení 4,4 / 5
Skvěla dovolena můžu doporučit,příjemná obsluha.Mistní obyvatele nejsou otravní a jsou přijemní k hostům
Celkové hodnocení

Skvěla dovolena můžu doporučit,příjemná obsluha.Mistní obyvatele nejsou otravní a jsou přijemní k hostům

Ubytování 5,0 / 5

Strava 3,5 / 5

Okolí 4,5 / 5

Cena 4,0 / 5

Ubytování
trezor,lednička zdarma.Čisté pokoje,uklidí každý den,čisté ručníky jsou v pohodě

Strava
průměrný ještě se musí hodně učit ale hladem jsme netrpěli

Služby hotelu
v pohodě. Albánci ve všem vyhoví

Pláž
pláž čista, moře průměrný lehátka zdarma

Byla tato recenze užitečná? (3) (3)

Vladimíra P.

Hodnocení 3,2 / 5
Ubytování je pouze v několika vilkách s vlastním vstupem do pokoje, resort je oplocen, ale v blízkostí dalších velkých hotelů, pořádající noční diskotéky, sice končí o půlnoci, ale hosté se dále neomezeně baví do tří do rána. Samotný objekt je v pohodě. Je zde bazén, pokud inkluziv, máte u bazénu veškeré občerstvení (sice obsluha mírně znavená, asi konec sezony), bazén čistý. Na pláži bar zavřen,
Celkové hodnocení

Ubytování je pouze v několika vilkách s vlastním vstupem do pokoje, resort je oplocen, ale v blízkostí dalších velkých hotelů, pořádající noční diskotéky, sice končí o půlnoci, ale hosté se dále neomezeně baví do tří do rána. Samotný objekt je v pohodě. Je zde bazén, pokud inkluziv, máte u bazénu veškeré občerstvení (sice obsluha mírně znavená, asi konec sezony), bazén čistý. Na pláži bar zavřen, takže občerstvení s donáškou vlastní vody, nebo použít bar u bazénu a donést na pláž. Ale nejhorší dojem mi zůstal z posledního dne. Pokoj je nutno opustit v 11,00 hod.Odjezd je naplánován přibližně na 19,00 hod. pokud je počasí stále asi není problém,ale tento den přišla velká bouře s prudkým deštěm, není se kde schovat. Jídelna je zavřená a jiná místnost než je recepce zde není. Takže jsme zůstali na pokoji a navíc před tou bouří mi klesl tlak a nebylo mi nejlépe, zůstala jsem na pokoji ležet. Byly jsme vlastně poslední turnus, již po nás nikdo další nebyl ubytován, přesto jsem musela uhradit 34,00 €. Hlavně jsem ráda, že jsem tam nebyla v době zemětřesení.

Ale asi pro mě byl nejhorší příjezd. Se zpožděním v Praze jsme na místo přijeli pozdě v noci. Sice jsme dostali nějaký plánek s budovami bez veškerého označení, kde sice bylo napsáno kdy máme jít do jídelny, ale kde je naše ubytování to tam nebylo, takže potmě a poprvé v tomto prostředí to byl spíš šok

Ubytování 4,0 / 5

Strava 1,5 / 5

Okolí 4,0 / 5

Cena 2,5 / 5

Ubytování
Odpovídající, stačilo. Klimatizace funkční, sprcha, fén OK

Strava
Samozřejmě, že na tuto stravu nejsme zvyklí, ale týden se dá přežít. Ovoce dost. Ale asi tři dny byl problém s kávovarem, došla káva, postupně došly u džusy. Bylo nám doporučeno nepít místní vodu, tu jsme si mohli brát s barelů na jídelně, ale i ten byl poslední dva dny prázdný. (byly tam dva) . Byly jsme tam vlastně od pátku rána a od soboty do úterka nastala výše popsaná situace.

Služby hotelu
Servis úklidu byl z mého pohledu jediný perfektní, snažili se, včetně toaletního papíru, převlékání postelí

Pláž
Pláž čistá,lehátka a slunečníky zdarma, patří k resortu,ručníky se pronajímají na jeden den za 0,50€ na den. První dny byly snesitelné vlny. Moře se uklidnilo a bylo klidné, průhledné, ale objevily se medůzy, možná že tam jsou i když je moře vlnité ale v tom případě nebyly vidět. Pláž je písčitá a tudíž se písek mele poměrně daleko, takže šnorchlování asi moc nepřichází v úvahu. Plavat se dá v pohodě. Sprchy součástí pláže.

Byla tato recenze užitečná? (6) (1)

Ladislav Bartoníček

Hodnocení 3,6 / 5
Celkově jsme byli spokojeni. Cesta letadlem a doprava na místo byly OK. Nabídka výletů byla dostačující a ty, kterých jsme se zúčastnili naplnili naše očekávání. Oproti představě o Albánii nás překvapila (pozitivně) úrověň hotelů a navštívených míst (Drač, Kruja, Berat).
Celkové hodnocení

Celkově jsme byli spokojeni. Cesta letadlem a doprava na místo byly OK.

Nabídka výletů byla dostačující a ty, kterých jsme se zúčastnili naplnili naše očekávání. Oproti představě o Albánii nás překvapila (pozitivně) úrověň hotelů a navštívených míst (Drač, Kruja, Berat).

Ubytování 3,5 / 5

Strava 3,5 / 5

Okolí 3,5 / 5

Cena 4,0 / 5

Ubytování
Ubytování bylo odpovídající našim představám, pouze služba pokojské byla občas trochu chaotická. Čistota koupelny a WC mohla být lepší. Jediným nedostatkem byla absence sušáku na plavky a osušky.

Strava
Strava byla pro nás v dostatečně široké nabídce (i když oproti Řecku byla užší). Větší problém byl v tom, že cca 2 dny nebyla k dispozici káva, čaj a ani chlazené nápoje. Teprve až potom došlo k nápravě. U hotelu **** to bylo trochu šokující. Také na celodením baru občas "došly" nápoje (pivo, víno) a i celková nabídka ostatního sortimentu byla malá.

Služby hotelu
Služny hotelu jsem popsal výše. Pořádek v těsném okolí hotelů je velmi dobrý a prostředí pro odpočinek a posezení velmi příjemné. Všechny chodníky byly denně zametené a zaleň pravidelně zalévali. Pořádek vně hotelového resortu už byl horší.

Pláž
Dostupnost pláže byla v pohodě (cca 100m), lehátka a slunečníky byly k dispozici, pláže je písčitá a příjemná a také vstup do vody je pozvolný a bezproblémový. Čistota na pláži byla průměrná (přeplněné odpadkové koše, nedopalky apod.). Dle mého názoru ale má personál snahu o udržení čistoty a pořádku, pouze jich je asi málo. Možná to bylo i tím, že je konec sezóny.

Byla tato recenze užitečná? (3) (0)

Anonym

Hodnocení 3,2 / 5
Problém se zpožděním letadla téměř 4 hodiny
Celkové hodnocení

Problém se zpožděním letadla téměř 4 hodiny

Ubytování 2,5 / 5

Strava 3,5 / 5

Okolí 4,5 / 5

Cena 3,0 / 5

Ubytování
Chyběl nám balkon

Strava
spokojenost

Pláž
příjemná dost lehátek moře čisté

Byla tato recenze užitečná? (0) (2)

Načítám

Načítám mapu a popis lokality...

Počasí

Aktuální počasí

 • Teplota 33 °C v noci 21 °C

 • Teplota vody 25 °C

Předpověď na další dny

 • Zítra 32 °C v noci 18 °C

 • Pondělí 32 °C v noci 18 °C

 • Úterý 32 °C v noci 17 °C

Nejlepší čas pro dovolenou

 • Nejlepší
 • Dobrá
 • Nízká sezóna
 1. Leden
 2. Únor
 3. Březen
 4. Duben
 5. Květen
 6. Červen
 7. Červenec
 8. Srpen
 9. Září
 10. Říjen
 11. Listopad
 12. Prosinec