Aktuální vstupní podmínky a podmínky pro návrat najdete na webu Ministerstva zahraničních věcí: https://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/asie/indonesie/cestovani/covid_19.html
Dejte nám ještě chvilku, prosím,
ověřujeme dostupnost a ceny.

Invia hodnocení

Nemáme žádná hodnocení 0,0 / 5
Invia

MERUSAKA NUSA DUA

Číslo termínu: Klikněte pro zobrazení čísla termínu

Luxusní plážový resort se nachází v srdci exkluzivní oblasti Nusa Dua, jenž je plná tropických přírodních krás. Elegantní komplex s prvotřídními službami je ideálním místem pro příjemnou dovolenou, pro všechny věkové kategorie. Prostorné pokoje a suity kombinují tradiční indonéské i současné moderní prvky a jsou dokonale navrženy tak, aby charakterizovaly každou ze sedmi balijských bohyní. Součástí je veškeré moderní vybavení, které je v dnešní době požadováno. Základní dvoulůžkové pokoje typu Deluxe s rozlohou 48 m2 mají klimatizaci, TV/SAT, menší obývací prostor se sedací soupravou a stolem, trezor, kávovar a koupelnu s vysoušečem vlasů. Pokoj má vlastní balkon. Za příplatek lze dokoupit pokoj Deluxe pool access s přímým vstupem do hotelového bazénu. K dispozici jsou i klimatizované jednopokojové suity s výhledem do zahrady nebo na oceán. Suite má 90 m2 a je vhodný pro 2 dospělé osoby. Suite má balkon s výhledem do hotelové zahrady, kávovar, minibar, TV/SAT, trezor a vybavenou koupelnu včetně vysoušeče vlasů. WiFi připojení je součástí pokoje. Dvoupokojové suity mají rozlohu 135 m2 a balkon s výhledem do zahrady a na bazén. Kapacita tohoto suitu jsou 4 dospělý a 2 děti (do 12 let). Součástí pokoje je minibar, kávovar, TV/SAT, pracovní koutek, WiFi připojení, trezor a vybavená koupelna s fénem. Pro náročné klienty hledající soukromí je ideální místem k pobytu některá z luxusních „adults only“ vil. Vily jsou s jednou ložnicí (157 m2 a max. kapacita 2 dospělé osoby – děti do 12 let nebudou ve vile ubytované) nebo se dvěma ložnicemi (300 m2 a max. kapacita 4 dospělý – děti do 12 let nebudou ve vile ubytované). Vila má vlastní bazén a dále je její součástí minibar, kávovar, trezor, WiFi, vybavená koupelna, TV/SAT a samozřejmostí je i klimatizace.

Resort nabízí širokou paletu aktivit a služeb, které lze využívat během celého pobytu. 7 restaurací a barů nadchne nejednoho gurmána. 4 bazény, krásná pláž a spa centrum lákají k relaxaci a odpočinku. Pro aktivní hosty je k dispozici fitness centrum. Dále je součástí hotelu samozřejmě recepce, jejíž personál je vám vždy s úsměvem k dispozici a ochotně pomůže s rezervací výletů, pronájmem aut či zajistí hlídání pro děti. WIFI je pro hotelové hosty zdarma v rámci celého resortu. Pro návštěvníky od 5 do 12 let je zde dětský klub plný zábavných aktivit během celého dne.


Informace o hotelu

 • Vnější bazén ano

Vyberte si termín

Destinace

Doprava letecky

15:00 h

Popis

Pláž Nusa Dua Beach se nachází v JV Bali, asi 40 km od hlavního města, a je tvořena prestižními hotely a resorty, které obklopují celý ostrov. Pláže jsou střeženy plavčíky i bezpečnostní službou a nabízejí úžasné koupání v křišťálové vodě.

Jde o velmi přepychové a luxusní místo, kde hotely dosahují pěti hvězdiček a uspokojí i ty nejnáročnější klienty. Kromě odpočinku na pláží můžete vyzkoušet golf, tennis, nakupování v shopping centru i různých buticích a zakončit den v příjemné restauraci, kde si určitě dobře pochutnáte.

Vzdálenost

cca 11 500 km

Počasí

Aktuální počasí

 • Teplota vody 29 °C

Nejlepší čas pro dovolenou

 • Nejlepší
 • Dobrá
 • Nízká sezóna
 1. Leden
 2. Únor
 3. Březen
 4. Duben
 5. Květen
 6. Červen
 7. Červenec
 8. Srpen
 9. Září
 10. Říjen
 11. Listopad
 12. Prosinec