Dovolená jako celek nás velmi zklamala. Cesta letadlem a následně autobusem proběhla v pořádku. Do hotelu jsme přijeli brzy ráno a podle pokynů jsme čekali na ubytování. Uvítala bych možnost odložit si na tuto dobu kufr na zabezpečené místo. Buď jsme je museli tahat s sebou, nebo je odložit jen tak vedle recepce. Lepší načasování celého příjezdu by také bylo žádoucí, čekací doba byla opravdu dlouhá.
Mrzelo mě, že poblíž hotelu nejezdil žádný linkový autobus, museli jsme pro veškeré cesty využít taxi. Z fakultativních výletů jsme si nevybrali, neodpovídaly našim představám. Používání bazénu bylo omezeno do 6 hodin večer. Tedy v době, kdy bych jej ráda využila, bylo používání zakázáno. Navíc byl poměrně malý, takže stačil tak akorát pro potřeby dětí. Ty jej bohatě využívaly i při jídle. Vzhledem k tomu, že byl umístěný uprostřed terasy, kde se podávalo jídlo, to chvilkami nebylo moc příjemné.
Připojení k internetu bylo velmi pomalé a nestabilní. Nebylo možné jej použít ani na základní úkony jako je čtení zpravodajství. Pokud zákazník počítá s tím, že přes internet sem tam vyřeší pracovní záležitosti, šeredně se zklame.
Shrnuto a podtrženo, hotel ani zdaleka neodpovídal standardům 4* hotelů.
Ubytování
Pokoj byl celkově dobře vybaven a uklizen. Postele nebyly při příjezdu povlečené, od 4* hotelu bych si dovolila toto očekávat. Nábytek na balkóně byl ve velmi špatném stavu. Výtah byl ve špatném stavu, poničené stěny, velmi pomalý.
Připojení k internetu bylo ve
Strava
Velmi kladně hodnotím stravování, výběr jídla byl velký, obsluha jej průběžně doplňovala. Není co vytknout, světlý bod celé dovolené.
Jako první nás velmi zklamal bar a snack bar na pláži. Ačkoli jídlo podávané v hotelu hodnotím veskrze kladně, jídlo dostupné ve snack baru bylo velmi nekvalitní a za celý pobyt se neobměnilo. Bar byl tragédie. Mladá obsluha se leckdy věnovala spíš sobě navzájem než hostům. Chápu, že v all inclusive je zahrnutý pouze tuzemský alkohol, ovšem ve 4* hotelu bych očekávala schopnost barmanů míchat drinky s větší invencí než panák s limonádou. Podle nálady občas obsluha přidala do drinku led nebo citron. Obsluha působila jako banda puberťáků, kteří se ráno rozhodli, že budou pracovat za barem. Neměli ponětí ani o základech práce za barem, které ovládá i obsluha v druhé cenové v Brně.
Služby hotelu
Používání bazénu bylo omezeno do 6 hodin večer. Tedy v době, kdy bych jej ráda využila, bylo používání zakázáno. Navíc byl poměrně malý, takže stačil tak akorát pro potřeby dětí. Ty jej bohatě využívaly i při jídle. Vzhledem k tomu, že byl umístěný uprostřed terasy, kde se podávalo jídlo, to chvilkami nebylo moc příjemné.
Pláž
Poloha hotelu a blízkost pláže byla výborná, podle popisu.