• Příjezdový formulář není vyžadován. Všechny osoby přijíždějící z České republiky do Bulharska již nemusí předkládat jakýkoliv certifikát o bezinfekčnosti.
Cesta zpět do ČR
 • Návrat z Bulharska je od 18.3.2022 možný bez jakýchkoliv opatření

Aktuální vstupní podmínky a podmínky pro návrat najdete na webu Ministerstva zahraničních věcí: https://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/evropa/bulharsko/cestovani/covid_19.html
Dejte nám ještě chvilku, prosím,
ověřujeme dostupnost a ceny.

Hotel Lozenec Resort

Číslo termínu: Klikněte pro zobrazení čísla termínu

Popis

Menší rodinný hotel se nachází cca 200 m od písečné pláže s pozvolným vstupem do moře a cca 150 m od centra klidného letoviska Lozenec. Hotel doporučujeme klientům všech věkových kategorií a je ideální volbou pro ty klienty, kteří chtějí uniknout velkým letoviskům a vyhledávají spíše klidnější dovolenou v kombinaci s výlety po okolí.

Informace k ubytování

 • dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky
 • apartmány až pro 4 osoby (2 oddělené místnosti)
 • sociální zařízení (WC, sprcha nebo vana, fén)
 • SAT/TV, klimatizace
 • minibar za poplatek
 • balkon nebo terasa
 • dětská postýlka na vyžádání (za poplatek 3 €/den)

Vybavení a služby

 • vstupní hala s recepcí
 • Wi-Fi ve veřejných prostorách zdarma
 • restaurace, bar u bazénu
 • bazén s oddělenou dětskou částí (lehátka a slunečníky u bazénu zdarma; na pláži za poplatek)
 • za poplatek: vodní sporty na pláži

Benefity hotelu

pláž 200 m od hotelu

Benefity hotelu 2

blízko centra

Benefity hotelu 3

hotel s příjemnou atmosférou

Benefity hotelu 4

klimatizace zdarma

Benefity hotelu 5

klidné prostředí

Stravování

Vlastní.

Cena zahrnuje

Ceny zahrnují letištní taxy a palivový příplatek!Uvedené ceny jsou na osobu. Dětská cena se týká dětí, které jsou ubytovány minimálně se 2 dospělými osobami.
Cena zahrnuje:
 • letenku Brno - Burgas - Brno vč. všech poplatků
 • letenku Ostrava - Burgas - Ostrava vč. všech poplatků
 • letenku Praha - Burgas - Praha vč. všech poplatků
 • letenku Bratislava - Burgas - Bratislava vč. všech poplatků
 • transfer autobusem z letiště do místa pobytu a zpět
 • ubytování bez stravy
 • služby delegáta v místě pobytu

Cena nezahrnuje

 • cestovní pojištění – informace o pojištění
 • povinné testování na onemocnění Covid-19 (dle nařízení vlády Bulharska i ČR)
 • fakultativní výlety – informace viz destinace
 • stravu a nápoje na palubě letu, nadváhy zavazadel, rezervace míst v letadle – informace k letecké dopravě

Informace o hotelu

 • Vzdálenost od pláže 100 m
 • Vzdálenost od centra města 250 m
 • Klimatizace ano
 • Vnější bazén ano
 • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, Lehátka a slunečníky na pláži zdarma ano
 • TV ano
 • Lednička ano
 • Surfování ano
 • Silnice kolem hotelu ano
 • Klidná lokalita ano
 • Dětský bazén ano
 • Hotelová restaurace ano

Pořádající CK

BRENNA, s.r.o. IČ: 26896451

Recenze hotelu

Hodnocení 3,4 / 5
Invia

Velmi dobré (15 hodnocení)

Ubytování 3,4 / 5

Strava 3,6 / 5

Okolí 3,0 / 5

Cena 3,5 / 5

Tento hotel je 29. nejlépe hodnoceným hotelem z celkového počtu 63 v Lozenec.

Jaroslava Skolilová

Hodnocení 4,3 / 5
Skvělá dovolená, výborne jídlo, plaz s pozvolným přístupem do more,vhodné pro děti.všude hodně dětských hřišť. Vybaveni hotelu pro nás úplně dostačují
Celkové hodnocení

Skvělá dovolená, výborne jídlo, plaz s pozvolným přístupem do more,vhodné pro děti.všude hodně dětských hřišť. Vybaveni hotelu pro nás úplně dostačující, velmi milý personál.

Ubytování 3,8 / 5

Strava 4,5 / 5

Okolí 5,0 / 5

Cena 4,5 / 5

Byla tato recenze užitečná? (7) (3)

Anonym

Hodnocení 3,1 / 5
Hodnotím hotel Lozenec Resort - spíše velký rodinný dům. Červenec / srpen 2019. Je to menší klidné letovisko vesnického typu. K moři je to max. 10 min
Celkové hodnocení

Hodnotím hotel Lozenec Resort - spíše velký rodinný dům. Červenec / srpen 2019. Je to menší klidné letovisko vesnického typu. K moři je to max. 10 minut pomalé chůze. Moře je krásně čisté, bez větších kamenů, ježků apod. Vhodné pro děti. Písečná pláž, za poplatek možno sehnat lehátko a slunečník. Hotel je malý, čistý, rodinný, klidný, pokoje velké, postel, pohovka, vhodné pro rodiny s dětmi, nebo i 2 páry. Na pokoji je klimatizace, TV, skříň, zrcadla, polička, běžné elektr. zásuvky, botník, věšák, závěsy pro absolutní tmu, což je bezva, koberec. Na pokoji není vysoušeč vlasů, ani trezor. Noci jsou tiché, není slyšet noční život, jde spát v pohodě při otevřeném balkonu. Balkon je prostorný s malým sušákem na plavky, ručníky... se stolečkem 2 židlemi. Venku v areálu je wc umístěno v místnosti, kde se nabírá jídlo (pokud nezavřete dveře, vidíte přímo z wc, co máte k jídlu. Můžete také ovlivnit aromatické vlastnosti celé jídelny). Z této místnosti, kde se nabírá jídlo se dá vyjít přímo ke stolům, kde se jí. Jedná se o cca 10 stolů růz. velikostí pro růz. počet osob. Tato jídelna je kuřácká a jediná. Kouří se tam prakticky nonstop, když ne hosté, tak obsluha. V jídelně (venkovní pergole) je bar, kde si můžete objednat alko i nealko nápoje, kávu, čaj... Vše to dávají do jednorázových platových kelímků. Sklenici, či hrnek jsme na požádání od obsluhy dostali. Sami si můžete načepovat jen vodu z barelu (teplá, studená), zbytek si žádáte u obsluhy. Pokud v baru není obsluha, musíte počkat, cca do 10ti minut tam vždy někdo přišel (pracují v kuchyni, nebo kouří). Služby hotelu neodpovídají ani z daleka all inclusive. V Bulharsku jsme byli už mnohokrát, tak už nějakou představu máme a bulharské jídlo milujeme. Zde bylo jídlo každý den stejné, nebo jen s malou obměnou (např. do rýže jednou hrášek, jindy kukuřice....) Často jídlo z plechovky, těstoviny na tácu ve spodní polovině plavou ve vodě, z vrchu oschlé (nebo neuvařené). V míchaných vejcích skořápky. Nemohu psát dál - omezený počet znaků, prostě jídlo katastrofa

Ubytování 4,5 / 5

Strava 0,5 / 5

Okolí 4,5 / 5

Cena 1,5 / 5

Ubytování
Ubytování čisté, velký prostorný pokoj, 2 místnosti, koupelna, velký balkon, hezké.

Strava
Strava často z druhého dne, stále se opakující, často páchnoucí, lze poznat i stavu z konzervy, nebo z druhého dne vytaženou z lednice, někdy neohřátou, nakrájená zelenina jde cítit plísní, celé ovoce je někdy shnilé. All inclusive to neodpovídá, chodili jsme na jídlo do restaurace jinam (štěstí, že jsme si vzali peníze). Ani plasty se zde rozhodně nešetří, veškeré nápoje nám dali do plastových kelímků (od kávy a čaj, přes limonády, až po alko). Na snack - svačiny podávali trvanlivé balené cukroví (vybaleno), někdy trvanlivé emulgované mini mufiny (nevybaleno). Občas nějaké ovoce. Celkově strava na Bulharsko hrozná (v Bulharsku jsme byli více, než 10x, tak vím o čem mluvím)

Služby hotelu
Na recepci snaha o angličtinu a ruštinu, někdo uměl, někdo ne. Pokud jsme ale něco potřebovali zjistit, vždy jsme se nějak domluvili. Paní na úklid také ochotné, všechno v pořádku. U baru někdy nebyla obsluha, ale do deseti minut většinou přišli (pracovali i v kuchyni, nebo kouřili). Jídelna je pouze venkovní, kuřácká. Stoly v jídelně nestabiní, kdo si přisedl, vylil pití, protože se všechny stoly kymácely. Také desky stolu nebyly v jedné rodině, takže talíře se také přehupovaly. Pečivo bylo často tvrdé, z druhého, třetího dne. To pak byl k jídlu "chleba ve vajíčku" - ta jejich veka obalená ve vejci a usmažená. Jídlo bylo někdy studené, někdy plesnivé a často páchnoucí. V tomto ohledu určitě all inclusive neodpovídá a za stejnou cenu se dá v Bulharsku sehnat daleko větší komfort. Vím o čem mluvím.

Pláž
Pláž je kousek od domku, hezká, písečná, pozvolná, moře krásně čisté, lze zajít i do ústraní obehnané plážičce skály na krásné mušle, kde je nejspíš i nuda pláž. Moře je skvělé, doporučuji tuto pláž pro děti. Chodí zde pán a prodává kukuřici :)

Byla tato recenze užitečná? (4) (0)

Filtrovat recenze

Martin Wagner

Hodnocení 2,9 / 5
Nejsem zase až tak náročný uživatel, ale hvězdičky, které hotel má dle mého neodpovídají. Přístup některého z personálu překvapil v dobrém, ale i v opačném dojmu. Trochu jsem si připadal, že jsou zde někteří občané vítáni více, jak z ČR. Osobně se nemohu válet celý den na pláži, to nevydržím. Hotel je asi pět minut od náměstí, potom pár uliček, kde jsou různé stánky a krámky, ale dále jít nemá smy
Celkové hodnocení

Nejsem zase až tak náročný uživatel, ale hvězdičky, které hotel má dle mého neodpovídají. Přístup některého z personálu překvapil v dobrém, ale i v opačném dojmu. Trochu jsem si připadal, že jsou zde někteří občané vítáni více, jak z ČR. Osobně se nemohu válet celý den na pláži, to nevydržím. Hotel je asi pět minut od náměstí, potom pár uliček, kde jsou různé stánky a krámky, ale dále jít nemá smysl. Takže malinkatá oblast. Cestování od letiště minibusem, řidič asi chvátal, náš hotel byl nejdále, duše byla řádně vytřesena. Bazén u hotelu, dobrý, bohužel zase jsme u lidí, ráno rychle zabrat svým ručníkem lehátka i když tam celé dopoledne nejsem.

Ubytování 2,8 / 5

Strava 2,0 / 5

Okolí 4,0 / 5

Cena 3,0 / 5

Ubytování
Pokoj, vlastně apartmán už něco pamatuje. Ale jak jsem psal, zase nejsem tak náročný. Klimatizace fungovala, skříň na věci už méně. Nejvíce byl šok, sprcha jen tak přidělaná na zdi v koupelně s wc, voda při sprchování všude a jen člověk potřeboval ploutve.

Strava
Strava byl asi největší problém. Osobně jsem se těšil na spoustu ryb atd. Byla jen makrela, s kečupem, se zeleninou apod. Vepřové z konzerv, to prostě člověk pozná i kdyby neměl chuťové buňky. Stále dokola se opakující se jídlo. Rýže s kukuřicí, rýže s hráškem, hranolky a omáčka s masem malinko obměna, jinak stejné.

Šopský salát byl vynikající a jeho druhá odnož (to samé ze zeleniny + nakrájený nebo nastrouhaný salám a tvrdý sýr) bylo moje hlavní jídlo. Ovoce dobrý. Dortíky a hlavní jídlo - olej a mastnota vyhrává.

Pivo, limo (pepsi, sprite a voda-jako kdyby nic jiného nebylo) a potom nějaká kořalka a někdy tonik, neustálé malinkaté plastové kelímky, káva také do kelímku. Když jsem dostal sklo, byl jsem jako v jiném světě.

Služby hotelu
Ručníky, prostěradla atd., měněno, o pokoj taky postaráno.

Pláž
Od hotelu pláž kousek, opravdu krásná, klidná nenáročná procházka. Možnost přístupu z ulice, nebo po kovových schodech, nutno někde by chtělo opravit. Bohužel lidi jsou lidi, fajgl vedle sebe, občas plastové tašky, kelímky. Jinak já byl spokojený. Při naší návštěvě stále vyvěšena červená vlajka, zelená a žlutá, takže plavání bylo velice omezené. Plavčík do 18 hodin a opravdu vyháněl lidi a pískal. Asi ví proč, tak jsem poslouchal také.Voda dle vln čistá, někdy s přínosem hodně řas a bordelu od lidí-prasat (plastové sáčky, plechovky).

Byla tato recenze užitečná? (4) (0)

Renata Jiříková

Hodnocení 1,8 / 5
Čekala jsem vyšší komfort.
Celkové hodnocení

Čekala jsem vyšší komfort.

Ubytování 1,5 / 5

Strava 2,5 / 5

Okolí 2,0 / 5

Cena 1,5 / 5

Ubytování
Pokoje byly samá pavučina, nikdo nepřišel celý týden nic uklidit. Pouze vysypat odpadkový koš a přinést toaletní papír. I když jsme se dole čistily, nezabránily jsme, aby se z něčeho nevysypal písek. Bylo ho tam jak v pískovně a nikoho to nezajímalo.

Strava
Strava se hodně opakovala a denní gril byl většinou připálený a každý den stejný.

Pláž
Na pláži byl samý nedopalek od cigaret. Jelikož byly pořád velké vlny, na pláži byly řasy a rozdrcené mušle, jako střepy.

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Anonym

Hodnocení 3,1 / 5
Hodnotím hotel Lozenec Resort - spíše velký rodinný dům. Červenec / srpen 2019. Je to menší klidné letovisko vesnického typu. K moři je to max. 10 minut pomalé chůze. Moře je krásně čisté, bez větších kamenů, ježků apod. Vhodné pro děti. Písečná pláž, za poplatek možno sehnat lehátko a slunečník. Hotel je malý, čistý, rodinný, klidný, pokoje velké, postel, pohovka, vhodné pro rodiny s dětmi, nebo
Celkové hodnocení

Hodnotím hotel Lozenec Resort - spíše velký rodinný dům. Červenec / srpen 2019. Je to menší klidné letovisko vesnického typu. K moři je to max. 10 minut pomalé chůze. Moře je krásně čisté, bez větších kamenů, ježků apod. Vhodné pro děti. Písečná pláž, za poplatek možno sehnat lehátko a slunečník. Hotel je malý, čistý, rodinný, klidný, pokoje velké, postel, pohovka, vhodné pro rodiny s dětmi, nebo i 2 páry. Na pokoji je klimatizace, TV, skříň, zrcadla, polička, běžné elektr. zásuvky, botník, věšák, závěsy pro absolutní tmu, což je bezva, koberec. Na pokoji není vysoušeč vlasů, ani trezor. Noci jsou tiché, není slyšet noční život, jde spát v pohodě při otevřeném balkonu. Balkon je prostorný s malým sušákem na plavky, ručníky... se stolečkem 2 židlemi. Venku v areálu je wc umístěno v místnosti, kde se nabírá jídlo (pokud nezavřete dveře, vidíte přímo z wc, co máte k jídlu. Můžete také ovlivnit aromatické vlastnosti celé jídelny). Z této místnosti, kde se nabírá jídlo se dá vyjít přímo ke stolům, kde se jí. Jedná se o cca 10 stolů růz. velikostí pro růz. počet osob. Tato jídelna je kuřácká a jediná. Kouří se tam prakticky nonstop, když ne hosté, tak obsluha. V jídelně (venkovní pergole) je bar, kde si můžete objednat alko i nealko nápoje, kávu, čaj... Vše to dávají do jednorázových platových kelímků. Sklenici, či hrnek jsme na požádání od obsluhy dostali. Sami si můžete načepovat jen vodu z barelu (teplá, studená), zbytek si žádáte u obsluhy. Pokud v baru není obsluha, musíte počkat, cca do 10ti minut tam vždy někdo přišel (pracují v kuchyni, nebo kouří). Služby hotelu neodpovídají ani z daleka all inclusive. V Bulharsku jsme byli už mnohokrát, tak už nějakou představu máme a bulharské jídlo milujeme. Zde bylo jídlo každý den stejné, nebo jen s malou obměnou (např. do rýže jednou hrášek, jindy kukuřice....) Často jídlo z plechovky, těstoviny na tácu ve spodní polovině plavou ve vodě, z vrchu oschlé (nebo neuvařené). V míchaných vejcích skořápky. Nemohu psát dál - omezený počet znaků, prostě jídlo katastrofa

Ubytování 4,5 / 5

Strava 0,5 / 5

Okolí 4,5 / 5

Cena 1,5 / 5

Ubytování
Ubytování čisté, velký prostorný pokoj, 2 místnosti, koupelna, velký balkon, hezké.

Strava
Strava často z druhého dne, stále se opakující, často páchnoucí, lze poznat i stavu z konzervy, nebo z druhého dne vytaženou z lednice, někdy neohřátou, nakrájená zelenina jde cítit plísní, celé ovoce je někdy shnilé. All inclusive to neodpovídá, chodili jsme na jídlo do restaurace jinam (štěstí, že jsme si vzali peníze). Ani plasty se zde rozhodně nešetří, veškeré nápoje nám dali do plastových kelímků (od kávy a čaj, přes limonády, až po alko). Na snack - svačiny podávali trvanlivé balené cukroví (vybaleno), někdy trvanlivé emulgované mini mufiny (nevybaleno). Občas nějaké ovoce. Celkově strava na Bulharsko hrozná (v Bulharsku jsme byli více, než 10x, tak vím o čem mluvím)

Služby hotelu
Na recepci snaha o angličtinu a ruštinu, někdo uměl, někdo ne. Pokud jsme ale něco potřebovali zjistit, vždy jsme se nějak domluvili. Paní na úklid také ochotné, všechno v pořádku. U baru někdy nebyla obsluha, ale do deseti minut většinou přišli (pracovali i v kuchyni, nebo kouřili). Jídelna je pouze venkovní, kuřácká. Stoly v jídelně nestabiní, kdo si přisedl, vylil pití, protože se všechny stoly kymácely. Také desky stolu nebyly v jedné rodině, takže talíře se také přehupovaly. Pečivo bylo často tvrdé, z druhého, třetího dne. To pak byl k jídlu "chleba ve vajíčku" - ta jejich veka obalená ve vejci a usmažená. Jídlo bylo někdy studené, někdy plesnivé a často páchnoucí. V tomto ohledu určitě all inclusive neodpovídá a za stejnou cenu se dá v Bulharsku sehnat daleko větší komfort. Vím o čem mluvím.

Pláž
Pláž je kousek od domku, hezká, písečná, pozvolná, moře krásně čisté, lze zajít i do ústraní obehnané plážičce skály na krásné mušle, kde je nejspíš i nuda pláž. Moře je skvělé, doporučuji tuto pláž pro děti. Chodí zde pán a prodává kukuřici :)

Byla tato recenze užitečná? (4) (0)

Jaroslava Skolilová

Hodnocení 4,3 / 5
Skvělá dovolená, výborne jídlo, plaz s pozvolným přístupem do more,vhodné pro děti.všude hodně dětských hřišť. Vybaveni hotelu pro nás úplně dostačující, velmi milý personál.
Celkové hodnocení

Skvělá dovolená, výborne jídlo, plaz s pozvolným přístupem do more,vhodné pro děti.všude hodně dětských hřišť. Vybaveni hotelu pro nás úplně dostačující, velmi milý personál.

Ubytování 3,8 / 5

Strava 4,5 / 5

Okolí 5,0 / 5

Cena 4,5 / 5

Byla tato recenze užitečná? (7) (3)

Nenašli jste zájezd, který splňuje všechna vaše přání? Zavolejte mi na číslo +420 226 000 611 a připravím vám dovolenou na míru.

Nikola, specialista prodeje zájezdů

Mapa a oblast

Mapa nemusí obsahovat všechny nalezené hotely. Poloha hotelů na mapě má pouze informativní charakter. Nahlásit

Doprava letecky

02:10 h

Popis

Ideální kombinací levnější a kvalitní dovolené. Malé městečko s krásným a útulným centrem a to vše obklopené pohořím Strandža. Bezprostřední okolí je místami zvlněné a posypané vinicemi a fíkovníky. Pro seznámení se s okolí je ideální projížďka na kole. Romantické pobřeží, plné malých zátok a písčitými plážemi jsou ideální pro rodinnou dovolenou.
 • Vzdálenost od pláže 100 m
 • Vzdálenost od centra města 250 m

Počasí

Aktuální počasí

 • Teplota 30 °C v noci 19 °C

 • Teplota vody 22 °C

Předpověď na další dny

 • Zítra 29 °C v noci 17 °C

 • Neděle 24 °C v noci 18 °C

 • Pondělí 22 °C v noci 12 °C

 • Úterý 23 °C v noci 13 °C

Nejlepší čas pro dovolenou

 • Nejlepší
 • Dobrá
 • Nízká sezóna
 1. Leden
 2. Únor
 3. Březen
 4. Duben
 5. Květen
 6. Červen
 7. Červenec
 8. Srpen
 9. Září
 10. Říjen
 11. Listopad
 12. Prosinec