Hotel Andromeda

Bulharsko-Primorsko-Primorsko

Více o ubytování

Podobné hotely v této lokalitě

Omlouváme se, ale všechny termíny do hotelu jsou vyprodané.

Sledujte předpokládaný vývoj cen v následujících měsících

Vyberte si termín

Popis ubytování

Číslo hotelu: 35 189

Poloha

Penzion je situován v klidné staré části letoviska, přímo nad mořem. Severní pláž je vzdálena přibližně 350 m od penzionu, jižní se nachází ve vzdálenosti zhruba 450 m. Obě jsou písečné, velmi prostorné, dlouhé několik kilometrů a svažující se postupně do moře. Centrum letoviska je vzdáleno 450 m.

Ubytování

Hotel nabízí ubytování rodinného typu. Dvoulůžkové pokoje s balkonem a vlastním sociálním zařízením (koupelna se sprchou, WC) jsou vybaveny standardním nábytkem, varnou konvicí a chladničkou. Je možné využít až dvě přistýlky.

Strava

Hosté penzionu se stravují individuálně, za příplatek je možno dokoupit polopenzi, která zahrnuje snídaně a večeře se podávané formou bufetu v restauraci Club Restaurant (vzdálené přibližně 550 m). Nabízí se možnost dokoupení programu All Iinclusive special, který zahrnuje plnou penzi formou bufetu (snídaně v době od 07:30 do 10:00 h, oběd v době od 12:30 do 14:00 h, večeře v době od 17:30 do 20:30 h) v restauraci Alexandria Club Restaurant, malé dopolední a odpolední občerstvení formou balíčku (např. sendviče, slané nebo sladké pečivo apod.), při snídani se podávají vybrané teplé nápoje a stolní voda, k obědu a večeři neomezená konzumace vybraných místních nealkoholických nápojů (limonád), stolní vody, sklenice vína nebo sklenice piva. Bohatý výběr místních specialit nabízí také celá řada restaurací, taveren a stánků s občerstvením v centru Primorska.

Pláž

Hostům se nabízí celá řada zábavních možností na pláži. Lze vybírat z pestré škály vodních sportů za poplatek, na jižní pláži je k dispozici tobogan, občerstvení, bary. Na konci severní pláže se nachází nudistická pláž. Lehátka a slunečníky na obou plážích se poskytují za poplatek.

Informace o hotelu

 • Vzdálenost od pláže 350 m
 • Vzdálenost od centra města 450 m
 • Lednička ano
 • Surfování ano
 • Silnice kolem hotelu ano
 • Klidná lokalita ano
 • Animační programy ano

Recenze hotelu

Hodnocení 4,0/5
Invia

Výborné (63 hodnocení)

Ubytování 3,9/5

Strava 4,4/5

Okolí 3,8/5

Cena 4,1/5

Tento hotel je 133. nejlépe hodnoceným hotelem z celkového počtu 389 v Primorsko.

Pavla Flechsigova Říjen 2016

Datum pobytu: 20.7. - 30.7.2016

Hodnocení 5,0/5
spokojenost
Celkové hodnocení

spokojenost

Ubytování 5,0/5

Okolí 5,0/5

Cena 5,0/5

Ubytování
v pořadku -spokojenost

Strava
strava dobra

Pláž
mohla by byt čištějši plaž

Dagmar Valentová Červen 2010

Datum pobytu: 16.6. - 26.6.2010

Hodnocení 4,8/5
Penzion se nachází v klidné lokalitě,nedaleko centra a pláže,byli jsme spokojeni
Celkové hodnocení

Penzion se nachází v klidné lokalitě,nedaleko centra a pláže,byli jsme spokojeni

Ubytování 5,0/5

Strava 4,4/5

Okolí 5,0/5

Cena 5,0/5

Ubytování
Klidná lokalita,balkon s výhledem na moře,mohla by být větší lednička(lahve s pitim,ovoce a zelenina se moc nevešli)a zákl.vybavení(hrnky byly,chybělo prkýnko,nožík,mísa na salat...ale jinak spokojenost,pan domácí mluví dobře česky

Strava
Měli jsme zájezd bez stravy,jídlo si kupovali v obchodech,chodili do restaurací,docela nízké ceny a nabídka jídel rozsáhlá

Služby hotelu
Penzion standardního typu,ob den vynášení odpadků,nebo není problém si jej vynést sami,výměna ručníků...,stačilo-spokojenost

Pláž
Pláž čistá,slunečníky stačily,nesmím zapomenout na plavčíky-na severní pláži vlny,červená vlajka,neustále na pozoru

Celkový dojem
Celkový dojem je OK,klidně bychom jeli znovu

Filtrovat recenze

Hana N. Říjen 2017

Datum pobytu: 29.7. - 5.8.2017

Hodnocení 4,8/5
měly jsme to krásné
Celkové hodnocení

měly jsme to krásné

Ubytování 5,0/5

Okolí 4,5/5

Cena 4,5/5

Ubytování
pokoj moc pěkný,jenom domluva s majitelem penzionu byla mizerná,byl protivný na neochotný

Strava
stravu jsme měly vlastní,ale v restauracích paráda

Pláž
voda na známku dvě minus,pláže v pořadku

Michaela Jelínková Srpen 2017

Datum pobytu: 19.8. - 26.8.2017

Hodnocení 4,2/5
Dovolená se nám líbila,a lidé kterým patří penzion jsou vstřícní. Akorát chybí na internetu přidat,že je na penzionu WiFi.Jinak jsme byli spokojení.
Celkové hodnocení

Dovolená se nám líbila,a lidé kterým patří penzion jsou vstřícní. Akorát chybí na internetu přidat,že je na penzionu WiFi.Jinak jsme byli spokojení.

Ubytování 4,0/5

Okolí 4,0/5

Cena 4,5/5

Ubytování
Pokoj byl zařízený jednoduše,ale dostatečně. Co nám vadilo,byly péra v matracich.

Strava
Byli jsme bez stravy.Strava v restauracích nám skoro vůbec nechutnala ( a to,že s přítelem sníme všechno )Ještě že tam byla česká restaurace Praha:)

Služby hotelu
Koš jsme měli vysypaný každý den,ale mohlo se i sem tam zamést.

Pláž
Byli jsme se podívat na jižní i severní pláž.Rozhodli jsme se chodit na severní pláž, protože byla čistější, moře bylo víc rozbouřené a nebylo tam tolika lidí jako na jižní.S přítelem jsme si každý den platili lehátko se slunečníkem, protože v placené zóně bylo málo lidí a je to lepší než hlava na hlavě.Sice jsme měli na severní pláži slunečníky zdarma od cestovky,ale toho každý využíval a byly hned zabrané a od našeho penzionu to bylo i celkem daleko.

Pavlína Smejkalová Srpen 2017

Datum pobytu: 13.8. - 20.8.2017

Hodnocení 3,7/5
kromě vln v moři červené vlajky která byla pět dní,ale za to nikdo nemůže to byla odpočinková dovolená
Celkové hodnocení

kromě vln v moři červené vlajky která byla pět dní,ale za to nikdo nemůže to byla odpočinková dovolená

Ubytování 3,5/5

Okolí 3,5/5

Cena 4,0/5

Ubytování
nádherný výhled na moře z apartmánu,škoda že apartmány nejsou klimatizované,ale určitě by to chtělo vyřešit sprchové kouty ,které byly spojeny i s toaletou a bylo mokro naprosto všude ,jinak čisto nemůžeme si na nic jiného stěžovat

Strava
měly jsme to bez stravy, stravovaly jsme se dle chuti kdekoliv

Služby hotelu
na penzionu bylo uklizeno každý den

Pláž
normální

Vlasta J. Červenec 2017

Datum pobytu: 15.7. - 22.7.2017

Hodnocení 2,7/5
Dovolená v Bulharsku je cenově dostupná a je zde bezpečno. Městečko Primorsko je "živé", jsou zde převážně Češi. Na pláž je to různě daleko, když si nepřivstanete, je hlava na hlavě už v 10 hodin.
Celkové hodnocení

Dovolená v Bulharsku je cenově dostupná a je zde bezpečno. Městečko Primorsko je "živé", jsou zde převážně Češi. Na pláž je to různě daleko, když si nepřivstanete, je hlava na hlavě už v 10 hodin.

Ubytování 2,5/5

Okolí 3,0/5

Cena 2,5/5

Ubytování
Ubytování v penzionech je to nejjednodušší, např. chybí TV, ale je přístupné WIFI, špatné odvětrávání pokoje, chybí klimatizace např. na jižní a západní straně. Chyběl mi sušák na prádlo, o ventilátor jsem si musela říci, jelikož ubytování v přízemí není tak bezpečné, zvláště když musíte větrat pouze balkonovými dveřmi!!! Pře odletem mi nebylo dobře, musela jsem opustit pokoj a čekat 6 hodin do odjezdu. Stačilo by mi lehátko ve stínu stromu na zahradě a přístup na neoznačené WC, event. sprchu. Majitele nezajímá situace klienta po opuštění pokoje. Věrní klienti mají svá privilegia, např. polohu pokoje. Připlácela jsem si neobsazené lůžko, a přesto chybela druhá přikrývka, ručník-osuška, v noci mi byla zima, chyběla náhradní deka. V nevětrané koupelně byla na umyvadlem vrstva písně. Dva dny po příjezdu domů jsem onemocněla - bakterie v těle - z čeho ???

Strava
Stravování přes CK je poměrně drahé. Např. za 20 LEVA se stravuji celý den, jedna večeře přes CK stojí 20 LEVA

Služby hotelu
Nejvíce mi vyhovují tzv. rodinné hotely!!!

Pláž
O pláž se slunečníky - pro CK - se nikdo nestaral, ráno po odlivu byly břehy zanesené trávou a odpadky. Výběrčí za lehátka fungoval na 100 procent. Čest plavčíkům, měli velký zájem o bezpečnost lidí.

Jana Šoukalová Červenec 2017

Datum pobytu: 15.7. - 22.7.2017

Hodnocení 3,3/5
výborné vše pro nenáročnou klientelu odpovídalo nabízenému, personál v hotelu a i v obchodech se lze lehce domluvit lidé jsou přívětiví. jet na výlet autobusem do jiné destinace na výlet také není problém. Autobus jezdí často. na procházky po okolí to jde v pohodě ale trochu kazí hezké prostředí nečistota trošku jsou neudržované chodníky a silnice tam by se mělo vylepšit ,úklid města se sice po ránu...
Celkové hodnocení

výborné vše pro nenáročnou klientelu odpovídalo nabízenému, personál v hotelu a i v obchodech se lze lehce domluvit lidé jsou přívětiví. jet na výlet autobusem do jiné destinace na výlet také není problém. Autobus jezdí často.

na procházky po okolí to jde v pohodě ale trochu kazí hezké prostředí nečistota trošku jsou neudržované chodníky a silnice tam by se mělo vylepšit ,úklid města se sice po ránu provádí každý den, ale u kontejneru je nepořádek stále chodníky prorostlé trávou a vykotlané dlaždice. Jinak celkové prostředí dobré a někdy se tam zase podívat ano.

Ubytování 3,5/5

Strava 4,0/5

Okolí 2,5/5

Cena 3,0/5

Ubytování
ubytování skromné pro nenáročné , čisté a z balkonem na moře výborné . vybavení konev a lednice v pořádku možná by se hodila pro ty co nemají stravu ještě mikrovlnka na ohřátí jídla, ubytování s příslušenstvím je moc fajn a stále tekoucí teplá i studená voda.Nikde nebylo možné ověřit čas na celém hotelu chybí hodiny přístup na internet jen přes wifi kdo chce na klasický počítač není možnost

Strava
ubytování bez stravy na našem hotelu stravování nebylo ale kolem je spousta hospůdek a restaurací kde se dá skromně poobědvat i povečeřet ceny dostupné, nabízí se zde polední menu a nebo se dá i jednotlivě koupit. Na každém kousku je i pekárna, rybárna a taky spousta supermarketů kde se dá dostupně nakoupit. Jídlo v restauracích chutné kvalitní a vždy dostatečně teplé obsluha rychlá na požádání jídlo zabalí.

Služby hotelu
Nikde nebylo možné ověřit čas na celém hotelu chybí hodiny přístup na internet jen přes wifi kdo chce na klasický počítač není možnost .Pouze za poplatek ve větších hotelech zkoušeno v Belvederu za 2 leva na hodinu a není to tam vyznačeno.Úklid byl prováděn každý den do 12 hodin. Při odjezdu možnost vyklidit pokoj do 12 hodin asi to moc ovlivnit nelze, ale možnost si tam nechat věci do odjezdu na pokoji bylo za poplatek a na chodbě tedy kde se pohybuje více lidí není ideál i když tady bylo klidno a od majitelů možnost ještě použít soc.zařízení do odjezdu na přízemí.

Pláž
pláž dostupná celkem čisto písek jemný vstup do moře mírný dlouho mělko , plavčík ostražitý a hodně zodpovědný

lidé neposlušný ve vodě zákazy nerespektují když je po bouři a nebo silný vítr plavou moc daleko,

občerstvení na plážích dost rozdílné ceny což je dobře možnost si vybrat co vyhovuje každému podle situace. nejlevněji vyjdou nápoje z automatů. sportoviště na pláži dost v zuboženém stavu prorostlé plevelem chtělo by vylepšit

služby na pláži jsou v celku v pořádku časté vynášení košů funguje.

Mapa a oblast

Mapa nemusí obsahovat všechny nalezené hotely. Poloha hotelů na mapě má pouze informativní charakter. Nahlásit

Doprava letecky

02:10 h

Popis

Primorsko je nejoblíbenější destinací pro strávení dovolené právě českou populací. Pokud toužíte po skutečně bezstarostné dovolené přijeďte do toho letoviska, kde se v obchodech vetšinou domluvíte česky. Najdete zde i českou informační kancelář a pokud se rozhodnete ochutnat bulharskou kuchyni, vždy narazíte na jídelní lístek v českém jazyce. V centrálním parku se setkáte s bohatým kulturním programem a ve dnech odpočinku je možné za mírný poplatek navštívit akvapark. Příjemné pláže jsou umístěné v bezprostřední blízkosti hotelů spojené s překrásným výhledem na louky s volně prohánějícími se stádami koní. Pro milovníky přírody jsou zde hned dvě přírodní rezervace. V přírodní rezervaci Perla se setkáte s chráněnými písečnými dunami s exotickým porostem, kontrastně nedaleko od toho místa najdete řeku Ropotamo. Chráněnou rezervací je ústí této řeky, které je mohutně zarostlé zeleným porostem a dotváří tak živý plot okolo hlavního toku. Pro strávení celodeního výletu je ideální nedaleké moderní městečko Kiten s krásnými čistými plážemi a opět s českou jazykovou vybaveností.
 • Vzdálenost od pláže 350 m
 • Vzdálenost od centra města 450 m
 • Doba letu Doba letu z Prahy 02:10

Počasí

Aktuální počasí

 • Teplota 29 °C v noci 16 °C

 • Teplota vody 22 °C

Předpověď na další dny

 • Zítra 28 °C v noci 14 °C

 • Středa 25 °C v noci 14 °C

 • Čtvrtek 25 °C v noci 13 °C

 • Pátek 27 °C v noci 13 °C

Nejlepší čas pro dovolenou

 • Nejlepší
 • Dobrá
 • Nízká sezóna
 1. Leden
 2. Únor
 3. Březen
 4. Duben
 5. Květen
 6. Červen
 7. Červenec
 8. Srpen
 9. Září
 10. Říjen
 11. Listopad
 12. Prosinec