Máte výborný vkus, naši zákazníci byli s tímto hotelem nadmíru spokojeni.

 • Nutný platný EU COVID certifikát o ukončeném očkování (min. 14 dní po), prodělaném onemocnění COVID-19 nebo provedeném testu
 • Testy mohou být PCR max. 72 hod staré nebo antigenní max. 48 hod od odběru
Cesta zpět do ČR
 • Nutný příjezdový formulář pro všechny
 • Očkované osoby (min. 14 dní po 2. dávce) a osoby s prodělaným onemocněním COVID-19 bez testů
 • Děti do 5,99 let bez nutnosti testů a příjezdového formuláře
 • Ostatní osoby s povinností testů

Omlouváme se, ale všechny termíny do hotelu jsou vyprodané.

Sledujte předpokládaný vývoj cen v následujících měsících

Vyberte si termín

Neoficiální popis ubytování

Číslo hotelu: 62 975

Poloha

Hotel se nachází v severní části Primorska, v bezprostřední blízkosti severní pláže (cca 80 m). Je vzdálen cca 200 m od centra letoviska. Hotel se vyznačuje současnou moderní architekturou a většina hotelových pokojů je orientována na moře a krásný bazén.

Vybavení

K vybavení hotelu patří klimatizovaná vstupní hala s recepcí, výtah, lobby bar, restaurace s terasou, venkovní bazén s dětskou částí, bar u bazénu, multifunkční sportovní hřiště (fotbal, volejbal), animační programy pro děti a dospělé v češtině, konferenční sál. Možnost využití platebních karet v hotelu (Visa, MasterCard).

Ubytování

Klimatizované (klimatizace zdarma) a komfortní pokoje s balkonem a vlastním sociálním zařízením (sprchový kout, WC, fén) jsou vybaveny TV/SAT (i české programy), telefonem, Wi-Fi(zdarma), trezorem (zdarma), chladničkou a varnou konvicí. Možnost dvou přistýlek.

Strava

Program all inclusive zahrnuje plnou penzi formou bufetu (snídaně v době od 07:30 do 10:00 h, obědy v době od 12:30 do 14:00 h, večeře v době od 17:30 do 20:30 h), dopolední a odpolední občerstvení, pozdní odpolední občerstvení (káva, čaj, zákusky), neomezenou konzumaci vybraných místních alkoholických (destiláty obvykle podávané v míře 50 ml) a nealkoholických nápojů v barech a restauraci v době od 09:00 do 23:00 h. Uvedené časy jsou orientační.

Služby

Pro sportovní vyžití má komplex velký bazén, fotbalové a volejbalové hřiště, fitness a dětský koutek.

Pláž

Obě blízké, několik kilometrů dlouhé, písčité pláže jsou vhodné pro rodiny s dětmi. K dispozici je široké spektrum vodních a adrenalinových sportů, mezi které patří například jízda na banánu či vodní lyžování.

Informace o hotelu

 • Vzdálenost od pláže 50 m
 • Vzdálenost od centra města 150 m
 • Klimatizace ano
 • Vnější bazén ano
 • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma ano
 • TV ano
 • Minibar, Bar ano
 • Lednička ano
 • Dětský koutek, Dětské hřiště, Dětský bazén ano
 • Surfování ano
 • Silnice kolem hotelu ano
 • Bezbariérový přístup ano
 • Hotelová restaurace ano
 • Kavárna ano
 • Nonstop recepce ano
 • Wifi zdarma ano

Recenze hotelu

Hodnocení 4,2/5
Invia

Výborné (480 hodnocení)

Ubytování 4,4/5

Strava 4,3/5

Okolí 3,9/5

Cena 4,2/5

Tento hotel je 79. nejlépe hodnoceným hotelem z celkového počtu 398 v Primorsko.

Marie Štindlová

Hodnocení 5,0/5
Bylo to super a dle našich představ
Celkové hodnocení

Bylo to super a dle našich představ

Ubytování 5,0/5

Strava 5,0/5

Okolí 5,0/5

Cena 5,0/5

Ubytování
výborné všude čisto a pořádek

Strava
podle mne si mohli vybrat všichni dle svých chutí.zákusky byly opravdu výborné a rozmanité - já jsem totiž z oboru.

Služby hotelu
podle mne služby na výbornou

Pláž
pláž čistá jen ty schody,ale zvládla jsem to i když mám problémy s kolenem.

Byla tato recenze užitečná? (5) (2)

Adéla O.

Hodnocení 5,0/5
Tato dovolená byla jedním slovem fantastická a i když ráda poznávám nové země a místa tak vím, že do Primorska a hotelu Žeravi se s manželem a dětmi u
Celkové hodnocení

Tato dovolená byla jedním slovem fantastická a i když ráda poznávám nové země a místa tak vím, že do Primorska a hotelu Žeravi se s manželem a dětmi určitě vrátíme.

Ubytování 5,0/5

Strava 5,0/5

Okolí 5,0/5

Cena 5,0/5

Ubytování
Ubytování bylo krásné. Velký pokoj oddělený zdí, aby měly jak děti tak i my s manželem soukromí. Dvě koupelny, krásný výhled na bazén i pláž.

Strava
Jídlo nám moc chutnalo. Výběr sice nebyl tak veliký jak u některých jiných all inclusive, ale jeli jsme na dovolenou hlavně kvůli moři. Pokaždé jsme se dobře najedli a hlavně jedli i naše děti. Žádné zažívací problémy.

Služby hotelu
Na začátku jsme museli dlouho čekat na pokoj, ale manažerka hotelu se nám osobně přišla omluvit a nabídla nám, že kdybychom odlétali odpoledne, můžeme být na hotelu jak dlouho chceme. Bohužel jsme už brzy ráno.

Malinko pokulhával úklid. Koš byl vynesen každý den, ale ručníky vyměněny pouze jednou a postel byla ustála pouze když na ní leželo pár drobných.

Práce delegátky a animátorů byla v pořádku.

Pláž
Pláž byla pěkná, slunečníky k dispozici, občas nějaký vajglík, ale nebylo to tak strašně. Výhoda byla blízkost pláže a i když zde byly velké vlny, děti si to užily a vyřádily se.

Byla tato recenze užitečná? (6) (0)

Filtrovat recenze

Anonym Říjen 2021

Datum pobytu: 12.9. - 19.9.2021

Hodnocení 3,5/5
Celkem pěkná dovolená pro nenáročné
Celkové hodnocení

Celkem pěkná dovolená pro nenáročné

Ubytování 5,0/5

Strava 3,5/5

Okolí 1,0/5

Cena 3,0/5

Ubytování
Pokoj pěkný, čistý, je vidět nadčasovost hotelu, balkon jsme sice neměli s výhledem na moře, ale ve finále nám to až tam nevadilo

Strava
Z jídla se dalo vybrat, ovšem rajčata měla plíseň, ta byla na švédských stolech pokaždé a pokud se nesnedla udělala se z nich buď polívka, či omáčka - jak tomu bývá častokrát v resortech tohoto typu

Služby hotelu
Uklízecka chodila denně vysávala, vysypávala koše i popelník, pokud bylo potřeba, přišla i na vyžádání znovu (rozbitá sklenička a milion mini střepů na balkoně )

Pláž
Byli jsme mimo sezónu ( v sezoně snad prý funguje lépe ), ale co mě nejvíc vadilo bylo, vagly všude po pláži, které se vám bořily mezi prsty ???? - severní pláž, na jižní bylo čistěji.Dalsi věc co mě vadila, byly skládky jak na pláži ( u sprchy ) i mimo resort vedle košů například. Ale to najdete asi všude v zemích EU

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Monika R.

Hodnocení 4,6/5
Výborné - hotel čistý, personál usměvavý a vstřícný, velký výběr jídla, moře blízko
Celkové hodnocení

Výborné - hotel čistý, personál usměvavý a vstřícný, velký výběr jídla, moře blízko

Ubytování 4,5/5

Strava 5,0/5

Okolí 4,5/5

Cena 4,5/5

Ubytování
Ubytování výborné - velký pokoj s výhledem na bazén a moře, hezká a čistá koupelna. Každý den úklid. Velmi milý byl přivítací balíček od CK na pokoji ( víno, ovoce)

Strava
Strava se každý den měnila a jídlo i dochucení bez chybičky na 1***, pořád se vše doplňovalo, vrátili jsme se všichni doslova přecpaní a spokojení!!!

Služby hotelu
Milí a ochotní lidé - veliká spokojenost. Česky a slovensky mluvící personál

Pláž
Pláž blízko, moře teplé jen jeden den byly místy řasy. 4 dny červená vlajka, ale koupat jsem se mohli a vlny si užili.

Byla tato recenze užitečná? (1) (0)

Anonym

Hodnocení 4,8/5
U moře jsme byli poprvé, možná proto jsem maličko nevhodně volila poslední termín v sezoně. Počasí kolem 23, většinu z toho týdne, co jsme tam byli foukal vítr, takže to bylo někdy spíš pro otužilce. Ale zase na druhou stranu žádná spálená záda, sluníčko opalovalo asi jako u nás. Hotel se o nás báječně postaral, od vyzvednutí na letišti, po ubytování a služby kolem. Hotel byl i přes konec sezony p
Celkové hodnocení

U moře jsme byli poprvé, možná proto jsem maličko nevhodně volila poslední termín v sezoně. Počasí kolem 23, většinu z toho týdne, co jsme tam byli foukal vítr, takže to bylo někdy spíš pro otužilce. Ale zase na druhou stranu žádná spálená záda, sluníčko opalovalo asi jako u nás. Hotel se o nás báječně postaral, od vyzvednutí na letišti, po ubytování a služby kolem. Hotel byl i přes konec sezony plný, ale postarších lidí a rodin s malými dětmi. Takže žádné divoké večírky do rána. Vcelku poklidná dovolená, malinko jiná, než běžné válení u moře či bazénu. Městečko působilo ospalým dojmem. Okolí je buď bohaté (větší část Primorska tvoří samé hotely a penziony - díky konci sezony vylidněné ulice), nebo chudé (staré domečky léta neopravované, nepořádek v uličkách), nic mezi tím. Člověk musí počítat s tím, že Bulharsko je na kapku nižší ekonomické úrovni než my. Ale lidem to tam nepříjde, jsou pracovití, milí a atmosféra je tam opravdu příjemná. Díky horšímu počasí jsme se aspoň více podívali do městečka. Dovolená to byla opravdu krásná a ráda pojedu příště zase.

Ubytování 5,0/5

Strava 5,0/5

Okolí 4,0/5

Cena 5,0/5

Ubytování
Vzhledem k tomu, že jsme měli původně bydlet v jiném hotelu, ale vlivem konce sezony nám ho zavřeli, byli jsme přesunuti sem. Očekávala jsem "horší" pokoj, ale naprosto předčili má očekávání. Obrovské studio se dvěma koupelnami a nádherným výhledem na bazén a pláž, ráno východ slunce, to jsem opravdu nečekala.

Strava
Pestrý výběr, opravdu si myslím, že si vybral každý. Nemám sebemenších námitek, snad až na zmrzlinu k večeři - zmrzlinu by opravdu mohli podávat celý den na terase a nikoho by neubylo...

Každopádně bohatá nabídka jak teplých, tak studených pokrmů, velké množství dezertů. Rozmanitost...co víc si přát. Také nabídka v barech pestrá, pouze ne vše all inclusive.

Služby hotelu
Příjemný a mladý personál, který rozumí česky nešetřil úsměvy a ochotou. Hotelu není co vytknout. Personál se o nás staral opravdu nadstandartně, měnili ručníky každý den, dokonce nám jednou vyměnili povlečení a to jsme tam byli pouze týden.

Pouze informační centrum mě hluboce zklamalo. Vlivem nepříliš dobrého počasí neustále odkládali vybrané výlety po moři (vítr), tím pádem zůstala spousta lidí, včetně nás zklamaná, jelikož prošvihla většinu výletů do vnitrozemí... Náhradní nabídka žádná. Připadalo mi, jako by od těch lidí prostě dali ruce pryč...

Pláž
Severní pláž - na dohled z hotelu...cca 5 minut. Pro děti ne příliš vhodná, velké vlny a "skok" vytvořený vlnami na kraji moře. Určitě ne pro neplavce. Pláž nádherná, dlouhá a skvělá na procházky, nebo válení na sluníčku.

Díky poslednímu termínu v sezoně skoro úplně vylidněná, žádné bary, lidí pomálu. Vše "zazimované". Červená vlajka 4 dny ze 7mi. Tudíž krásná pláž na dívání a válení na sluníčku.

Jižní pláž cca 10-15 minut přes město od hotelu. Příjemná procházka městečkem. Pláž vyloženě pro děti. Snad 200 metrů voda jen po kolena. Vlny byly také větší, ale se Severní pláží se to nedalo srovnávat. Až se vítr uklidnil, vlny nebyly prakticky žádné. Holt člověk si počasí nevybírá. Sem jsme chodili raději. Na severní pláží jsem nenarazila na jediné WC, na jižní bylo. Bohužel nikde žádná sprcha. Plážový bar pouze jeden, jinak opět vše "zazimované". Na této pláží je nádherný jemňoučký písek a průzračné moře. Na severní je písek malinko hrubší.

Byla tato recenze užitečná? (6) (0)

Anonym

Hodnocení 2,8/5
Musím konstatovat , že v celku mne to dost rozčarovalo.Cena rozhodně neodpovídá tomu co bylo inzerováno. Znovu se dostávám k těm ****+ !!! .Přiznám se , že to byl i jedn z ukazatelů proč jsme toto vybrali. Myslím , že jako zkušenost to stačilo.
Celkové hodnocení

Musím konstatovat , že v celku mne to dost rozčarovalo.Cena rozhodně neodpovídá tomu co bylo inzerováno. Znovu se dostávám k těm ****+ !!! .Přiznám se , že to byl i jedn z ukazatelů proč jsme toto vybrali.

Myslím , že jako zkušenost to stačilo.

Ubytování 3,3/5

Strava 2,0/5

Okolí 2,5/5

Cena 3,0/5

Ubytování
Ubytování standardní , čisto , trezor, velmi slušné pokojské, jen je nepříjemné když jste na balkoně a někdo pod vámi kouří. za to ale nemůže hotel .

Strava
Najedli jsme se , ale téměř pravidelně jídlo vlažné,výběr na snídani dost chabý,salámy jistě z velké části z masného separátu, párky to samé , sýr patrně z rostliných tuků,po začátku nepřipravené automaty na kávu a čaj (často se zapínaly až po reklamaci že netečou )Při obědě se obtížně hledalo místo .Výběr co do rozmanitosti slabý. To stejné při večeři , ale tam to bylo s místem vždy jednoduší.Prostě na to že je hotel prezentován jako ****+ prostě hanba.Patrně by se měl někdo dojít podívat ak to vypadá v opravdových čtyřech hvězdách a alespoň jednu a půl ubrat

Služby hotelu
Recepce bez problémů.Jen by bylo vhodné nějak upravit návštěvní řád a trvat na dodržování. Stávalo se , že při večeři u stolů na terase si některé skupinky udělaly dýchánek s cigaretou i když se okolo ještě večeřelo. Několikrát jsem na to upozornil obsluhu která sklízela ze stolů ,ale nic se nestalo.Samostatná kapitola byli "řvoucí děti" které se proháněli po hale ještě ve 22:00 a nidko se neodvážil to zarazit. Vybrali jsme tenhle termín s tím , že se vyhneme tomu to jevu ,ale opak byl pravdou.

Pláž
pláž se prostě neuklízí a tak se musíte smířit s nedopalky a drobným nepořádkem. Slunečníků dostatek, ale myslím , že je lepší si koupit slunečník za cca12 L a zajít kousek dál na volnou pláž.

Byla tato recenze užitečná? (2) (5)

Roman Poláček

Hodnocení 4,9/5
Maximálna spokojnosť...
Celkové hodnocení

Maximálna spokojnosť...

Ubytování 5,0/5

Strava 5,0/5

Okolí 4,5/5

Cena 5,0/5

Ubytování
Nový hotel, ktorý naozaj zodpovedá 4 hviezdičkám.

Strava
Veľmi chutné a rozmanité. Každý si príde na svoje...

Služby hotelu
Ochotný personál, nepotrebujete ani znalosť angličtiny...český jazyk asi najrozšírenejší....

Pláž
Na pláži ste sa 3 min, more super, služby OK...

Byla tato recenze užitečná? (4) (0)

Načítám

Načítám mapu a popis lokality...

Počasí

Aktuální počasí

 • Teplota 6 °C v noci -2 °C

 • Teplota vody 10 °C

Předpověď na další dny

 • Zítra 9 °C v noci -1 °C

 • Sobota 7 °C v noci 1 °C

 • Neděle 9 °C v noci 1 °C

 • Pondělí 10 °C v noci 3 °C

Nejlepší čas pro dovolenou

 • Nejlepší
 • Dobrá
 • Nízká sezóna
 1. Leden
 2. Únor
 3. Březen
 4. Duben
 5. Květen
 6. Červen
 7. Červenec
 8. Srpen
 9. Září
 10. Říjen
 11. Listopad
 12. Prosinec