Máte výborný vkus, naši zákazníci byli s tímto hotelem nadmíru spokojeni.

 • Příjezdový formulář není vyžadován. Všechny osoby přijíždějící z České republiky do Bulharska již nemusí předkládat jakýkoliv certifikát o bezinfekčnosti.
Cesta zpět do ČR
 • Návrat z Bulharska je od 18.3.2022 možný bez jakýchkoliv opatření

Aktuální vstupní podmínky a podmínky pro návrat najdete na webu Ministerstva zahraničních věcí: https://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/evropa/bulharsko/cestovani/covid_19.html

Hotel Imperial Resort

Bulharsko, Slunečné Pobřeží, Slunečné Pobřeží

Spojení do Nessebaru zajišťuje vláček Písčitá pláž 100 m Několik barů a restaurací Vnitřní bazén, venkovní bazén, dětský bazén Fitness, jacuzzi, SPA centrum

Více o ubytování

od 6 078 za osobu

Vyberte termín

Vybrali jsme pro vás

Sledujte předpokládaný vývoj cen v následujících měsících

Vyberte si termín

Neoficiální popis ubytování

Číslo hotelu: 186 163

Popis

Hotel se nachází v oblíbené jižní části letoviska Slunečné pobřeží.

Poloha

Písečná pláž s pozvolným vstupem do moře je vzdálena od hotelu 150 metrů, v blízkosti centra letoviska, historické městečko Nesebar je cca 1 km, 30 km letiště v Burgasu.

Vybavení a služby

Hotelový komplex se skládá ze dvou budov s recepcí, směnárnou, výtahy, velké kryté a venkovní bazény včetně dětského, sluneční terasa, restaurace, bary, fitness, wellness, sauna, turecká parní lázeň, masáže, vířivka, Wi-Fi zdarma, dětská herna, animační tým, večerní zábavný program, obchod.

Ubytování

Pokoje a Apartmány s TV/SAT, klimatizací, minibarem za příplatek, Wi-Fi a trezor zdarma. Koupelna se sprchou, fénem, toaletou, balkon nebo terasa. Dětská postýlka na vyžádání zdarma.

Stravování

Ultra All inclusive: snídaně, obědy a večeře formou švédských stolů, pozdní večeře a noční snídaně pro odjíždějící a přijíždějící klienty. Během dne občerstvení, alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby v místech a časech určených hotelem. Dvě a ĺa carte restaurace s nutnou rezervací předem.

Sport

Velké kryté a venkovní bazény včetně dětského, fitness, wellness, sauna, turecká parní lázeň, masáže, vířivka, dětská herna, animační tým, šipky, lukostřelba, vodní gymnastika, stolní tenis a další. Na pláži velký výběr vodních sportů za poplatek.

Děti

Dětská herna, animační tým, večerní program, bufet s nabídkou dětských jídel

Další informace

Možnosti obsazení : 2, 2+1, 3, 3+1, 4, 4+1, 4+2

Doprava

Letecká.

Cena zahrnuje

Doprava, ubytování, stravování, služby delegáta.

Cena nezahrnuje

Cestovní pojištění, lze sjednat v CK.

Informace o hotelu

 • Vzdálenost od pláže 100 m
 • Vzdálenost od letiště 25 km
 • Klimatizace ano
 • Vnější bazén ano
 • Vnitřní bazén ano
 • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma ano
 • TV ano
 • Minibar, Bar ano
 • Dětský koutek, Dětské hřiště, Dětský bazén ano
 • Fitness ano
 • Hotelová restaurace ano
 • Kavárna ano
 • Volejbal ano

Recenze hotelu

Hodnocení 4,1 / 5
Invia

Výborné (129 hodnocení)

Ubytování 4,2 / 5

Strava 4,3 / 5

Okolí 4,0 / 5

Cena 3,9 / 5

Tento hotel je 94. nejlépe hodnoceným hotelem z celkového počtu 561 v Slunečné Pobřeží.

Jitka Horničárová

Hodnocení 5,0 / 5
Vynikající dovolená, budeme na ní hodně dlouho vzpomínat.Něco tak úžasného jsme dlouho před tím nezažili a myslím, že se nám to už nepovede zopakovat.
Celkové hodnocení

Vynikající dovolená, budeme na ní hodně dlouho vzpomínat.Něco tak úžasného jsme dlouho před tím nezažili a myslím, že se nám to už nepovede zopakovat.Přístup cestovní kanceláře i potom dovolená sama byla tak překrásná,ať co se týká ubytování nebo stravy, tak i moře i jídlo bylo vynikající, jedním slovem ÚŽASNÁ dovolená.Moc a moc děkujeme za organizaci i péči o nás. Díky Horničárová

Ubytování 5,0 / 5

Strava 5,0 / 5

Okolí 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Ubytování
Ubytování bylo překrásné, výhled nádherný a ta čistota a vstřícnost perzonálu se jen tak nevidí.

Strava
Strava byla velice pestrá, chutná a ve velkém množství a pestrost stravy, že bylo štěstí, že jsme tam nebyli měsíc, protože by naše váhy určitě stouply.

Služby hotelu
Všude v hotelu byla až neuvěřitelná čistota, ochota perzonálu a neuvěřitelný klid v pokojích, byly tak postavené, že nebylo vůbec nic slyšet z vedlejších pokojů.

Pláž
Pláž byla čistá, několikrát denně ji uklízeli, moře průzračné a nevídaně čisté, průzračné a opravdu se třpytilo.

Byla tato recenze užitečná? (7) (4)

Martina K.

Hodnocení 5,0 / 5
Úžasná dovolená, kterou určitě zopakujeme.
Celkové hodnocení

Úžasná dovolená, kterou určitě zopakujeme.

Ubytování 5,0 / 5

Strava 5,0 / 5

Okolí 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Ubytování
Pokoj byl čistý a denně uklizený.

Strava
Výborné jídlo i personál. Jídla je hodně a vybere si určitě každý. Plno ovoce i zákusků, maso na všechny způsoby, zelenina, těstoviny, rýže, pizza atd.

Služby hotelu
Hotel je krásný, všichni jsou příjemní, na naší dovolené nám vůbec nic nechybělo.

Pláž
Pláž je kousek od hotelu s pozvolným vstupem do moře. Moře i pláže jsou čisté.

Byla tato recenze užitečná? (3) (2)

Filtrovat recenze

Anonym Srpen 2022

Datum pobytu: 31.7. - 7.8.2022

Hodnocení 2,8 / 5
Hotel je asi 5 min od veřejné pláže, na kterou si můžete prostřednictvím recepce zarezervovat lehatka a slunečník za popl. 18 leva. Rezervaci musíte ale provádět každý den. Nelze na celý týden. Musíte tedy kvůli tomu si dřív přivstat. Pláž byla pro mě nebvyhovující. Hodně lidí, samý vajgl. Moře plné chaluh ale zase byly vlny. V hotelu jsou 2 bazený. V každé části jeden. Myslím že na tak velký ho
Celkové hodnocení

Hotel je asi 5 min od veřejné pláže, na kterou si můžete prostřednictvím recepce zarezervovat lehatka a slunečník za popl. 18 leva. Rezervaci musíte ale provádět každý den. Nelze na celý týden. Musíte tedy kvůli tomu si dřív přivstat. Pláž byla pro mě nebvyhovující. Hodně lidí, samý vajgl. Moře plné chaluh ale zase byly vlny.

V hotelu jsou 2 bazený. V každé části jeden. Myslím že na tak velký hotel je to velmi málo.Problémy s lehátkama u bazénu. Často se stávalo, že lidi si ráno rozložili ručníky a přišli třeba po snídani ale mezi tím je posbíral zaměstnanec hotelu a pak obsadili lehátka další lidi, tedy docházelo k hádkám. Nám se to naštěstí nestalo, protože jsme byli u bazénu už od 8-8,30hod. Chápu že někteří si rezervují lehátko a přicházejí až odpoledne, ale tady by stačilo aby zaměstnanec hotelu chodil třeba až po snídani, tedy po 10hod. Jinak pro děti je tam spusty věcí, animátoři byli fajn, na mě až otravní, ale chápu že je to jejich práce, stále se usmívali.

Kousek od bazénu venkovní bar. Fronta na pití i na vodu. Ale to si člověk pak vychytal. Možná by to vyřešilo, kdyby někde umístili barel s vodou a lidi si mohli sami vodu natočit.

Hotel je také kousek od Old Nessebar, a to je moc krásné místo. Můžete jet vláčkem (1 osoba-6 leva) a nebo pešky po promenádě, je to asi 40 min. Krásná procházka. Opačným směrem jsme navštívili Sunny beach a centrum okolo, ale to je jedna velká matěská pouť. Jedna návštěva mi stačila.

V rámci výletu jsme navštívili Aqua park Nessebar, a to bylo vážně skvělý !

Ubytování 3,0 / 5

Strava 4,0 / 5

Okolí 2,0 / 5

Cena 2,0 / 5

Ubytování
Byli jsme ubytovaní v apartmánu, tedy obyvák který měl rozkládací pohovku, která byla šíleně rozložená. Jinak ložnice byla fajn, pohodlná postel. Ovšem za cenu kterou jsme zaplatili, mi přišla rozkládací pohovka nevyhovující. K apartmánu velká terasa s krásným výhledem ale smradem z komínu a hučením, který byl na střeše. Byli jsme v posledním patře.

Strava
Velmi rozmanitá. Hodně ovoce, zelenina, saláty, pizza, zmrzlina. Jídlo bylo opravdu moc dobré. Vybrat si musí každý. K ispozici postmix, vino a pivo v restauraci. Také káva, ale ta byla chutově divná.

Služby hotelu
Hotel byl čistý

Pláž
Pláž pro měnvyhovující. Již nikdy.

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Marek Skřivánek Srpen 2022

Datum pobytu: 23.7. - 30.7.2022

Hodnocení 4,8 / 5
Dovolená v tomto hotelu se nám líbila a určitě se tam vrátíme znova.
Celkové hodnocení

Dovolená v tomto hotelu se nám líbila a určitě se tam vrátíme znova.

Ubytování 5,0 / 5

Strava 4,5 / 5

Okolí 4,5 / 5

Cena 5,0 / 5

Ubytování
Pokoje po rekonstrukci jso hezké.Samozrejme nějaké nedostatky by se určitě našli, ale v půlce sezóny se není čemu divit.

Strava
Mnoho druhů jídla na výběr.Jidlo chutné.Nejlepsi asi zákusky.

Služby hotelu
Každodenní úklid,program pro děti.

Pláž
Pláž je cca 100-200m od hotelu. Záleží v jaké části hotelu jste ubytovaní.Chodi se přes písečnou dunu. Celkově pláž krásná,celkem i čistá.Za celý pobyt jeden den opravdu hodně chaluch a trávy, ale to k přírodě patří, jinak moře krásné a čisté.

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Anonym Červenec 2022

Datum pobytu: 24.6. - 1.7.2022

Hodnocení 4,6 / 5
Skvěla dovolená, užili jsme si ji :-)
Celkové hodnocení

Skvěla dovolená, užili jsme si ji :-)

Ubytování 4,5 / 5

Strava 5,0 / 5

Okolí 4,5 / 5

Cena 4,5 / 5

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Tereza Bernátová Červenec 2022

Datum pobytu: 25.6. - 29.6.2022

Hodnocení 4,3 / 5
Dovolena byla fajn, za cenu spokojenost, až na ubytování v jiném hotelu, který byl také ale hezký a čistý. Služby delegata neexistovali viděli jsme jen chvíli při příjezdu ale nebyli nám sdělený žádné informace.
Celkové hodnocení

Dovolena byla fajn, za cenu spokojenost, až na ubytování v jiném hotelu, který byl také ale hezký a čistý. Služby delegata neexistovali viděli jsme jen chvíli při příjezdu ale nebyli nám sdělený žádné informace.

Ubytování 4,3 / 5

Strava 3,5 / 5

Okolí 5,0 / 5

Cena 4,5 / 5

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

František Špaček Červen 2022

Datum pobytu: 13.6. - 22.6.2022

Hodnocení 4,4 / 5
Jéikož do této lokality jezdíme pravidelně již několik let tak jsme už věděli co, kde a jak. Nastesti jsme se nemuseli spoléhat na delegátku , od té bychomsevtoho moc nedozvěděli. Jinak byla dovolená fajn, hotel pekny, jídlo dobre,
Celkové hodnocení

Jéikož do této lokality jezdíme pravidelně již několik let tak jsme už věděli co, kde a jak. Nastesti jsme se nemuseli spoléhat na delegátku , od té bychomsevtoho moc nedozvěděli. Jinak byla dovolená fajn, hotel pekny, jídlo dobre,

Ubytování 4,3 / 5

Strava 4,5 / 5

Okolí 4,5 / 5

Cena 4,5 / 5

Ubytování
Pokoje malé ale denně uklízené

Strava
Strava dobrá, výhoda byla pres den kdy se u bazenu od 12-17 dalo prakticky naobědvat z velkého výběru jídla ve foodcourtu.

Služby hotelu
Hotel pěkný, čistý.

Pláž
Pláž cca 400 m od hotelu písčitá , moře čisté ( trochu chladnější cca 23 stupnu )

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Načítám

Načítám mapu a popis lokality...

Počasí

Aktuální počasí

 • Teplota 32 °C v noci 23 °C

 • Teplota vody 24 °C

Předpověď na další dny

 • Zítra 32 °C v noci 22 °C

 • Sobota 32 °C v noci 22 °C

 • Neděle 31 °C v noci 22 °C

Nejlepší čas pro dovolenou

 • Nejlepší
 • Dobrá
 • Nízká sezóna
 1. Leden
 2. Únor
 3. Březen
 4. Duben
 5. Květen
 6. Červen
 7. Červenec
 8. Srpen
 9. Září
 10. Říjen
 11. Listopad
 12. Prosinec