Aktuální vstupní podmínky a podmínky pro návrat najdete na webu Ministerstva zahraničních věcí: https://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/evropa/cerna_hora/cestovani/covid_19.html

od 5 601 za osobu

Vyberte termín

Vybrali jsme pro vás

Sledujte předpokládaný vývoj cen v následujících měsících

Vyberte si termín

Neoficiální popis ubytování

Číslo hotelu: 104 357

Poloha

Luxusní vila s krásnou zahradou se nachází 200 m od více než dvoukilometrové písčito-oblázkové pláže. Pláž Buljarica je mezi dvěma horskými masivy Lovčen a Rumije. Buljarica je nedaleko krásného historického městečka Petrovac na Moru, do kterého vede horská procházková trasa dlouhá cca 800 m. V blízkosti jsou také dvě další krásné pláže - Kraljičina pláž a pláž Lučice. Vila Armenko LUX II se nachází vedle Vily Armenko LUX. Krásná olivová zahrada kolem vily.

Vybavení

K vybavení objektu patří venkovní vyhřívaný bazén, krásná olivová zahrada, WiFi připojení, parkoviště (zdarma), lehátka a slunečníky u bazénu zdarma.

Ubytování

Apartmány - klimatizované čtyřlůžkové apartmány s možností dvou přistýlek, kuchyň, SAT TV, lednice, vlastní soc. zařízení, terasa, Wi-Fi. Čtyřlůžkové apartmány mají dvě místností (ložnice a obývací část s kuchyní). Čtyřlůžkové apartmány se dvěma přistýlkami mají tři ložnice, dvě koupelny a obývací část s kuchyní.

Strava

Polopenze zahrnuje snídaně a večeře formou švédských stolů.

Služby

WiFi připojení (zdarma), parking (zdarma), lehátka a slunečníky u bazénu před Vilou Armenko LUX zdarma. Klienti Vily Armenko LUX II mají možnost využití bazénu před Vilou Armenko LUX (cca 50 m).

Pláž

Písčito-oblázková 200 m od vily.

Informace o hotelu

 • Vzdálenost od pláže 450 m
 • Klimatizace ano
 • Vnější bazén ano
 • TV ano
 • Lednička ano
 • Animační programy ano
 • Wifi zdarma ano

Recenze hotelu

Hodnocení 3,9 / 5
Invia

Výborné (264 hodnocení)

Ubytování 4,1 / 5

Strava 3,9 / 5

Okolí 3,5 / 5

Cena 4,0 / 5

Tento hotel je 67. nejlépe hodnoceným hotelem z celkového počtu 828 v Černá Hora.

Nikola R.

Hodnocení 5,0 / 5
Byla to naše jedna z nejlepších dovolených co jsme zažili.Krásná příroda, atmosféra a klid.Černá hora nabízí spoustu možností jak si dovolenou užít.Kr
Celkové hodnocení

Byla to naše jedna z nejlepších dovolených co jsme zažili.Krásná příroda, atmosféra a klid.Černá hora nabízí spoustu možností jak si dovolenou užít.Krásná přístavní města jako např. Budva bychom přirovnali k Balkánskému Monacu, kombinace středověkých pevností, palem a luxusních jachet kdy v pozadí koukáte na obrovské hory je prostě užasná.Krásné městečko Petrovac na Moru je přibližně 3km od Buljarice chůzí,kde najdete spoustu obchudků a promenádu po pobřeží, ale připravte si fyzickou kondici, horské převýšení nám dalo první den pěkně zabrat a pořádně se zapotíte, ale za výlet to rozhodně stojí.My to šli asi 4x :) Pokud by se Vám zpět nechtělo ten obří táhlý kopec šlapat je možnost vzadu na promenádě u staré pevnosti v Petrovaci odchytit chlápka, který neustále nabízí lodní výlety a určitě ho nepřehlédnete.Za 10€ pro dva, Vás vezme po moři zpět do Buljarice což je krásná projíždka okolo pobřeží a stojí určitě za to.Co se týče domluvy, zkuste to spíš pomalu česky než anglicky, minimum lidí zde anglicky rozumí, ale valná většina moc ne.Zběhlý obchodníci nebo personál ve větších restauračních zařízeních se Vás zeptá povětšinou jestli RUSKY nebo ENGLISH.Lodní výlety jsou tu oproti jiným zemím velmi levné a např. celodenní výlet z Buljarice do Budvy se zastávkou na svatém Štefanovi a několika hodinovými přestávkami v těchto destinacích vyjde 10€ na osobu. Závěrem bychom určitě Černou horu doporučili všem, kteří vyhledávají klidnou dovolenou v zemi, která stále nabízí autentickou atmosféru Balkánu a spoustu krásných míst.

Ubytování 5,0 / 5

Strava 5,0 / 5

Okolí 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Ubytování
Ubytovaní jedním slovem skvělé.Byli jsme ubytováni v Hotelu Ponta a po vstupu jsme moc nevěřili, že je to naše ubytování,nepatříme zrovna k cestovatelům náročným na ubytování,nicméně čistota musí být.Hotel Ponta pro nás byl tedy opravdu nad naše očekávání vzhledem k ceně zájezdu.Vše nově zrekontruované čisté, nový výtah, bílý mramor po celém hotelu, vše působící luxusním dojmem. Pokoje čisté a moderní s balkónem a klimatizací v ceně na každém pokoji což nebývá zvykem.V Řecku například předpotopní klimatizace za 10€ na den.Ubytování tedy velice uspokojivé a byli jsme velmi spokojeni, jediná vítka je asi k trošku vrzajícím pérovým matracím :D ale nic co by se nedalo přehlídnout.Celkové shrnutí - Velmi krásné ubytování kde není co kritizovat.

Strava
Strava jedním slovem výborná.Výběr není takový jako např. v obrovských hotelech kde míjíte 10ky stolů s rauty a za celý pobyt není ve Vašich silách ani ochutnat vše. Naleznete zde skromný bar s polévkou ( Vývar ) a dvěma chody a např. dvě přílohy a zeleninový pult kde si namixujete dle chuti výborný salát a rajčata,ty si určitě dejte,jsou výborná. Jídlo se snaží každý den měnit a nestalo se nám, že bychom jedli obden to samé.Snídaně jsou každý den obdobné ( výborná míchaná vejce s obměňovanou přílohou jako např. výborna slaninka, párečky, klobásky a čerstvé pečivo a pochopitelně pečivo, uzenina sýry apod. jogurt s müsli a zkrátka taková ta snídaňová klasika, nicméně vše velice chutné a čerstvé.Mě osobně u večeří chyběla možnost si např. za nějaké to € dokoupit pivo, limonádu nebo cokoli je zde k dispozici pouze chlazená voda. U snídaní je k dispozici mléko, káva, čaj a slazené nápoje. Závěrem výborná kuchyně, které není co vytknout, ale sto lidí sto chutí :)

Služby hotelu
Co se týče služeb hotelu nenarazili jsme na jediný problém.Ručníky a úklid vždy včas a v pořádku a velice milá paní uklízečka.

Pláž
Pláž je od Hotelu Ponta cca 500m .. kdo chce najde si místečko ve větším soukromí dále od lidí, ale pozor čím dále půjdete tím horší je přístup do vody (velké kameny ve vodě) a kdo chce např. blízko tak jsou zde velmi levná lehátka se slunečníkem. Cena za 2 lehátka a slunečník na celý den je 5€. V Řecku jsme např. za lehátko platili 7€ za kus a 4€ za slunečník.Místo se dá najít v klidu i kousek od lehátek, kde když přijdete cca. do 10h ráno najdete vždy, pak už je těžší najít si skulinku.Přímo na pláži je několik pizzařů kteří dělají pizzu na kameni v peci a je celkem dobrá.Jako oběd na pláži v pohodě :) A pozor pěkně to tu pálí i začátkem září a určitě nepodceňovat mazání.

Byla tato recenze užitečná? (9) (1)

Petr Morávek

Hodnocení 5,0 / 5
Byl jsem maximálně spokojen
Celkové hodnocení

Byl jsem maximálně spokojen

Ubytování 5,0 / 5

Strava 5,0 / 5

Okolí 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Ubytování
Hotel a celý komplex moc hezký, vymazlený, udržovaný. Ubytování v "nové budově". Pokoje s klimatizací. Vše hezké udržované. Jediné mínus při nástupu nebyla vytřená podlaha a po dobu pobytu se jen zametalo.

Strava
Strava super, ke snídani bufet studené i teplé , sladké i slané, prostě každý si mohl vybrat co libo, chutné čerstvé pečivo několik druhů, nápoje také široký výběr. Večře výběr minimálně ze tří teplých chodů, několik čestvých zeleninových salátu, pití večeře k dispoici jen voda ani nebylo možo nic koupit, k tak dobrým večeřím bych si rád přikoupil džbánek místního vína, jiný asi zase aspoň kávu je to na zamyšlenou pro majitele. Dvakrát jako bonus dokonce napekli dezret k večeři, bylo to moc milé. Za mě stravování balo super.

Služby hotelu
Hotel na mě působil příjemně určitě doporučuji všem jeho výběr. Personál milý a ochotný,vždy usměvavý a nevtíravý.

Velký bonus je hotelový bazén , který je perfektně udržovaný v zahradě jako sen.

Pláž
Pláž písčito kamenitá, voda čistá, teplá. Při vstupu velká koncentrace lidí, ale stačilo jít dál kde nebyly slunečníky a lehátka a lidí ubývalo dokonce kus pláže téměř prázdné. Přístup k pláži od hotelu po asfaltové cestě, kterou lemovaly různé stánky a služby odhaden cca 5 minut volné chůze.

Byla tato recenze užitečná? (1) (0)

Filtrovat recenze

Renáta J.

Hodnocení 3,7 / 5
Hotel je pěkný, zahrada s bazénem krásná.Bohužel majitel hotelu a jeho rodina se chová velmi arogantně. Právě z toho důvodu bych do tohoto hotelu již nikdy nejela.
Celkové hodnocení

Hotel je pěkný, zahrada s bazénem krásná.Bohužel majitel hotelu a jeho rodina se chová velmi arogantně. Právě z toho důvodu bych do tohoto hotelu již nikdy nejela.

Ubytování 4,0 / 5

Strava 4,0 / 5

Okolí 2,5 / 5

Cena 4,0 / 5

Ubytování
Dostali jsme malý, leč pěkný apartmán hned vedle bazénu. Bohužel hned vedle má rodina majitele privát , a proto jsme museli každý den poslouchat nepříjemné řvaní majitele, především, když sekýroval své zaměstnance.

Strava
Jídlo bylo dobré, avšak kvůli malé velikosti hotelu dost omezeného výběru. K pití pouze voda, pouze k snídani byly i další nápoje.

Služby hotelu
Služby dost omezené, avšak mladí animátoři se snažili.

Pláž
Pláž poněkud špinavější, ale to je na Balkáně asi normální.Vzdálenost k pláži trochu delší po užší cestě, kde stále jezdí auta.

Byla tato recenze užitečná? (5) (0)

Soňa Čechová

Hodnocení 3,3 / 5
otel pěkný, byť cestovní kancelář nabízela katalogu fota jiného hotelu
Celkové hodnocení

otel pěkný, byť cestovní kancelář nabízela katalogu fota jiného hotelu

Ubytování 3,0 / 5

Strava 4,0 / 5

Okolí 3,0 / 5

Cena 3,5 / 5

Ubytování
Hotel pěkný, čisto, ob den čisté ručníky a osušky. Jen zklamání z velmi malá terasy, pokud jsme si chtěli sednout, museli jsme neustále přesouvat nábytek, abychom mohli projít. Na pokoji nedostatečné vybavení věšáky a nádobím.

Strava
Jídla bylo dostatek a výborné.

Byla tato recenze užitečná? (0) (1)

Anonym

Hodnocení 4,1 / 5
Dovolenou v Buljarice jsme si užili a Černá hora nás přímo nadchla. Buljaricu bychom doporučili těm, kdo neprahne po velkých hotelových komplexech, luxusu a nablýskaných promenádách s obchůdky, ale těm, co si chtějí užít klidnější dovolenou, rádi si vyjdou ke kostelíku za vesnicí a ujdou pár set metrů po pláži jen aby ji měli víc pro sebe. Černá hora má úžasnou přírodu. Byli jsme na dvou výletech
Celkové hodnocení

Dovolenou v Buljarice jsme si užili a Černá hora nás přímo nadchla. Buljaricu bychom doporučili těm, kdo neprahne po velkých hotelových komplexech, luxusu a nablýskaných promenádách s obchůdky, ale těm, co si chtějí užít klidnější dovolenou, rádi si vyjdou ke kostelíku za vesnicí a ujdou pár set metrů po pláži jen aby ji měli víc pro sebe. Černá hora má úžasnou přírodu. Byli jsme na dvou výletech (Albánie a kaňony) a byli jsme nadšeni. Lepší průvodce jsme ještě nezažili, oproti tomu služby delegátky byly lehký podprůměr. Celkově ale dovolenou hodnotíme velmi kladně.

Ubytování 4,0 / 5

Strava 5,0 / 5

Okolí 4,0 / 5

Cena 3,5 / 5

Ubytování
Hotel byl pěkný, obložen mramorem a s výtahem. V pokoji je základní vybavení včetně malé varné plotýnky. Není zde skoro žádné nádobí. Kdo by chtěl tedy vařit, musí si dovézt svoje. K dispozici byla i konvice, problém byl ale se zásuvkami, a tak jsme ji museli mít na zemi. Postel trochu vrzala, ale jinak to bylo ok.Na pokoji je sice televize, ale nedá se na ni nic moc rozumného naladit. Z balkonu je buď výhled na moře (ale celý den tam prahne slunce) a nebo do zeleně a hor (to jsme ocenili, jelikož tam bylo celý den příjemně). Velmi rychle jsme přišli na to odpověď na otázku, zda na pokoji smrdí klimatizace nebo kanalizace. Je to kanalizace. A není to úplně příjemné. Nicméně když se zavřeli dveře na záchod/koupeny, byla to jen drobná vada na kráse. Díky mokřadům v okolí je všude hodně komárů. Krásný je bazén v olivovém háji.

Strava
Snídaně i večeře je formou bufetu jehož náplň se každý den obměňuje, takže se nemusíte bát, že se Vám něco přejí. Poměr cena/kvalita byl zcela dostačující. Pochutnali jsme si. K večeři jsou vždy dvě jídla a dvě přílohy, které můžete libovolně kombinovat a vždy nějaký salát. Ryba byla dokonce 2x. Ob den byl i nějaký dezert. Zhruba v půlce pobytu se (asi na něčí popud) začala k snídaní kromě ovoce objevovat i zelenina. Bohužel se opravdu nedá k jídlu koupit pití, můžete si ale načepovat vodu z barelu. Kávovar opravdu funguje jen u snídaně. Voda v hotelu je sice zdravotně nezávadná,ale když na ni člověk není zvyklý, může působit potíže. Proto je lepší nosit vodu z obchodu. Obchod je v Buljarice jen jeden, mnoho toho nenabízí, v uličkách není hnutí a stojí se tam docela dlouhé fronty. Rozhodně je to zážitek. Kromě jednoho obchodu je zde ještě pekárna (s pivem) a asi 4 restaurace (ty jsme nevyzkoušeli).

Služby hotelu
Paní majitelka si zakládá na tom, aby v hotelu bylo čisto. Uklízečka chodila každý den. Ob den měnila i ručníky. Na pokoji byl i fén na vlasy. Wifi do některých pokojů vůbec nedosáhla a fungovala jen na balkoně. Klimatizace je nastavena na jednu teplotu a ta se nedá změnit. My jsme ji ale v srpnu vůbec nepotřebovali. Pan kuchař opravdu stojí před kuchyní a dívá se, co si kdo dává. Je to ale spíš z důvodu, aby měl přehled, co má ještě doplnit. Když se usmějete a pozdravíte, nebudete s nim mít jediný problém a dokonce Vám rád ukáže, která část ryby či masa je nejlepší. Co se týče zákazů a pravidel neměli jsme s ničím problém a kromě pravidel u bazénu jsme si ničeho nevšimli. Bazén je otevřen od 10-19, což je možná trochu škoda a nesmí se kolem něj běhat, skákat, házet si míčem a křičet, jelikož ho paní majitelka vnímá jako oázu klidu. Skvělý byl pak animátor , který pomohl s organizací příjezdu i odjezdu. A i těch pár animačních programů, co jsme navštívili, bylo fajn.

Pláž
Pláž se nachází v okolí velkého kempu a dá se na ni dostat do 10 minut. Cesta k ní vede z hotelu po úzké silničce, kde zvláště o víkendu jezdilo jedno auto za druhým. Nejedná se úplně o D1 jak tu někdo popisoval, ale příjemná procházka to také není. V Černé hoře si nedělají moc starostí s tříděním odpadu, a tak je cesta lemovaná odpadky. Není to ale nic, co by se nedalo přežít. Pláž je dlouhá a značně rozmanitá. Na začátku je spousty lidí, pláž je lehce špinavá, ale zase se zde dají pronajmout lehátka se slunečníky (cca 7-10 euro) nebo půjčit šlapadla a je zde i pár stánků se zmrzlinou a lehkým občerstvením. Pokud půjdete trochu dále, pláž je čistší a lidí postupně ubývá až se z ní po kilometru stane opuštěná divoká pláž pro pár nudistů. Pláž je oblázkovo-písčitá. Vstup do vody trochu kamenitý, ale dá se to zvládnout i bez bot do vody. Mušli jsme na pláži našli za celou dobu jednu. Voda průzračná, čistá a tak akorát teplá. Po pár metrech začínají ježci a sem tam nějaká rybka. Milovníci šnorchlování tedy něco uvidí, ale tetelit blahem se nebudou. Z vody je pak impozantní výhled na okolní hory.

Byla tato recenze užitečná? (4) (0)

Anonym

Hodnocení 2,5 / 5
4hvezdičkový hotel bez ložního ,malý polštářek a velká osuška na přikrytí,když se ochladilo poslední 2noci spali jsme oblečeni,postel rozvrzaná a dvojmadrace proleželá,když se jeden pohnul ten druhý skákana perové matraci.pláže neudržovaná ,chodili jsme 3km přes kopec na další 2pláže .kolem okna vedla magistrála takže hluk ,sedet na balkone se nedalo
Celkové hodnocení

4hvezdičkový hotel bez ložního ,malý polštářek a velká osuška na přikrytí,když se ochladilo poslední 2noci spali jsme oblečeni,postel rozvrzaná a dvojmadrace proleželá,když se jeden pohnul ten druhý skákana perové matraci.pláže neudržovaná ,chodili jsme 3km přes kopec na další 2pláže .kolem okna vedla magistrála takže hluk ,sedet na balkone se nedalo

Ubytování 2,5 / 5

Strava 3,5 / 5

Okolí 2,0 / 5

Cena 2,0 / 5

Ubytování
kuchynka tam byla ,vybavenost 2skleničky ,jeden talíř a příbory,žádné nádobí,ale dvojplotýnka.konvice zanesená od kalu z vody

Strava
strava dobrá ,až na první večeři v 21.30 v alobalu zabalená houska s řízkem

Služby hotelu
wifi fungovalo jen někde,delegátka řešila jen výlety a hodně ubytovaných reklamovali umístění v jiných hotelích,v naší skupince asi 7 důchodců.my jsme řešili hlučnou magistrálu za oknem ale bylo nám sděleno že jsme nechtěli pokoj na druhou stranu na moře,to jsme sice nechtěli ale takový hluk hlavně v noci nemáme ani v paneláku kde bydlíme

Pláž
málo udržovaná,všude odpadky nevysypané popelnice ,někde žádné popelnice takže skládky

Byla tato recenze užitečná? (2) (0)

Anonym

Hodnocení 3,0 / 5
průměr
Celkové hodnocení

průměr

Ubytování 3,5 / 5

Strava 2,5 / 5

Okolí 2,5 / 5

Cena 3,0 / 5

Ubytování
ubytování dobré, pokoj čistý

Strava
průměrná

Služby hotelu
hotel žádné služby nenabízí

Pláž
na pláž je od hotelu celkem daleko, pláž nepůsobí dobrým dojmem, všude se válí nedopalky od cigaret, nejsou koše na odpad, chybí sprchy, WC.

Byla tato recenze užitečná? (1) (0)

Načítám

Načítám mapu a popis lokality...

Počasí

Aktuální počasí

 • Teplota 33 °C v noci 21 °C

 • Teplota vody 25 °C

Předpověď na další dny

 • Zítra 34 °C v noci 21 °C

 • Pátek 36 °C v noci 24 °C

 • Sobota 31 °C v noci 22 °C

Nejlepší čas pro dovolenou

 • Nejlepší
 • Dobrá
 • Nízká sezóna
 1. Leden
 2. Únor
 3. Březen
 4. Duben
 5. Květen
 6. Červen
 7. Červenec
 8. Srpen
 9. Září
 10. Říjen
 11. Listopad
 12. Prosinec