od 3 420 za osobu

Vyberte termín

Vybrali jsme pro vás

Sledujte předpokládaný vývoj cen v následujících měsících

Vyberte si termín

Popis ubytování

Číslo hotelu: 71 323

Poloha

Hotel Mediteran Ulcinj, který byl v roce 2013 zrenovovaný, nabízí bazén s panoramatickým výhledem na Jaderské moře a historické centrum města Ulcinj. Nachází se v pěší vzdálenosti od pláží a nočních klubů.

Vybavení

K vybavení hotelu patří recepce, restaurace, bar s terasou, venkovní bazén, místnost s billiárdem.

Ubytování

Všechny pokoje mají velký balkon s výhledem na město nebo na moře. Je v nich k dispozici Wi-Fi zdarma, satelitní TV, minibar a klimatizace. Hotel Ulcinj stojí také poblíž nejrůznějších restaurací, kam si můžete zajít třeba na rybí speciality.

Strava

Polopenze zahrnuje snídaně formou švédských stolů a večeře výběrem z menu. Za příplatek možnost plné penze.

Služby

Hosté mohou využít venkovní terasu a slunečnou terasu u bazénu s výhledem na historické centrum a Jaderské moře. K dispozici je i konferenční místnost až pro 125 osob a velký restaurační sál s kapacitou až 500 lidí.

Pláž

Písečná pláž je vzdálená 150 m. V okolí leží další zajímavé pláže, které jsou snadno dostupné pěšky.

Informace o hotelu

 • Vzdálenost od pláže 4 km
 • Klimatizace ano
 • Vnější bazén ano
 • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma ano
 • TV ano
 • Lednička ano
 • Bar ano
 • Hotelová restaurace ano
 • Nonstop recepce ano

Recenze hotelu

Hodnocení 3,1/5
Invia

Dobré (11 hodnocení)

Ubytování 3,3/5

Strava 3,3/5

Okolí 2,7/5

Cena 2,8/5

Tento hotel je 123. nejlépe hodnoceným hotelem z celkového počtu 816 v Černá Hora.

Ludmila Švaříčková Červenec 2018

Datum pobytu: 14.7. - 21.7.2018

Hodnocení 4,2/5
ze strany CK bylo o nás dobře postaráno. Hotel Mediteran patří mezi luxusnější možnost ale dopoledne se stávalo že nešla elektřina
Celkové hodnocení

ze strany CK bylo o nás dobře postaráno. Hotel Mediteran patří mezi luxusnější možnost ale dopoledne se stávalo že nešla elektřina

Ubytování 4,3/5

Strava 4,5/5

Okolí 3,5/5

Cena 4,5/5

Ubytování
Klimatizace fungovala, teplá voda tekla, ručníky byly každý den měněny, okolo hotelu vede frekventovaná silnice, někomu může vadit v noci hluk

Strava
jídlo bylo dobré a byl výběr

Služby hotelu
Personál v hotelu byl ochotný a zdvořilý k hostům

Pláž
Pláž je od hotelu 10minut cesty, ale místa která nepatří k hotelu jsou neuklizena, samotná pláž je přeplněna lidmi a je tam dost odpadků, Moře je skvělé, jemný písek, pozvolný vstup do moře

Byla tato recenze užitečná? (2) (1)

Vladěna Srpen 2016

Datum pobytu: 10.8. - 20.8.2016

Hodnocení 3,7/5
Černá Hora je krásná země, ale chtějí-li přilákat zahraniční turisty, musí se hodně snažit.
Celkové hodnocení

Černá Hora je krásná země, ale chtějí-li přilákat zahraniční turisty, musí se hodně snažit.

Ubytování 4,5/5

Strava 3,5/5

Okolí 3,0/5

Cena 3,0/5

Ubytování
Po přečtení mnoha recenzí jsem měla trochu strach, ale byla jsem mile překvapena.Hlavní budova, kde je recepce a restaurace, sice ukazuje svá nejlepší osmdesátá léta, ale ubytování bylo pěkné. Dvě místnosti, poměrně prostorné, v každé skříň. Ve dvojlůžkovém pokoji funkční klimatizace, nová televize, lednička, balkon s výhledem na moře.

Úklid denně. Denně výměna ručníků.

Strava
Strava chutná, ale dost malý výběr.

K večeři polévka, 1-2 přílohy, 2-3 masa nebo masové omáčky, 1 druh vařené zeleniny. K pití zdarma voda s citronem. Meloun, asi 2x plátky jablek a pomerančů, kompot a 1 druh zákusku, na který se pořádal boj. Rajčata, okurky, zelí.

Co nás nejvíce překvapilo, byla absence mělkých talířů. I omáčky jsme jedli z dezertních talířků.

K snídani výborné palačinky.

Služby hotelu
Nevyužili jsme.

Pláž
V blízkosti hotelu je Mala plaža. Přelidněná a spoustu odpadků. Asi 5,5 km Velka plaža - písečná, asi 12 km. Čím dále, tím méně lidí. Možno jet taxíkem (cca od 7 euro) nebo pěšky. Na začátek pláže něco přes hodinu, ale pěkná cesta, většinou lesem. Mezi Malou a Velkou plažou několik dalších pláží- betonová plata, schody do vody, .. To je od hotelu kousek.

Byla tato recenze užitečná? (4) (0)

Filtrovat recenze

Milena M. Září 2018

Datum pobytu: 7.9. - 16.9.2018

Hodnocení 3,2/5
Krásný hotel s úžasným výhledem na moře i starý hrad, skvělá obsluha. Všudypřítomné schody vadí zejména při přemisťování zavazadel a docházení na jídlo a na pláž. Okolo silnic a chodníků poházené odpadky a nedopalky cigaret. Když pominu nečistotu venkovního prostředí, Ulcinj je překrásné místo, které stojí za to navštívit.
Celkové hodnocení

Krásný hotel s úžasným výhledem na moře i starý hrad, skvělá obsluha. Všudypřítomné schody vadí zejména při přemisťování zavazadel a docházení na jídlo a na pláž. Okolo silnic a chodníků poházené odpadky a nedopalky cigaret. Když pominu nečistotu venkovního prostředí, Ulcinj je překrásné místo, které stojí za to navštívit.

Ubytování 4,0/5

Strava 3,5/5

Okolí 1,5/5

Cena 3,0/5

Ubytování
Pokoje jsou velmi vkusně zařízené novým nábytkem, čisté a u každého je celkem prostorná terasa s úžasným výhledem na moře. Jen nás trochu překvapilo, že v hlavní budově hotelu se nachází pouze recepce, restaurace, jídelna a bar a pokoje jsou v jiných budovách. Tím je ale zároveň zajištěn výhled na moře téměř ze všech pokojů. Trochu nemile nás překvapila absence výtahu. Recepce je v prvním patře, jídelna pak ve třetím patře. Do pokojů se také musí po schodech, takže pro starší lidi by to mohl být problém. Navíc je hotel umístěn v kopci vysoko nad pláží, kam se opět musí po schodech cca 300m či po silnici asi 550m.

Strava
Chutné jídlo. Jídlo bylo podáváno na terase s nádherným výhledem na moře. Bohužel na terase není nijak omezené kouření a bylo zde opravdu mnoho kuřáků, což nám dost vadilo.

Služby hotelu
Uvítali jsme každodenní úklid pokoje, výměnu ručníků ...

Pláž
Hotel umístěn v kopci vysoko nad pláží, kam se opět musí po schodech cca 300m či po silnici asi 550m. Na pláži bylo množství nedopalků od cigaret a neustále nám zde někdo kouřil pod nos. Vzhledem k tomu, že se jednalo o městskou pláž, byla poměrně přeplněná lidmi. Uvítala jsem velmi pozvolný vstup do vody a písečnou pláž. Pláž se nachází v zátoce a je z ní krásný výhled na moře, útes a starý hrad.

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Miroslav Fišera Červenec 2018

Datum pobytu: 21.7. - 28.7.2018

Hodnocení 3,3/5
Vše bylo celkem dobré, až na organizaci CK, hlavně co se týká delegáta určeného pro hotel Mediteran. V autobuse nám bylo sděleno, že to je nějaký Tomáš, a že máme volat druhý den v 09:00 hodin z recepce, že nám Tomáše spojí. Nestalo se tak, na recepci nám recepční sdělila, že na Tomáše nemají spojení, a že Tomáš přijede na večeři. Nestalo se tak, a až nově nastupivší směna na recepci nám Tomáše sp
Celkové hodnocení

Vše bylo celkem dobré, až na organizaci CK, hlavně co se týká delegáta určeného pro hotel Mediteran. V autobuse nám bylo sděleno, že to je nějaký Tomáš, a že máme volat druhý den v 09:00 hodin z recepce, že nám Tomáše spojí. Nestalo se tak, na recepci nám recepční sdělila, že na Tomáše nemají spojení, a že Tomáš přijede na večeři. Nestalo se tak, a až nově nastupivší směna na recepci nám Tomáše spojila. Řekl, že to bude řešit, ale zřejmě to řekl jen tak, aby se koza nažrala a vlk zůstal celý. Pan Tomáš nám řekl, že si udělá volno na individuální navštěvu. Bohužel zůstalo jen u slibu. Tomáše jsme zaregistrovali až v autobuse, kterým jsme jeli na výlet do Albánie. Když jme nastoupili do výletního autobusu, nejevil vůbec žádný zájem, aby se představil jako určený delegát, a reagoval až na dotaz, kdo vybírá peníze na výlet.

Ubytování 3,5/5

Strava 4,5/5

Okolí 3,0/5

Cena 2,0/5

Ubytování
Ubytování bylo velmi dobré.

Strava
Strava byla sice stejnorodá, ale byla kvalitní a kvantitatině na výši.

Služby hotelu
Až na výše popsaný zmat, vše v pořádku.

Pláž
Pláže hezké, ale i velké množsví odpadků na pláži, včetně nedopalků cigaret nebudí dobrý dojem.

Byla tato recenze užitečná? (2) (0)

Anonym Červenec 2018

Datum pobytu: 23.6. - 30.6.2018

Hodnocení 1,3/5
Ráda bych tímto varovala všechny potenciální klienty Kovotouru. Letos jsme si zakoupili u této CK zájezd do Černé Hory přesně destinace Ulcinj, hotel Mediteran. To co jsme zažili bylo opravdu strašné. Transfer z letiště - vyhodili nás u jakési benzinky s tím, že k hotelu nelze dojet autobusem, načež přijel člověk věk cca 20 let tranzitem do kterého bylo velmi obtížné nastoupit (měla jsem sebou rod
Celkové hodnocení

Ráda bych tímto varovala všechny potenciální klienty Kovotouru. Letos jsme si zakoupili u této CK zájezd do Černé Hory přesně destinace Ulcinj, hotel Mediteran. To co jsme zažili bylo opravdu strašné. Transfer z letiště - vyhodili nás u jakési benzinky s tím, že k hotelu nelze dojet autobusem, načež přijel člověk věk cca 20 let tranzitem do kterého bylo velmi obtížné nastoupit (měla jsem sebou rodiče ve věku 72 a 81 let), mladík se ani nesnažil někomu pomoci, poté jsme zažili cestu hrůzy, kdy jel stylem brzda - plyn. Po asi 20 minutách jsme dojeli na místo samé - před hotel. Zde jsme zjistili, že recepce je v 1. patře do kterého vede 33 schodů, naivně jsme si mysleli, že v dnešní době snad ani není možné, že by důchodcům bylo nabízeno ubytování bez výtahu nedej bože něco takového. Další šok nás čekal ve chvíli, kdy jsme zjistili, že v hotelu ani nejsme ubytovaní, ale že budeme v paneláčkách nedaloko. Nicméněv hotelu jsme měli mít zajištěnu stravu All inclusive. Do jídelny vedlo 66 schodů, což znamenalo každý den 3x vylézt nahoru a pak dolu. Asi mi dáte za pravdu, že pokud je člověk relativně mladý a pohyblivý není to problém, ale pro starodůchodce už asi ano. Vzhledem k tomu, že cestovka prodává většinu zájezdů důchodcům ještě za propagace Šlágru TV je to nehorázná sprostost.

All Inclusive v podání tohoto zájezdu znamenalo, že nápoje vlastně v ceně vůbec nebyli, protože najít personál byl velký problém a když jste ho našli, tak Vám řekli, že máte nárok na nápoje až od 12.00 hod., takže do té doby máte smůlu a většinu dne na baru nikdo nebyl, takže k dispozici byla maximálně voda nebo to co jste si koupil.

Pan delegát se ukázal pouze jednou a to v neděli ve 12.00 hod. s tím, že vše zařídí, neudělal nic a doporučil ať podáme stížnost, přijel ji podepsat tak, abychom se s ním nikdy nepotkali. Recepční nám sdělil, že to tak s ním je, ale nechtěl mít problémy, tak raději mlčel. Nakonec jsme se dozvěděli, že delegát je synem majitele, takže si může dělat co chce.

Moře dle katalogu 150 m - dle měření 500 m.

Ubytování 1,5/5

Strava 2,5/5

Okolí 0,5/5

Cena 0,5/5

Ubytování
Bydlíte v panelácích mimo hotel,

Strava
All inclusive bez nápojů a servisu, oběd servírovaný, výběr ze 3 jídel

Služby hotelu
katastrofa, nikdo si Vás nevšímá, každého obtěžujete, v bazénu kalná voda,

Pláž
špína, smrad, lehátka dřevěná bez matrace, cena setu 7 euro, moře špinavé všude odpadky, pláž je vzdálená 500 m od hotelu z kopce po silnici, což znamená zpět opět do kopce nebo si můžete vyšlapat 150 schodů, které jsou bez zábradlí asi ještě ze středověku.

Byla tato recenze užitečná? (7) (0)

Ludmila Švaříčková Červenec 2018

Datum pobytu: 14.7. - 21.7.2018

Hodnocení 4,2/5
ze strany CK bylo o nás dobře postaráno. Hotel Mediteran patří mezi luxusnější možnost ale dopoledne se stávalo že nešla elektřina
Celkové hodnocení

ze strany CK bylo o nás dobře postaráno. Hotel Mediteran patří mezi luxusnější možnost ale dopoledne se stávalo že nešla elektřina

Ubytování 4,3/5

Strava 4,5/5

Okolí 3,5/5

Cena 4,5/5

Ubytování
Klimatizace fungovala, teplá voda tekla, ručníky byly každý den měněny, okolo hotelu vede frekventovaná silnice, někomu může vadit v noci hluk

Strava
jídlo bylo dobré a byl výběr

Služby hotelu
Personál v hotelu byl ochotný a zdvořilý k hostům

Pláž
Pláž je od hotelu 10minut cesty, ale místa která nepatří k hotelu jsou neuklizena, samotná pláž je přeplněna lidmi a je tam dost odpadků, Moře je skvělé, jemný písek, pozvolný vstup do moře

Byla tato recenze užitečná? (2) (1)

Anonym Červenec 2017

Datum pobytu: 1.7. - 8.7.2017

Hodnocení 2,0/5
Hrozné
Celkové hodnocení

Hrozné

Ubytování 1,8/5

Strava 1,5/5

Okolí 3,0/5

Cena 2,0/5

Byla tato recenze užitečná? (0) (6)

Načítám

Načítám mapu a popis lokality...

Počasí

Aktuální počasí

 • Teplota 23 °C v noci 12 °C

 • Teplota vody 18 °C

Předpověď na další dny

 • Zítra 25 °C v noci 15 °C

 • Úterý 24 °C v noci 15 °C

 • Středa 22 °C v noci 16 °C

 • Čtvrtek 19 °C v noci 13 °C

Nejlepší čas pro dovolenou

 • Nejlepší
 • Dobrá
 • Nízká sezóna
 1. Leden
 2. Únor
 3. Březen
 4. Duben
 5. Květen
 6. Červen
 7. Červenec
 8. Srpen
 9. Září
 10. Říjen
 11. Listopad
 12. Prosinec