Miramare

Česká republika, Jižní Morava, Luhačovice

V blízkosti kolonády 2 vlastní léčebné prameny Výběr lázeňských balíčků

Více o hotelu

Dejte nám ještě chvilku, prosím,
ověřujeme dostupnost a ceny.

Lázeňský hotel Miramare: Týden pro zdraví 7 nocí

Číslo termínu: Klikněte pro zobrazení čísla termínu

Lázeňský hotel Miramare: Týden pro zdraví 7 nocí


Lázeňský hotel Miramare

Lázeňský hotel Miramare leží v nejnavštěvovanějších českých lázních Luhačovice. Je oblíbený pro svoji ideální polohu v klidné části města, v blízkosti lázeňské promenády a centra. Hotel Miramare je v provozu již od roku 1996. Je tvořen třemi vzájemně propojenými budovami - lázeňský hotel Miramare I***, Miramare II**** a Vila Helena****. Jeho součástí je také Jávský masážní salon, dvě restaurace s možností dietní stravy, odborný lékařský personál a 24hodinová zdravotnická služba. Miramare nabízí svým hostům komplexní služby pod jednou střechou a více než 60 léčebných a relaxačních procedur. K léčbě jsou využívány vlastní léčebné minerální prameny - pramen Sv. Josefa a pramen Jaroslava.

Ubytování

Klienti CK GEOVITA zde mají možnost ubytování v pokojích typu superior (v budově Miramare II) nebo standard (v budově Miramare I). Ke standardní výbavě patří koupelna se sprchovacím koutem nebo vanou, WC, fén, televize se satelitním přijímačem, telefon, lednička, minibar (na vyžádání) a internetové připojení WIFI. Část pokojů typu superior má k dispozici balkon.

Restaurace

Hostům jsou k dispozici dvě restaurace, které nabízí bohatou nabídku české i mezinárodní kuchyně a samozřejmě také možnost dietního stravování. Snídaně jsou podávány formou bufetu, obědy a večeře výběrem z menu, ovocné a zeleninové saláty, ovoce.

Wellness služby

V hotelu můžete využívat dva bazény, infrasaunu, solárium, balneoprovoz a Jávský masážní salon.

Další hotelové služby

Najdete zde také dvě restaurace, zimní terasu, denní bar, ordinaci lékařů, kadeřnictví, kosmetické služby, manikúru a pedikúru.

Parkování

Svoje vozidlo můžete zaparkovat na hotelovém uzavřeném parkovišti za poplatek 100 Kč/den (pobyt do 6 nocí) a 50 Kč/den (pobyt nad 6 nocí), platba na místě.

Destinace

Charakteristickou tvář dal lázním slovenský architekt Dušan Jurkovič, který zde projektoval řadu budov inspirován valašskou architekturou. V lázních založených roku 1902 se dnes léčí zejména nemoci trávicího, dýchacího a zažívacího ústrojí a poruchy látkové výměny. Luhačovice patří právem mezi nejkrásnější lázeňská města a o jejich slávu se zasloužily i léčivé prameny, které jsou považovány za jedny z nejúčinnějších v Evropě nejenom pro vysoký obsah minerálních látek, ale i pro kvalitní proplynění, např. Vincentka, Aloiska a další.

Cena zahrnuje:

7x ubytování, 7x plná penze (snídaně - formou bufetu, oběd a večeře - výběr z menu, ovocné a zeleninové saláty, ovoce), kredit 2800 Kč na vstupní lékařskou prohlídku a lázeňské procedury stanovených lékařem (doporučené procedury: koupele, masáže, inhalace, zábaly, pitná kúra), volný vstup do vodního relax centra (bazén, infrasauna), zapůjčení županu, připojení na internet WiFi

Cena nezahrnuje:

lázeňský poplatek 30 Kč za osobu a den, parkování před hotelem 100 Kč za auto a noc nebo v podzemních garážích 150 Kč za auto a noc

Informace o hotelu

 • Vnitřní bazén ano
 • TV ano
 • Minibar, Bar ano
 • Lednička ano
 • Tenis ano
 • Golf ano
 • Klidná lokalita ano
 • Fitness ano
 • Bezbariérový přístup ano
 • Hotelová restaurace ano
 • Wifi zdarma ano

Pořádající CK

Geovita, s.r.o. IČ: 28568541

Recenze hotelu

Hodnocení 4,7 / 5
Invia

Skvělé (10 hodnocení)

Ubytování 4,6 / 5

Strava 4,7 / 5

Okolí 4,8 / 5

Cena 4,5 / 5

Tento hotel je 27. nejlépe hodnoceným hotelem z celkového počtu 1003 v Jižní Morava.

Jarmila Kroupová Květen 2022

Datum pobytu: 14.5. - 21.5.2022

Hodnocení 4,8 / 5
Bylo skvěle, příští rok znovu ????
Celkové hodnocení

Bylo skvěle, příští rok znovu ????

Ubytování 5,0 / 5

Strava 5,0 / 5

Okolí 5,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

František Válek

Hodnocení 3,1 / 5
až na tmavý, malý pokoj pěkné
Celkové hodnocení

až na tmavý, malý pokoj pěkné

Ubytování 2,8 / 5

Strava 4,0 / 5

Okolí 3,0 / 5

Cena 3,0 / 5

Ubytování
pokoj umístěn vedle skladu uklízeček kde nešlo sluníčko a výhled do temného dvorka,

Strava
strava chutná a dostačující

Služby hotelu
personál hotelu velmi ochotný

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Filtrovat recenze

Jarmila Kroupová Květen 2022

Datum pobytu: 14.5. - 21.5.2022

Hodnocení 4,8 / 5
Bylo skvěle, příští rok znovu ????
Celkové hodnocení

Bylo skvěle, příští rok znovu ????

Ubytování 5,0 / 5

Strava 5,0 / 5

Okolí 5,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

František Válek

Hodnocení 3,1 / 5
až na tmavý, malý pokoj pěkné
Celkové hodnocení

až na tmavý, malý pokoj pěkné

Ubytování 2,8 / 5

Strava 4,0 / 5

Okolí 3,0 / 5

Cena 3,0 / 5

Ubytování
pokoj umístěn vedle skladu uklízeček kde nešlo sluníčko a výhled do temného dvorka,

Strava
strava chutná a dostačující

Služby hotelu
personál hotelu velmi ochotný

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Nenašli jste zájezd, který splňuje všechna vaše přání? Zavolejte mi na číslo +420 226 000 611 a připravím vám dovolenou na míru.

Jan, specialista prodeje zájezdů

Mapa a oblast

Mapa nemusí obsahovat všechny nalezené hotely. Poloha hotelů na mapě má pouze informativní charakter. Nahlásit

Popis

Jihomoravský kraj tvoří bez nadsázky křižovatku Evropy.

Od pradávna se na jeho území protínaly cesty mezi západem, severem a jihem. I dnes láká tento kraj na jihovýchodě České republiky nejen svou polohou nedaleko hranic, ale i množstvím historických památek a přírodních atraktivit, z nichž některé dokonce chrání UNESCO. Dalším důvodem proč jihomoravský kraj navštívit jsou bezesporu jeho srdeční, pohostinní a hlavně hrdí obyvatelé, kteří jsou pyšní na to, že žijí právě na jižní Moravě. A podle všeho mají na svou hrdost opravdu právo, jen posuďte sami?

Prohlídku krajem je nutno začít jeho metropolí, jíž je druhé největší město republiky Brno. Toto město je městem historie, kultury i průmyslu, rozkládající se na soutoku Svratky a Svitavy, představuje přirozené spádové centrum celé jižní Moravy. V Brně najdeme mnoho pozoruhodností, ale bohužel se na tuto stránku všechny nevejdou?navštivte třeba unikátní muzeum prehistorie, v pavilonu Anthropos najdete dokonce i vycpaného mamuta. Kromě jiného se v moravském hlavním městě konají každoročně přibližně 50 mezinárodních veletrhů a výstav. Každému motorovému nadšenci je potom velice dobře znám slavný Masarykův okruh-Autodrom Brno. A pokud ve velkoměstě zatoužíte po rekreaci, koupání a památkách zajděte si na Brněnskou přehradu a pak třeba na hrad Špilberk.

Nemějte strach, město nabízí i mnoho zábavních center, obchodů, sportovišť, divadel, klubů a diskoték. Ale nelze opominout ani architektonické perly v okolí Brna ? renesanční zámek v Bučovicích, barokní zámek ve Slavkově u Brna a také gotický klášter v Předklášteří u Tišnova s unikátním gotickým portálem. Další Vaše cesta po kraji by měla vést do Moravského krasu a jeho okolí. Uvidíte tu tajemné jeskyně a hluboká údolí, jejichž úbočí lemují skalní masivy a kde se ztrácejí vodní toky, a také s lesy, nad nimiž najednou problesknou věže hradů nebo kopule poutních míst. Pocity při pobytu na dně naší nejhlubší propasti Macochy nebo při plavbě po podzemní říčce zažijete jen zde.

Dále pak v jihomoravském kraji můžete navštívit hned čtyři místa chráněná UNESCO: Lednicko-valtický areál, Vilu Tugendhat v Brně, chráněnou krajinnou oblast Pálava a chráněnou krajinnou oblast Bílé Karpaty?všechny jsou na seznamu právem a ani u jednoho z míst nebudete své návštěvy litovat. Rozepisovat se o nich a krásách kraje podrobně by bylo zbytečné, jejich velkolepost a nádheru slova beztak dokáží zachytit jen napůl. Pokud chcete opravdu poznat jižní Moravu, její obyvatele a vůbec zdejší atmosféru, nezbude Vám než se do kouzelného kraje vína a vinných sklípků vypravit osobně. To vše je také jednou z dominant této oblasti, vína z Jižní Moravy jsou známa nejen v České republice ale i u opravdových znalců z celého světa. A pokud jste nepřijeli jen pít, tak ani o sport tu není nouze, vyzkoušejte například některé z mnoha cyklotras, které se nacházejí na území celého kraje a všech jeho částí.

O atmosféře ve vyhlášeném vinařském kraji bylo napsáno a vyprávěno mnoho, ale dokud to nepoznáte na vlastní kůži, nepoznáte Moravu.

Počasí

Aktuální počasí

 • Teplota 16 °C v noci 6 °C

Předpověď na další dny

 • Zítra 18 °C v noci 6 °C

 • Čtvrtek 19 °C v noci 8 °C

Nejlepší čas pro dovolenou

 • Nejlepší
 • Dobrá
 • Nízká sezóna
 1. Leden
 2. Únor
 3. Březen
 4. Duben
 5. Květen
 6. Červen
 7. Červenec
 8. Srpen
 9. Září
 10. Říjen
 11. Listopad
 12. Prosinec