Hotel Astoria

Česká republika, Krušné Hory, Jáchymov

Více o ubytování

od 1 880 za osobu

Vyberte termín

Vybrali jsme pro vás

Invia hodnocení

Nemáme žádná hodnocení 0,0/5
Invia

Sledujte předpokládaný vývoj cen v následujících měsících

Vyberte si termín

Popis ubytování

Číslo hotelu: 38 346

Jáchymov

Abstract

Jáchymov

Poloha

Město Jáchymov, založené roku 1516, leží pod nejvyšší horou Krušných hor Klínovcem (1244 m) a nabízí mnoho nevšedních zážitků. V okolí se nachází významná střediska zimních i letních sportů.
Město bylo díky rozsáhlé těžbě vzácných kovů povýšeno na konci středověku na královské město. Jáchymov se tak stal jedním z nejvýznamnějších měst Evropy. V královské mincovně se od roku 1519 razily stříbrné tolary (Joachimsthaler), jejichž jméno si vypůjčili američtí osadníci pro svoji měnu – dolar.
V hlubokém podzemí se zde nachází jedno z nejbohatších nalezišť minerálů na světě. A vyvěrají odtud léčivé prameny, které navracejí zdraví mnoha hostům
světoznámých lázní Jáchymov. Díky vysoké koncentraci radonu ve vodě jsou dodnes nejúčinnějšími radonovými lázněmi na světě. Již po 110 let poskytují Jáchymovské lázně léčbu pohybového aparátu unikátní radonovou vodou.
Hotel Astoria se nachází přímo v klidném centru lázeňské části města naproti Aquacentru Agricola. Hosté tak mohou využít nejen bazén a saunový svět, ale také široké spektrum wellness procedur.

Vybavení

Denní recepce od 7.00 do 19.00 hodin (od 19.00 do 7.00 hodin recepce v Komplexu Curie); úschovna kol a lyží, v léte relaxacní terasa na streše nové restaurace.
Léčebné a wellness procedury jsou poskytovány v centru Agricola (cca 50 m) - lékař, radonové koupele, další léčebné a wellness procedury, bazén, saunový svět.

Lázeňské centrum Agricola - bazén se dvěma plaveckými dráhami (25 m), tobogán, 2x whirlpool, bazének s vodopádem pro děti, Kneippův chodník, rehabilitační bazén, letní terasa s posezením, saunový svět – infra sauna, finská sauna, parní box, ochlazovací vědro, fitness studio, solárium, sportovní aktivity (aquafitness, bosu, pilates, nordic walking), solná jeskyně, kryokabina, kosmetické služby, kavárna, Wi-Fi zdarma v hale a kavárně.

Ubytování

Jedno a dvoulůžkové pokoje kategorie I.A, s příslušenstvím, TV/SAT, WiFi zdarma, telefon, minibar, trezor nebo uzamykatelná skříňka, fén, župan na vyžádání zdarma

Stravování

Dle programu - formou bufetu v nové restauraci U vodopádu

Nabídka programů

LÁZEŇSKÝ RELAX – 3 noci
3x ubytování s polopenzí, 6 lázeňských procedur
Program - 1x radonová koupel, 1x klasická masáž (částečná), 1x parafínový zábal rukou, 1x suchá uhličitá koupel – plynná, 1x oxygenoterapie, 1x solná jeskyně (45 min., Lázeňské centrum Agricola)
LÁZEŇSKÉ MINIMUM – 2 noci
2x ubytování s polopenzí, 4 procedury
Program -1x perličková koupel, 1x klasická masáž (částečná), 1x oxygenoterapie, 1x bazén a saunový důl (90 min., Lázeňské centrum Agricola)
VITAL KLASIK – 7 nocí
7x ubytování s polopenzí, 10 procedur
Program - 1x radonová koupel, 1x perličková koupel, 1x bylinková koupel, 2x klasická masáž (částečná), 2x suchá uhličitá koupel – plynná, 1x parafínový zábal rukou, 1x oxygenoterapie, 1x solná jeskyně (45 min., Lázeňské centrum Agricola)
RELAX & VITAL – 7 nocí
7x ubytování s polopenzí, 14 procedur
Program - 1x radonová koupel, 1x uhličitá koupel s rašelinovým extraktem se zábalem, 1x přísadová koupel se zábalem, 2x klasická masáž (částečná), 1x zábal „vulcan pack“, 1x parafínový zábal rukou, 2x suchá uhličitá koupel – plynná, 2x oxygenoterapie, 1x solná jeskyně (45 min., Lázeňské centrum Agricola), 2x bazén a saunový dul (90 min., Lázeňské centrum Agricola

Informace

Příjezd – vlakem do stanice Ostrov nad Ohří. Z vlakového nádraží je za poplatek možný odvoz do hotelu (nutno objednat předem). Autobusem přímo z Prahy do Jáchymova nebo z Prahy a z Plzně s přestupem v Karlových Varech (směr Ostrov - Jáchymov).
Parkování - na parkovišti (cca 200 m) za poplatek
Lázeňský poplatek - není zahrnut v ceně pobytu – úhrada na místě
Na vyžádání - jsou možné další programy nebo vyšší ubytovací kategorie

Informace o hotelu

 • TV ano
 • Lednička ano
 • Hotelová restaurace ano
 • Wifi zdarma ano
Načítám

Načítám mapu a popis lokality...

Počasí

Aktuální počasí

 • Teplota 2 °C v noci -4 °C

Předpověď na další dny

 • Zítra -2 °C v noci -5 °C

 • Pondělí -2 °C v noci -5 °C

 • Úterý 0 °C v noci -5 °C

 • Středa -1 °C v noci -3 °C

Nejlepší čas pro dovolenou

 • Nejlepší
 • Dobrá
 • Nízká sezóna
 1. Leden
 2. Únor
 3. Březen
 4. Duben
 5. Květen
 6. Červen
 7. Červenec
 8. Srpen
 9. Září
 10. Říjen
 11. Listopad
 12. Prosinec