Zájezd do

Fontána

Hodnocení: 3/5

Česká republika, Lipno, Hrdoňov

Sdílet
Dejte nám ještě chvilku, prosím,
ověřujeme dostupnost a ceny.

FONTÁNA BLUE MARINE RESORT - Hrdoňov

AKČNÍ NABÍDKA

● DOVOLENÁ NA BŘEHU LIPNA ● ZDARMA BAZÉN ● ZVÝHODNĚNÉ LETNÍ BALÍČKY NA 4/5 nocí ● SENIORSKÝ POBYT i přes léto za 5 990 Kč/6 dní s polopenzí a dalšími výhodami ● LAST MINUTE SLEVA 10% pro pobyty realizované do 14 dnů od zakoupení platí v termínech 1.7.-26.8.24

URČITĚ OCENÍTE

Proč hotel FONTÁNA BLUE MARINE RESORT - skvělá poloha na břehu Lipna v nadmořské výšce 750 m - krásná příroda, vlastní písečná pláž s možností vodních sportů a cyklopřevozem - v zimě bruslení na Lipně, běžkování či lyžování Kramolín (13 km) - dětský koutek, venkovní trampolíny a dětské venkovní hřiště - vnitřní bazén, infra a finská sauna s odpočívárnou, fitness - Wi-Fi a parkování ZDARMA - vhodné pro rodiny s dětmi, aktivní páry, rybáře aj. - zvýhodněný seniorský balíček na 6 dní i přes léto

KDE BUDETE SPÁT

a) 2 a 3 - lůžkové pokoje STANDRAD, Spr.+WC, TV, rychlovarná konvice, set na přípravu kávy a čaje, lednička, Wi-Fi, balkon. b) Rodinný pokoj STANDARD (2x 2 - lůžková ložnice), Spr.+WC, TV, rychlovarná konvice, set na přípravu kávy a čaje, lednička, Wi-Fi. Pokoj nemá balkon. Pokoje SUPERIOR (novější vybavení) za příplatek 240 Kč / pokoj / noc. Ubytovací část je v klidné části, mimo centrální budovu v 9 depandancích.

FORMA STRAVY

Snídaně nebo polopenze dle typu pobytu. Možnost dokoupení obědů v CK (jednotné menu - 1 chod) za doplatek v CK.

MOŽNOST KOUPÁNÍ

Hotelový bazén po rekonstrukci (12 x 6 m)​​. Lipno - vlastní písečná pláž s cyklopřevozem a možností zapůjčení paddleboardu, šlapadel, pramic, člunů s motorem a plachetnice (200 m od hotelu). AQUAWORLD Marina Lipno - Lipno nad Vltavou (22 km).

POBYT S DĚTMI

Jedno dítě do 2,99 let bez nároku na lůžko se snídaní ZDARMA. Dítě zdarma povoleno v doprovodu 2 plně platících osob.

SLEVY A VÝHODY

Slevy pro Rekreační pobyt: SLEVA 7=6 platí v termínech 14.03. - 15.06.24 26.08. - 01.12.24 SLEVA 5=4 platí v termínech: 16.09. - 01.12.24 LAST MINUTE SLEVA 10% pro pobyty realizované do 14 dnů od zakoupení platí v termínech 1.7.-26.8.24

TIPY NA VÝLETY A AKTIVITY

Vlastní cyklopřevoz Hrdoňov - Svatý Tomáš anebo Svatý Tomáš - Hrdoňov - provoz od 16. června do 16. září. Hotel zajišťuje také individuální vyhlídkové plavby po Lipně (od 7 osob) za cca 260 Kč/osoba. TIPY NA VÝLETY ACTIVE PARK LIPNO - unikát STEZKA KORUNAMI STROMŮ, Lanový park, Bikepark, Frisbee Park Lipno, bobová dráha, hopsárium pro děti, Vodní ráj Aquaworld - Vítkův Hrádek – nejvýše položená zřícenina gotického hradu v České republice - ČESKÝ KRUMLOV – hrad a zámek Český Krumlov, jedinečné divadlo s otáčivým hledištěm - VYŠŠÍ BROD - Cisterciácký klášter a Poštovní muzeum - Renesanční hrad Rožmberk - Plechý a Plešné jezero - Čertova stěna a Luč - Schwarzenberský plavební kanál - Zámek Hluboká nad Vltavou JIŽNÍ ČECHY POHODOVÉ SVĚT POD HLADINOU Unikátní expozice akvárií a artefaktů, přibližující podvodní život nejen v Čechách, ale také v tropických vodách a mořích. Na ploše 500m2 spatříte více jak 30 akvárií. To vše v prostorech Wellness Hotelu Frymburk. RYBOLOV: revír č. 421200 VLTAVA 30 - 32 údolní nádrž Lipno (4 870 ha), správce revíru ČRS České Budějovice Informace o povolenkách: Jihočeský územní výbor České Budějovice, tel.: 387 250 451 nebo 387 250 454. Úřední hodiny: po - pá 7.30 - 15.00 hod.

DALŠÍ SLUŽBY

Dětská postýlka zdarma Kč/noc (nutno ověřit předem, je-li k dispozici).

PARKOVÁNÍ (informativní údaj)

Zdarma

POBYT SE ZVÍŘETEM (informativní údaj)

200 Kč/den

NEPŘEHLÉDNĚTE

Pobyt začíná nástupem od 15:00 hod do 20:00 hod. a snídaní druhý den pobytu. V případě polopenze pobyt začíná večeří v den nástupu. Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 10:00 hod v den odjezdu.

1. PROGRAMOVÝ POBYT

REKREAČNÍ POBYT - ubytování se snídaní formou studeného bufetu. BONUSY ZDARMA . neomezený vstup do Wellness (vnitřní bazén, finská a infra sauna, relaxační místnost) - v provozní době - parkování - úschova kol a koloběžek - Wi-Fi - SLEVA 15% na zapůjčení kol a koloběžek - SLEVA 15% na vyhlídkovou plavbu lodí (1x za pobyt)

3. PROGRAMOVÝ POBYT

RELAX NA LIPNĚ (4 dny / 3 noci, nástup libovolný) v termínech 25.4. - 26.8.24 - 3x ubytování v kat. a) - 3x polopenze - snídaně formou bufetu, večeře 3 chodové menu - 1x zapůjčení holí nordic walking (doporučujeme rezervaci při příjezdu) BONUSY ZDARMA . neomezený vstup do Wellness (vnitřní bazén, finská a infra sauna, relaxační místnost) - v provozní době - parkování - úschova kol a koloběžek - Wi-Fi - SLEVA 50% na zapůjčení kol a koloběžek

4. PROGRAMOVÝ POBYT

LÉTO NA LIPNĚ (8 dní / 7 nocí, nástup libovolný) v termínu 15.6. - 26.8.24 - 7x ubytování v kat. a) - 7x polopenze - snídaně formou bufetu, večeře 3 chodové menu - 1x za pobyt cyklopřevoz Hrdoňov - Svatý Tomáš anebo Svatý Tomáš - Hrdoňov vč. přepravy kola - 1x zapůjčení holí nordic walking (doporučujeme rezervaci při příjezdu) BONUSY ZDARMA . neomezený vstup do Wellness (vnitřní bazén, finská a infra sauna, relaxační místnost) - v provozní době - parkování - úschova kol a koloběžek - Wi-Fi - SLEVA 50% na zapůjčení kol a koloběžek nebo využití v hotelové marině (šlapadlo, parmička, člun)

5. PROGRAMOVÝ POBYT

LÉTO NA LIPNĚ (6 dní / 5 nocí, nástup libovolný) v termínu 15.6. - 26.8.24 - 5x ubytování v kat. a) - 5x polopenze - snídaně formou bufetu, večeře 3 chodové menu - 1x za pobyt cyklopřevoz Hrdoňov - Svatý Tomáš anebo Svatý Tomáš - Hrdoňov vč. přepravy kola - 1x zapůjčení holí nordic walking (doporučujeme rezervaci při příjezdu) BONUSY ZDARMA - neomezený vstup do Wellness (vnitřní bazén, finská a infra sauna, relaxační místnost) - v provozní době - parkování - úschova kol a koloběžek - Wi-Fi - SLEVA 50% na zapůjčení kol a koloběžek nebo využití v hotelové marině (šlapadlo, parmička, člun)

6. PROGRAMOVÝ POBYT

LÉTO NA LIPNĚ (5 dní / 4 noci, nástup libovolný) v termínu 15.6. - 26.8.24 - 4x ubytování v kat. a) - 4x polopenze - snídaně formou bufetu, večeře 3 chodové menu - 1x za pobyt cyklopřevoz Hrdoňov - Svatý Tomáš anebo Svatý Tomáš - Hrdoňov vč. přepravy kola - 1x zapůjčení holí nordic walking (doporučujeme rezervaci při příjezdu) BONUSY ZDARMA - neomezený vstup do Wellness (vnitřní bazén, finská a infra sauna, relaxační místnost) - v provozní době - parkování - úschova kol a koloběžek - Wi-Fi - SLEVA 50% na zapůjčení kol a koloběžek nebo využití v hotelové marině (šlapadlo, parmička, člun)

7. PROGRAMOVÝ POBYT

SENIOŘI NA LIPNĚ 50+ (6 dní / 5 nocí, nástup NEDĚLE) v termínu 30.6. - 30.10.24 - 5x ubytování v kat. a) - 5x polopenze - snídaně formou bufetu, večeře 3 chodové menu - 2x za pobyt odpolední čaj/káva + zákusek (od 15:00 – 17:00) - 1x za pobyt cyklopřevoz Hrdoňov - Svatý Tomáš anebo Svatý Tomáš - Hrdoňov (v provozní dobu) - 1x zapůjčení holí nordic walking (doporučujeme rezervaci při příjezdu) BONUSY ZDARMA - neomezený vstup do Wellness (vnitřní bazén, finská a infra sauna, relaxační místnost) - v provozní době - parkování - úschova kol a koloběžek - Wi-Fi - SLEVA 50% na zapůjčení kol a koloběžek nebo využití v hotelové marině (šlapadlo, parmička, člun) V termínech 15.9. - 30.10.24 jsou 1 - lůžkové pokoje bez příplatku (pokoj na ověření)

CELKOVÁ KAPACITA

204 lůžek

REKREAČNÍ POPLATEK (informativní údaj)

20 Kč/ osoba od 18 let /den

POLOHA UBYTOVÁNÍ

Hotelový komplex FONTÁNA BLUE MARINE RESORT se nachází v klidném přírodním prostředí, na levém břehu Lipenské přehrady. Poloha skýtá mimo klidného odpočinku i možnost sportovního vyžití - vodní sporty, cykloturistika, turistika a rybolov. V okolí možnost jízdy na koních, tenisové kurty. Vhodné pro motorizované klienty.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

Recepce s drobným prodejem, restaurace, Cyklorest Koliba u hotelové pláže, letní terasa, vnitřní bazén, saunový svět (finská sauna, infra sauny aj.), stolní tenis, masáže, dětský koutek a hřiště, Wi-Fi připojení v celém resortu, půjčovna jízdních kol, koloběžek i elektrokoloběžek, holí na nordic walking a in-line bruslí. Na hotelové pláži možnost zapůjčen šlapadel, pramic, člunů s motorem a plachetnice. Ubytovací část je v klidné části, mimo centrální budovu v 9 depandancích. Součástí komplexu je cyklopřevoz Hrdoňov-Svatý Tomáš (provoz květen - září).

PŘÍJEZD AUTEM

Směr k Černé v Pošumaví - Frymburk, cca 300 metrů před obcí odbočit vpravo do Milná Kovářov, pak - 3 km k hotelu. Parkování na parkovišti u hotelu. Vzdálenost: z Prahy: 201 km, z Českých Budějovic: 53 km, z Brna: 268 km, z Ostravy: 436 km

PŘÍJEZD AUTOBUSEM

Doporučujeme pro motorizované klienty. Autobusem do Černé v Pošumaví - Hůrka (12 km) nebo do Frymburka (10 km). Po dohodě s hotelem možnost odvozu osob a zavazadel za poplatek. Autobusová zastávka také v obci Milná, dále pěšky (3 km). Aktuální autobusové spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz Transfer Černá v Pošumaví-Hotel Fontána-Černá v Pošumaví – 450 Kč/auto – max 4 dospělé osoby Transfer Frymburk-hotel Fontána- Frymburk – 450 Kč/auto - max 4 dospělé osoby Transfer Lipno-hotel Fontána-Lipno – 630 Kč/auto – max 4 dospělé osoby K dispozici jsou i dětské sedačky a podsedáky. Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz.

PŘÍJEZD VLAKEM

Doporučujeme pro motorizované klienty. Vlakem do Černé v Pošumaví - Hůrka (12 km). Po dohodě s hotelem možnost odvozu osob a zavazadel za poplatek. Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz.


Informace o hotelu

 • Vnitřní bazén Vnitřní bazén ano
 • TV TV ano
 • Fitness Fitness ano
 • Bar Bar ano
 • Hotelová restaurace Hotelová restaurace ano

Vyberte si termín

Recenze ubytování

Výborné (na základě 14 hodnocení)

Hodnocení 4,2 / 5

Ubytování 4,0 / 5

Strava 4,5 / 5

Okolí 4,3 / 5

Cena 4,1 / 5

Původ recenzí: Je-li recenze označena jako "ověřená recenze", prokazatelně pochází od našeho zákazníka.

Tento hotel je 13. nejlépe hodnoceným hotelem z celkového počtu 161 v Lipno.

Michaela V.

Hodnocení 3,2 / 5

Ověřená recenze (Invia.cz) Datum pobytu 7.8. - 13.8.2023 Hodnoceno: Srpen 2023

Fontána Hodnocení: 3/5 Česká republika, Lipno

Cena moc neodpovídala kvalitě ,za takovou bych dala min o 30% méně ,za stejnou cenu bychom měli týden u moře , zkušenost byla ale asi se vracet nebudeme

Cena moc neodpovídala kvalitě ,za takovou bych dala min o 30% méně ,za stejnou cenu bychom měli týden u moře , zkušenost byla ale asi se vracet nebudeme

Ubytování 2,5 / 5

Strava 5,0 / 5

Okolí 2,5 / 5

Cena 2,5 / 5

Ubytování
Celkově byl hotel čistý ale zanedbaný,potřeboval by renovaci ,hlavní budova super ale přidružené chatky nic moc. zastaralý interiér neurazil,všude čisto ale třeba okna a dveře vrzala a byla celkově ve špatném stavu ,balkon nebyl uklizený vůbec

Strava
Výborně vaří ,klasická česká jídla a dostatek , skvělé točené pivo a servis na jedničku

Služby hotelu
Byli jsme zklamaní ,že bazén nebyl vůbec vyhřátý a studený , výřivka vůbec nefungovala , v okolí byly rozbité klouzačky, neudržované trávníky ,na pokoji vůbec neuklizeli ,museli jsme si koupit pytle do košů a mít s sebou mini vysavač .Recepce by snesla dalšího člověka ale asi šetří a tak to tam chudák paní tahne sama a patřičně to trvá než se někdo dostane na řadu...

Pláž
Pláž kamenitá ,ne moc příjemná na vstup ,zanedbana ,bohužel jsme měli i zelenou vodu ale to asi nikdo neovlivní,okoli Mariny hodně zanedbané, zarostlé,neudržované ,hned u dětského venkovního hřiště stal bagr a poražena cedule ,nepůsobil to vůbec dobrým dojmem ,posezení ok ,u trampolíny jsme se báli že se každou chvíli probori,u vstupu byla protrhla , výhled za hlavní budovu připomínal skládku starých podstavcu na lodě ,železa a prken ,smutný pohled připomínajici spíš úpadek ..

Byla tato recenze užitečná? (1) (0)

Bohdana P.

Hodnocení 5,0 / 5

Ověřená recenze (Invia.cz) Datum pobytu 4.8. - 7.8.2022 Hodnoceno: Srpen 2022

Fontána Hodnocení: 3/5 Česká republika, Lipno

Dovolená super, ubytování kousek od jezera

Dovolená super, ubytování kousek od jezera

Ubytování 5,0 / 5

Strava 5,0 / 5

Okolí 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Ubytování
Ubytování bylo v soukromí s balkonem, pěkně, čisté pokoje

Strava
Strava byla výborná, ke snídani velký výběr, večer výběr ze 3 chodů byl také výborný

Služby hotelu
Služby hotelu jsme nevyužívali, byli jsme celé dny venku, ale obsluha byla vždy příjemná, jak v restauraci, tak i na recepci

Pláž
Pláž byla čistá, na ni pěkná restaurace, půjčovna člunu, padlleboardu, šlpadel apod. Pro děti promítali venku pohádky a večer letní kino.

I cykloprevoz na druhou stranu jsme vyuzili

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Filtrovat recenze

Michaela V.

Hodnocení 3,2 / 5

Ověřená recenze (Invia.cz) Datum pobytu 7.8. - 13.8.2023 Hodnoceno: Srpen 2023

Fontána Hodnocení: 3/5 Česká republika, Lipno

Cena moc neodpovídala kvalitě ,za takovou bych dala min o 30% méně ,za stejnou cenu bychom měli týden u moře , zkušenost byla ale asi se vracet nebudeme

Cena moc neodpovídala kvalitě ,za takovou bych dala min o 30% méně ,za stejnou cenu bychom měli týden u moře , zkušenost byla ale asi se vracet nebudeme

Ubytování 2,5 / 5

Strava 5,0 / 5

Okolí 2,5 / 5

Cena 2,5 / 5

Ubytování
Celkově byl hotel čistý ale zanedbaný,potřeboval by renovaci ,hlavní budova super ale přidružené chatky nic moc. zastaralý interiér neurazil,všude čisto ale třeba okna a dveře vrzala a byla celkově ve špatném stavu ,balkon nebyl uklizený vůbec

Strava
Výborně vaří ,klasická česká jídla a dostatek , skvělé točené pivo a servis na jedničku

Služby hotelu
Byli jsme zklamaní ,že bazén nebyl vůbec vyhřátý a studený , výřivka vůbec nefungovala , v okolí byly rozbité klouzačky, neudržované trávníky ,na pokoji vůbec neuklizeli ,museli jsme si koupit pytle do košů a mít s sebou mini vysavač .Recepce by snesla dalšího člověka ale asi šetří a tak to tam chudák paní tahne sama a patřičně to trvá než se někdo dostane na řadu...

Pláž
Pláž kamenitá ,ne moc příjemná na vstup ,zanedbana ,bohužel jsme měli i zelenou vodu ale to asi nikdo neovlivní,okoli Mariny hodně zanedbané, zarostlé,neudržované ,hned u dětského venkovního hřiště stal bagr a poražena cedule ,nepůsobil to vůbec dobrým dojmem ,posezení ok ,u trampolíny jsme se báli že se každou chvíli probori,u vstupu byla protrhla , výhled za hlavní budovu připomínal skládku starých podstavcu na lodě ,železa a prken ,smutný pohled připomínajici spíš úpadek ..

Byla tato recenze užitečná? (1) (0)

Bohdana P.

Hodnocení 5,0 / 5

Ověřená recenze (Invia.cz) Datum pobytu 4.8. - 7.8.2022 Hodnoceno: Srpen 2022

Fontána Hodnocení: 3/5 Česká republika, Lipno

Dovolená super, ubytování kousek od jezera

Dovolená super, ubytování kousek od jezera

Ubytování 5,0 / 5

Strava 5,0 / 5

Okolí 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Ubytování
Ubytování bylo v soukromí s balkonem, pěkně, čisté pokoje

Strava
Strava byla výborná, ke snídani velký výběr, večer výběr ze 3 chodů byl také výborný

Služby hotelu
Služby hotelu jsme nevyužívali, byli jsme celé dny venku, ale obsluha byla vždy příjemná, jak v restauraci, tak i na recepci

Pláž
Pláž byla čistá, na ni pěkná restaurace, půjčovna člunu, padlleboardu, šlpadel apod. Pro děti promítali venku pohádky a večer letní kino.

I cykloprevoz na druhou stranu jsme vyuzili

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Martina Horová

Hodnocení 3,9 / 5

Ověřená recenze (Invia.cz) Datum pobytu 21.6. - 23.6.2022 Hodnoceno: Červen 2022

Fontána Hodnocení: 3/5 Česká republika, Lipno

Postarsi hotel, ale cisty a pohodlny, prijemny personal. Jidlo velmi dobre, i kdyz servirovane jako v jidelne. Vadilo mi omezeni vstupu do bazenu kvuli skole plavani, s bazenem jsme pocitali.

Postarsi hotel, ale cisty a pohodlny, prijemny personal. Jidlo velmi dobre, i kdyz servirovane jako v jidelne. Vadilo mi omezeni vstupu do bazenu kvuli skole plavani, s bazenem jsme pocitali.

Ubytování 3,5 / 5

Strava 4,0 / 5

Okolí 4,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Ubytování
Pokoj cisty, pohodlny.

Strava
Strava vynikajici, nabidka u snidane nijak oslniva, ale stacila. Vecere velmi dobre.

Služby hotelu
Vadilo mi omezeni vstupu do bazenu kvuli skole plavani.

Pláž
Plaz pekna, slunecniky k dispozici.

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Zákazník nechtěl zveřejnit své jméno

Hodnocení 3,2 / 5

Ověřená recenze (Invia.cz) Datum pobytu 16.4. - 18.4.2022 Hodnoceno: Duben 2022

Fontána Hodnocení: 3/5 Česká republika, Lipno

Celkový dojem průměrný.

Celkový dojem průměrný.

Ubytování 2,3 / 5

Strava 4,0 / 5

Okolí 4,0 / 5

Cena 2,5 / 5

Ubytování
Je to komplex několika chatek - chalup. Tudíž starší stavba. Topení v chatách je, avšak v chodbě a na wc docela velká zima. Měli jsme docela studený víkend, takže tyto nevyteplené prostory byly opravdu problém. Doporučuji spíš využít v letních měsících.

Strava
Měli jsme jenom snídani. Dostatečná snídaně - sladké i slané.

Služby hotelu
Milá paní recepční. Mohli jsme se ubytovat dříve, před 15h.

Pláž
Krásné procházky v okolí. Krásná příroda.

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Dušan Kováč

Hodnocení 5,0 / 5

Ověřená recenze (Invia.cz) Datum pobytu 15.8. - 20.8.2021 Hodnoceno: Srpen 2021

Fontána Hodnocení: 3/5 Česká republika, Lipno

Krásné okolí jezera, chladnější počasí, uzpůsobené pro cyklisty a koloběžky.

Krásné okolí jezera, chladnější počasí, uzpůsobené pro cyklisty a koloběžky.

Ubytování 4,8 / 5

Strava 5,0 / 5

Okolí 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Ubytování
Super.

Strava
Špička.

Služby hotelu
Dobré.

Pláž
Super, trochu kamenitá.

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Mapa a lokalita

Mapa nemusí obsahovat všechny nalezené hotely. Poloha hotelů na mapě má pouze informativní charakter. Nahlásit

Popis

Umělé jezero Lipno, také nazýváno jako šumavské nebo jihočeské moře, leží v chráněné krajinné oblasti Šumava. Už tohle pojmenování vybízí k neopakovatelným zážitkům, které jsou zde uskutečnitelné.

Můžete si vybrat s mnoha možností aktivit a jak správně a smysluplně zaplnit svůj čas na dovolené u Lipna. V jarních měsících je možné provozovat rybaření nebo se vydat na turistickou pěší procházku po nádherném okolí. Pro nedočkavce a milovníky cykloturistiky, je zde vystavěna spletitá a bohatá síť cyklostezek. Pro letní dovolenou je právě Lipno tou pravou volbou u nás. Teplota vody se pohybuje průměrně okolo 23°C, tedy idelání pro koupání, plážové lenošení a sportovní využití v podobě windsurfingu, jachtingu, ale i meně naročných a klasických šlapadel a loďek. Nenechte se mýlit, tím výčet zdaleka nekončí. Lipenská přehrada se může pochlubit kvalitním a největším kluzištěm, ve které se v zimě promění. Je zde možné i lyžování všeho druhu. Centrem sjezdového lyžování je Skiareál Lipno, který nabízí i trasy pro běžkaře.

Vidíte sami, že nudit se rozhodně nebudete a přitom zažijete a poznáte úchvatnou přirodu a nezaměnitelnou atmosféru prostředí.

Počasí

Měsíce vhodné na dovolenou v této destinaci

 • Nejlepší
 • Dobrý
 • Mimosezóna
 1. Leden
 2. Únor
 3. Březen
 4. Duben
 5. Květen
 6. Červen
 7. Červenec
 8. Srpen
 9. Září
 10. Říjen
 11. Listopad
 12. Prosinec

Další zájezdy, které by vás mohly zaujmout