Máte výborný vkus, naši zákazníci byli s tímto hotelem nadmíru spokojeni.

Hotel Stará škola (Sloup)

Česká republika, Moravský kras

Nové wellness centrum Hustá síť cyklostezek Vstupní brána do Moravského krasu

Více o ubytování

od 1 340 za osobu

Vyberte termín

Vybrali jsme pro vás

Sledujte předpokládaný vývoj cen v následujících měsících

Vyberte si termín

Neoficiální popis ubytování

Číslo hotelu: 71 980

KDE BUDETE SPÁT

2 - lůžkové pokoje s možností přistýlky (rozkládací válenda), Spr.+WC, SAT/TV, Wi-Fi. Na ověření: 1 - lůžkový pokoj, Spr.+WC, SAT/TV, Wi-Fi. 4 - lůžkový apartmán, ložnice se dvěma postelemi u sebe (možné rozdělit), obývací pokoj se dvěma se dvěma oddělenými postelemi (válendou a pohovkou), Spr.+WC, SAT/TV, Wi-Fi. Apartmán je v 2. patře, s částečnou šikmou střechou, je vhodný pro pobyt se zvířetem. Možnost přistýlky. 4 - lůžkový apartmán s balkónem, dvě ložnice (dvě manželské postele), obývací pokoj, koupelna s vanou, samostatné WC, SAT/TV, Wi-Fi. Možnost přidání rozkládací přistýlky nebo postýlky. Rozloha apartmánu 65 m2. Toto zařízení je BEZBARIÉROVÉ. Vyšší patra jsou obsluhována hotelovým výtahem, v celém objektu je zajištěn bezbariérový přístup. Rozsah bezbariérovosti najdete v dotazníku, který nám vyplnil hotel ZDE. Sami posuďte, zda je pro Vás bezbariérovost tohoto zařízení dostatečná. Bezbariérové pokoje je nutné předem v CK ATIS vyžádat (a ověřit jejich dostupnost), jejich lůžková skladba i cena může být odlišná od typů pokojů, které CK ATIS standardně nabízí.

FORMA STRAVY

Snídaně nebo polopenze - dle typu pobytu. Možnost dokoupení večeří za příplatek v CK (výběr ze dvou menu o dvou chodech - tzn. hlavní chod a dezert) a obědů na místě. Bližší informace o bezlepkové stravě najdete ZDE (požadavek na bezlepkovou stravu je nutné uvést do objednávky).

TIPY NA VÝLETY A AKTIVITY

Díky spolupráci hotelu se základní školou městečka Sloup můžete využít sportoviště školy, jehož součástí je: • krytý vyhřívaný bazén (v provozu od podzimu do jara) • tělocvična • fitness centrum • venkovní areál s umělým povrchem V okolí: • trasy pro in-line bruslaře • výlety na kolech a koloběžkách • výlety na koních nebo v kočáře taženém spřežením Tipy na výlety: • propast Macocha - nejhlubší v celé České republice • krápníkové jeskyně, z nichž nejznámější jsou: - Punkevní jeskyně s podzemní plavbou na lodičkách - Sloupsko-šošůvské jeskyně - jeskyně Balcarka - Kateřinská jeskyně - jeskyně Výpustek s protiatomovým krytem - od února 2022 otevřená nová trasa • zříceniny hradů Boskovice, Holštejn a Blansek • zámky Rájec-Jestřebí, Boskovice a Letovice • větrné mlýny v Rudicích, Ruprechtově a Ostrově • westernové městečko v Boskovicích • dinopark ve Vyškově Dovolená POD ROZHLEDNOU: Rozhledna Podvrší u Veselice (vzdálenost 4,7 km), 590 m. n. m., 168 schodů Rozhledna vysoká čtyřicet devět metrů, ze které máte výhled na Drahanskou vrchovinu, Pálavu, oblast Moravského krasu. Nedaleko se nachází známá propast Macocha. Provozní doba (bez záruky): květen, červen (pátek 14:00 - 19:00, víkend 9:00 - 19:00), červenec, srpen (denně 9:00 - 19:00), září, říjen (pátek 14:00 - 18:00, víkend 9:00 - 18:00) Vstupné (bez záruky): dospělí: 20 Kč, děti od 6 do 15 let: 10 Kč

DALŠÍ SLUŽBY

zapůjčení dětské postýlky 120,- Kč/noc zapůjčení koloběžky Kostka včetně příslušenství 300,- Kč/4 hod., 400,- Kč/den Informace o přijímání platebních karet (bez záruky): Hotel přijímá platební karty Visa, Mastercard, Maestro.

POBYT S DĚTMI

Jedno dítě do 4,99 let na lůžku s dospělým nebo na samostatné přistýlce (je-li k dispozici) se snídaní ZDARMA.

MOŽNOST KOUPÁNÍ

Krytý vyhřívaný bazén (ve škole 250 m od hotelu) - 12 x 6,5 m, posuvné dno, v provozu od podzimu do jara - návštěvu bazénu nutno objednat v recepci hotelu. Koupaliště v kempu Relaxa (500 m). Aquaparky v Boskovicích (14 km), Blansku (15 km) a Vyškově (30 km).

PARKOVÁNÍ

0,- Kč/den

POBYT SE ZVÍŘETEM

150,- Kč/den, pokoje pro pejskaře jsou v 2. patře a bez koberců

NEPŘEHLÉDNĚTE

Pobyt se snídaní začíná nástupem od 15:00 do 18:00 hod. v den příjezdu a snídaní druhý den ráno. Pobyt s polopenzí začíná nástupem od 15:00 hod. a večeří od 18:00 hod. v den příjezdu. Pobyty končí snídaní a uvolněním pokoje do 10:00 hod. poslední den pobytu.

SLEVY A VÝHODY

Pro REKREAČNÍ POBYT: SLEVA 10% ZA VČASNÉ KNIHOVÁNÍ DO 31.3.2022 SLEVA 7=6 v termínech 1.1. - 15.4., 18.4. - 1.5. a 1.10. - 18.12.2022 Slevy nelze vzájemně kombinovat.

PROGRAMOVÝ POBYT č.1

REKREAČNÍ POBYT • ubytování s bufetovou snídaní, při menším počtu hostů je servírovaný výběr z bufetu BONUSY ZDARMA • Wi-Fi • úschova kol • parkování

PROGRAMOVÝ POBYT č.2

DOVOLENÁ PRO ZRALÝ VĚK LIGHT pro osoby od 50 let 6 dní/5 nocí od neděle do pátku • 5x ubytování se snídaní (formou bufetu, při menším počtu hostů je servírovaný výběr z bufetu) • 5x večeře zdarma (jednotné jednochodové jídlo) • 4x odpolední káva nebo čaj zdarma • pobyt se psem bez poplatku (pokoje pro pejskaře jsou v 2. patře, bez koberců) • neúčtuje se příplatek za 1-lůžkový pokoj BONUSY ZDARMA • Wi-Fi • úschova kol • parkování Pobyt v termínech 2.1. - 17.6. a 4.9. - 16.12.2022. Na pobyt nelze uplatnit žádnou slevu!!

UPOZORNĚNÍ

V termínu 1.1. - 1.4.2022 jsou pokoje na ověření.

CELKOVÁ KAPACITA

35 lůžek, možnost přistýlek

REKREAČNÍ POPLATEK

15,- Kč/den/osoba od 18 let

AKČNÍ NABÍDKA

DOVOLENÁ PRO ZRALÝ VĚK od 3350 Kč/5 nocí s polopenzí

URČITĚ OCENÍTE

Proč hotel STARÁ ŠKOLA: • nové Wellness centrum - vířivka, sauny • ideální místo pro pobyty rodin s dětmi • krásná příroda, neobyčejné zážitky • možnost uspořádat firemní školení, teambuilding atd.

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

Hotelová restaurace s tradiční domácí kuchyní, vybranými specialitami rakouské kuchyně a jídly připravovanými na otevřeném ohni, nabídka kvalitních vín, 3 stylové salonky a stylový hotelový bar, 2 školící místnosti s kapacitou celkem 100 míst a technickým vybavením, k dispozici dětská postýlka a 2 dětské koutky (jeden v nekuřácké restauraci, druhý v restauraci zábavního centra), zábavní centrum vystavěném v nápaditém stylu venkovské stodoly - 2 bowlingové dráhy, kulečník, stolní fotbálek a otevřený krb. V hotelu je výtah. WELLNESS CENTRUM, Vířivá vana - srdce našeho wellness, které tepe pro Vaši maximální spokojenost. V kruhu o průměru vodní plochy 2,3m nemusíte mít strach, že si budete navzájem okopávat prsty na nohou. Děti se v ní vyřádí a dospělí mohou využít 8 míst k sezení. Každé místo má jiné uspořádání masážních trysek, což Vám zaručí jedinečný požitek z hydromasáže. Přelivový žlab a nejmodernější technologie úpravy vody klade maximální důraz na její kvalitu. Váš pobyt ve SPA zpříjemní pobyt na relaxačních lehátkách, decentní osvětlení, relaxační hudba a velkoformátový obraz pořízený ze dna propasti Macocha - zažijete tak Moravský kras opravdu jinak. Finská sauna - sauna stvořená spojením starého dřeva a skla s maximálním ohledem na design interiéru působí rustikálně a přesto moderně. Samostatná profesionální kamna od firmy Tulikiwi Vám dopřejí dokonalé prohřátí těla. Sauna je dostatečně veliká na to, aby si svoje saunování užilo 6 sedících nebo 3 ležící osoby. Ochlazovna formou zážitkových sprch Vám zajistí okamžité ochlazení pouze části nebo celého těla současně. Parní sauna a tepidárium - dvě možnosti relaxace v jednom. Parní sauna - ti, kteří preferují parní saunu, ocení prostornou kabinu pro 6 osob. Instalovaná technologie umožňuje dávkování esencí, standardně dávkujeme eukalyptovou esenci pro uvolnění dýchacích cest. K parní sauně přiléhají také vlastní sprchy, máte tak vše na dosah. Na rozdíl od finské sauny má parní sauna nižší teplotu. Právě díky nižší teplotě je lépe snášena řadou organismů a dovoluje pravidelnější střídání cyklů. Vaše tělo neprochází tak velkými teplotními šoky, a proto se dokáže lépe přizpůsobit. Díky vysoké vlhkosti vzduchu je parní sauna ideální k inhalaci léčebných bylinek či esenciálních olejů. Oproti infrasauně a finské sauně působí tedy více relaxačně a je vhodnější k prohřátí těla a zlepšení prokrvení. Na přání můžeme připravit pro ty, kteří nechtějí parní sauny využít také tepidárium, tedy místnost s prohřátými stěnami a podlahou. Teplotou vzduchu kolem 40°C a při relativní vlhkosti 20% je určeno pro klienty, kterým nevyhovuje vysoká teplota, například při klasickém saunování. Pobyt v tepidáriu je doporučován pro preventivní užití a je současně povzbudivý pro imunitní systém, aniž by se zatěžoval krevní oběh. Relaxační místnost - pobyt na komfortních lehátkách v místnosti s decentním osvětlením a kulisou relaxační hudby Vám dopřeje plnohodnotný odpočinek mezi jednotlivými intervaly saunování.

POLOHA UBYTOVÁNÍ

Hotel v alpském stylu se nachází v městečku Sloup (cca 15 km severovýchodně od Blanska), které je severní vstupní branou do chráněné krajinné oblasti Moravský kras - oblasti světoznámé jako jeden z největších komplexů vápencových jeskyní, propastí a krasových útvarů ve střední Evropě.

PŘÍJEZD AUTEM

Autem příjezd od Brna směrem na Svitavy (E 461), sjezd ze státní silnice směr Rájec - Jestřebí, po silnici č. 377 do Sloupu.

PŘÍJEZD AUTOBUSEM

Autobusem z Brna do Sloupu, zastávka 30 m od hotelu. Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz .

PŘÍJEZD VLAKEM

Vlakem do Blanska (15 km). Odtud pokračovat autobusem. Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz .

Informace o hotelu

 • TV ano
 • Bar ano
 • Bezbariérový přístup ano
 • Bowling ano
 • Hotelová restaurace ano
 • Wifi zdarma ano

Recenze hotelu

Hodnocení 4,4 / 5
Invia

Skvělé (25 hodnocení)

Ubytování 4,4 / 5

Strava 4,4 / 5

Okolí 4,5 / 5

Cena 4,4 / 5

Tento hotel je 2. nejlépe hodnoceným hotelem z celkového počtu 48 v Moravský kras.

Anonym Říjen 2021

Datum pobytu: 29.9. - 3.10.2021

Hodnocení 5,0 / 5
Super za mě vřele doporučuji všem moc příjemný veškerý personál
Celkové hodnocení

Super za mě vřele doporučuji všem moc příjemný veškerý personál

Ubytování 5,0 / 5

Strava 5,0 / 5

Okolí 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Ubytování
Pokoje velice pěkné a vyhovující k pobytu

Strava
Jídlo vždy vynikající

Služby hotelu
Wellness vynikající a ostatní služby jsou též dobré

Pláž
Nevím byla zima

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Roman Siřiště

Hodnocení 5,0 / 5
Krásné okolí, prostě super
Celkové hodnocení

Krásné okolí, prostě super

Ubytování 5,0 / 5

Strava 5,0 / 5

Okolí 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Ubytování
Spokojený

Strava
Bez chyby

Služby hotelu
Čistota, pořádek, kvalitní personál hotelu

Pláž
Nemohu hodnotit, nevyužili jsme koupaliště v místě hotelu

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Filtrovat recenze

Anonym Říjen 2021

Datum pobytu: 29.9. - 3.10.2021

Hodnocení 5,0 / 5
Super za mě vřele doporučuji všem moc příjemný veškerý personál
Celkové hodnocení

Super za mě vřele doporučuji všem moc příjemný veškerý personál

Ubytování 5,0 / 5

Strava 5,0 / 5

Okolí 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Ubytování
Pokoje velice pěkné a vyhovující k pobytu

Strava
Jídlo vždy vynikající

Služby hotelu
Wellness vynikající a ostatní služby jsou též dobré

Pláž
Nevím byla zima

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Petra H. Září 2020

Datum pobytu: 26.8. - 29.8.2020

Hodnocení 4,3 / 5
Strávili jsme zde 4 dny a aktivní dovolenou jsme si moc užili. Hotel je na výborném místě. Měli jsme s sebou kola a moc doporučuji. Pro někoho kopce, ale krajina stojí za to. V okolí pár kilometrů nádherný Punkevní žleb a samozřejmě propast Macocha a nádherné jeskyně. V blízké Šošůvce nádherný lom ke koupání, odtud na kolech do kempu Baldovec a nezapomeňte s dětmi navštívit adrenalinový park Velká
Celkové hodnocení

Strávili jsme zde 4 dny a aktivní dovolenou jsme si moc užili. Hotel je na výborném místě. Měli jsme s sebou kola a moc doporučuji. Pro někoho kopce, ale krajina stojí za to. V okolí pár kilometrů nádherný Punkevní žleb a samozřejmě propast Macocha a nádherné jeskyně. V blízké Šošůvce nádherný lom ke koupání, odtud na kolech do kempu Baldovec a nezapomeňte s dětmi navštívit adrenalinový park Velká dohoda. Nedaleký zámek Plumlov sice chátrá, ale procházka kolem přehrady je romantická.

Ubytování 4,5 / 5

Strava 3,5 / 5

Okolí 4,5 / 5

Cena 4,5 / 5

Ubytování
pokoj čistý a útulný

Strava
snídaně dostačující, slané i sladké, klasika....

Služby hotelu
využili jsme pouze bowling, který se nachází v prvním patře hotelu, ale pozor je otevřen i pro veřejnost, takže rozhodně objednat po příjezdu

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Jiřina K.

Hodnocení 3,5 / 5
Dovolená splnila očkávání.
Celkové hodnocení

Dovolená splnila očkávání.

Ubytování 3,5 / 5

Strava 3,5 / 5

Okolí 3,5 / 5

Cena 3,5 / 5

Ubytování
Pokoj celkem prostorný, všude čisto.Malé mínus - dostatečně nefungoval přistup na internet.

Strava
Snídaně moc dobré, výběr z menu průměrný, kvalita také.

Služby hotelu
Služby hotelu bez problémů.

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Lubomír Šuranský

Hodnocení 3,4 / 5
Dojem z dovolené je dobrý, počasí a lokalita hotelu byla dobrá.
Celkové hodnocení

Dojem z dovolené je dobrý, počasí a lokalita hotelu byla dobrá.

Ubytování 3,5 / 5

Strava 4,0 / 5

Okolí 3,0 / 5

Cena 3,0 / 5

Ubytování
Pokoje hotelu jsou skromně zařízené, ale nám vyhovovaly.

Strava
Strava byla dostačující a chutná.

Služby hotelu
Zaměstnanci hotelu byli skvělí a nebyl žádný problém žádat o rady, které neměly nic se službami hotelu.

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Roman Siřiště

Hodnocení 5,0 / 5
Krásné okolí, prostě super
Celkové hodnocení

Krásné okolí, prostě super

Ubytování 5,0 / 5

Strava 5,0 / 5

Okolí 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Ubytování
Spokojený

Strava
Bez chyby

Služby hotelu
Čistota, pořádek, kvalitní personál hotelu

Pláž
Nemohu hodnotit, nevyužili jsme koupaliště v místě hotelu

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Načítám

Načítám mapu a popis lokality...

Počasí

Aktuální počasí

 • Teplota 23 °C v noci 15 °C

Předpověď na další dny

 • Zítra 24 °C v noci 17 °C

 • Středa 24 °C v noci 17 °C

 • Čtvrtek 26 °C v noci 17 °C

Nejlepší čas pro dovolenou

 • Nejlepší
 • Dobrá
 • Nízká sezóna
 1. Leden
 2. Únor
 3. Březen
 4. Duben
 5. Květen
 6. Červen
 7. Červenec
 8. Srpen
 9. Září
 10. Říjen
 11. Listopad
 12. Prosinec