Máte výborný vkus, naši zákazníci byli s tímto hotelem nadmíru spokojeni.

Omlouváme se, ale všechny termíny do hotelu jsou vyprodané.

Sledujte předpokládaný vývoj cen v následujících měsících

Vyberte si termín

Popis ubytování

Číslo hotelu: 200 288

KDE BUDETE SPÁT

1, 2 a 3 - lůžkové pokoje, Spr.+WC, SAT/TV, fén, Wi-Fi, trezor, telefon, výkonný přenosný ventilátor 3 - lůžkové pokoje na ověření. Pokoje s balkonem nejsou k dispozici.

FORMA STRAVY

snídaně formou bufetu. Možnost dokoupení obědů a večeří na místě.

TIPY NA VÝLETY A AKTIVITY

Dovolená POD ROZHLEDNOU: Petřín 324 m. n. m., 299 schodů Mladší šedesátimetrová sestra Eiffelovy věže. Nachází se zde zrcadlové bludiště. Žižkovský vysílač 256 m. n. m., výtah Rozhledna Cibulka 302 m. n. m., 76 schodů 16 m vysoká rozhledna je postavena jako umělá hradní zřícenina.

DALŠÍ SLUŽBY

Dětská postýlka: zdarma dle dostupnosti Hotel přijímá tyto platební karty (bez záruky): VISA, Maestro, Mastercard aj.

POBYT S DĚTMI

Jedno dítě do 2,99 let bez nároku na lůžko a stravu ZDARMA. Dítě zdarma povoleno na pokoji v doprovodu 2 plně platících osob.

MOŽNOST KOUPÁNÍ

Plavecký bazén STRAHOV (3,5 km) Lázně AXA (3,5 km) - bazén (12 x 25 m), sauna, masáže, solárium. AQUAPARK AQUAPALACE Praha Čestlice (18 km, výjezd z Prahy směr Brno): Vodní svět - zábava pro celou rodinu ve třech tematických palácích a venkovní zóně, 6 tobogánů, 3 skluzavky, spacebowl, divoká řeka, potápěčská jáma, bazén s umělým vlnobitím, dětské bazénky, brouzdaliště a další atrakce, plavecký bazén, pomalé a rychlé řeky (délka 450 m), vířivky, masážní lavice, relaxační prostor, teplota vzduchu je 30 °C, vody 28 °C, whirlpooly mají teplotu 34 °C Svět saun - 12 druhů finských a římských saun, koupele a místa k odpočinku Wellness centrum - 6 whirlpoolů, různé masáže, kosmetické ošetření Fitness centrum - kardiozóna, přístroje na posilování, aerobic, pilates, spinning atd.

PARKOVÁNÍ

zdarma na hotelovém pařkovišti

POBYT SE ZVÍŘETEM

cca 150 Kč /den

NEPŘEHLÉDNĚTE

Pobyt začíná nástupem od 14:00 hod v den příjezdu a snídaní druhý den ráno. Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 11:00 hod v den odjezdu.

PROGRAMOVÝ POBYT č.1

POBYT NA KAMPĚ (min. 3 dny / 2 noci, nástup libovolný) - ubytování s bufetovou snídaní (dle zvoleného počtu nocí BONUSY ZDARMA: parkování, Wi-Fi

CELKOVÁ KAPACITA

84 pokojů

DÁLE PRO VÁS

Od CK ATIS získáváte k pobytu navíc: SLEVU 10% na nákup ve FASHION ARENA PRAGUE OUTLET. Více info a slevový kupon ke stažení ZDE (doprava busem z centra města zdarma).

REKREAČNÍ POPLATEK

v roce 2020 se neplatí, v roce 2021 cca 20 Kč/os./den

AKČNÍ NABÍDKA

POBYT NA KAMPĚ - PARKOVÁNÍ U HOTELU ZDARMA

URČITĚ OCENÍTE

Proč hotel Kampa - Stará Zbrojnice ****: - hotel na Vás dýchne historií - obklopen romantickými uličkami a památkami Malé Strany - kousek od parku Kampa a Vltavy - hotel je v blízkosti Michnova paláce, jehož první zmínka pochází z roku 1293

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, restaurace, výtah, velké parkoviště.

POLOHA UBYTOVÁNÍ

Sivek Hotels Hotel Kampa - Stará Zbrojnice **** leží u parku Kampa, obklopen historickými památkami Malé Strany, kousek od lanovky na Petřín. V roce 2019 byly pokoje vybaveny novým nábytkem a hotel okouzlí klienty historií, která na ně po celou dobu jejich pobytu dýchá. Repliky dobových zbraní a rytířského brnění v restauraci je přenesou zpět v čase do dob, kdy sláva a čest byla na prvním místě. Hotel se nachází v malebném prostředí romantických uliček pražské Malé Strany v těsné blízkosti parku Kampa, Pražského hradu, Karlova mostu, Národního divadla, sídla České filharmonie Rudolfina a řeky Vltavy.

PŘÍJEZD AUTEM

Autem směr centrum, hotel leží na Malé Straně, kousek od lanovky na Petřín. Parkování u hotelu na hotelovém parkovišti.

PŘÍJEZD AUTOBUSEM

Autobusem na Florenc, odtud tramvaj č.3 na Jindřišská, zde přestup na tramvaj č. 9 do stanice Újezd, odtud cca 3 min pěšky nebo možnost zavolat hotelový vůz pro zavazadla. Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz.

PŘÍJEZD VLAKEM

Vlakem na Hlavní nádraží, odtud tramvaj č. 9 do stanice Újezd, odtud cca 3 min pěšky nebo možnost zavolat hotelový vůz pro zavazadla. Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz.

Informace o hotelu

 • Vzdálenost od centra města 30 m
 • TV ano
 • Minibar ano
 • Hotelová restaurace ano
 • Wifi zdarma ano
Načítám

Načítám mapu a popis lokality...

Počasí

Nejlepší čas pro dovolenou

 • Nejlepší
 • Dobrá
 • Nízká sezóna
 1. Leden
 2. Únor
 3. Březen
 4. Duben
 5. Květen
 6. Červen
 7. Červenec
 8. Srpen
 9. Září
 10. Říjen
 11. Listopad
 12. Prosinec