Hotel Three Storks

Česká republika, Praha a okolí

Více o ubytování

od 2 530 za osobu

Vyberte termín

Vybrali jsme pro vás

Invia hodnocení

Nemáme žádná hodnocení 0,0/5
Invia

Sledujte předpokládaný vývoj cen v následujících měsících

Vyberte si termín

Neoficiální popis ubytování

Číslo hotelu: 236 975

Cena obsahuje

 • 2x ubytování, 2x snídaně (formou bufetu), připojení k internetu Wifi

Cena neobsahuje

 • pobytová taxa, parkovné na ulici v blízkosti hotelu s parkovací kartou ve výši 450 Kč za noc (omezené množství parkovacích karet), rezervace parkovacího místa nutná

Hotel Three Storks: Rekreační pobyt 2 noci

Informace

DÍTĚ DO 2 LET BEZ NÁROKU NA LŮŽKO ZDARMA.

Hotel Three Storks

Luxusní 5hvězdičkový boutique hotel Three Storks je situován v historickém centru Prahy, v klidném prostředí Malé Strany pod majestátním Pražským Hradem, v blízkosti turisticky atraktivních a vyhledávaných pamětihodností a vyhlášených restaurací v Praze. Nabízí výjimečné a originální prostředí, které je citlivě zasazeno do prostor historického domu U Tří čápů a vytváří dokonalou harmonii dochovaného renesančního interiéru s nejmodernějším designem.

Ubytování

Hotel nabízí vysoce komfortní ubytování ve stylových jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích typu SUPERIOR a dvoulůžkových a třílůžkových pokojích typu DELUXE. Součástí pokojů je designový nábytek, koupelna se sprchovým koutem a WC, LCD televize se satelitním příjmem, DVD přehrávač, telefon, Wifi, trezor, potřeby pro přípravu kávy a čaje zdarma, klimatizace, čistič na obuv, fén. Pokoje DELUXE jsou prostornější, nabízí výhled na panorama Pražského hradu a pro hosty je navíc připravena na pokoji láhev vína zdarma.

Gastronomie

Snídaně jsou podávány formou bohatého bufetu. Součástí hotelu je také Waldštejnská hospoda s tradicí již od 30. let minulého století, ve které si mohou hosté pochutnat nejen na tradiční české kuchyni, ale i na lákavých zvěřinových specialitách, lahodných steacích z jihoamerického hovězího či jiných lákavých lahůdkách. Posedět u kávy nebo drinku je možno také v hotelovém lobby baru.

Služby hotelu

Hotel dále nabízí prodej okružních jízd a výletů, prodej jízdenek MHD, rezervaci restaurací, koncertů a divadel, úschovnu zavazadel a cenností, Wifi v celém hotelu, PC pro hosty v lobby, konferenční místnost atd.

Parkování

Svoje vozidlo můžete zaparkovat na ulici v blízkosti hotelu za poplatek 450 Kč za noc. Parkovací kartu obdržíte v recepci hotelu (omezený počet parkovacích karet). Rezervace parkovacího místa je nutná.

Domácí zvíře

Domácí zvíře není na hotelu povoleno.

Destinace

Prahu si musíte zamilovat. Milovali ji mnozí umělci, ale hlavně ji objevují turisté z celého světa a mnozí se rádi vracejí. Dnes žije Praha ze své historie. Jezdí se zde za poznávacími pobyty, za Mozartovou hudbou na Bertramku, na koncerty do Rudolfina, ale i kvůli pivu. Najdeme mezi nimi třeba milovníky smíchovského Staropramene z pražského pivovaru a ten, kdo má renesanční duši, si nenechá ujít pivo z pivovaru Rudolfa II. v Krušovicích, někdo zase zamíří na černé pivo do hospody U Fleků. I to je naše kultura. Pražané ale nejsou jen pivaři, vždyť pěstování vinné révy zde prosadil Otec vlasti Karel IV. A někteří navštíví třeba některou z kaváren, které v tomto velkoměstě mají rovněž svou tradici, připomeňme kavárnu Slávie nebo Malostranskou kavárnu.

A posilněni můžeme vyrazit do ulic za památkami, do parků, na výstavy a koncerty, do muzeí, do ZOO, do botanické zahrady nebo si můžeme užívat spousty akcí, které se turistům každý den nabízejí. Anebo se jen tak projdeme kolem Vltavy.

A když nebudete mít pevně sestavený program prohlídky, uvidíte toho pokaždé dost a dost. Jak řekl Mozart: „Každý den jsem objevil něco nového, přitom jsem chodil z divadla domů stále stejnou cestou.“

Cena nezahrnuje:

pobytová taxa, parkovné na ulici v blízkosti hotelu s parkovací kartou ve výši 450 Kč za noc (omezené množství parkovacích karet), rezervace parkovacího místa nutná

Informace o hotelu

Načítám

Načítám mapu a popis lokality...

Počasí

Nejlepší čas pro dovolenou

 • Nejlepší
 • Dobrá
 • Nízká sezóna
 1. Leden
 2. Únor
 3. Březen
 4. Duben
 5. Květen
 6. Červen
 7. Červenec
 8. Srpen
 9. Září
 10. Říjen
 11. Listopad
 12. Prosinec