Hotel Apartmán Hofberg CZ4072.110 (Česká Kamenice)

Česká republika, Severní Čechy

Více o ubytování

od 2 491 za osobu

Vyberte termín

Vybrali jsme pro vás

Invia hodnocení

Nemáme žádná hodnocení 0,0/5
Invia

Sledujte předpokládaný vývoj cen v následujících měsících

Vyberte si termín

Neoficiální popis ubytování

Číslo hotelu: 199 535

Interiér #1

4 Osoby, 2-pokojový apartmán 45 m2. Velmi pěkně a moderně zařízeno: obývací pokoj s 1x lůžkem a 1x pohovkou pro 2 osoby (140 cm), TV se satelitním vysíláním. 1x dvoulůžkový pokoj. Kuchyně (2-plotýnkový vařič, trouba, varná konvice, mikrovlnná trouba, mraznička) s jídelním stolem. Koupelna s vanou a WC. Plynové topení. Odkládací místnost. Pěkný výhled na krajinu. K dispozici: dětská postýlka (do 6 let). Internet (WiFi, zdarma). Maximálně 2 psi povoleni.

Interiér #10

4 Osoby, 2-pokojový apartmán 60 m2. Velmi pěkně a moderně zařízeno: obývací pokoj/ložnice s 2x lůžkem a 1x pohovkou pro 2 osoby (140 cm), TV se satelitním vysíláním. 1x dvoulůžkový pokoj. Kuchyně (2-plotýnkový vařič, trouba, varná konvice, mikrovlnná trouba, mraznička). Koupelna s vanou a WC. Plynové topení. Odkládací místnost. Pěkný výhled na krajinu. K dispozici: dětská postýlka (do 6 let). Internet (WiFi, zdarma). Upozornění: maximálně 2 psi povoleni.

Interiér #11

4 Osoby, 1-pokojové studio 45 m2. Velmi pěkně a moderně zařízeno: obývací pokoj/ložnice s 1x lůžkem, 1x pohovkou, 2x dvoulůžkem a TV se satelitním vysíláním. Kuchyňský kout (2-plotýnková sklokeramická varná deska, varná konvice, mikrovlnná trouba, mraznička) s jídelním stolem. Koupelna se sprchou a WC. Elektrické topení. Odkládací místnost. K dispozici: dětská postýlka (do 6 let). Upozornění: maximálně 2 psi povoleni.

Interiér #12

4 Osoby, 2-pokojový apartmán 45 m2. Velmi pěkně a moderně zařízeno: obývací pokoj s 1x pohovkou pro 2 osoby (140 cm), TV se satelitním vysíláním. 1x pokoj s 2x dvoulůžkem. Kuchyňský kout (2-plotýnková sklokeramická varná deska, varná konvice, mikrovlnná trouba, mraznička) s jídelním stolem. Koupelna se sprchou a WC. Elektrické topení. Odkládací místnost. Pěkný výhled na krajinu. K dispozici: dětská postýlka (do 6 let). Maximálně 2 psi povoleni.

Interiér #13

4 Osoby, 1-pokojové studio 32 m2. Velmi pěkně a moderně zařízeno: obývací pokoj/ložnice s 2x dvoulůžkem a TV se satelitním vysíláním. Kuchyňský kout (2-plotýnková sklokeramická varná deska, varná konvice, mikrovlnná trouba, mraznička) s jídelním stolem. Koupelna se sprchou a WC. Elektrické topení. Odkládací místnost. Pěkný výhled na krajinu. K dispozici: dětská postýlka (do 6 let). Maximálně 2 psi povoleni.

Interiér #15

4 Osoby, 1-pokojové studio 32 m2. Velmi pěkně a moderně zařízeno: obývací pokoj/ložnice s 2x dvoulůžkem a TV se satelitním vysíláním. Kuchyňský kout (2-plotýnková sklokeramická varná deska, varná konvice, mikrovlnná trouba, mraznička) s jídelním stolem. Koupelna se sprchou a WC. Plynové topení. Odkládací místnost. Pěkný výhled na krajinu. K dispozici: dětská postýlka (do 6 let). Maximálně 2 psi povoleni.

Interiér #3

4 Osoby, 2-pokojový apartmán 45 m2. Velmi pěkně a moderně zařízeno: obývací pokoj s 1x lůžkem a 1x pohovkou pro 2 osoby (140 cm), TV se satelitním vysíláním. 1x dvoulůžkový pokoj. Kuchyně (2-plotýnkový vařič, trouba, varná konvice, mikrovlnná trouba, mraznička) s jídelním stolem. Koupelna s vanou a WC. Plynové topení. Odkládací místnost. Pěkný výhled na krajinu. K dispozici: dětská postýlka (do 6 let). Internet (WiFi, zdarma). Upozornění: maximálně 2 psi povoleni.

Interiér #5

4 Osoby, 2-pokojový apartmán 45 m2. Velmi pěkně a moderně zařízeno: obývací pokoj s 2x lůžkem a TV se satelitním vysíláním. 1x dvoulůžkový pokoj. Kuchyně (2-plotýnkový vařič, trouba, varná konvice, mikrovlnná trouba, mraznička) s jídelním stolem. Koupelna s vanou a WC. Plynové topení. Odkládací místnost. Pěkný výhled na krajinu. K dispozici: dětská postýlka (do 6 let). Internet (WiFi, zdarma). Upozornění: maximálně 2 psi povoleni.

Okolí

Česká Kamenice. Vysoka Lipa, 15 km od Ceska Kamenice: Moderní, pěkný apartmánový dům "Hofberg", 3-podlažní, postavený v roce 2004. Na kraji obce, samostatně stojící, klidná, slunná poloha ve svahu, v zeleni. Společné: pozemek, bazén, vyhřívaný (9 x 5 m velký, 25.06.-30.09.). Tenis (extra), zahradní sezení (40 m2), gril. V domě: společenská místnost, odkládací místnost na kola, ústřední topení, bezpečnostní zařizení. Snídaně na možná. Příjezd k domu. Parkovací místo na pozemku. Potraviny 150 m, obchodní centrum 5 km, restaurace, autobusová zastávka 150 m. Upozornění: Fotografie domu jsou vzorové. V tomto domě se nachází ještě další apartmány k pronájmu. Všechny domy/apartmány jsou individuálně zařízeny.

Cena nezahrnuje:

Vratná kauce v hotovosti, Poplatek z pobytu, Pes (povoleni max. 2), Přistýlka

Informace o hotelu

 • Vnější bazén ano
 • TV ano
 • Tenis ano
 • Klidná lokalita ano
 • Wifi zdarma ano
 • Kuchyňský kout ano
Načítám

Načítám mapu a popis lokality...

Počasí

Nejlepší čas pro dovolenou

 • Nejlepší
 • Dobrá
 • Nízká sezóna
 1. Leden
 2. Únor
 3. Březen
 4. Duben
 5. Květen
 6. Červen
 7. Červenec
 8. Srpen
 9. Září
 10. Říjen
 11. Listopad
 12. Prosinec