od 4 270 za osobu

Vyberte termín

Vybrali jsme pro vás

Sledujte předpokládaný vývoj cen v následujících měsících

Vyberte si termín

Popis ubytování

Číslo hotelu: 23 653

Balíček 1

Rekreační pobyt zahrnuje ubytování (v počtu dle zvolené délky pobytu), parkování.

PROČ JET S NÁMI PRÁVĚ SEM?

Penzion Bázum s velmi příjemnými majiteli se nachází v srdci Šumavy, v Horních Vltavicích, pouhých 5 km od Boubínského pralesa a kromě útulného venkovského ubytování nabízí restauraci s výbornou domácí kuchyní, ve které se pro ubytované hosty podávají české a mezinárodní pokrmy.

POLOHA

Penzion Bázum je nově adaptovaný objekt v obci Horní Vltavice u málo frekventované komunikace z Lenory do Horní Vltavice. Jeho poloha je velmi výhodná pro letní putování po šumavských lesích (pramen Vltavy, prales Boubín) i pro zimní vyžití ve skiareálech. V okolí jsou k vidění i místní zvláštnosti (ruční pečení chleba, muzeum skla, dřevěný most v Lenoře). V okolních lesích není nouze o houby a lesní plody. V nepříznivém počasí jsou dostupné památky a služby blízkých měst Prachatice, Volary, Vimperk. Dostupné je rekreační centrum Lipno i řada historických skvostů (Český Krumlov).

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

restaurace, bar, terasa, zahrada s prostorem na piknik, možnost využití grilu (za poplatek), sluneční terasa, dětské hřiště, možnost zapůjčení deskových her, knih, hudby pro děti, Wi-Fi, lyžárna, parkoviště.

VYBAVENÍ POKOJŮ

2lůžkové (dvoulůžko nebo samostatná lůžka), 3 a 4lůžkové pokoje (manželská postel a palanda) a 4lůžkový rodinný apartmán (2 spojené 2lůžkové pokoje), vlastní soc. zařízení (sprcha/vana, WC, fén, toaletní potřeby), LCD TV (některé pokoje), Wi-Fi.

STRAVOVÁNÍ

bez stravy nebo se snídaní (kontinentální snídaně většinou z domácích surovin - domácí marmelády, koláče). Večeři možno zakoupit z jídelního lístku na místě. Možnost objednat speciální dietní menu (na vyžádání).

TIPY PRO SPORT A VOLNÝ ČAS

v okolí značené turistické a cyklotrasy, kolem penzionu projíždí cyklobus. Lyžařské vleky a střediska: Nad Kovárnou Lyžařský vlek (1 km), Kubova Huť Lift A (2,9 km), Kubova Huť Lift C (3,2 km), Kißlingerlift (10,2 km), Kirchenlift (10,8 km), Marchhäuser Ski Lift (10,9 km), Kleiner Almberglift (11 km), Almwiesenlift (11,4 km), Almberg Chair Lift (11,5 km), Hausörter Ski Lift (12 km), Tatrapoma PF (12,5 km)

CENA NEZAHRNUJE

dopravu, místní poplatky, komplexní cestovní pojištění (10,- Kč/os./den).

Informace o hotelu

 • Vzdálenost od sjezdovky 500 m
 • TV ano
 • Dětské hřiště ano
 • Hotelová restaurace ano
 • Půjčovna kol ano
 • Volejbal ano
Načítám

Načítám mapu a popis lokality...

Počasí

Nejlepší čas pro dovolenou

 • Nejlepší
 • Dobrá
 • Nízká sezóna
 1. Leden
 2. Únor
 3. Březen
 4. Duben
 5. Květen
 6. Červen
 7. Červenec
 8. Srpen
 9. Září
 10. Říjen
 11. Listopad
 12. Prosinec