Business Jihlava

Česká republika, Vysočina, Jihlava

Více o hotelu

Dejte nám ještě chvilku, prosím,
ověřujeme dostupnost a ceny.

Invia hodnocení

Nemáme žádná hodnocení 0,0 / 5
Invia

Business hotel Jihlava

Číslo termínu: Klikněte pro zobrazení čísla termínu

Středisko

Jihlava

Poloha

V širším centru města Jihlavy - cca 500m od Masarykova náměstí.

Vybavení

Recepce, lobby bar, restaurace Jihlavský Parlament na Terasách, business centrum, wellness se saunou a whirpoolem, relaxační masaže, elektronické šipky, dva kulečníky v kongresovém centru.
Parkování v podzemních garážích, Wi-Fi.

Ubytování

Jednolůžkové, dvojlůžkové pokoje, dvojlůžkový s kuchyňkou, Junior Suite, apartmá, Family Suite, King Suite. Komfortní moderně zařízené pokoje vybavené kartovými bezpečnostními zámky, satelitní televizí, trezorem, telefonem, koupelnou se sprchovým koutem nebo vanou a toaletou. Wifi připojení zdarma.

Stravování

Snídaně formou bufetu (pokud je ubytováno méně než 6 hostů, je snídaně servírovaná), snídaňové balíčky na objednání.

Sport a zábava

Aquapark Vodní ráj cca 1,5km od hotelu.

Informace

Místní poplatek není zahrnutý v ceně pobytu - platba na místě v hotelu
Parkování - možné v podzemních garážích za poplatek 150Kč/noc
WiFi - v celém hotelu zdarma

Vybavení hotelu

 • Novinka
 • WIFI zdarma

Informace o hotelu

 • TV ano
 • Minibar, Bar ano
 • Lednička ano
 • Bezbariérový přístup ano
 • Domácí zvířata povolena ano
 • Hotelová restaurace ano
 • Kuchyňský kout ano

Pořádající CK

Čedok, a.s. IČ: 60192755

Nenašli jste zájezd, který splňuje všechna vaše přání? Zavolejte mi na číslo +420 226 000 611 a připravím vám dovolenou na míru.

Jan, specialista prodeje zájezdů

Destinace

Popis

Českomoravská vrchovina je rozsáhlé pohoří bez zřetelné hřebenovité linie, rozkládající se podél bývalé zemské hranice mezi Čechami a Moravou.Je to oblast nádherné a zároveň drsné přírody. Rozkládá se na území pěti okresů, sahá od jihočeských rybníků až k okraji Hané. Typickým reliéfem jsou zde mírně zvlněné terény, ojediněle se z ní zvedají vyšší vrcholy, jejichž výšky dosahují přes 700 m a zcela ojediněle i přes 800 m. V některých částech vrchoviny jsou vhodné podmínky pro lyžařské sporty, například Křemešník (765m). Prochází zde evropské rozvodí mezi řekami Doubravou, Sázavou a Želivkou na straně jedné, a Svratkou, Oslavou, Jihlavou, Rokytnou a Dyjí na straně druhé.

Žďárské vrchy se nacházejí ve východní části Českomoravské vrchoviny a jejich hranice jsou vymezeny většími městy, které leží na jejích okrajích - Nové Město na Moravě, Žďár nad Sázavou, Hlinsko, Polička a Bystřice nad Pernštejnem. Patří k nejvyhledávanějším rekreačním oblastem u nás. Chráněná krajinná oblast zde byla vyhlášená v roce 1970. Územím prochází evropské rozvodí mezi Černým a Severním mořem. Hlavním centrem je město Žďár nad Sázavou, které má velký význam z hlediska cestovního ruchu a je bohaté na historické památky. Devět Skal, Tisůvka, Čtyři Palice a další skalní útvary jsou přitažlivé pro horolezce. Koupání v osvěžující vodě rybníka Velké Dářko. Žďárské vrchy nabízí ideální podmínky především pro běžecké lyžování (především okolí Nového Města).

Železné hory se rozprostírá v centru Českého masivu. Na severozápadě zasahují Chvaletickou pahorkatinou do údolí Labe u Týnce nad Labem, na severozápadě klesají do Čáslavské kotliny a na severu do Chrudimské tabule. V jižní části navazují Žďárské vrchy, na jihovýchodě Hornosázavská pahorkatina. Převážná část oblasti má ráz členité krajiny porostlé převážně smrkovými, popřípadě smíšenými lesy. Chráněná krajinná oblast Železné hory byla vyhlášena roku 1991. Nejvyšší vrchol Železných hor - Pešava (697m) leží na východ od Hlinska.

Celá tato oblast, často krátce nazývaná Vysočina, je jednou z ekologicky nejzachovalejších oblastí České republiky a proto je právem nazývána Zeleným srdcem České republiky a nabízí ideální podmínky pro turistiku a cykloturistiku.

Počasí

Nejlepší čas pro dovolenou

 • Nejlepší
 • Dobrá
 • Nízká sezóna
 1. Leden
 2. Únor
 3. Březen
 4. Duben
 5. Květen
 6. Červen
 7. Červenec
 8. Srpen
 9. Září
 10. Říjen
 11. Listopad
 12. Prosinec