Hotel Lázeňské Penziony

Česká republika, Západní Čechy, Konstantinovy Lázně

Více o ubytování

od 2 990 za osobu

Vyberte termín

Vybrali jsme pro vás

Sledujte předpokládaný vývoj cen v následujících měsících

Vyberte si termín

Popis ubytování

Číslo hotelu: 86 878

UBYTOVÁNÍ

2 - lůžkové pokoje STANDARD (v hotelu Palacký) Spr.+WC, SAT/TV, telefon, lednička, fén, Wi-Fi. 2 - lůžkové pokoje STANDARD (v hotelu Jirásek) Spr.+WC, SAT/TV, telefon, lednička, fén, Wi-Fi. Tento typ pokoj za příplatek. Toto zařízení je bezbariérové. Rozsah bezbariérovosti najdete v dotazníku ZDE, který nám hotel vyplnil. Sami posuďte, zda je pro Vás bezbariérovost tohoto zařízení dostatečná. Bezbariérové pokoje je nutné předem v CK ATIS vyžádat (a ověřit jejich dostupnost), jejich lůžková skladba může být odlišná od typů pokojů, které CK Atis standardně nabízí.

STRAVA

polopenze - snídaně bufetové stoly, večeře výběr ze 4 menu. Strava se podává v hotelech Jirásek a Prusík. Bližší informace o bezlepkové stravě najdete ZDE. (požadavek na bezlepkovou stravu je nutné uvést do objednávky).

DALŠÍ SLUŽBY

Informace o přijímání platebních karet ( bez záruky): Hotel přijímá tyto platební karty: Visa, Visa Electron, Mastercard, Mastercard Electronic, Maestro, Diners Club, Amex.

DÍTĚ

Pobyt není vhodný pro děti.

KOUPÁNÍ

relaxační bazén v hotelu Jirásek. Wellness centrum KONSTANTIN (u LH Prusík, cca 400 m od LH Jirásek): relaxační bazén, vířivky, Kneipovy chodníčky, aroma a finská sauna, parní lázeň, masáže (aromatické, konopné, uvolňující, smyslové masáže spojené se zábalem), relaxační koupele (thalasso, medová, čokoládová aj.), relaxační a smyslové zábaly. Fitness centrum (kardio zóna a tréninková zóna). Ve městě koupaliště Staré Lázně (1 km): venkovní bazén 25 m dlouhý, plážový volejbal, hřiště na petanque aj.; přehrada Hracholusky (20 km).

PARKOVÁNÍ

zdarma na veřejných parkovištích. U hotelu Jirásek za poplatek 50,- Kč/den (+ vratná záloha 500 Kč na ovladač závory)

POBYT SE ZVÍŘETEM

150,- Kč/noc (povolen je v LP Palacký - nutno vyžádat).

POZNÁMKA

Pobyt s polopenzí začíná nástupem od 14:00 hod a večeří od 17:00 hod v den příjezdu. Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 11:00 hod v den odjezdu. Strava se podává v hotelech Jirásek a Prusík. Snídaně od 7:00 - do 10:00 hod, obědy od 11:00 - 13:00 hod, večeře od 17:00 hod. Rozmístění klientů do jednotlivých penzionů se provádí přímo na místě na recepci. V den příjezdu se hosté ubytování v hotelech Palacký a Jirásek hlásí na recepci v hotelu JIRÁSEK.

PROGRAMOVÝ POBYT č.1

ZDRAVÍ Z LÁZNÍ (8 dní / 7 nocí, nástup libovolný)
- 7x ubytování s polopenzí, - 1x uhličitá koupel, -1x klasická masáž částečná, - 1x perličková koupel s přísadou, - 1x inhalace individuální, - 1x nordic walking (lekce 60 min), - 2x solná jeskyně, - 2x vstup do Wellnesscentra Basic na 90 min + (bazén, dvě vířivky, Kneippův chodník, finská sauna, biosauna, parní lázeň, fitness), BONUS: - vstup zdarma do bazénu v hotelu Jirásek - PO - ČT sleva 20% na terapie Wellnesscentra - parkování na veřejných parkovištích - úschova vlastních kol. Volné vstupy na konané akce dle aktuálního Lázeňského kalendáře - vycházka s průvodcem do okolí Konstantinových Lázní - taneční večer s živou hudbou - poslechový večer - odborná přednáška - populárně naučná beseda >

PROGRAMOVÝ POBYT č.2

WELLNESS TÝDENNÍ POBYT (8 dní / 7 nocí, nástup libovolný)
- 7x ubytování s polopenzí - 1x relaxační koupel, - 1x smyslová masáž částečná se zábalem, - 1x kosmická loď pro redukci váhy nebo pleťové ošetření, - 4x vstup do Wellnesscentra Basic na 90 min + (bazén, dvě vířivky, Kneippův chodník, finská sauna, biosauna, parní lázeň, fitness) BONUS: - vstup zdarma do bazénu v hotelu Jirásek - PO - ČT sleva 20% na terapie Wellnesscentra - parkování na veřejných parkovištích - úschova vlastních kol Volné vstupy na konané akce dle aktuálního Lázeňského kalendáře - vycházka s průvodcem do okolí Konstantinových Lázní - taneční večer s živou hudbou - poslechový večer - odborná přednáška - populárně naučná beseda

PROGRAMOVÝ POBYT č.3

LÁZNĚ NA ZKOUŠKU (3 dny / 2 noci, nástup libovolný)
- 2x ubytování s polopenzí - 1x uhličitá koupel - 1x klasická masáž částečná - 3x vstup do solné jeskyně - 1x vstup do Wellnesscentra Basic na 90 min + (bazén, dvě vířivky, Kneippův chodník, finská sauna, biosauna, parní lázeň, fitness) BONUS: - vstup zdarma do bazénu v hotelu Jirásek - PO - ČT sleva 20% na terapie Wellnesscentra - parkování na veřejných parkovištích - úschova vlastních kol Volné vstupy na konané akce dle aktuálního Lázeňského kalendáře - vycházka s průvodcem do okolí Konstantinových Lázní - taneční večer s živou hudbou - poslechový večer - odborná přednáška - populárně naučná beseda

PROGRAMOVÝ POBYT č.4

WELLNESS PRODLOUŽENÝ POBYT (4 dny / 3 noci, nástup libovolný)
- 3x ubytování s polopenzí - 1x relaxační koupel - 1x smyslová masáž částečná se zábalem - 2x neomezený vstup do Wellnesscentra (bazén, dvě vířivky, Kneippův chodník, finská sauna, biosauna, parní lázeň, fitness) BONUS: - vstup zdarma do bazénu v hotelu Jirásek - PO - ČT sleva 20% na terapie Wellnesscentra - parkování na veřejných parkovištích - úschova vlastních kol Volné vstupy na konané akce dle aktuálního Lázeňského kalendáře - vycházka s průvodcem do okolí Konstantinových Lázní - taneční večer s živou hudbou - poslechový večer - odborná přednáška - populárně naučná beseda

PROGRAMOVÝ POBYT č.5

RELAX POBYT (3 dny / 2 noci, nástup libovolný) - 2x ubytování s polopenzí - 1x uhličitá koupel - 1x klasická masáž částečná - 1x vstup do solné jeskyně - 3x vstup do Wellnesscentra Basic na 90 min + (bazén, dvě vířivky, Kneippův chodník, finská sauna, biosauna, parní lázeň, fitness) BONUS: - vstup zdarma do bazénu v hotelu Jirásek - PO - ČT sleva 20% na terapie Wellnesscentra - parkování na veřejných parkovištích - úschova vlastních kol Volné vstupy na konané akce dle aktuálního Lázeňského kalendáře - vycházka s průvodcem do okolí Konstantinových Lázní - taneční večer s živou hudbou - poslechový večer - odborná přednáška - populárně naučná beseda

UPOZORNĚNÍ

Rozmístění klientů do jednotlivých penzionů se provádí přímo na místě na recepci hotelu Prusík.

REKREAČNÍ POPLATEK

20,- Kč/den

AKČNÍ NABÍDKA

NEJMENŠÍ a NEJKLIDNĚJŠÍ ZÁPADOČESKÉ LÁZNĚ

PROČ K NÁM ?

Proč Konstantinovy Lázně: - lázně Vašeho srdce - léčba a rehabilitace kardiovaskulárních nemocí a léčba pohybového ústrojí - nejmenší a nejklidnější západočeské lázně - minerální prameny s nejvyšším obsahem volného oxidu uhličitého v Čechách - jediné lázně Plzeňského kraje (jen 45 km od Plzně) - ochutnejte místní bylinný likér Konstantin či citronádu z pramene Prusík - nová bruslařská a cyklistická in-line stezka (5,2 km)

VYBAVENÍ

Celý lázeňský komplex tvoří 9 lázeňských domů, z nichž hlavní budova byla pojmenována po pražském profesorovi vnitřního lékařství MUDr. Bohumilu Prusíkovi. LH PRUSÍK: ubytování, non-stop recepce, jídelna, kavárna s terasou, BALNEO provoz se solnou jeskyní, stálá lékařská služba. LH JIRÁSEK: ubytování, restaurace s kavárnou a terasou, půjčovna jízdních kol a hůlek na Nordic Walking, rehabilitační bazén, salonek s Wi-Fi připojením. Depandancí hotelu je LD Palacký (na stravu se dochází do Jirásku, cca 40 m), LD Purkyně (na stravu se dochází do Jirásku, cca 70 m). Ostatní domy: ubytování. Další možnosti v areálu lázní: sport - Nordic Walking, petanque, cyklistika (půjčovna kol), nová bruslařská a cyklistická in-line stezka (5,2 km), tenis, stolní tenis, volejbal, lanové centrum (2 km), kultura - koncerty, taneční večery, výstavy, slavnosti, besedy, lékařské přednášky, vycházky do okolí lázní s průvodcem, zájezdy aj.

POLOHA

Konstantinovy Lázně, ležící cca 45 km severozápadně od Plzně se zaměřují na prevenci, léčbu a rehabilitaci kardiovaskulárních nemocí a léčbu pohybového ústrojí. Léčba je založena na využití přírodního minerálního pramene s nejvyšším obsahem volného oxidu uhličitého v České republice. NOVĚ: rehabilitace lidí s chorobami pohybového a nervového ústrojí, rovněž včetně časné rehabilitace, k níž nastupují přímo z nemocničního lůžka pacienti po úrazech pohybového aparátu, po ortopedických operacích, implantacích totálních endoprotéz (kloubních náhrad), po operacích meziobratlových plotének i stenóz páteřního kanálu.

PŘÍJEZD AUTEM

Dálnice D5 Praha - Plzeň, sjezd z dálnice EXIT 67, dále do centra Plzně, z centra Plzně směr Karlovy Vary, po E49 přes Úněšov a za Úněšovem 4-5 km je směrová tabule odbočka vlevo Konstantinovy Lázně, projedete Pláň - Ostrov u Bezdružic - Novou Ves (v Nové Vsi doleva 1 km Konstantinovy Lázně). Parkovaní na nedalekém centrálním parkovišti u ředitelství lázní, nebo za poplatek u hotelu Jirásek.

PŘÍJEZD AUTOBUSEM

Z CAN Plzeň - Stříbro (přestup) - Konstantinovy Lázně. (Autobusová zastávka - vzdálena od hotelu Jirásek 100 m od hotelu Prusík 400 m). Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz .

PŘÍJEZD VLAKEM

Plzeň hl. nádraží -směr Cheb, ve stanici Pňovany se přesedá na vlak směr Bezdružice, předposlední stanice Konstantinovy Lázně (od hotelu Jirásek 200 m a od hotelu Prusík 500 m). Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz .

Informace o hotelu

 • TV ano
 • Tenis, Volejbal ano
 • Bezbariérový přístup ano
 • Hotelová restaurace ano
 • Kavárna ano
 • Nonstop recepce ano
 • Půjčovna kol ano
 • Wifi zdarma ano

Recenze hotelu

Hodnocení 4,0/5
Invia

Výborné (2 hodnocení)

Ubytování 3,9/5

Strava 3,5/5

Okolí 4,3/5

Cena 4,3/5

Tento hotel je 89. nejlépe hodnoceným hotelem z celkového počtu 690 v Západní Čechy.

Žaneta H. Březen 2018

Datum pobytu: 3.11. - 5.11.2017

Hodnocení 4,0/5
Přes počáteční zmatky jsme si pobyt nakonec užili. Jídlo, pití, ubytování i lidé byli moc milí a přátelští, ale nejvíc se nám líbilo prostředí. Příjemné...
Celkové hodnocení

Přes počáteční zmatky jsme si pobyt nakonec užili. Jídlo, pití, ubytování i lidé byli moc milí a přátelští, ale nejvíc se nám líbilo prostředí. Příjemné procházky, zákoutí, čerstvý vzduch, žádný ruch. Určitě se znovu vrátíme.

Ubytování 4,0/5

Strava 3,5/5

Okolí 4,0/5

Cena 4,5/5

Ubytování
Zařízení hotelu bylo trochu starší, ale zase nám to vynahradilo krásné, klidné a útulné prostředí. Wellness centrum Konstantin rozhodně doporučuji navštívit - zaručeně si odpočinete.

Strava
Snídaně podávané bufetovými stoly, vše bylo čerstvé a všeho dostatek. Večeře bylo možné vybrat ze 4 menu. Podávaná klasická česká kuchyně.

Služby hotelu
Prvotní zmatky na recepci (špatné předávání informací mezi recepcemi) nám udělaly trochu starosti, ale nakonec vše proběhlo v pořádku a pobyt jsme si užili.

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Josef V. Březen 2018

Datum pobytu: 2.3. - 4.3.2018

Hodnocení 3,9/5
Pěkné klidné lázně
Celkové hodnocení

Pěkné klidné lázně

Ubytování 3,8/5

Strava 3,5/5

Okolí 4,5/5

Cena 4,0/5

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Filtrovat recenze

Žaneta H. Březen 2018

Datum pobytu: 3.11. - 5.11.2017

Hodnocení 4,0/5
Přes počáteční zmatky jsme si pobyt nakonec užili. Jídlo, pití, ubytování i lidé byli moc milí a přátelští, ale nejvíc se nám líbilo prostředí. Příjemné procházky, zákoutí, čerstvý vzduch, žádný ruch. Určitě se znovu vrátíme.
Celkové hodnocení

Přes počáteční zmatky jsme si pobyt nakonec užili. Jídlo, pití, ubytování i lidé byli moc milí a přátelští, ale nejvíc se nám líbilo prostředí. Příjemné procházky, zákoutí, čerstvý vzduch, žádný ruch. Určitě se znovu vrátíme.

Ubytování 4,0/5

Strava 3,5/5

Okolí 4,0/5

Cena 4,5/5

Ubytování
Zařízení hotelu bylo trochu starší, ale zase nám to vynahradilo krásné, klidné a útulné prostředí. Wellness centrum Konstantin rozhodně doporučuji navštívit - zaručeně si odpočinete.

Strava
Snídaně podávané bufetovými stoly, vše bylo čerstvé a všeho dostatek. Večeře bylo možné vybrat ze 4 menu. Podávaná klasická česká kuchyně.

Služby hotelu
Prvotní zmatky na recepci (špatné předávání informací mezi recepcemi) nám udělaly trochu starosti, ale nakonec vše proběhlo v pořádku a pobyt jsme si užili.

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Josef V. Březen 2018

Datum pobytu: 2.3. - 4.3.2018

Hodnocení 3,9/5
Pěkné klidné lázně
Celkové hodnocení

Pěkné klidné lázně

Ubytování 3,8/5

Strava 3,5/5

Okolí 4,5/5

Cena 4,0/5

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Načítám

Načítám mapu a popis lokality...

Počasí

Nejlepší čas pro dovolenou

 • Nejlepší
 • Dobrá
 • Nízká sezóna
 1. Leden
 2. Únor
 3. Březen
 4. Duben
 5. Květen
 6. Červen
 7. Červenec
 8. Srpen
 9. Září
 10. Říjen
 11. Listopad
 12. Prosinec