• Již nejsou povinné COVID certifikáty při vstupu do Chorvatské republiky pro osoby přijíždějící ze zemí EU (povinnost předložit COVID certifikát nadále platí pro cestující vstupující do Chorvatské republiky ze třetích zemí, včetně občanů EU vstupujících do Chorvatské republiky ze třetích zemí).
 • Pro cestující ze zemí EU již nebude nutné vyplňovat formulář Enter Croatia.
Cesta zpět do ČR
 • Návrat z Chorvatska je od 18.3.2022 možný bez jakýchkoliv opatření

Aktuální vstupní podmínky a podmínky pro návrat najdete na webu Ministerstva zahraničních věcí: https://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/evropa/chorvatsko/cestovani/covid_19.html
Dejte nám ještě chvilku, prosím,
ověřujeme dostupnost a ceny.

Invia hodnocení

Nemáme žádná hodnocení 0,0 / 5
Invia

Grand Hotel View

Číslo termínu: Klikněte pro zobrazení čísla termínu

Alert

FIRST MINUTE sleva 20% platná do 31.03.2023!

Tipy

- nově zrekonstruovaný hotel
- otevřen od července 2022
- slevy pro děti

Obecný popis

relaxace u hotelového bazénu s ohromujícími výhledy na záliv a pohoří Biokovo, to je Grand Hotel View. Nabízí dostatek soukromí, nádherné výhledy, luxusní ubytování a kvalitní služby.

Poloha

ubytování se nachází na severní straně ostrova Brač v malé obci Postira. Grand Hotel View je obklopen středomořskou zelení a leží přibližně 200 m od pláže a křišťálově čistého moře. Představuje tak ideální výchozí bod pro Vaše poznávání krásného ostrova Brač.

Vybavení

recepce, restaurace, bar, wellness centrum, fitness centrum, plavecký bazén, dětský bazén, sluneční terasa, konferenční místnost a další.

Ubytování

S23MB - 2+0 Superior BM - 2lůžkový pokoj Superior, balkon s orientací na mořskou stranu.
S24MB - 2+2 Superior BM - 2lůžkový pokoj Superior s možností až 2 přistýlek, balkon a orientace na mořskou stranu.
P24MB - 2+2 Premium BM - 2lůžkový pokoj Premium s rozkládací pohovkou (přistýlka až pro 2 osoby), balkon s orientací na mořskou stranu.
BAS - BAY Suite 2+2 - ubytování typu Suite až pro 4 osoby, ložnice a denní místnost s rozkládací pohovkou (přistýlka až pro 2 osoby), balkon s orientací na mořskou stranu.
Pokoje jsou vybaveny: sprcha, WC, klimatizace, fén, minibar, SAT TV, Wi-Fi (bez garance rychlosti připojení).

Stravování

polopenze - snídaně a večeře formou bufetu.

Doplňující informace

- dětská postýlka: na zpětné potvrzení, za případný poplatek
- domácí mazlíček: na zpětné potvrzení, za poplatek 30 EUR/den, platba na místě.
- parkování: v blízkosti objektu parkoviště s možností parkování v garáži za poplatek.

Sport a zábava

- venkovní plavecký bazén 376 m2
- venkovní dětský bazén 123 m2
- sluneční terasa s lehátky a slunečníky (v omezeném množství), sprchy
- wellness centrum: sauna, ochlazovací bazének, relaxační místnost

Pláž

oblázková pláž vzdálena přibližně 200 m od hotelu.


Informace o hotelu

 • Klimatizace ano
 • Vnější bazén ano
 • TV ano
 • Fitness ano
 • Dětský bazén ano
 • Domácí zvířata povolena ano
 • Wifi zdarma ano

Vyberte si termín

Destinace

Popis

Tento nádherný ostrov poskytuje snad nejvíce možností, kterak strávit volné dny dovolené. Sportovní nadšenci jistě ocení možnost windsurfingu v kanálu před Zlatnim ratem na Bolu, trochu více adrenalinový zážitek v podobě paraglidingu z Vidovy hory. Kdo má rád spíše klidnější aktivity, může se vydat na jednu z malebným procházek ze Splitske do antických kamenolomů pod Škripom, na níž je budou provázet olivové háje a romantické zátoky. Samozřejmě můžete využít i náročnější trasy. Například výstup na Vidovu horu je poměrně namáhavý a trvá asi 3 hodiny, vynaloženého úsilí ale rozhodně nebudete litovat. Vyhlídka je přímo nezapomenutelná. Nezapomeňme na krasové jevy téměř ve všech oblastech ostrova. Chtěli byste si také výborně pochytnat? Jste tedy na správném místě, ochutnejte vynikající bračský sýr, jehněčí maso nebo rybí speciality. Po takové večeři není lepší relaxace, než si posedět se skleničkou vyhlášeného místního vína při západu slunce na některé z otevřených teras.

Zajímavá je i etymologie samotného názvu ostrova. Prý byl pojmenován podle jelena ? kultovního zvířete původních obyvatel. Existuje také legenda, která vysvětluje orientaci tohoto zemědělského a rybářského městečka. Vše se údajně odehrálo po pádu Tróje, kdy se v této oblasti usadil hrina Antenor a přivedl s sebou pastýře Braha, zemědělce Silena a námořníka Elafa.

Velkou tradici má na ostrově kamenická práce. Místní kamenolomy blízko Pučišća byly znovu obnoveny v době antiky a staly se zdrojem vzdělání i zkušeností četných kamenických dynastií. Proslulí kameníci Jurij Dalmatinec či Nikola Firentinec jsou toho důkazem. Místní tzv. korčulanský kámen byl ve 20. století dokonce zabudován do Bílého domu ve Washingtonu.

Nejpříhodnějším městečkem pro strávení dovolené je malebné městečko Bol na jižní straně ostrov.a Nabízí jednak klid a soukromí, ale i žijící centrum, pokud se budete chtít kulturně vyžít. Městečko je situované podél pláže, takže vlastně ze kteréhokoli apartmánu budete mít k vodě blízko. Symbolem se stala pláž zvaná Zlatni rat, jakýsi oblázkový poloostrov dlouhý 600 metrů, zasahující jako šíp kolmo do moře. Celá oblast je velmi dobře přizpůsobena pro vodní sporty, půjčovny skútrů, vodních lyží nebo kurzy potápění jsou dostupné na každém rohu. Doporučujeme také vypůjčit si kolo a projet ostrov po malebných romantických cestičkách.

Vzdálenost

860

Počasí

Aktuální počasí

 • Teplota vody 14 °C

Nejlepší čas pro dovolenou

 • Nejlepší
 • Dobrá
 • Nízká sezóna
 1. Leden
 2. Únor
 3. Březen
 4. Duben
 5. Květen
 6. Červen
 7. Červenec
 8. Srpen
 9. Září
 10. Říjen
 11. Listopad
 12. Prosinec