• Již nejsou povinné COVID certifikáty při vstupu do Chorvatské republiky pro osoby přijíždějící ze zemí EU (povinnost předložit COVID certifikát nadále platí pro cestující vstupující do Chorvatské republiky ze třetích zemí, včetně občanů EU vstupujících do Chorvatské republiky ze třetích zemí).
  • Pro cestující ze zemí EU již nebude nutné vyplňovat formulář Enter Croatia.
Cesta zpět do ČR
  • Návrat z Chorvatska je od 18.3.2022 možný bez jakýchkoliv opatření

Aktuální vstupní podmínky a podmínky pro návrat najdete na webu Ministerstva zahraničních věcí: https://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/evropa/chorvatsko/cestovani/covid_19.html

Invia hodnocení

Nemáme žádná hodnocení 0,0 / 5
Invia

Vyberte si termín

Apartmány 1355-2637

Číslo termínu: Klikněte pro zobrazení čísla termínu

Výhody

Klimatizace za poplatek, WiFi internet zdarma, Domácí mazlíčci za poplatek, Vybrané jednotky mají myčku na nádobí,

Parkování

ano, u domu

Pobyt se psy

za poplatek (viz ceník), na dotaz, povolen

Typ pláže

opalovací molo, oblázkové

Vzdálenost od moře

200 m

Doprava

vlastní
(u velkých skupin je možné zajistit autobusovou dopravu)

Vzdálenost od centra

3000 m

Příjezd k objektu osobním vozem

dobrý

Vzdálenost od pláže cestou

200 m

Majitelé v objektu

jsou přítomni

Příjezd

14:00

Odjezd

10:00

Znalost jazyků

německy, anglicky

Nejbližší směnárna

40 m

Vzdálenost od první pomoci

3000 m

Vzdálenost od letiště

18000 m

Vzdálenost od trajektového přístavu

36000 m

Vzdálenost od tenisových kurtů

500 m

Objekt je vybaven internetovým připojením

ano

APP 2+2 '1'

balkon: Rozloha 8 m2 Internet: zdarma,WiFi klimatizace: za poplatek (viz ceník) obývací pokoj s kuchyňským koutem: satelit,mrazák,toustovač,rychlovarná konvice,lednička,nádobí,sklokeramická varná deska ložnice: dětská postýlka (na dotaz) koupelna: pračka (na dotaz),žehlička (na dotaz),WC,fén,sprchový kout pobyt se psem: za poplatek (viz ceník),za poplatek,na dotaz,povolen

APP 2+2 '2'

balkon: Rozloha 8 m2 Internet: zdarma,WiFi klimatizace: za poplatek (viz ceník) obývací pokoj s kuchyňským koutem: satelit,mrazák,toustovač,rychlovarná konvice,sklokeramická varná deska,lednička,nádobí ložnice: manželská postel 1x,dětská postýlka (na dotaz) koupelna: pračka (na dotaz),žehlička (na dotaz),WC,fén,sprchový kout pobyt se psem: za poplatek,na dotaz,povolen,za poplatek (viz ceník)

APP 2+2 '5'

balkon: Rozloha 8 m2 Internet: zdarma,WiFi klimatizace: za poplatek (viz ceník) obývací pokoj s kuchyňským koutem: satelit,mrazák,toustovač,rychlovarná konvice,lednička,sklokeramická varná deska,nádobí ložnice: dětská postýlka (na dotaz) koupelna: pračka (na dotaz),žehlička (na dotaz),WC,fén (na dotaz),sprchový kout pobyt se psem: za poplatek,na dotaz,povolen,za poplatek (viz ceník)

APP 4 '6'

terasa: Rozloha 15 m2 Internet: zdarma,WiFi klimatizace: za poplatek (viz ceník) obývací pokoj s kuchyňským koutem: satelit,mrazák,toustovač,rychlovarná konvice,trouba na pečení,sklokeramická varná deska,myčka na nádobí,mikrovlnná trouba,lednička,nádobí ložnice: manželská postel 1x ložnice: dětská postýlka (na dotaz) koupelna: pračka (na dotaz),žehlička (na dotaz),WC,fén,sprchový kout pobyt se psem: za poplatek,na dotaz,povolen


Nenašli jste zájezd, který splňuje všechna vaše přání? Zavolejte mi na číslo +420 226 000 611 a připravím vám dovolenou na míru.

Eliška, specialista prodeje zájezdů

Popis

Malé městečko se nachází u magistrály na úpatí pohoří Velká Kapela. Jméno je odvozeno od chrámu zdejšího pavlánského kláštera, protože v chorvatštině se kostel řekne crkva. Tento chrám založil již v 15. století Nikola Frankopan. Historie osady však sahá mnohem hlouběji do historie. Prapůvodně se zde nacházelo římské sídliště Ad Turres. V minulosti mělo město významné postavení, plnilo především funkci letoviska a lázní pro maďarskou šlechtu. Dodnes se zde nacházejí lázně pro léčbu mořskou vodou.

Vzdálenost

705