• Již nejsou povinné COVID certifikáty při vstupu do Chorvatské republiky pro osoby přijíždějící ze zemí EU (povinnost předložit COVID certifikát nadále platí pro cestující vstupující do Chorvatské republiky ze třetích zemí, včetně občanů EU vstupujících do Chorvatské republiky ze třetích zemí).
 • Pro cestující ze zemí EU již nebude nutné vyplňovat formulář Enter Croatia.
Cesta zpět do ČR
 • Návrat z Chorvatska je od 18.3.2022 možný bez jakýchkoliv opatření

Aktuální vstupní podmínky a podmínky pro návrat najdete na webu Ministerstva zahraničních věcí: https://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/evropa/chorvatsko/cestovani/covid_19.html

Apart Club Vala

Chorvatsko, Kvarner, Selce

Více o hotelu

Dejte nám ještě chvilku, prosím,
ověřujeme dostupnost a ceny.

Invia hodnocení

Nemáme žádná hodnocení 0,0 / 5
Invia

Vyberte si termín

Apartmány Club Vala

Číslo termínu: Klikněte pro zobrazení čísla termínu

Alert

Speciální sleva 20% platná do 05.06. pro pobyty 26.05.-10.06. a 12.06.-01.07.2022!

Tipy

- venkovní bazén
- dětské hřiště

Obecný popis

apartmány Club Vala jsou ideálním místem pro rodinnou dovolenou. Apartmány mají nádherný výhled na ostrov Krk, nabízí zázemí pro děti a rodiče mohou relaxovat ve Fresh Corner.

Poloha

ubytování se nachází v klidné zátoce a jen pár kroků od krásné pláže. Od centra destinace Selce jsou vzdáleny cca 450m.

Vybavení

recepce, venkovní bazén, dětské hřiště, Fresh Corner, terasa, parkoviště.

Ubytování

2+0 Standart - 2lůžkový pokoj Standart.
STUDIO 2+0 - 2lůžková ložnice a denní místnost s vybavených kuchyňským koutem (lednice, varná konvice) a jídelním stolem.
AP 2+2 Superior - 4lůžkový apartmán Superior, 2lůžková ložnice a denní místnost s rozkládací pohovkou (přistýlka pro 2 osoby), vybavený kuchyňský kout (lednice a varná konvice) a jídelní set.
Apartmány jsou vybaveny sprchou, WC, klimatizace, sejf, fén, Wi-Fi (bez garance připojení).

Stravování

bez stravy. Možnost vlastního vaření.

Doplňující informace

- dětská postýlka: na dotaz v CK
- domácí mazlíček: na zpětné potvrzení, za poplatek cca 10 EUR/den
- parkování: v blízkosti ubytování, v omezeném množství

Sport a zábava

apartmány nabízí dětské hřiště, bazén. Malebné městečko Selce je jen pár minut příjemné procházky u moře a nabízí řadu možností stravování a zábavy.

Pláž

oblázková, vhodná pro děti.
Vzdálenost od pláže je cca 300 m.


Informace o hotelu

 • Vzdálenost od pláže 200 m
 • Vzdálenost od centra města 3.5 km
 • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma ano
 • Fitness ano
 • Bar ano
 • Hotelová restaurace ano
 • Kavárna ano
 • Kuchyňský kout ano

Nenašli jste zájezd, který splňuje všechna vaše přání? Zavolejte mi na číslo +420 226 000 611 a připravím vám dovolenou na míru.

Eliška, specialista prodeje zájezdů

Destinace

Popis

Oblast Kvarneru, tedy dvou chorvatských žup - Přímořsko-goranské a Licko-senjské - je specifická z opačného důvodu než například Istrie nebo Dalmacie. Na rozdíl od těchto oblastí byl Kvarner po dlouhá staletí pod přímým vlivem chorvatských vládců. Právě kvůli tomu zde můžeme najít rysy a zajímavosti ryzí chorvatské kultury, která nebyla až tolik ovlivněna vlivy z ostatních zemí. Bylo zde zachováno bohaté písemné dědictví v hlaholici, chorvatském písmu, které zde bylo užíváno od 9. do 19. století. Dalším typickým rysem oblasti je záliba v častých karnevalech, takže pokud přijedete v tu správnou dobu, rozhodně se nechejte zlákat bouřlivými rytmy, které vás dostanou do té správné nálady.

Hlavním střediskem Kvarneru je důležitý přístav a nejvýznamnější město západního Chorvatska - Rijeka. Co se týče právě zmíněných karnevalů, jste v Rijece na tom správném místě. Místní slavnosti údajně patří mezi pět největších na světě a vynikají spojením staroslovanských tradic a městského karnevalu. Není výjimkou že se během této doby v městě shromáždí sto tisíc účastníků a hostů, mezi nimiž vynikají Holubjanští zvonkaři vyvolávající staré pohanské zvyky, a Morčiči pojmenovaní podle maurských sluhů v Benátkách. Ti se dokonce stali i jakýmsi místním symbolem a můžete je koupit snad na každém kroku například v podobě různých šperků. Ve Rijece rozhodně navštivte kostel ze 17. století, pojmenovaný podle sv. Víta, patrona města a samozřejmě i známé Trsatské hradiště, které bylo založeno již v předřímském období. Místní kostel Panny Marie je druhou nejvýznamnější poutní svatyní v Chorvatsku.

Přímořské město Senji se může pochlubit snad nejvíce monumentální pevností celého Kvarneru ze 16. století - tvrzí Nehaj, která bývala útočištěm známých senjských uskoků, ochraňujících Chorvatské pobřeží před výpady z Turecka.

Pro turismus je nejlépe přizpůsobeno jedno z prvních lázeňských středisek v Evropě - Opatija. V luxusním hotelu Kvarner vás okouzlí starobylá atmosféra dávných časů, pro kterou se zde často konají i důležité události nebo pořady. Mezi další věhlasné hotely patří například Palace, Zagreb nebo Opatija.

Vzdálenost

700
 • Vzdálenost od pláže 200 m
 • Vzdálenost od centra města 3.5 km

Počasí

Aktuální počasí

 • Teplota 11 °C v noci 3 °C

 • Teplota vody 12 °C

Předpověď na další dny

 • Zítra 5 °C v noci 1 °C

 • Pondělí 4 °C v noci 0 °C

 • Úterý 3 °C v noci 0 °C

Nejlepší čas pro dovolenou

 • Nejlepší
 • Dobrá
 • Nízká sezóna
 1. Leden
 2. Únor
 3. Březen
 4. Duben
 5. Květen
 6. Červen
 7. Červenec
 8. Srpen
 9. Září
 10. Říjen
 11. Listopad
 12. Prosinec