Máte výborný vkus, naši zákazníci byli s tímto hotelem nadmíru spokojeni.

 • Do Chorvatska je možné cestovat pouze s platným digitálním EU COVID certifikátem
 • Děti do 11,99 mají výjimku
Cesta zpět do ČR
 • Nutný příjezdový formulář pro všechny
 • Očkované osoby (min. 14 dní po 2. dávce) a osoby s prodělaným onemocněním COVID-19 bez testů
 • Děti do 5,99 let bez nutnosti testů a příjezdového formuláře
 • Ostatní osoby s povinností testů

Hotel apartmány Šime Miošić

Chorvatsko, Gradac

Více o ubytování

od 3 425 za osobu

Vyberte termín

Vybrali jsme pro vás

Sledujte předpokládaný vývoj cen v následujících měsících

Vyberte si termín

Neoficiální popis ubytování

Číslo hotelu: 44 892

Popis

Brist je vesnička s přístavem, která se nachází ve stejnojmenné zátoce v jižní části Makarské riviéry. Vesnička leží přibližně 2 km severozápadně od letoviska Gradac. Její poloha přímo pod svahy pohoří Rilić na Vás zapůsobí fascinujícím dojmem. Brist je charakteristický svým členitým pobřežím a krásnými malými zátokami s oblázkovými plážemi. Příznivci historie zde mohou navštívit četné památky, jejichž původ sahá až do 15 století: středověké hrobky ve tvaru klece, barokní kostel sv. Margarita z 15. století, komplex domů Miosic a Diana, které pocházejí z 18. století a dnes jsou chráněnou kulturní památkou. Vila Šime Miošič je vzdálena 100 metrů od moře a 400 metrů od centra. Wi-Fi zdarma. Domácí zvíře povoleno za poplatek (zvíře je nutno nahlásit při rezervaci).

Ubytování

Ve vile jsou apartmány typu: - A1/2+2 (apartmán pro 4 osoby, jedna ložnice) v prvním patře s možností klimatizace; - A1/2+2 (apartmán pro 4 osoby, jedna ložnice) v přízemí s možností klimatizace; - A1/2(+1) (apartmán pro dvě osoby s možností přistýlky pro třetí osobu, jedna ložnice) v prvním patře s možností klimatizace; - A2/2(+1) (apartmán pro čtyři osoby s možností přistýlky pro pátou osobu, dvě ložnice) v přízemí bez klimatizace. Klimatizace se platí na místě. Všechny apartmány mají balkon. Pouze apartmán typu A1/2 (+1) nemá pohled na moře, ostatní apartmány pohled na moře mají. U vily je možnost parkování a wi-fi internet zdarma.

Stravování

Vlastní.

Pláž

Oblázkové pláže. Vzdálenost 100 m.

Doprava

Možnost dopravy vlastní nebo autobusem. Odjezdy autobusů jsou vždy v pátek, návrat v neděli. Možnost zakoupení místenky. Zakoupením místenky si rezervujete místo v autobuse dle svého přání (výběr strany autobusu, řada nebo přibližná místa, nikdy ne čísla sedaček, jelikož každý autobus je jinak číslovaný). Upozorňujeme, že se může přání lišit např. o řadu, z důvodu velikého počtu klientů a autobusů. S ohledem na kapacitu zavazadlového prostoru autobusu je maximální počet 1 zavazadlo na osobu do 20 kg. Při nedodržení počtu zavazadel a dané váhy bude za nadváhu do max. 5 kg účtován poplatek u dopravce. Zavazadla s vyšší hmotností mohou být z přepravy vyloučena. Autobusy jsou často podrobovány kontrolám hmotnosti a při jejich překročení by mohlo dojít ke zbytečným nepříjemnostem. Přeprava zvířat na našich trasách není povolena.

Cena zahrnuje

7x nájem apartmánu, spotřebu el. energie, vody a plynu, asistenční služby delegáta, pobytovou taxu, pojištění CK proti úpadku.

Cena nezahrnuje

Klimatizace (cena za den, platba na místě) 5 €, domácí zvíře (cena za den, platba na místě) 5 €, pojištění léčebných výloh do 5 mil. Kč – tarif L5 (na osobu a den) 25 Kč, pojištění léčebných výloh do 5 mil. Kč a storna – tarif K5S (na osobu a den) 35 Kč, pojištění rozšířených asistenčních služeb Auto+ do 100 tis. Kč na dobu trvání max. 31 dní (více informací najdete v sekci dokumenty ke stažení) – tarif Auto+ (na auto a pobyt) 390 Kč (lze sjednat pouze s pojištěním - tarif K5S), připojištění pro případ pandemie (více informací najdete v sekci dokumenty ke stažení ) - tarif P (na osobu a den) 36 Kč (lze sjednat pouze s pojištěním - tarif K5S či K5SS).

Příplatky

Klimatizace 5 Eur/den (platí se na místě).

Trasa A

Karlovy Vary (200 Kč), Sokolov (200 Kč), Cheb (200 Kč), Planá u Mariánských Lázní (200 Kč), Plzeň, Nepomuk, Kasejovice, Blatná, Sedlice, Strakonice, Písek, Protivín, Vodňany, České Budějovice, Velešín, Kaplice, Dolní Dvořiště.

Trasa B

Děčín (150 Kč), Ústí nad Labem (150 Kč), Teplice (150 Kč), Velemín (150 Kč), Lovosice (150 Kč), Litoměřice (150 Kč), Praha, Zbraslav, Dobříš, Příbram.

Trasa C

Brno, Mikulov, Kuřim, Chomutov (290 Kč), Most (290 Kč), Pardubice (290 Kč), Hradec Králové (290 Kč), Liberec (290 Kč), Jablonec nad Nisou (290 Kč), Semily (290 Kč), Turnov (290 Kč), Opava (290 Kč), Ostrava (290 Kč), Frýdek-Místek (290 Kč), Příbor (290 Kč), Uherské Hradiště (290 Kč), Zlín (290 Kč), Svitavy (290 Kč), Nový Jičín (270 Kč), Nový Jičín (270 Kč), Hranice (270 Kč), Mladá Boleslav (220 Kč), Klatovy (220 Kč), Sušice (220 Kč), Horažďovice (220 Kč), Tábor (220 Kč), Olomouc (220 Kč), Kroměříž (220 Kč), Humpolec (220 Kč), Jihlava (220 Kč), Velké Meziříčí (220 Kč), Boskovice (220 Kč), Brandýs nad Labem (190 Kč), Prostějov (190 Kč), Vyškov (190 Kč), Velká Bíteš (190 Kč), Blansko (190 Kč).

Informace o hotelu

 • Vzdálenost od pláže 100 m
 • Vzdálenost od centra města 400 m
 • TV ano
 • Lednička ano
 • Domácí zvířata povolena ano

Recenze hotelu

Hodnocení 4,6/5
Invia

Skvělé (6 hodnocení)

Ubytování 4,8/5

Strava 4,0/5

Okolí 4,4/5

Cena 4,9/5

Tento hotel je 8. nejlépe hodnoceným hotelem z celkového počtu 160 v Gradac.

Gabriela O. Červenec 2013

Datum pobytu: 6.7. - 13.7.2013

Hodnocení 4,9/5
Celková dovolená byla vydařená, ale byli jsme zaraženi chováním pánu řidičů hned při příjezdu. Páni řidiči nebyli informováni kde se zařízení nachází
Celkové hodnocení

Celková dovolená byla vydařená, ale byli jsme zaraženi chováním pánu řidičů hned při příjezdu.

Páni řidiči nebyli informováni kde se zařízení nachází , volali několika lidem, ale nikdo nevěděl. Vysadili nás tedy na zastávce se slovy: "Nevíme kde se vilka Šime Miošič nachází, ale tímto směrem je ulice Miošič, musíte hledat, třeba to tam bude." My jsme více než hodinu chodili po Bristu, až jsme potkali paní, která nás dovedla úplně jinam, než kterým směrem nás poslali páni řidiči.

Zbytek dovolené potom probíhal v pořádku.

Paní delegátka byla příjemná, vstřícná a ochotná.

Ubytování 5,0/5

Strava 5,0/5

Okolí 4,5/5

Cena 5,0/5

Ubytování
Majitelé byli velice ochotní, milí a ve všem nám vyšli vstříc. Pokoje krásně a dostatečně zařízeny. Výhodou byla samostatná kuchyň oddělená od pokoje.

Strava
Stravování jsme měli vlastní, ale vše v pořádku. Kuchyňka dostatečně vybavena, obchod kousek od domu.

Pláž
Pláž je kousek od domu. Stačí sejít pár schodů a můžete se koupat. Pláže jsou zde oblázkové, čisté, ale poměrně malé, proto se relativně brzy zaplní, avšak stačí se projít kousek dál od hotelu a narazíte na poloprázdné pláže.

Byla tato recenze užitečná? (13) (0)

Marcela B. Září 2014

Datum pobytu: 5.9. - 14.9.2014

Hodnocení 4,8/5
Příjemné domácí prostředí
Celkové hodnocení

Příjemné domácí prostředí

Ubytování 4,5/5

Okolí 5,0/5

Cena 5,0/5

Ubytování
Pokoje zařízeny starším nábytkem, ale ucházejícím. Vybavení kuchyně nedostačující pro 5 lidí.

Pláž
Přístup na pláž po několika dobře upravených schodech . Dobrý přístup do moře. Pláž z jemných kamínků.

Byla tato recenze užitečná? (1) (0)

Filtrovat recenze

Katarína Svršková Srpen 2021

Datum pobytu: 2.7. - 11.7.2021

Hodnocení 4,4/5
Dovolená se vydařila, okolí pěkné, celková spokojenost. Na jednu věc by to chtělo zájemce upozornit, a jsou to schody, až na pláž to bylo 120 schodů a to jsme chodili několikrát denně. To oprvadu není pro lidi, kteří mají problémy s klouby a podobně. Jinak obslužnost - obchod byl v blízkosti apartmánu.
Celkové hodnocení

Dovolená se vydařila, okolí pěkné, celková spokojenost. Na jednu věc by to chtělo zájemce upozornit, a jsou to schody, až na pláž to bylo 120 schodů a to jsme chodili několikrát denně. To oprvadu není pro lidi, kteří mají problémy s klouby a podobně. Jinak obslužnost - obchod byl v blízkosti apartmánu.

Ubytování 4,5/5

Okolí 4,0/5

Cena 4,5/5

Ubytování
Ubytování odpovídalo naším představám, domácí byli v pohodě a přátelští.

Služby hotelu
Bez problému a v pořádku., wifi dostupná.

Pláž
Pláž a moře čisté, sprcha na pláži.

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Simona E. Červenec 2020

Datum pobytu: 19.6. - 28.6.2020

Hodnocení 4,6/5
Krásný, čistý apartmán.
Celkové hodnocení

Krásný, čistý apartmán.

Ubytování 5,0/5

Strava 4,0/5

Okolí 4,0/5

Cena 5,0/5

Ubytování
Kromě mikrovlnky vším vybaveno. Vodu na čaj či kávu si uvařite na sporáku. Konvice tam též není. Nádobí, příbory, utěrky, ručníky vše tam bylo. Vše čisté, voňavé. Majitelé velice příjemní a ochotní lidé, vždy s úsměvem na rtech.

Strava
Strava byla vlastní. Zde nevaří.

Služby hotelu
Žádné služby neposkytují. Celkově je v Bristu velmi málo možnosti nějakých služeb. Byli jsme těsně po otevření hranic po coroně, tudíž spousta apartmánů zavřená, stánky žádné otevřené. Pouze místní menší obchod. Kolem pláži je krásná pěší zóna do vedlejších vesnic.

Pláž
Pláž je po několika schodech dolů (zpět nahoru slušný výkon a vůbec to nedoporučuji lidem s nějakým hendikepem, či špatně chodícím) Pláže maličké, vícero vedle sebe, oblázkové. A mraky ježků. Rozhodně boty do vody sebou. Po pěší zóně se dá dojít (cca 2km)do vedlejšího Gradače. Tam už bylo trochu více živo. Restaurace, stánky apod.

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Kateřina Kotoučková Říjen 2018

Datum pobytu: 22.9. - 29.9.2018

Hodnocení 4,2/5
S dovolenou jsme byli velice spolojeni. Pocasi vyslo more bylo trochu chladnejsi ale co se taky dalo cekat kdyz jsme jeli az na konci zari :)
Celkové hodnocení

S dovolenou jsme byli velice spolojeni. Pocasi vyslo more bylo trochu chladnejsi ale co se taky dalo cekat kdyz jsme jeli az na konci zari :)

Ubytování 5,0/5

Strava 2,5/5

Okolí 3,5/5

Cena 5,0/5

Ubytování
Ubytovani musim rici ze asi nejhezci co jsme kdy meli. Hlavne vonave a ciste.Vyhled na more krasny. Pan majitel moc prijemny takze spokojenost nejvetsi.

Strava
Meli jsme vlastni takze nemohu posoudit :)

Služby hotelu
Celkovy dojem super.

Pláž
Plaz byla cista. Pristup do vody byl dobry voda byla pruzracna uplne cistounka. Na plazi byla i sprcha takze taky plusovy body :) na plazi jsme byli prevazne sami coz nam vyhovovalo ze byl klid ;) z apartmanu teda vedou schody az na plaz a je jich docela hodne ... to bylo mensi minus ale za to nikdo nemuze jinak jsme bxli velkove spokojeni s plazi a morem ;)

Byla tato recenze užitečná? (1) (0)

Zdeňka R. Září 2017

Datum pobytu: 26.8. - 2.9.2017

Hodnocení 4,7/5
Krásné místo - úplná spokojenost.
Celkové hodnocení

Krásné místo - úplná spokojenost.

Ubytování 4,5/5

Strava 4,5/5

Okolí 5,0/5

Cena 5,0/5

Ubytování
Kvalita odpovídala ceně. Standartní ubytování.

Strava
Kavárny i restaurace v okolí nabízeli dobré jídlo. V místních kamenných obchodech se dá nakoupit za obdobné ceny jako u nás.

Služby hotelu
Apartmán měl dobrou vybavenost kuchyni, dalo se v pohodě uvařit.

Pláž
Pláž si každý najde dle svých potřeb, větší i se sprchou, nebo menší pláže, kde je i méně lidí. Voda v moři krásně průzračná.

Byla tato recenze užitečná? (1) (0)

Marcela B. Září 2014

Datum pobytu: 5.9. - 14.9.2014

Hodnocení 4,8/5
Příjemné domácí prostředí
Celkové hodnocení

Příjemné domácí prostředí

Ubytování 4,5/5

Okolí 5,0/5

Cena 5,0/5

Ubytování
Pokoje zařízeny starším nábytkem, ale ucházejícím. Vybavení kuchyně nedostačující pro 5 lidí.

Pláž
Přístup na pláž po několika dobře upravených schodech . Dobrý přístup do moře. Pláž z jemných kamínků.

Byla tato recenze užitečná? (1) (0)

Načítám

Načítám mapu a popis lokality...

Počasí

Aktuální počasí

 • Teplota vody 23 °C

Nejlepší čas pro dovolenou

 • Nejlepší
 • Dobrá
 • Nízká sezóna
 1. Leden
 2. Únor
 3. Březen
 4. Duben
 5. Květen
 6. Červen
 7. Červenec
 8. Srpen
 9. Září
 10. Říjen
 11. Listopad
 12. Prosinec